خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شروع پس از صفر مطلق با پایه ضعیف

سلام بچه ها...من اولین و احتمالا اخرین تایپیکم باشد...دوستان من دو سال سرباز بودم و حالا میخوام شروع کنم من پایه بسیار ضعیفی دارم و نمیتونم خودمو به ازمون ها برسونم بچه ها چجوری میتونم حداقل تا ازمون های نیمسال دوم برسونم آیا امکان دارد که با این پایه ضعیف و شروع دیرهنگام به درصدهای بالا برسم تو منطقه سه یا بمونم برای کنکور ۱۴۰۰؟؟...بچه ها میدونم همه چی ب خوندن خودم بستگی داره و نمیخوام امید واهی بگیرم ازتون فقط ازتون میخوام بدونم با این شرایط ک من دارم اگر جای من بودید چه تصمیمی میگرفتین و چیکار میکردن؟؟ممنون از همتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      چرا نتونین؟ شک نکنین که میتونین
      حتما بخونین ولی با بزنامع بخونین
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب اگ جای شما بودم که صد البته ادامه میدادم و بقول خودتون اخرین شانسمو امتحان میکردم بشرطی ک بخونی بخوووووووووووووووونیییییی یی

همه ک قرار نی پزشکی دندون دارو بیارن شما بخون فوریت پزشکیم بیار ارشد بگیری پرستار اروژانس میشی

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkahraii نمایش پست ها
      سلام بچه ها...من اولین و احتمالا اخرین تایپیکم باشد...دوستان من دو سال سرباز بودم و حالا میخوام شروع کنم من پایه بسیار ضعیفی دارم و نمیتونم خودمو به ازمون ها برسونم بچه ها چجوری میتونم حداقل تا ازمون های نیمسال دوم برسونم آیا امکان دارد که با این پایه ضعیف و شروع دیرهنگام به درصدهای بالا برسم تو منطقه سه یا بمونم برای کنکور ۱۴۰۰؟؟...بچه ها میدونم همه چی ب خوندن خودم بستگی داره و نمیخوام امید واهی بگیرم ازتون فقط ازتون میخوام بدونم با این شرایط ک من دارم اگر جای من بودید چه تصمیمی میگرفتین و چیکار میکردن؟؟ممنون از همتون
      یه تجربه دارم که کمتر کسی بهش توجه میکنه ولی خیلی کلیدی و مهمه!!
      کسی که از صفر شروع کرده و از درس یه مدت دور بوده نبااااااید ازمون شرکت کنه چون پولشو ریخته تو جوب...
      با برنامه ی گزینه ۲ پیش برو... ولی تاکید میکنم فعلا شرکت نکن برنامشو دانلود کن تا فقط دستت باشه مطالبو تا چه زمانی باید برسونی!(گاج و قلمچی واسه پایه ی صفر سنگینن) از خودت ازمون بگیر ببین تمام مباحثو حفظی مثلا ۳۰ تا تست از زیستو علامت بزن که ج بدی!

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

نرفتن به ازمون برای کسی که با این شرایط شروع میکنه منطقیه ولی نه بخاطر اینکه تضعیف روحیه نشه بخاطر تراز بخاطر اینکه مباحث پایه ای و پیشنیاز رو بتونه بهتر ببنده
      با تایمی که استارتر تاپیک زده یعنی 6 ابان تا همین الان خود برنامه ازمون ها فکر کنم گذشته از مباحث پایه ای و بزاره رو اونا بره نمیتونه از عقب بگیره ازمون رو بیشتر ضرر میبینه
      و باید توی یه دوره سه ماهه با یه برنامه خوب روی اختصاصی و یسری مباحث از عمومی کار کنه به نقطه امن که رسید بیاد رو ریل ازمون
      نظر من این بود که با همون یک ماه تاخیر همون تایم سه هفته ای برنامه رو رعایت کنن اینجوری یه ماه دیرتر از بقیه پایه رو میبندن ولی حداقل اصولی خوندن و چیزی رو جا نذاشتن دو ماهم میمونه واسه جمع بندی و مرور که اصلا کم نیست!!!

منظورم این نبوده که طبق برنامه خودشون رو به ازمونای دوم سوم برسونن... از ازمون اول بخونن!
      چون طبیعتا کسی که سال اولشه نمیدونه درسارو چجوری باید بخونه یا کی باید تموم کنه و چقد تایم واسش بزاره طبق همون سه هفته میتونه شخصی سازیش کنه
      ویرایش توسط Rafolin403 : 10 آبان 1398 در ساعت 09:05

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین امید الکی دادن خوب نیس
      ولی از صفر و با پایه ی ضعیف ، از الان با این رقابت سنگین بعید میدونم رتبه قابل قبول بیاری
      فک کنم تمرکزتو بذاری برا ۱۴۰۰ بهتر باشه
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​اینکه میگن رقبات سخت شده بخاطر اسون بودن سوالات بوده برای مثال شما مهر ماه میشینی مبحثی مثل مثلثات میخونی ک تساتاشو بزنی 300تاهم تست بابتش حل میکنی یکی 4ماه مونده میشنه میخونه 50تا تست حل میکنه هم اون جواب میده هم شما سرهمین رقبات میشه شدید وگرنه بخوان سوال سخت بدن همون وضع کنکور95 96 پیش میاد
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیام های تاپیک های مختلف رو که میخونم متوجه میشم که خیلیا نا امید هستن و ذهنیتشون محدوده و به توانایی هاشون ایمان ندارن؛خطاب من به استارتر این تاپیک:اگر تا حالا هیچکس نبوده که تو هشت ماه رتبه برتر بشه(که اتفاقا خیلیم بوده)تو اولین نفری باش که این کارو میکنی؛به خودت و توانایی هات ایمان بیار و خودتو باور کن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      پیام های تاپیک های مختلف رو که میخونم متوجه میشم که خیلیا نا امید هستن و ذهنیتشون محدوده و به توانایی هاشون ایمان ندارن؛خطاب من به استارتر این تاپیک:اگر تا حالا هیچکس نبوده که تو هشت ماه رتبه برتر بشه(که اتفاقا خیلیم بوده)تو اولین نفری باش که این کارو میکنی؛به خودت و توانایی هات ایمان بیار و خودتو باور کن
      ​تقصیر معلم نماها مشاوراس چون هرچی پشت کنکوری زیاد بشه اینا مایه دار تر میشن...امید فروشی میکنن....سوالات زیست یا فیزیک 98 نطام جدید ببینی متوجه میشی تو هرفصثل اگر 50تا تست حل کرده بود ی نفر میتونست هر درسو 70 80بزنه.....تو گوارش 5تست دادن خالی ازاینکه یه تستش نکته دار دباشه سال بعدم همینه یکم سخت تر ولی یکم نه خیلبی
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من فقط عشقم تست حرکت شناسی98 بود
      بچه های انجمن همش میگفتن حرکت اینجوریه حرکت اونجوریه جر میخوری.منم تا تونستم تست کتابامو با دقت زدم وقت گذاشتم بعد سوال که اومد دیدم کل راه حل اینه که دلتای دوتا بر هم تقسیم کنی
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​تقصیر معلم نماها مشاوراس چون هرچی پشت کنکوری زیاد بشه اینا مایه دار تر میشن...امید فروشی میکنن....سوالات زیست یا فیزیک 98 نطام جدید ببینی متوجه میشی تو هرفصثل اگر 50تا تست حل کرده بود ی نفر میتونست هر درسو 70 80بزنه.....تو گوارش 5تست دادن خالی ازاینکه یه تستش نکته دار دباشه سال بعدم همینه یکم سخت تر ولی یکم نه خیلبی
      ...

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته زیست باید قشنگ عکس های کتابو از حفظ باشی یعنی بتونی با جزییات تو ذهنت تجسم کنی.مثل شکل نای که ازش سوال اومد
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تنها کاری هم که از دست من بر میاد احساس همدردی میتونم بکنم از لحاظ موقعیت اجتماعی ،چون منم یک ماه دیگه سربازیم تموم میشه
      که درس هایی مثل فعل عربی و منصوبات عربی و مثلثات ریاضی و حرکت فیزیک و اوربیتالهای شیمی جاشونو دادن به واژه هایی چون دیگه (نمیکشه ، نمیدونم ***موتور- **ماه -هنوز موتوری باید گاز بدی، خاموشیه ، بیداریه ، نظافت طرح امام رضا -بشین پاشو سر دسته آمار- الله گفتن ،) میدونم چی میگی ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن