خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ؟

رأی دهندگان
    326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خانه دانشجویی

168 51.53%
    • خوابگاه

158 48.47%
    صفحه 28 از 32 نخستنخست ... 18272829 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 406 به 420 از 478
    1. Top | #406
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که قبول شم دانشگاه صددرصدبایدخوابگاه بمونم پول خونه گرفتن ندارم اما درکل ادم خوابگاه نیستم من باخواهرمم تویه اتاق کنارنمیام چه برسه چندتاغریبه واینکه یه خورده وسواس هم دارم روتمیزی وازهمه بدتراینکه شدیدابدغذام

پ.ن: امیدم به اینه که دوران دانشجویی شوهرکنم ازشرخوابگاه راحت شم فقططط
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

2. Top | #407
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خونه خیلی بهتره
      انشالا شوهر میکنی

3. Top | #408
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      خونه خیلی بهتره
      انشالا شوهر میکنی
      ممنون اره خونه واقعا یع چیزدیگسسسس
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

4. Top | #409
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ترم اول خوابگاه براي اشنايي با فضاي شهر و ...
      باقي ترما خونه
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

5. Top | #410
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عامو بگو بخند و خوشیای خوابگاهو ول کنم برم خونه بگیرم تو تنهایی خودم بپوسم؟ معلومه که خوابگاه میرم! تجربشم دارم خیلی حال میده

6. Top | #411
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      عامو بگو بخند و خوشیای خوابگاهو ول کنم برم خونه بگیرم تو تنهایی خودم بپوسم؟ معلومه که خوابگاه میرم! تجربشم دارم خیلی حال میده
      هر کی بجایی راحته ولی خونه راحت تره
      همه اتاقی بودن با آدمایی که برنامشون شبیه تو نیس سخته

7. Top | #412
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      هر کی بجایی راحته ولی خونه راحت تره
      همه اتاقی بودن با آدمایی که برنامشون شبیه تو نیس سخته
      آره خب ولی از ترم بعد میشه با کسایی که خودمون میخوایم یجوری خوابگاه بگیریم.
      اینم خیلی بده که چند نفر که اصلا اخلاقشون نزیک تو نیست بیفته تو اتاقت. ولی خب بازم به نظرم خوبگاه مناسب تر و سازنده تر هست اگه دانشگاه خوبی میرید.

8. Top | #413
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کسی اطلاع داره مثلا منی که متولد هفتاد و هفتم این ترم تازه بخوام برم دانشگاه و ترم اولم باشه،با بقیه ترم اولی ها بهم خوابگاه میدن یا با ترم بالایی ها؟

9. Top | #414
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.khd نمایش پست ها
      دوستان کسی اطلاع داره مثلا منی که متولد هفتاد و هفتم این ترم تازه بخوام برم دانشگاه و ترم اولم باشه،با بقیه ترم اولی ها بهم خوابگاه میدن یا با ترم بالایی ها؟

کاری به سال تولد ندارن
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

10. Top | #415
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من خوابگاه بهتر هست چند نفری جمع میشین برای امتحان می خونین. جزوه کم دارین میرین از دوستان تهیه می کنین. برای شب امتحان هم که فوق العاده است.

11. Top | #416
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      دانشجویی دورانی که فقط یه بار تو زنگی ادم تجربش میکنه (از نظر اکادمیک) و شیرین اون هم به همین خوابگاهاشه دیگه. اگه خوابگاه نری فردا واسه بچه هات میخوای خاطره چی تعریف کنی پس؟
      اون که ازش خاطره تعریف میکنن سربازیه

12. Top | #417
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      به نظر من خوابگاه بهتر هست چند نفری جمع میشین برای امتحان می خونین. جزوه کم دارین میرین از دوستان تهیه می کنین. برای شب امتحان هم که فوق العاده است.
      با این دید نرین خوابگاه چون ممکنه بیافتی با یه عده که شب امتحانین یا اهل خوندن نیستن و حتی اگرم بگیم شخصیتت انقدر قوی هست که روت اثر نذارن و مثل اونا نشی، بازم موقع مطالعه و انجام کارهای درسیت رعایت نمیکنن
      و اگر مسئله جزوس که الان همه چیز اینترنتی شده سریع با هم تبادل میکنن (گذشت اون دوران که جزوه همو میگرفتن کپی کنن و وسطش شماره بذارن )

هرچند که بر عکسشم صادقه اگر با کسایی بیافتی که اهل خوندنن درس خوندن برات خیلی راحت تر میشه

13. Top | #418
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow1 نمایش پست ها
      چند نکته داره کسی که بخواد بخونه همه جا میتونه بخونه
      ولی خوابگاه میگن یه مقداری سخته ولی خونه تکی هم بگیری بعید میبینم خوب باشه بری خونه خودتون بهتره
      سلام جمله اول خیلی کلی و مغرضانست واقعا....بستگی به خیلی چیزا داره

14. Top | #419
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خانه یا خابگاه مسئله این است
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

15. Top | #420
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من تجربه هردومورد رو داشتم این موضوع برمیگرده به شخصیت شما من خودم به شخصه شخصیت اکتیوی دارم از سکوت زیاد خوشم نمیاد فقط برای خواب دوست دارم سکوت مطلق باشه مابقی روز از بی سروصدا بودن محیط کسل میشم دوست داشتم دوستام درس خونو باحال باشن از آدمای آروم انرژی منفی میگیرم تا وقتی تو خوابگاه بودم هزارتا کار انجام میدادم درس میخوندم باشگاه میرفتم کلاس زبان میرفتم آشپزی میکردم اتاقمو مرتب میکردم اما امان از حرف دوستان که گفتن تو که میتونی خونه بگیری چرا خونه نمیگیری ما هم اومدیم گوش کردیم وگفتیم خونه رو هم تجربه کنیم با یکی از دوستان خونه گرفتبم اما زندگیم بهم ریخت دوستم یه آدم تنبل که هیچی یا بلد نبود یا وانمود میکرد بلد نیست واقعا خودم هم سر در نیاوروم غذا میگفت بلد نیستم جارو زدن بلد نیستم تمیز کردن خونه بلد نیستم ویه جوان که میرفت کلاس و میاومد کلا میخوابید چقدر حالمو بد کرد چقدر از نظر روحی بهم ریختم وچقدراز زندگی عقب افتادم تجربه خوبی از خونه گرفتن ندارم چون وقتی خونه میگیری باید طرف مقابلت اندازه خودت نسبت به تمیز کردن خونه تعهد داشته باشه وهم اینکه اگه خسیس باشه دیگه کلا خرج اونم باید بدی در مورد تنهایی خونه گرفتن تجربه ای ندارم اما من با روحیاتم نمیخوره وهمون خوابگاه رو دوست دارم البته خوابگاه هم اتاق سه نفره بودم

صفحه 28 از 32 نخستنخست ... 18272829 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن