خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erf.erf نمایش پست ها
      .هردو
      مشخصه وقت زیادی میگیره
      شما انتظار داری با دفعه ی اول کامل مطالب یادت بمونه؟
      اینجوری از خودت انتظار نداشته باش،به مرور تو ذهنت تثبیت میشن
      یه پیشنهاد،سعی کن همون جزوه ایی که میخوای بنویسی بجاش تست خط به خط بزنی یا تستای مفهومی
      جزوه نویسی بیشتر به درد تشریحی میخوره تا تستی
      سخته یهو عوض کردن روش مطالعه ولی از پسش بربیا،اینجوری خیلی اذیت میشی❤
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوب هستید انشاالله همیشه تنتون سالم باشه من توی زیست جزوه مینویسم خیلیم به پیشرفتم کمک کرده یعنی قشنگ حس میکنم یه نظم خاصیو برام ایجاد کرده ولی ولی مشکل اینجاست حیلی وقت گیرو خسته کنندس چند بار بدون جزوه نوشتن زیستو خوندم دیدم واقعا بازدهیم خیلی کمتره نسبت به زمانی که جزوشو نوشتم میشه یه راه حل بدید؟؟؟​دمتون گرم
      وقت میگیره ولی ارزش داره
      میتونی نکته نویسی کنی فقط
      یا اگه کتابت سیمی نیس سیمی کنی یه صفحه درمیون برگه بزاری نکات خاصی که تکرار میخواد شماره بزنه بنویسی تو برگه سفید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوب هستید انشاالله همیشه تنتون سالم باشه من توی زیست جزوه مینویسم خیلیم به پیشرفتم کمک کرده یعنی قشنگ حس میکنم یه نظم خاصیو برام ایجاد کرده ولی ولی مشکل اینجاست حیلی وقت گیرو خسته کنندس چند بار بدون جزوه نوشتن زیستو خوندم دیدم واقعا بازدهیم خیلی کمتره نسبت به زمانی که جزوشو نوشتم میشه یه راه حل بدید؟؟؟​دمتون گرم
      جزوه نویسی یا کتاب نویسی ؟! شما فک کنم دیگه هر چی نکته مثلا توی درسنامه یا نکته تست هست رو بر میداری با دست خط خوش و خوانا و با 7 تا خودکار مینویسی که خود مولفا هم فک نکنم از این کارا بکنن
      من نمیدونم شما عادت مطالعت چجوریه ولی قانون اول و اخر موفقیت توی زیست فقط تکراره حالا تو 1000 هزار صفحه جزوه بنویس وقتی یدونه از برگاشو بلد نباشی چطور میخای بری کنکور بدی؟
      بخدا زیست همش کتابه یعنی تو کتابو بلد باشی حالا طراح دیگه اگه 200 تا ویژگی از ملخ توی دوم باشه و 150 تا سوم و 100 تا توی چهارم دیگه همشو با هم ترکیب کنه تو که کتاب رو از بر هستی (حالا تو اگه رشته ملخ شناسی هم خونده باشی فایده نداره ملاکت کتاب باشه)
      الکی خودتو درگیر نکات دکوری ( به قول آرامفر) نکن از یه فصل زیست میشه 2000 تا نکته درآورد
      اول کتاب دوم تست تالیفی مناسب سوم تست کنکور والسلام
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      جزوه نویسی یا کتاب نویسی ؟! شما فک کنم دیگه هر چی نکته مثلا توی درسنامه یا نکته تست هست رو بر میداری با دست خط خوش و خوانا و با 7 تا خودکار مینویسی که خود مولفا هم فک نکنم از این کارا بکنن
      من نمیدونم شما عادت مطالعت چجوریه ولی قانون اول و اخر موفقیت توی زیست فقط تکراره حالا تو 1000 هزار صفحه جزوه بنویس وقتی یدونه از برگاشو بلد نباشی چطور میخای بری کنکور بدی؟
      بخدا زیست همش کتابه یعنی تو کتابو بلد باشی حالا طراح دیگه اگه 200 تا ویژگی از ملخ توی دوم باشه و 150 تا سوم و 100 تا توی چهارم دیگه همشو با هم ترکیب کنه تو که کتاب رو از بر هستی (حالا تو اگه رشته ملخ شناسی هم خونده باشی فایده نداره ملاکت کتاب باشه)
      الکی خودتو درگیر نکات دکوری ( به قول آرامفر) نکن از یه فصل زیست میشه 2000 تا نکته درآورد
      اول کتاب دوم تست تالیفی مناسب سوم تست کنکور والسلام
      .خب مگه شما نمیگید از یه فصل زیست میشه2000نکته درارود خب باید این 2000نکته رو بلد شیم دیگه

5. Top | #20
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام روش من اینه
      متن کتابو یه دور ضبط میکنم میزارم کنار که شامل روخونی عادی میشه هر درس حدودا نیم ساعت وقت میبره!!!
      بعدش یه دور با دقت میخونم همه ی جملات رو بررسی میکنم بعد کتابو میبندم سعی میکنم اینو درس بدم... مثل یه معلم که باید تمام نکات رو بررسی کنه توضیح میدم کتابو وامیکنم اگه نکته ای جا مونده باشه اضافه میکنم و میرم مبحث بعدی رو بخونم کتابو که کامل تموم کردم باز دوباره یه دور درسو مرور چشمی میکنم!!!
      فرداشم تستاشو میزنم تستای مهم رو علامتدار میکنم( مخصوصا تستایی که نکاتی داشته که متوجهش نشدم)

قبلا منم مثل شما جزوه مینوشتم خیلی وقت گیر بود فکر میکردم بازدهیش بیشتره ولی حقیقتا تو اون بازه یزمانی محدود بازدهیش خیلی هم کم بود ولی خودم متوجه نمیشدم!

اخر شبم که متن کتابو یه دور گوش میدم
      دوباره فرداش که تست زدم باز متن کتابو قبل خواب گوش میدم همه جا ارومه صدای خودتم میپیچه تو گوشِت یه حس خوبی داره کلا!!!

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خیلی کار بازدارنده ایه :/
      جدی میگم بهت ترکش کن
      همون وقت رو بزار رو تست
      خیلی نتیجش بهتره
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من صدای خودمو میشنوم میخوام از همه کسایی ک باهاشون حرف زدم عذر بخوام

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم تقریبا 5 هفته است شروع کردم درس بخونم ولی فقط وقت میکنم تو یه هفته یک فصل کتاب زیستو جزوه نویسی بکنم وبخونم وبقیه درسا هم میمونه اما چون دیدم وقتم هدر میره تصمیم گرفتم فقط درسنامه رو بخونم و نکات مهمشو هایلایت بکنم بعد تستا رو بزنم و فقط نکات تستارو تو یه دفتر بنویسم این جوری هم تستای بیشتری میزنم هم واسه مرور زمان پیدا میکنم هم استرسم کم میشه و... کاش فقط زودتر به این نتیجه میرسیدم ولی همین الان هم دیر نشده

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزدل
      ببین ، جزوه نویسی کمک خاصی به موندن مطلب توی ذهنت نمیکنه ! بلکه خودِ نوشتنن متن هستش که باعث میشه یادت بمونه و این طبیعیه ..
      نوشتن یک متن به موندنش توی ذهن کمک میکنه .. اما این کار برای زیست که همش متن هستش واقعا فلج کننده س
      دلیل این که بدون نوشتن بازدهی خوبی نداری ، اینه که متن رو فقط یه بار و بدون روش اصولی میخونی !
      حالا یه فایل آموزش مطالعه میدم خدمتت ایشالله به دردت بخوره :
      امیررضا گراوند: روش‌های من در مطالعه زیست‌شناسی

« مصاحبه با رتبه 598 منطقه 3 کنکور تجربی 98 نظام قدیم - امیررضا گراوند »

در دوردستِ باغِ برهنه ، چکاوکی
      بر شاخه می‌سراید :
      این چند برگ پیر ،
      وقتی گسست از شاخ ،
      آن دم جوانه های جوان
      باز می شود
      بیداریِ بهار
      آغاز می شود ...

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی ممونونم ازتون دمتون گرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن