خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab_e نمایش پست ها
      ببین من نمیدونم دبیرستان پسرونه چه خبره
      تو دخترونه (تا اونجایی که من تجربه داشتم) اگه نمیخاستیم یه کلاسی رو بریم رسما ج.رمون میدادن :/
      کلی هم ایراد میگرفتن از من واسه یه روز که نمیومدم
      امسال درس چرت زیاد هست، مدیرت خانواده، هویت، سلامت و بهداشت، عربی امسالت هم اسون تر و کمتره
      اگه مدرسه تو سر کلاس حاظر شدن گیر نمیده بهت زنگای چرت رو بیرون کلاس بخون یا برو ته کلاس تست بزن (البته اگه معلمت مث مال من وحشی نباشه و کتاب تست‌هارو جمع نکنه تا به درس مسخره‌اش گوش بدیم)
      لغت های ادبیاتم واسه این جور تایما خوبن.
      راستی یه چیزی الان میری مدرسه احتملا جو خیلی کنکوریه، هر کی یه کتاب دستشه و همه هم دارن درباره فلان استاد با فلان ویدیو صحبت میکنن. اخرای ترم ۱ رسما یه بخش زیادی از بچه ها وا میدن یا کمتر میخونن، یکی از معلمام میگفت مهم همون جاست، همون جایی که همه خسته شدن تو ادامه بده.
      من برای خودم نامه نوشته بودم (تو گوشی با هزار تا رمز ) گداشته بودم رو الارم حتی که حدود بهمن و اسفند که احتملا از درس دارم میارم بالا به خودم امید بدم.
      واای چه قدر حرف زدم. در آخر بگم تا میتونی چرت و پرت مدرسه رو بپیچون و بخون و تست بزن
      مدرسه ما شاید ج.ر ندن ولی با حرفاشون کاری بدتر ج.ر دادن می کنن
      همه حرفشون هم همینه که سال گذشته کسایی که مدرسه رو می پیچوندن و نمی اومدن موفق نشدن بخاطر همین ما شما رو نمی زاریم اینطور بشین ، اخه یکی نیست بشون بگه این چه مقایسه ای که تو می کنی ،
      درباره جو کنکور گفتید ، تو کلاس ما که حدود 20 نفریم خبری ازش نیس جز 5 یا 6 نفر اصن کسی نمی دونه کنکور چیه
      در اخر هم مرسی از شما

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

اره
      هرکدوم به نظرت خوب نیست نرو
      مثلا من فیزیک کلاس نرفتم چون معلمش سر کلاس جک تعریف میکرد و درس نمیداد اون سال من بالاترین درصد فیزیک کلاسمون بودم
      کلاس ادبیاتم نمیرفتم
      اگه تونستی نرو اگه هم خیلی گیر دادن برو ولی گوش نده خودت کار کن
      اره باید بین مدرسه و کنکور یکی رو انتخاب کنم که انتخاب من کنکوره مرسی از شما

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arminss نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید ، من در استان خوزستان و در یکی از شهرستان های بسیار محروم زندگی می کنم
      سال اخر هستم پایه دوازدهم رشته تجربی ، امسال به دلیل کمبود دبیر مدرسه ما دو شیفت صبح و عصر شده و علاوه بر ان باید پنج شنبه ها هم مدرسه بریم
      من از تابستان شروع کردم خوندن برای کنکور و خیلی هم خوب جلو رفتن ، ولی با این اوضاعی که پیش اومده به هیچ وجه نمی تونم خوب جلو برم
      درضمن در مدرسه عادی درس می خونم.
      پیشنهاد تون برای رفع این مشکل چیه ؟؟
      سلام

فاصله منزل تا مدرسه چقدره؟

اگر زیاد نیست، کتاب های تست همراه تون باشه و در فاصله بین ساعاتی که دبیر نیست سعی کنید تست بزنید اگر بقیه بچه ها مزاحمت ایجاد کردند سعی کنید حساسیت شون رو با سیاست خودتون کم کنید.

خیلی کار سختیه ولی نشدنی نیست.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدرسه ما شاید ج.ر ندن ولی با حرفاشون کاری بدتر ج.ر دادن می کنن
      همه حرفشون هم همینه که سال گذشته کسایی که مدرسه رو می پیچوندن و نمی اومدن موفق نشدن بخاطر همین ما شما رو نمی زاریم اینطور بشین ، اخه یکی نیست بشون بگه این چه مقایسه ای که تو می کنی ،
      درباره جو کنکور گفتید ، تو کلاس ما که حدود 20 نفریم خبری ازش نیس جز 5 یا 6 نفر اصن کسی نمی دونه کنکور چیه
      در اخر هم مرسی از شما
      اخ گفتی.بخدا یاد سال پیش دانشگاهی خودم افتادم معلمای رو مخمو هیچوقت نمیبخشم همش حرفای چرت میزدن که این همه دانشگاه ازاد مگه حتما باید دولتی قبول بشید؟یا یه دبیر زبان داشتیم تهدید میکرد سر کلاس بیایم میگفت همینایی که من میگم تو کنکور میاد. بعد یکی از بچه هامون که باهاش آشنا بود میگفت پسر خودشو نمیذاره بره مدرسه میفرستتش کلاس کنکور،اتفاقا پسرشم پزشکی قبول شد.دبیر شیمیمون فقط با گواهی پزشکی اجازه غیبت میداد.مدیرمونم که بدتر از همه.کلاس ما هم از ۲۰ نفر فقط سه نفر میدونستن تست چیه و قلمچی میرفتن بقیمون تو عالم هپروت بودیم بعد کنکور فهمیدیم کنکور چی هست اصلا
      خلاصه بیچاره هرکی که معلم دلسوز نداره و مدرسش خوب نیست

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

فاصله منزل تا مدرسه چقدره؟

اگر زیاد نیست، کتاب های تست همراه تون باشه و در فاصله بین ساعاتی که دبیر نیست سعی کنید تست بزنید اگر بقیه بچه ها مزاحمت ایجاد کردند سعی کنید حساسیت شون رو با سیاست خودتون کم کنید.

خیلی کار سختیه ولی نشدنی نیست.
      فاصله مدرسه با خونه زیاد نیست ولی بچه ها خیلی مزاحمت ایجاد می کنن بخدا نمی دونم چیکار کنم دیگه
      نظر شما اینکه کدوم درس ها رو نرم مدرسه؟

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      اخ گفتی.بخدا یاد سال پیش دانشگاهی خودم افتادم معلمای رو مخمو هیچوقت نمیبخشم همش حرفای چرت میزدن که این همه دانشگاه ازاد مگه حتما باید دولتی قبول بشید؟یا یه دبیر زبان داشتیم تهدید میکرد سر کلاس بیایم میگفت همینایی که من میگم تو کنکور میاد. بعد یکی از بچه هامون که باهاش آشنا بود میگفت پسر خودشو نمیذاره بره مدرسه میفرستتش کلاس کنکور،اتفاقا پسرشم پزشکی قبول شد.دبیر شیمیمون فقط با گواهی پزشکی اجازه غیبت میداد.مدیرمونم که بدتر از همه.کلاس ما هم از ۲۰ نفر فقط سه نفر میدونستن تست چیه و قلمچی میرفتن بقیمون تو عالم هپروت بودیم بعد کنکور فهمیدیم کنکور چی هست اصلا
      خلاصه بیچاره هرکی که معلم دلسوز نداره و مدرسش خوب نیست
      الانم اکثر بچه های کلاس ما تو فاز کنکور نیستن و همینطور کل کادر مدرسه همش صحبت از امتحانات نهایی می کنن و یه جور نشون میدن که انگار اون خیلی مهم تر از کنکوره

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      منم همین مشکلو دارم ولی معاون و مدیر باهام راه امدن.تابستون خواستم پرونده رو بگیرم برم غیرانتفاعی برای غیرحضوری ولی معاون پروندمو نداد(چون درسم خوب بود) و بهم گفت ماه اول هفته ای ۲ بار بیا بعدش دیگ نیا.ولی خب پارسال باهام راه نمیومد منم توجه نمیکردم و هفته ای ۲.۳ بار غیبت میکردم و فقط با نمره انظباط منو
      منو تهدید میکرد ولی توجه نمیکردم.به نظرم اگه مدرسه برات راندمان نداره نرو فقط هفته ای یکی ۲ بار برو کی دیگ زیادی گیر ندن اعصابتم خراب شه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      منم همین مشکلو دارم ولی معاون و مدیر باهام راه امدن.تابستون خواستم پرونده رو بگیرم برم غیرانتفاعی برای غیرحضوری ولی معاون پروندمو نداد(چون درسم خوب بود) و بهم گفت ماه اول هفته ای ۲ بار بیا بعدش دیگ نیا.ولی خب پارسال باهام راه نمیومد منم توجه نمیکردم و هفته ای ۲.۳ بار غیبت میکردم و فقط با نمره انظباط منو
      منو تهدید میکرد ولی توجه نمیکردم.به نظرم اگه مدرسه برات راندمان نداره نرو فقط هفته ای یکی ۲ بار برو کی دیگ زیادی گیر ندن اعصابتم خراب شه
      پارسال چرا بات راه نیومد؟ غیر انتفاعی پول زیاد می گیرن نمی تونم برم
      اخر بهت انضباط چند داد؟

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید ، من در استان خوزستان و در یکی از شهرستان های بسیار محروم زندگی می کنم
      سال اخر هستم پایه دوازدهم رشته تجربی ، امسال به دلیل کمبود دبیر مدرسه ما دو شیفت صبح و عصر شده و علاوه بر ان باید پنج شنبه ها هم مدرسه بریم
      من از تابستان شروع کردم خوندن برای کنکور و خیلی هم خوب جلو رفتن ، ولی با این اوضاعی که پیش اومده به هیچ وجه نمی تونم خوب جلو برم
      درضمن در مدرسه عادی درس می خونم.
      پیشنهاد تون برای رفع این مشکل چیه ؟؟
      دوستان گرامی اگر میشه زنگ های غیر مهم و اونایی که میشه خودم تو خونه بخونم رو بهم بگین

اگر دبیر مربوطه تو درس ها ضعیفه و کنکوری نمیتونه کار کنه باهاشون حرف بزنید و نرید کلاس! اگر موافقت نکردن توی همون کلاس بخونبد
      اگر دو مورد قبلی کاربردی نیست ک مجبورید برید کلاس و بقیه وقتتون بخونید
      از زنگ تفریح ها غافل نشید
      خلاف قوانین.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.N نمایش پست ها
      اگر دبیر مربوطه تو درس ها ضعیفه و کنکوری نمیتونه کار کنه باهاشون حرف بزنید و نرید کلاس! اگر موافقت نکردن توی همون کلاس بخونبد
      اگر دو مورد قبلی کاربردی نیست ک مجبورید برید کلاس و بقیه وقتتون بخونید
      از زنگ تفریح ها غافل نشید
      حقیقتا ضعیف نیستن چیزی اون ور تر ضعیف هستن ، مدیر میگه برای هویت اجتماعی و بهداشت بیاین مدرسه برا دروس کنکوری که هیچ
      خوابیدن که معلما نمی زارن تو کلاس متاسفانه خودم هم روی زنگ تفریح حساب کردم در مدرسه و با روزهایی که معلما نمیان
      نظرتون روی اینکه چند روز برم مدرسه چیه؟؟؟
      مرسی از شما

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      پارسال چرا بات راه نیومد؟ غیر انتفاعی پول زیاد می گیرن نمی تونم برم
      اخر بهت انضباط چند داد؟
      والا نمیدونم فازش چیه.انضباط هم 18 داد

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز سلام.به نظر من اگر مدرسه واقعا برات هیچ سودی نداره و خودت میتونی تو خونه درس بخونی مدرسه رفتن برای تو کار غلطیه ولی اگر یکی از این دو شرط رو نداشتی من توصیه ام اینه که حداقل زنگ های مهم رو برو

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mfa نمایش پست ها
      دوست عزیز سلام.به نظر من اگر مدرسه واقعا برات هیچ سودی نداره و خودت میتونی تو خونه درس بخونی مدرسه رفتن برای تو کار غلطیه ولی اگر یکی از این دو شرط رو نداشتی من توصیه ام اینه که حداقل زنگ های مهم رو برو
      مدرسه بعضی دروس خوبه برام ولی بعضی دروس اصلا خوب نیست خودم تصمیم گرفتم بعضی روزها نرم
      نظر شما چیه؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      والا نمیدونم فازش چیه.انضباط هم 18 داد
      بعضی کلا عقده ای ان نمی دونم چرا ،
      شما الان دانشگاه هستید؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بعضی کلا عقده ای ان نمی دونم چرا ،
      شما الان دانشگاه هستید؟
      نه امسال دوازدهمم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن