خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Letsgo نمایش پست ها
      شما نظام قدیمی و هنوز احاطه کامل بر کتابای کمک آموزشی نظام جدید نداری و طبعاً متوجه منظور بنده نمیشی باید خودت نظام جدید باشی و متوجه بشی. امیدوارم حرف بنده رو حمل بر بی ادبی نگیرید.
      اونجا فک کنم سنم رو نوشتم من نظام جدیدم و داوطلب کنکور 99 .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #47
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من الگو داشتم ولی باهاش راحت نبودم

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان نظام قدیم همه میان اینجا میگن الگو
      الگو در درس ادبیات نظام جدید هیچ حرفی برای گفتن نداره کتاب قرابتشم همش بیتای خارج کتاب آورده اصلا همون کتاب نظام قدیمشه که جلدشو عوض کرده!
      قرابت معنایی خیلی سبز بهترین کتاب نظام جدیده.
      میشه زحمت بکشید از اموزش مفهوم بیتای کتاب خیلی سبز برام عکس بگیرید تا با الگو مقایسش کنم.؟ ممنون میشم تو سایتا پی دی افش ناقصه و فقط تستا و پایخنامه شو گذاشته و اموزشش رو نزاشته

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الگو پاسخنامه ی داغونی داره و عملا به درد نمیخوره:/

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      سلام روی خود جلد ارایه نوشته نظام قدیم و جدید که نشون میده فرقی ندارن ولی دستور رو فقط نوشته نظام جدید که یعنی فرق داره با نظام قدیم
      ینی ارایه نظام جدید و قدیم کتاب الگو عینا مشابه همن؟! حتی تو مثالای اموزشش؟

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      به نظر من هفت خوان خیلی سبز بهتره واسه شروع،نشرالگو پاسخنامه ی بیسار مزخرفی داره ولی هفت خوان پاسخنامه اش کامل تره ...
      دوستان نظام قدیم همه میان اینجا میگن الگو
      الگو در درس ادبیات نظام جدید هیچ حرفی برای گفتن نداره کتاب قرابتشم همش بیتای خارج کتاب آورده اصلا همون کتاب نظام قدیمشه که جلدشو عوض کرده!
      قرابت معنایی خیلی سبز بهترین کتاب نظام جدیده.
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      اره خوبه هفت خان درسنامش به اندازه دریافت کامل نیست ولی تست های خوبی داره(تازه زدم) البته دریافت هم تست های خوبی داره(با اینکه به نسبت کمه) به نظرم اول از روی دریافت واس اموزش بخون بعد چندتا تست که به عنوان ازمون اورده رو بزن بعد مبیبنی خیلی خوب یاد گرفتی.بعد این قضیه میتونی هفت خان رو بترکونی
      سلام، ممنون میشم راهنمایی کنید من قبلا قرابت معنایی نشرالگو نظام قدیم رو کار کردم و باهاش هم مشکلی نداشتم، پاسخنامه ش درسته که خیلی کامل نیست ولی درکل برام قابل قبول بود

به آموزش هیچ نیازی ندارم و یه چیزی میخوام که تست محور باشه و ترجیحا آموزش اصلا نداشته باشه! ولی تست هاش بیشتر جامع باشن و درس به درس نباشه، مثلا من دیدم که بعضی کتابا برای هر درس از ادبیات چندتا تست رو آوردن این تست های درس به درس ایده ی مزخرفی بوده خدایی! آخه کدوم تست قرابت کنکور رو دیدید که درس به درس باشه تست قرابت باید جامع و ترکیبی از همه ی مفاهیم درس های ادبیات باشه، مثل تست های کنکور

بنظرتون من که قرابت نظام قدیم الگو رو کار کردم آیا کار درستیه که نظام جدید الگو رو هم بگیرم و کار کنم؟؟ آخه احساس میکنم مولفش شاید همون تستای نظام قدیم رو توی نظام جدید آورده باشه و بهتر باشه که خیلی سبز رو کار کنم که مولفش یه آدم دیگه س که تستای متفاوتی رو زده باشم

شماهایی که هم الگو رو دارید و هم خیلی سبز، بنظرتون با این توصیف کدومش برا من مناسبه؟ (کتابای نظام جدیدشون رو میگم ها)

راستی اگه زحمتی نیست میشه حدودی بگید که الگو چندتا تست داره و خیلی سبز چندتا؟ نمیخواد خیلی دقیق باشه ها، مثلا 1000-1500-2000

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 30 شهریور 1398 در ساعت 09:04

7. Top | #52
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام، ممنون میشم راهنمایی کنید من قبلا قرابت معنایی نشرالگو نظام قدیم رو کار کردم و باهاش هم مشکلی نداشتم، پاسخنامه ش درسته که خیلی کامل نیست ولی درکل برام قابل قبول بود

به آموزش هیچ نیازی ندارم و یه چیزی میخوام که تست محور باشه و ترجیحا آموزش اصلا نداشته باشه! ولی تست هاش بیشتر جامع باشن و درس به درس نباشه، مثلا من دیدم که بعضی کتابا برای هر درس از ادبیات چندتا تست رو آوردن این تست های درس به درس ایده ی مزخرفی بوده خدایی! آخه کدوم تست قرابت کنکور رو دیدید که درس به درس باشه تست قرابت باید جامع و ترکیبی از همه ی مفاهیم درس های ادبیات باشه، مثل تست های کنکور

بنظرتون من که قرابت نظام قدیم الگو رو کار کردم آیا کار درستیه که نظام جدید الگو رو هم بگیرم و کار کنم؟؟ آخه احساس میکنم مولفش شاید همون تستای نظام قدیم رو توی نظام جدید آورده باشه و بهتر باشه که خیلی سبز رو کار کنم که مولفش یه آدم دیگه س که تستای متفاوتی رو زده باشم

شماهایی که هم الگو رو دارید و هم خیلی سبز، بنظرتون با این توصیف کدومش برا من مناسبه؟ (کتابای نظام جدیدشون رو میگم ها)

راستی اگه زحمتی نیست میشه حدودی بگید که الگو چندتا تست داره و خیلی سبز چندتا؟ نمیخواد خیلی دقیق باشه ها، مثلا 1000-1500-2000
      سلام
      درمورد الگو نظر میدم
      الگو نظام جدید هم تست درس به درس داره هم تست جامع (نون شب)
      الگو هم حدود ۱۵۰۰ تا تست داره

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها

سلام ....
      میتونی یه نگاه هم به ادبیات موضوعی گاج بندازی .... کتاب خوبیه و ویژگی اصلیش آوردن تستای مبحثیه ....
      نمونه شو از اینترنت بگیر و نگاه کن ...

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      دقیقا مث ماجرای فیزیک میکرو...اصلا نمیدونم کتابارو میبینن یا همینجوری الکی میگیرن...مهم ترین مسئله توی قرابت پاسخنامه کامله که الگو افتضاحه ...اگه یه نفر سطحش پایین باشه عمرا بتونه چیزی بفهمه...

موافقم. به نظرم نباید با توجه به کتابهای نظام قدیم نظر داد، خیلی سبز به نظر منم کتاب بهتریه.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)