خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل در درس خوندن !! لطفا بیاید

با سلام خدمت همگی من امسال یازدهم تجربی هستم خدایش نمیدونم چکار کنم یک روز فیلم های اموزشی میبینم یک روز کتاب گیج شدم کالا نمیدونم چکار کنم خواشا کمک کنید ! فیلم های اموزشی اگه میخوام نگاه کنم خیلی زیاد هستن خسته میشم و .... کتاب ها هم تستشون که زدم خیلی سخت بودن بلد نبود خواشا اگه میتونید کمکم کنید بهم بگید خیلی ممنون میشم ! معلم هامون هم اصلا خوب درس نمیدن فرمول میگن + یک مثال ساده و تموم _ چه منبی خوبه به نظرتون و خیلی تاثیر داره ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      معلماى ما هم کار شاخی نمیکنن اما قرار نیست خودتو تو فيلماي آموزشی غرق کنی. قرار نیست اونا زیاد معجزه کنن.
      همینقدر که درس و بفهمی, بدونی که چی میگه کافیه. تو باید بیشتر وقتت و رو تست بزاری. اگه واست سختن, درس نامه رو خوب بخون.
      درس نامه ها رو اگه خیلی خوب بخونی, معمولا(معمولن) از پس نستا هم برمياى
      موفق باشی
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما اول باید درس رو بفهمید
      تا بتونید تست بزنید
      خودتون بشینید از روی کتاب بخونید و نهایتا اگه نفهمیدید برید سراغ کتابای کمک اموزشی یا همون فیلما و قسمتی که یادنگرفتین رو ببینید

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا مدارس تیزهوشان بزاری کنار بقیه مدرسه ها همینجوری درس میدن معلماشون
      خب حتما کتاب سطح بالا گرفتی که تستاش برات سختن بیا از متوسط شروع کن
      اگه میخوای خیالت راحت باشه که دوازدهم برسی پایه رو با دوازدهم بخونی بشین یازدهم رو شخم بزن همین امسال
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_mi_i نمایش پست ها
      با سلام خدمت همگی من امسال یازدهم تجربی هستم خدایش نمیدونم چکار کنم یک روز فیلم های اموزشی میبینم یک روز کتاب گیج شدم کالا نمیدونم چکار کنم خواشا کمک کنید ! فیلم های اموزشی اگه میخوام نگاه کنم خیلی زیاد هستن خسته میشم و .... کتاب ها هم تستشون که زدم خیلی سخت بودن بلد نبود خواشا اگه میتونید کمکم کنید بهم بگید خیلی ممنون میشم ! معلم هامون هم اصلا خوب درس نمیدن فرمول میگن + یک مثال ساده و تموم _ چه منبی خوبه به نظرتون و خیلی تاثیر داره ؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها
      معلماى ما هم کار شاخی نمیکنن اما قرار نیست خودتو تو فيلماي آموزشی غرق کنی. قرار نیست اونا زیاد معجزه کنن.
      همینقدر که درس و بفهمی, بدونی که چی میگه کافیه. تو باید بیشتر وقتت و رو تست بزاری. اگه واست سختن, درس نامه رو خوب بخون.
      درس نامه ها رو اگه خیلی خوب بخونی, معمولا(معمولن) از پس نستا هم برمياى
      موفق باشی
      با سلام . اخه میدونی چیه بعضی درسنامه ها خیلی زیادن یا اضافه گفتن چه برای برای منم های حفظی چه یاد گیری _ حفظی معلم ما میگفت خود کتاب میاد پس اونا الکی خودنشون درسته ؟ ؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Sara- نمایش پست ها
      شما اول باید درس رو بفهمید
      تا بتونید تست بزنید
      خودتون بشینید از روی کتاب بخونید و نهایتا اگه نفهمیدید برید سراغ کتابای کمک اموزشی یا همون فیلما و قسمتی که یادنگرفتین رو ببینید
      مشکل اینجاس کتاب درسی خالی بخونی بری روی کتاب های کمک اموزشی تست بزنی اصلا نمیتونی درست بزنی یا چیزای هست که داخل کتاب اصلی نیست !! درسته ؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اونقد کسایی هستن اینجا که خیلی خوب بلدن راهنمایی کنن
      ولی شما واستون الان تست و این حرفا یکم زود نیست؟
      بله درسته همه ی مطالب داخل کتاب نیست و درسایی که شما فک میکنید ضعیف هستید رو حتما باید درسنامشو بخونید.
      مثلا شیمی من اول درسنامه هارو میخوندم بعدچندتایی تست میزدم و اخر کار که خوب یاد گرفتم میرفتم سراغ فار.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      حالا مدارس تیزهوشان بزاری کنار بقیه مدرسه ها همینجوری درس میدن معلماشون
      خب حتما کتاب سطح بالا گرفتی که تستاش برات سختن بیا از متوسط شروع کن
      اگه میخوای خیالت راحت باشه که دوازدهم برسی پایه رو با دوازدهم بخونی بشین یازدهم رو شخم بزن همین امسال
      با سلام و تشکر بابت نظر . کتاب اموزشی یک چند تا خیلی سبز . بعدش اره خب میخوام امسال خوب بخونم ولی منبع خوبی ندارم یک بار میرم فیلم میبینم خسته میشم یک بار کتاب نمیدونم گیج شدم چکار کنم ؟؟؟!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Sara- نمایش پست ها
      اونقد کسایی هستن اینجا که خیلی خوب بلدن راهنمایی کنن
      ولی شما واستون الان تست و این حرفا یکم زود نیست؟
      بله درسته همه ی مطالب داخل کتاب نیست و درسایی که شما فک میکنید ضعیف هستید رو حتما باید درسنامشو بخونید.
      مثلا شیمی من اول درسنامه هارو میخوندم بعدچندتایی تست میزدم و اخر کار که خوب یاد گرفتم میرفتم سراغ فار.
      به نظر شما اول مطلب کتاب بخونم بعد مطلب کمک اموزشی بعدش تست بزنم ؟؟؟؟
      ببخشید فار چیه ؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر شما اول مطلب کتاب بخونم بعد مطلب کمک اموزشی بعدش تست بزنم ؟؟؟؟
      ببخشید فار چیه ؟؟
      منظورش کتاب آزمون شیمی فار که خیلی سطحش بالاس
      درگیر ویدیو اموزشی نشو خیلی وقت گیرن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      منظورش کتاب آزمون شیمی فار که خیلی سطحش بالاس
      درگیر ویدیو اموزشی نشو خیلی وقت گیرن
      اره واقعا خواستم با ویدویو اموزشی پیش برم که خسته شدم خیلی طولانی اخرشم هیچی یاد نمیگری . به نظرت چکار کنم ؟

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو مبتکران شیمی خوندی؟درسنامش از صدتا فیلم بهتره.البته برا همین یازدهم خوبه تو سال دوازدهم نمیشه تمومش کرد حجیمه
      با سلام و تشکر بابت نظر . کتاب اموزشی یک چند تا خیلی سبز . بعدش اره خب میخوام امسال خوب بخونم ولی منبع خوبی ندارم یک بار میرم فیلم میبینم خسته میشم یک بار کتاب نمیدونم گیج شدم چکار کنم ؟؟؟!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      تو مبتکران شیمی خوندی؟درسنامش از صدتا فیلم بهتره.البته برا همین یازدهم خوبه تو سال دوازدهم نمیشه تمومش کرد حجیمه
      به نظرت داخل کمک اموزشی ها درس نامه اون متن حفظی هارو هم یاد بگیرم یا حفظی ها فقط متن کتاب ؟؟

14. Top | #14
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسنامه چیز حفظی خارج کتاب نداری اگه حفظیات داره قطعا مال کتاب درسی هست اون نکاتی که تو کمک اموزشی میارن مفهومیه نه نکته حفظی...مثلا همون مبتکران تو بعضی ایستگا هاش گفته مثلا این نکات به خاطر بسپارید که اینا همون متن کتابه
      به نظرت داخل کمک اموزشی ها درس نامه اون متن حفظی هارو هم یاد بگیرم یا حفظی ها فقط متن کتاب ؟؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اول کتاب درسی اولویت باشه
      قسمتایی که واقعا نمیفهمی و نیاز داری برو سراغ فیلم و سایر منابع آموزشیت
      مهم تر از همه اینا خودتو با تست و تمرین درگیر کن تا لوب مطلب بیاد دستت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن