خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک از اساتید کلاسینو را پیشنهاد میدین؟

رأی دهندگان
    72. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ریاضی اریان حیدری

34 47.22%
    • ریاضی بابک سادات

31 43.06%
    • فیزیک نوکنده

19 26.39%
    • فیزیک عربشاهی

8 11.11%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب بابک بهتر و پایه ای تر درس میده فک کنم کسی که ضعیف تره اریان خوب نیست

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آریان حیدری نکته ی تستی زیاد میگه ولی باید روش مفهومی رو هم خودت از رو درسنامه ی کتاب بخونی و یاد بگیری. باید تست هایی که خودش می ده رو به روش تستی و مفهومی خودت توی خونه حل کنی.
      شیمی فرزانه به صورت مبحثی پیش میره که خیلی خوبه ولی باید خودت با آزمونا هماهنگش کنی و باید انعطاف پذیریت بالا باشه. اگه نیست نرو سر کلاسش.
      فیزیک نوکنده کلاس زیاد میذاره و دبیر سخت کوشیه.ولی جلسات اولشو ببین ...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستش من اشناییت خاصی ندارم ولی تعریف نوکنده را شنیدم که کلاس حضوری اش را رفقیم رفته و میگفت خوبه

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh95 نمایش پست ها
      سلام لطفا راهنمایی کنین
      من ریاضی فیزیک فکر میکردم بلدم الان اصلا متوجه نمیشم
      هیچی تو ذهنم نیست با آلاء خیلی سبز مهروماه آبی قلمچی پیش رفتم نتونستم...کلاس خوبی هم تو شهرمون نیست لطفا اگه نظری دارین درباره کلاسینو بگین
      بابک سادات از پایه و سطح صفر درس میده،واقعا عالیه برای کسی که ریاضیش ضعیفه.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان. امروز یعنی جمعه، کلاسینو برای کسانی که عضو هستن یه اعتبار به مبلغ چهارصد هزار تومن قرار داده که میتونید باهاش تعدادی از جلسه هایی که مد نظرتونه خریداری کنید. و فقط تا ساعت 12 شب وقت دارید. نمیدونستم این روکجا باید بگم که همه بتونن ببینن ولی امیدوارم به دست همه برسن و اطلاع پیدا کنن.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استاد نوکنده عالیههههههههههههههههه
      تدریس مفهومی و بی نظیر
      من از درصد منفی ده سال گذشته به درصد بالای 70 رسونده امسال
      خدا خیرش بده منکه تو خوابم درصد بالای 30 نمیدیدم تو فیزیک الان برام آب خوردن شده
      بنظرم هرکی کلاس ایشونو از دست بده ضرر کردههههه

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها
      استاد نوکنده عالیههههههههههههههههه
      تدریس مفهومی و بی نظیر
      من از درصد منفی ده سال گذشته به درصد بالای 70 رسونده امسال
      خدا خیرش بده منکه تو خوابم درصد بالای 30 نمیدیدم تو فیزیک الان برام آب خوردن شده
      بنظرم هرکی کلاس ایشونو از دست بده ضرر کردههههه
      پس چرا من نمیفهمم تدریسشو

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط i._.deniz نمایش پست ها
      پس چرا من نمیفهمم تدریسشو

خب دوحالت داره
      اول اینکه از قبل یسری مباحث بلدی و با مدل تدریس استاد نوکنده قاطیش میکنی...من خودم با اینکه یسری روشا بلد بودم اما همه رو از ذهنم ریختم بیرون و دوباره از صفر شروع کردم
      دوم اینکه شاید درکل با مدل تدریس و فن بیان ایشون مشکل داری ...بهترین دبیر جهانم تدریس کنه بالاخره افرادی هستن که متوجه نشن و باهاش راحت نباشن...پیشنهادم اینه فیلمای افلاین رو هم باز نگاه کن و زمان بیشتری بذار اگه دیدی بازم متوجه نمیشی دبیرتو عوض کن اقای عربشاهی...ایشون اهسته تر تدریس میکنن
      موفق باشی عزیزم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام تو ریاضی استاد سادات بهتره یا استاد حیدری من خودم الان در حد 10 تا 20 درصدم فقط تابع و اینارو خوندم میخوام ریاضی رو خوب جمع کنم یه درصد 50 تا 60 بزنم.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      سلام تو ریاضی استاد سادات بهتره یا استاد حیدری من خودم الان در حد 10 تا 20 درصدم فقط تابع و اینارو خوندم میخوام ریاضی رو خوب جمع کنم یه درصد 50 تا 60 بزنم.
      برای زمان باقی مونده, نکته و تست حیدری خیلی انتخاب بهتری هست.
      جلسه صفر رو از سایت کلاسینو ببین قشنگ توضیح داده که چی به چیه و قراره چیکار کنه.
      خودش پیشنهاد داد که تا قبل از شروع کلاس, سه قسمت ماشین زمان هم از وبسایت دیده بشه ولی گفت نبینید هم اوکیه.
      ویرایش توسط yeetmaster : 20 تیر 1399 در ساعت 08:36

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      استاد نوکنده عالیهههههههههههههههههتدریس مفهومی و بی نظیرمن از درصد منفی ده سال گذشته به درصد بالای 70 رسونده امسالخدا خیرش بده منکه تو خوابم درصد بالای 30 نمیدیدم تو فیزیک الان برام آب خوردن شدهبنظرم هرکی کلاس ایشونو از دست بده ضرر کردههههه
      واقعا کلاساشون خوبه،ولی شما راجع به حیدری هم چیزی میدونین؟من فرست کلاسش رو دیدم،تکنیک های خاص خودشو داره ولی مطلب رو خوب جا نمیندازه احساس میکنم اونقدر رو مفهوم کار نمیکنه!من دوست ندارم صرفا اینجوری یاد بگیرم دوست دارم مفهوم رو هم بفهمم،شما استاد ریاضی بهتری میشناسین؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      واقعا کلاساشون خوبه،ولی شما راجع به حیدری هم چیزی میدونین؟من فرست کلاسش رو دیدم،تکنیک های خاص خودشو داره ولی مطلب رو خوب جا نمیندازه احساس میکنم اونقدر رو مفهوم کار نمیکنه!من دوست ندارم صرفا اینجوری یاد بگیرم دوست دارم مفهوم رو هم بفهمم،شما استاد ریاضی بهتری میشناسین؟
      اتفاقا یه کم اشتباه فهمیدید
      مفاهیم رو خیلی ساده و شیرین برات جا میندازه
      کلاسای نکته و تستشو شرکت کردم محشره امروز ریاضی رو 83 زدم قلمچی(تراز 7500 داد)
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      اتفاقا روشاش خیلی مفهومیه...نگران نباش همه تیپ سوالا رو حل میکنه .اینکه مجبور نیستی فرمول حفظ کنی کجاش غیرمفهومیه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن