خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 151
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بسم الله الرحمن الرحیم
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعضی افراد نه تنها از تربیت بچه های خودلذت میبرند بلکه به طور خاص دوست دارند بچه های دیگران را هم تربیت کنند.
      +
      انسانهارا فقط بعد از یک دعوا حسابی میتوان خوب شناخت وتنها انجاست که میتوان درباره اخلاق انهاقضاوت کرد .
      +
      برای همه انهایی که میترسند,تنها و یا بدبخت اند.بهترین درمان یقینا بیرون رفتن است.رفتن به جایی که ادم بتواند تنها باشد,تنها با اسمان,تنها با طبیعت و خداوند چون در چنین وضعیتی احساس میکنیم که همه چیز در جایی خودش قرار گرفته و خدا دراین طبیعت ساده وزیبا میخواهد بشر خوشبخت باشد.
      +
      وقتی مینویسم از همه قید و بندها ازاد میشوم.
      +
      چقدر مشکل است که ادم خودش را جای کس دیگری بگذارد و جواب درست را برای او پیدا کند.
      +
      نفس اعتقاد به یک مذهب,هر مذهبی,انسان را در صراط مستقیم نگه میدارد نه ترس از خدا بلکه احترام به نفس و و تبعیت ازوجدان خود.

خاطرات یک دختر جوان
      ان فرانک

3. Top | #93
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

#مقدمه کتاب بازهم خدا هست از جوئل استین

من کلمه به کلمه اش رو حس کردم...

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قاضی ذهن ما اشتباه میکند چون قانون و نظام باورها اشتباه هستند
      +
      عشق واقعی یعنی پذیرش دیگران همانطور که هستند بدون تلاش برای تغییر دادنشان,اگر بکوشیم انها را تغییر دهیم یعنی واقعا دوستشان نداریم.
      +
      کلام شما افسون خالص است و استفاده غلط از ان جادوی سیاه.
      +

مانیاز داریم که دیگران ما را بپذیرند و دستمان بدارند,اما نمیتوانیم خودمان خود را پذیریم و دوست بداریم.هرچه عشق به خود در ما بیشتر باشد,کمتر خودازاری تجربه میکنیم,خودازاری نتیجه طرد شدن خویشتن است و طرد کردن خویشتن نتیجه داشتن تصویری ازکمال است که هرگز نمیتوانیم به ان دست یابیم.تصویر ما از کمال دلیل طرد شدن ما از جانب خودمان است,به دلیل وجود ان است که نمیتوانیم خود را همانگونه که هستیم بپذیریم و به همین دلیل دیگران راهم همانطور که هستند نمیپذیریم.
      +

ازصورتکهای اجتماعی مختلفی استفاده میکنیم بسیار وحشت داریم که مبادا کس دیگری متوجه شود که ما انچه ادعا میکنیم نیستیم.ما دیگران را هم مطابق تصویری که از کمال داریم,مورد قضاوت قرار می دهیم.وطبیعتا انها از توقعاتی که از ایشان داریم,کم می اورند
      +
      ما از ترس طرد شدن مدعی شدیم کسی هستیم که نبودیم,ترس ازطردشدن تبدیل به ترس از مطلوب نبودن شد,سرانجام ما به کسی تبدیل شدیم که در حقیقت نیستیم,تبدیل به رونوشتی شدیم از باورهای پدر,مادر,جامعه و مذهب

چهار میثاق
      +
      پ ن:شدیدا توصیه میکنم بخونینش

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بیشتر آدما همیشه همین ‌طورند، اگر کسی را پذیرفتند، همه‌ ی عیوبش را حسن می‌بینند و کوچک‌ ترین انتقادی بر شخص مورد پسند ایشان وارد نیست؛ و اگر از کسی نفرت پیدا کردند، از همه‌ ی خصلت‌ های نیکوی او چشم ‌پوشی می‌کنند و عیوبِ او را بزرگ می‌نمایانند.

جورج اورول بزرگ / روزهاى برمه
      حکایت ما جاودانه شود

6. Top | #96
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      وقتی یک مرد سیاسی توانست جای خود را در بین اجتماع بازکند پیشرفت نقشه ها یعنی بهره برداری از حقایق، برای او آسان صورت می گیرد، مردان بزرگ جهان از روی افکار بزرگ و بی سابقه خود بزرگ می شوند زیرا یک مشت حقایق را در اختیار مردم می گذارند، به همین جهت است که از پایه گذاری مذاهب و ادیان استقبال می شود.

نبرد من \ ادولف هیتلر

7. Top | #97
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      با دلشوره نگاهی به دور و برم انداختم: زمانِ حال، هیچ چیز جز زمان حال. مبلهای سبک و سفت که در قشرِ زمانِ حالشان فرو رفته بود، یک میز، یک تختخواب، یک گنجه ی آینه دار و خودم. ماهیتِ حقیقی زمانِ حال آشکار می شد: همان بود که وجود دارد، و هر آن چه حال نبود وجود نداشت. گذشته وجود نداشت. به هیچ وجه. نه درونِ چیزها نه حتی درونِ اندیشه ام. بله، از مدت ها پیش فهمیده بودم که گذشته ام از من گریخته است. ولی تا آن موقع باور داشتم که صرفا از دسترسم پس کشیده است. گذشته برایم فقط در حکمِ یک بازنشستگی بود: شیوه ی دیگری برای وجود داشتن بود، یک وضعیتِ تعطیل و بی جنبشی. هر رویدادی وقتی نقشش به پایان می رسید خودش را خردمندانه توی جعبه ای می چید و رویدادی افتخاری می گردید، از بس که تخیل کردنِ نیستی برایمان مشکل است. اکنون می دانستم: چیزها یکسره همان اند که می نمایند - و پشت آن ها... هیچ چیز نیست.

#ژان_پل_سارتر
      #تهوع

8. Top | #98
      e.k
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرچه را در ذهنت ببینی می توانی ان را در دستت نیز نگه داری.
      کتاب راز

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خروس ابراهیم گلستان
      هرکس فلسفه خودش را دارد که شاید به درد کس دیگر نخورد.
      +
      خنده به ادا چه ربطی داره به قبول ادا؟
      +
      بزرگتر بود تجربه اش زیاد تر بود جراتش کمتر.
      +
      شر ایجوریه که خرده خرده میشه عادت

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عشق از تو توقع داره,تو میخوای که عشق بهت ثابت کنه که وجود داره,چه اشتباهی,این تویی که باید ثابت کنی اون وجود داره.
      .
      نظریه همیشگیت رو به زخم کشیدی,مردها معشوقه میگیرن تا با زنشون بمونن درحالی که زنها معشوقه میگیرن تا شوهرشون رو ترک کنن.
      .
      سیاحان بزرگ میگن وقتی که خیلی تشنه این و اب نیست.دفعه اولی که اب خوردین رو به یادتون بیارین.این تنها راه گذشتن از کویره.خواهش میکنم بیا ما هم این لحظاتو زنده کنیم.
      .
      -تو جلوم رو نمیگیری؟
      +که چی بشه؟من که نمیتونم علی رغم میلت ازت حمایت کنم.حاضرم ازت در برابر همه دنیا حمایت کنم ولی نه در برابر خودت.
      .
      فراموشی هم بیماری عجیبیه.مثل جواب سوالیه که نمیدونیم.
      خیلی سخته ادم برای اینکه بفهمه کیه به حرف دیگران اعتماد کنه
      .
      طنز بهانه ای برای بیان حقیقت
      .
      دنیا که فقط از زن های هم سن و سال من ساخته نشده. تو بیست سالگی می شه به سن و سال اعتنا نکرد، ولی بعد از چهل سالگی دیگه نمی شه تو رویا زندگی کرد. یک زن وقتی به سنش پی می بره که متوجه می شه زن های جوون تر از اون هم وجود دارن.
      .
      عقل در این نیست که جلو احساس رو بگیری بلکه در اینه که همه چیز رو احساس کنی.هرطور که باشه.

خرده جنایتهای زناشوهری
      اریک امانوئل اشمیت
      (نمایش نامه)

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

img_20191002_203421.jpg

img_20191002_201522.jpg

کتاب چهار میثاق از دون میگوئل روئیز

شدیدا توصیه میکنم این کتابو بخونین، واقعا تاثیر گذاره
      رها چو برگ خسته در باد🍃

12. Top | #102
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بی تو میفهمیدم از درون تلخی واریزم را
      بی تو پنداری اشکم دردم
      آشیان برده ز یاد مرغ درمانده ب شب گمراهم....
      از کتاب عطر یاد تو شعر اما مال شاملوعه فک کنم
      رمان بسیاررررررر عالی بودی
      نسرین جان ثامنی مرسی بابت قلمت
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

13. Top | #103
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ انسانی را نمی توان بی قدر انگاشت...
      چرا که ذات نامتناهی خداوند، او را به دیدار خویش فرا می خواند...
      کتاب حضرت دوست از کریستین بوبن

14. Top | #104
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زندگی را باید هر لحظه زیست...
      بی عشق، زندگی دچار نقص بزرگی میشود...
      اما تنها "کودکان" هستند که در چشمان معصوم شان می توان خلوص و پاکی زندگی ناب را باز شناخت...

15. Top | #105
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این روز ها وقتی به بیست و پنج سالگی می رسیم
      اشک ها شیئی چنان نادر می شوند که نمی توان انها را به هرکسی داد
      در بهترین حالت میتوان انتظار داشت والدینی که خرج کرده اند تا فرزندان برایشان گریه کنند در ازای بهای که پرداخته اند برایشان اشک ریخته می شود

کتاب مادام کاملیا
      ترجمه محمود گودرزی

صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن