خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام ^^
      واسه ی زیست دیگه الان کنکورا بهترین راهه
      و خب اگه کتاب دیگه ای هم داری مثل خیلی سبز ازمونی یا ۲۰ازمون کلک(اینو شنیدم خوبه نزدم خودم) اینارو کار کنی
      کنکورای داخل و خارج
      موفق باشی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahtis نمایش پست ها
      1) در مورد سوالات موج ازمون بله من هم قبول دارم بعضی سوالاتش پرته ولی در مورد خلاصه هاش نظرتون چیه؟؟ این که گفتید طبقه بندی شده یادبگیرید و اینکه درسنامه های موج به صورت نمودار درختیه

2) کلک معلم دقیقا چیه؟؟ کتابه؟ ازمون انلاینه؟ چجوری بزنمش ؟حجمش چقدره؟
      3) من خط ویژه رو دیدم خیلی خوبه واقعا به نظرتون حجمش یه خورده زیاد نیست ؟؟ الان تو زمان باقی مانده تست زدن بهتره یا کتاب خوندن؟؟؟ بیشترین مشکل من هم همین قسمته
      خوندن کتاب الان بهترین کاره
      و نکته هایی ک از تست ها کنارش نوشتی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هیچ وقت بالا 10 درصد نزدم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      کلک معلم بهتره تا انلاین ها.انلاین ها بعضی جاها زیاده روی کرده که مناسب نیست
      واسه نطام جدید توصیه تون چیه؟ من ازمونهای جامع و انلاین مدارس برتر و گاج و گزینه رو دان کردم بزنم + یه مرور ازتستای پایه قلمچی و ابی

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      واسه نطام جدید توصیه تون چیه؟ من ازمونهای جامع و انلاین مدارس برتر و گاج و گزینه رو دان کردم بزنم + یه مرور ازتستای پایه قلمچی و ابی
      همین ازمون های انلاین به کارتون میاد هنوز منابع نظام جدید جالبی نیست برای جمعبندی و ازمون و...
      یه سری کتاب ها هستن البته ها ولی الان دیگه به کار نمیاد.
      ولی همین منابع تستی ک ،فتید دانلود کردید خوبه.(گاج به نظرم بهتر از گزینه دو باشه)
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان این تاپیک رو up کردم که سوال بپرسمکه البته فک میکنم از بس سوال میپرسم این دفعه اخراجم میکنن
      دوستانی که تو قلمچی یا هر آزمونی یا تو کنکور 70/80 میزنن لطفا بگن چه روشی دارن
      من با اینکه بیشترین تایمم و دقتم رو زیسته و اغلب از پس تستای نشر الگو هم برمیام درصدم رو 40/50 قلمچی میچرخه
      میخوام روش مطالعتون رو بدونم
      خود من اول کتابو یه نگاهی میندازم ببینم چی به چیه اصلا بعد درسنامه الگو میخونم بعد تستای الگو رو میزنم.اولا یکم غلط میزنم ولی بعدا غلطام کمتر میشه
      روش خودم اینه که نتیجه مطلوبمو نمیگیرم
      لطفا روشتونو بگین برای درصد بالای 70

پ ن1:نظام قدیم
      پ ن2:مشکلی تو درک مفهوم ندارم
      پ ن3:به نظرتون مشکل چیه

@
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)
      ویرایش توسط spring__girl : 16 آبان 1398 در ساعت 22:01

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      سلام دوستان این تاپیک رو up کردم که سوال بپرسمکه البته فک میکنم از بس سوال میپرسم این دفعه اخراجم میکنن
      من با اینکه بیشترین تایمم و دقتم رو زیسته و اغلب از پس تستای نشر الگو هم برمیام درصدم رو 40/50 قلمچی میچرخه
      خود من اول کتابو یه نگاهی میندازم ببینم چی به چیه اصلا بعد درسنامه الگو میخونم بعد تستای الگو رو میزنم.اولا یکم غلط میزنم ولی بعدا غلطام کمتر میشه

مرور کمتر نزدیک ازمون
      نزدن تستای پوششی
      نداشتن تسلط رزو متن کتاب
      از دید من شما برای زیست ی کتاب تست ازمونی هم بخر مثل فار و اینم بدون بهتره ای کیو کار کنی اگر میتونی
      بعد نکات همه تستایی ک میزنی رو تو کتاب بنویس بعد اون نکات دوره کن..تست زدن تو خونه با سر ازمون فرق داره توخونه تحلیل بکن توازمون با حذف گزینه با تنقاض ها رد کن گزینه رو حالا چرااینارو گفتم بخاطر اینه ما ی رفیقی داشتیسم این خونه خوب میزد تستارو اما بدون تحلیل برفرض مثلا میدید گزینه یک درسته میزد و جواب تستم بود اما نمیرفت ببینه 3تای دیگه چی میگن؟
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام خوبی
      بنظرم زیاد ب الگو متکی نباش چون درسنامشو بخونی تستاشو هم میتونی بزنی و سبک کنکور با الگو تا حدودی متفاوته من خودم ای کیوو کلک معلم (زیست تک رقمی ها) میزنم هر جا اشکال داشته باشم و از ای کیو نتونم تست بزنم اونجا رو از الگو میخونم و میفهمم
      اول کتابو خوب بخون طوریکه حتی سطر ب سطرشو حفظ باشی (حتی اگه تایم زیاد گرفت ازت چون مهمه)
      بعد درسنامه خیلی سبز یا نشرالگو یا جزوه معلمتو بخون
      اگه سطحت متوسطه اول تستای نشر بزن بعد برو سراغ ای کیو اگه نه که از همون اول ای کیو بزن
      نکاتشو حتما تو کتابت بنویس چن روز ب ازمون مونده کل قید ها و نکاتت و شکل ها رو مرور کن
      هم نشاندار های ایکیو رو بزن تستای کتاب زیست تک رقمی هارو زماندار بزن تا بیشتر نکات برات مرور شه
      اگه تو تستای ترکیبی مشکل داری درسنامه فاگو خوب گفته این نکات رو..فقط زیاد تو درسنامه غرق نشو ک تایم واسه تست کم بیاری
      سوالای زیست ماز هم میگن خیلی خوبه من مال سال۹۷ رو کار کرده بودم عالی بود
      فک نمیکنم با انجام همه ی اینکارا زیر۸۰ بزنی
      موفق باشی

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

با الگو همین ۴۰ درصدم میزنی کار بزرگی انجام میدی ، اسونه الگو ؛ یه بار یادمه ۲۰۰ تا تست یه فصل سال دومش رو ۱ ساعته زدم در حد نگاه کردن بود :/ آیکیو کار کن ؛ ایکیو هم مشکلات خودشو داره ها ولی خوب بازم منبع استخون داریه میشه بهش اعتماد کرد ؛ آزمون های ماز هم که دیگه عالیه

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها

مرور کمتر نزدیک ازمون
      نزدن تستای پوششی
      نداشتن تسلط رزو متن کتاب
      از دید من شما برای زیست ی کتاب تست ازمونی هم بخر مثل فار و اینم بدون بهتره ای کیو کار کنی اگر میتونی
      بعد نکات همه تستایی ک میزنی رو تو کتاب بنویس بعد اون نکات دوره کن..تست زدن تو خونه با سر ازمون فرق داره توخونه تحلیل بکن توازمون با حذف گزینه با تنقاض ها رد کن گزینه رو حالا چرااینارو گفتم بخاطر اینه ما ی رفیقی داشتیسم این خونه خوب میزد تستارو اما بدون تحلیل برفرض مثلا میدید گزینه یک درسته میزد و جواب تستم بود اما نمیرفت ببینه 3تای دیگه چی میگن؟

یعنی iq از الگو بهتره؟؟الگو رو نزنم؟
      یه چیزی رو یادم رفت پ ن بنویسم
      حفظیاتم ضعیفه و نمیتونم حفظ حفظ باشم ولی یادگیریم خوبه.برای همین هرقدرم متن کتاب رو بخونم مثل زدن تست و یادگرفتن نکات از تست کمکم نمیکنه.ولی مشکل اینه باییددد متن کتاب رو حفظ کرد
      نظرتون چیه الگو کار کنم و iq رو به عنوان آزمون
      سه سطحی هم دارم
      یا فار رو بخرم؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_heidari نمایش پست ها
      سلام خوبی
      بنظرم زیاد ب الگو متکی نباش چون درسنامشو بخونی تستاشو هم میتونی بزنی و سبک کنکور با الگو تا حدودی متفاوته من خودم ای کیوو کلک معلم (زیست تک رقمی ها) میزنم هر جا اشکال داشته باشم و از ای کیو نتونم تست بزنم اونجا رو از الگو میخونم و میفهمم
      اول کتابو خوب بخون طوریکه حتی سطر ب سطرشو حفظ باشی (حتی اگه تایم زیاد گرفت ازت چون مهمه)
      بعد درسنامه خیلی سبز یا نشرالگو یا جزوه معلمتو بخون
      اگه سطحت متوسطه اول تستای نشر بزن بعد برو سراغ ای کیو اگه نه که از همون اول ای کیو بزن
      نکاتشو حتما تو کتابت بنویس چن روز ب ازمون مونده کل قید ها و نکاتت و شکل ها رو مرور کن
      هم نشاندار های ایکیو رو بزن تستای کتاب زیست تک رقمی هارو زماندار بزن تا بیشتر نکات برات مرور شه
      اگه تو تستای ترکیبی مشکل داری درسنامه فاگو خوب گفته این نکات رو..فقط زیاد تو درسنامه غرق نشو ک تایم واسه تست کم بیاری
      سوالای زیست ماز هم میگن خیلی خوبه من مال سال۹۷ رو کار کرده بودم عالی بود
      فک نمیکنم با انجام همه ی اینکارا زیر۸۰ بزنی
      موفق باشی
      پس دیگه الگو نزنم؟وای بر من بادنمیدونم چرا فک کردم الگو از iq بهتره
      نمیخوام کتاب دیگه بخرم..فاگو و خیلی سبز ندارم فقط الگو و iq و سه سطحی دارم
      سوالای ماز رو از کجا بردارم؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      با الگو همین ۴۰ درصدم میزنی کار بزرگی انجام میدی ، اسونه الگو ؛ یه بار یادمه ۲۰۰ تا تست یه فصل سال دومش رو ۱ ساعته زدم در حد نگاه کردن بود :/ آیکیو کار کن ؛ ایکیو هم مشکلات خودشو داره ها ولی خوب بازم منبع استخون داریه میشه بهش اعتماد کرد ؛ آزمون های ماز هم که دیگه عالیه
      اوکی پس iq میزنم از این به بعد بیخیال الگو میشم مرسی
      راستی ماز رو باید ثبت نام کنم صرفا؟نمیشه از جایی دانلود کرد؟

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس دیگه الگو نزنم؟وای بر من بادنمیدونم چرا فک کردم الگو از iq بهتره
      نمیخوام کتاب دیگه بخرم..فاگو و خیلی سبز ندارم فقط الگو و iq و سه سطحی دارم
      سوالای ماز رو از کجا بردارم؟
      وقتی درصدت رشد نمیکنه چرا بزنی؟
      خیلی سبز رو بخر از مغازه ها پیدا میشه نظام قدیم دست دوم ... سه سطحی هم بد نیست خوبه پاسخ تشریحیش اندازه ایکیو خوب نیست
      سوالات ماز رو خودمم پیدا نکردم تو کانالا میگردم پیدا کردم بهت پیام میدم حتما

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_heidari نمایش پست ها
      وقتی درصدت رشد نمیکنه چرا بزنی؟
      خیلی سبز رو بخر از مغازه ها پیدا میشه نظام قدیم دست دوم ... سه سطحی هم بد نیست خوبه پاسخ تشریحیش اندازه ایکیو خوب نیست
      سوالات ماز رو خودمم پیدا نکردم تو کانالا میگردم پیدا کردم بهت پیام میدم حتما
      خیلی سبز از الگو هم آسونتره

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اوکی پس iq میزنم از این به بعد بیخیال الگو میشم مرسی
      راستی ماز رو باید ثبت نام کنم صرفا؟نمیشه از جایی دانلود کرد؟
      به این نکته توجه کن حتما که سطح خودت چقدره ، نری آیکیو بگیری از ۱۰ تا سوال ۹ تاشو غلط بزنی از اونور بوم بی افتی ؛ آیکیو تقریبا همه ی سوالاش ترکیبه ؛ باید کامل مطلب رو یاد بگیری ؛ ولی خوب یه منبع تست قوی هست ؛ خوب درسنامه بخون ؛ به فصل ها مسلط شو قدرت ترکیب و مفهمومت رو بالا ببر ، آیکیو بزن قطعا موفق میشی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن