خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

برای شیمی دوازدهم خیلی سبز بگیرم یا الگو و یا مبتکران

من کتاب شیمی دوازدهم مبتکران جلد اولشو رو بررسی کردم دیدم اصلا تست های کنکور ۹۸ رو نداره به خود مبتکران هم زنگ زدم میگه این کتاب قبل از کنکور ۹۸ نوشته شده پس این کتاب از گزینه های من حذف شد حالا بین دو راهی شیمی دوازدهم خیلی سبز تک جلدی و شیمی الگو دو جلدی قرار گرفتم اولویتم فقط درسنامه و آموزش خوب هستند لطفا دوستان نظام جدیدی راهنمایی ام کنند
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 30 آبان 1398 در ساعت 14:09

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام : ) امیدوارم حالت خوب باشه .
      مبتکران جلد اولش خیلی زیاد تست داره ، سعی کرده ایده های جدید رو هم داشته باشه. ولی با توجه به اینکه صرفا دو فصل اول رو پوشش میده قیمتش نسبت به خیلی سبز گرونتره . مولفان شیمی نشرالگو تست های بهتر و گزیده تر رو توی موج آزمون هاشون میارن ، پس به نظرم اگر ازینور یه چیز بین خیلی سبز و مبتکران انتخاب کنی و برای جمع بندی موج آزمون دوازدهم رو بزنی خوب میشه .

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام قراره که جلد دومش تا قبل شروع نیمسال دوم بیاد ،ولی اگر عجله داری ، با توجه به این که فصل سه و چهار دوازدهم زیاد سخت و وقت گیر نیستن ، خیلی سبز بهتره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جلد دوم که فصل سه چهاره از رو ابی قلم چی هم بخونیش کارت راه میفته انقدر که اسونه کلا دو فصل اخر دوازدهم اندازه نیم فصل بقیه فصلا محتوا نداره
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      همان طور که می دانید شیمی دوازدهم مبتکران جلد دومش نیومده و من نمیتونم صبر کنم تا چاپ بشه به خاطر همین میخواهم این منابع رو انتخاب کنم در ضمن بیشتر برای اموزش میخواهم خیلی سبز دوازدهم یا جلد اول مبتکران جلد دوم الگو یا هر دو جلد الگو لطفا راهنما یی کنید
      بنظر من خیلی سبز بهتره چون هم جزوه و هم سوالاتش خوبن من خودمم این کتاب و گرفتم و از چندتا از دبیرا و مشاورا پرسیدم خیلی سبزو بهم پیشنهاد دادن میگفتن سطح سوالاش ب کنکور نزدیک ترِ🤷🏼‍♀️

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاگو رو هم یه نگاه بنداز!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بین الگو و مبتکران یکیو انتخاب کن، مبتکران درسنامه طولانی الگو درسنامه خلاصه تر،این دو تا رو استاد بابایی که همه میشناسنش معرفی کردن
      همان طور که می دانید شیمی دوازدهم مبتکران جلد دومش نیومده و من نمیتونم صبر کنم تا چاپ بشه به خاطر همین میخواهم این منابع رو انتخاب کنم در ضمن بیشتر برای اموزش میخواهم خیلی سبز دوازدهم یا جلد اول مبتکران جلد دوم الگو یا هر دو جلد الگو لطفا راهنما یی کنید

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز بالاخره برای دوازدهم خیلی سبز بگیرم و یا دو جلدی الگو الان خودتون از کدوم کتاب کمک آموزشی برای شیمی دوازدهم استفاده می کنید
      ​فارسی را پاس بداریم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز بالاخره برای دوازدهم خیلی سبز بگیرم و یا دو جلدی الگو الان خودتون از کدوم کتاب کمک آموزشی برای شیمی دوازدهم استفاده می کنید
      من واسه پایه میکرو واسه دوازدهم خیلی سبز گرفتم خیلی سبز تستاش زیاد سخت نیست یعنی نرماله اگه تست سخت در حد میکرو میخای نردبام میگن خوبه خودم ندیدم
      الگو کتاب تستاش زیاد جالب نیس درسنامش ناقصه تستای خوبشم تو موج ازمون اورده

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      من واسه پایه میکرو واسه دوازدهم خیلی سبز گرفتم خیلی سبز تستاش زیاد سخت نیست یعنی نرماله اگه تست سخت در حد میکرو میخای نردبام میگن خوبه خودم ندیدم
      الگو کتاب تستاش زیاد جالب نیس درسنامش ناقصه تستای خوبشم تو موج ازمون اورده
      درسنامه شیمی دوازدهم خیلی سبز تک جلدی که به رنگ سبزه جلدش و شما داری ازش استفاده می کنی آیا درسنامش خوب و مفصل هست که منی که شیمی ام ضعیفه ازش یاد بگیرم من فقط درسنامه برام مهمه
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 30 آبان 1398 در ساعت 14:04

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسنامه شیمی دوازدهم خیلی سبز تک جلدی که به رنگ سبزه جلدش و شما داری ازش استفاده می کنی آیا درسنامش خوب و مفصل هست که منی که شیمی ام ضعیفه ازش یاد بگیرم من فقط درسنامه برام مهمه
      من والا شیمی دوازدهم فصل ۱ تا ۳ و تابستون از ویدیو های اقاجانی پارسال دیدم رایگان بود تو سایتش نمیدونم الان هست یا نه دیدم درسنامه خیلی سبز فقط یه نگاه مختصر میکنم بعد تست
      ببین اگه برات درسنامه مهمه شک نکن مبتکران بهترین درسنامه و داره امکان نداره با درسنامه مبتکران به مشکل بر بخوری

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من خیلی سبزم دارم سیر تا پیازم از دوستم گرفم مقایسه که میکردم
      سیر تا پیاز از خیلی سبز بهتره به اونم یه توجهی داشته باش
      سوالاشم از خیلی سبز سخت تره نسبتا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​خیلی سبز برای کسی هستش ک گیرایی خوبی تو شیمی داره روش حلشم یکم رومخه روش کتاب درسیه ...برای تست مناسبه ولی برای اموزش یا لوح تهیه کنید یا کتاب بهتر
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​خیلی سبز برای کسی هستش ک گیرایی خوبی تو شیمی داره روش حلشم یکم رومخه روش کتاب درسیه ...برای تست مناسبه ولی برای اموزش یا لوح تهیه کنید یا کتاب بهتر
      حامد جان شما خودت برای شیمی دوازدهم از چه کتابی استفاده می کنی
      ​فارسی را پاس بداریم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حامد جان شما خودت برای شیمی دوازدهم از چه کتابی استفاده می کنی
      ​شیمی خیل سبز و موج ازمون برای تست
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن