خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22

موضوع: قلب...

1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      ممنون داداش جان
      همه حرف هایی که زدی درست و در صفحه 122 فیزیو گلیتون مسلم محمدی هم نمودارش داره دقیق نشون میده همه صحبت تون درسته، ولی داداش احیانناً تاپیک رو اشتباهی اومدین چون این تاپیک واسه کنکوری ها بود نه دانشجویان حرف های شما کاملاً ضد هم هستند، از یه طرف به نکته ای که من از روی 100 تا جزوه خوب بازار کپی کردم و در نهایت عدم هماهنگی این نکات رو با کتب مرجع رفع کردم(مثل جزوه استاد عمارلو+استاد پدرام فرهادیان+استاد کمیل نصری+دکتر اشکان هاشمی و ....)خرده می گیرید و اون رو غلط فرض می کنید و از طرفی به بچه ها پیشنهاد خواندن جزوه به جای گایتون میدید، بفرمایید اگر جزوه معروف و خوب کنکوری هست که این نکته نمودار موجود در گایتون رو واسه بچه ها گفته و تمام جزوات خوب بازار رو نقض کرده، معرفی کنید تا بچه ها هم مطالعه اش کنند، البته شاید هم منظورتون جزوه ای بوده که سر کلاس فیزیولوژی نوشتید به هر حال شما که کنکور دادید و موفق شدید، ولی باز هم موفق باشید
      داداش پدرام فرهادیان رو معلم حساب میکنی؟کسی که بین کراسینگ اوور با کراسینگ اور تفاوت میذاره؟؟
      اشکان هاشمی هم که وضع علمیش مشخصه اگر باور ندارید پاسخ تشریحی کنکور 97 رو ببینید جقدر غلط داره... به عاملی که موجب تسهیل در سخن گفتن میشه بجای بزاق میگه زبان و حل میکنه
      در کل تو زیست دبیر دیگه ای جز ارامفر و عمارلو رو قبول ندارم

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      ممنون داداش جان
      همه حرف هایی که زدی درست و در صفحه 122 فیزیو گلیتون مسلم محمدی هم نمودارش داره دقیق نشون میده همه صحبت تون درسته، ولی داداش احیانناً تاپیک رو اشتباهی اومدین چون این تاپیک واسه کنکوری ها بود نه دانشجویان حرف های شما کاملاً ضد هم هستند، از یه طرف به نکته ای که من از روی 100 تا جزوه خوب بازار کپی کردم و در نهایت عدم هماهنگی این نکات رو با کتب مرجع رفع کردم(مثل جزوه استاد عمارلو+استاد پدرام فرهادیان+استاد کمیل نصری+دکتر اشکان هاشمی و ....)خرده می گیرید و اون رو غلط فرض می کنید و از طرفی به بچه ها پیشنهاد خواندن جزوه به جای گایتون میدید، بفرمایید اگر جزوه معروف و خوب کنکوری هست که این نکته نمودار موجود در گایتون رو واسه بچه ها گفته و تمام جزوات خوب بازار رو نقض کرده، معرفی کنید تا بچه ها هم مطالعه اش کنند، البته شاید هم منظورتون جزوه ای بوده که سر کلاس فیزیولوژی نوشتید به هر حال شما که کنکور دادید و موفق شدید، ولی باز هم موفق باشید
      در کل نفهمیدم چی گفتی. ولی اونچی که من عرض کردم این بود که گایتون مناسب کنکور نیست. وقتتو تلف میکنی. گایتون یه کتاب علمیه در حالی که تو کنکور تنها چیزی که وجود نداره علمه! بعدشم مفاهیم به مراتب سنگین تری داره که بازم به ردتون نمیخوره.
      خوندن کتاب درسی و یه جزوه خوب که بتونید اون چیزایی که خوندید رو هضم کنید و با تست یادگرفته هاتونو محک بزنید توصیه میشه و کافبه.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی میتونه سرعت انتشار تحریک و انتقال تحریکو کامل توضیح بده؟!
      توسط چیاس کجا کمه کجا زیاد
      من با الگو دارم میخونم گیج شدم

نمیدونم جای درستی پرسیدم یا نه ولی دیدین جواب بدین، دمتونم‌گرم
      Lost in DayDream

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itsmahi نمایش پست ها

والا من که نتیجه گرفتم اینجاهای الگو کلا الکی حاشیه رفته فقط پارسال قلمچی میرفتم سه تا سوالو دقیقا توی قلب خراب کردم چون عیناََ جمله ی نشرالگو تو ذهنم بود!!!
      طبق کتاب بخون اون تیکه رو
      اونجاهایی که میگه سرعت انتشار کمه رو بیخیال چون همش سریعه الگو الکی میگه

فقط مهمه که بدونی اول از گره پیشاهنگ میرسه به دهلیز و ارتباط بین دو دهلیز از طریق الیاف وسطشونه!!!
      بعد از طریق گروه دوم و الیاف مابینش اول به نوک بطن ها میرسه بعد سراسر بطن رو میگیره!
      نکات مهمش اینه همشم سریعه والا
      چون تو خود کتاب گفته اینا سریع انجام میشن نشر الگو نمیدونم چرا تقسیمشون کرده!!!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itsmahi نمایش پست ها

ی تاخیر تو گره سینوسی دهلیزی داریم که کند ترین نقطه مون هست جهت عدم انقباض همزمان دهلیز و بطن
      ی سرعت انتشار بالای پیام تو دیواره غیر مشترک بطن ها هست که تمام دیواره بطن ها همزمان منقبض بشن
      در همین حد فکر کنم کفایت کنه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حالا بحث چی بود و چی شد؟؟؟؟؟؟

ملت تاپیک رفع اشکال بود پرا قیمه رو میریزین رو ماستا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      برخلاف جناب قلمچی . یک سوال کنکور استاندارد خیلی براش مهم نیست که کمی به قله مانده یا نوک قله . همین که شما شمای کلی سیستول و دیاستول و + وضیعت دریچه ها در اون+ وضیعت میوکارد قلبی و بطنی + و پتانسیل عمل و بازگشت به ارامش یا ارامش نسبی شبکه هادی رو تو 3 زمان :
      استراحت عمومی
      سیستول دهیلزی
      سیستول بطنی

بدونید به نظر من کافیه و خیلی خودتون رو غرق نکنید . تو بعضی از کتب : ابی قلمچی : صدای اول قلب رو تو فاصله s ,t دونستن و بعضی ها(الگووووو) تو q.s ولی واقعتی طراح هم به قول اریان حیدری وحشیگری نشون نمیده که محل دقیقش رو بخواد (البته 100 درصد رو حرفم نمی ایستم چون 94 دهن همرو گل گرفت)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن