خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تحصیل پزشکی در ایتالیا _ مواظب باشید !

سلام...
      تقریبا خیلی از بچه دیدن که یه سری موسسات تبلیغ میکنن تحصیل رایگان در ایتالیا .... اما واقعیتش همش دروغه !
      چیزی که به عنوان بورس جهان سومی میگن همش برای دلار به جیب زدن باند مافیایی آموزش پرورش ایتالیاس ! اگه دقت کرده باشین برای حضور تو آزمون آیمت باید 140 یورو فقط برای ثبت نام بدید!
      با کار های ویزا شاید به هزار یورو هم برسه! تازه هیچ ساپورتی هم برای قبولی نیست! اگه شما بالاترین درصد .حتی 90 هم بدست بیاری بازم میگن قبول نشدی!
      اما و اما اگر قبول بشید . طی یه سری کاغذ بازی با آموزش پروش همون ناحیه در ایتالیا بهتون میگن که باید ساپورت 45000 یورویی داشته باشی برای تحصیل. با خودت میگی یااااااا عللللییی اصن غلط کردم اومدم ایتالیا.
      اگر هم خیلی پیگیر باشی میفرستنت کلیسا باید با یه سری مدارک ثلبت کنی بیچاره هستی و توان مالی نداری!
      کشیش محل در جواب میگه شما اگه پول نداشتی.چجوری تونستی ساپورت 45000 یورویی نشون بدی به سفارت.....!
      تا اینجا ی کار تقریبا به غلط کردن افتادی . دوسال درس خوندی و راه برگشت نداری!!!
      پس اینکه میگن رایگانه تحصیل در ایتالیا گول نخورید !!!
      بهتره برید آلمان درس بخونید. چون اوضاع اقتصادی خیلی خوببی داره . دزد هم نیستن
      من خودم تجربه ایرانی ها در ایتالیا رو گفتم.... پس مواظب باشید!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      سلام...
      تقریبا خیلی از بچه دیدن که یه سری موسسات تبلیغ میکنن تحصیل رایگان در ایتالیا .... اما واقعیتش همش دروغه !
      چیزی که به عنوان بورس جهان سومی میگن همش برای دلار به جیب زدن باند مافیایی آموزش پرورش ایتالیاس ! اگه دقت کرده باشین برای حضور تو آزمون آیمت باید 140 یورو فقط برای ثبت نام بدید!
      با کار های ویزا شاید به هزار یورو هم برسه! تازه هیچ ساپورتی هم برای قبولی نیست! اگه شما بالاترین درصد .حتی 90 هم بدست بیاری بازم میگن قبول نشدی!
      اما و اما اگر قبول بشید . طی یه سری کاغذ بازی با آموزش پروش همون ناحیه در ایتالیا بهتون میگن که باید ساپورت 45000 یورویی داشته باشی برای تحصیل. با خودت میگی یااااااا عللللییی اصن غلط کردم اومدم ایتالیا.
      اگر هم خیلی پیگیر باشی میفرستنت کلیسا باید با یه سری مدارک ثلبت کنی بیچاره هستی و توان مالی نداری!
      کشیش محل در جواب میگه شما اگه پول نداشتی.چجوری تونستی ساپورت 45000 یورویی نشون بدی به سفارت.....!
      شرایط المان در چه وضعه?
      بنظرت میشه از طریق انتشار یه مقاله خوب تو یه ژورنال معتبر، فاند گرفت?

3. Top | #3
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام...
      بعید بدونم مطلب شما درست باشه !
      پزشکی ایتالیا ی ظرفیت محدود برای افراد خارج از اتحادیه اورپا داره که طبیعی هست قبول شدن در این امتحان سخت باشه
      حتی اگر بورسیه نکنه سالیانه مبلغ شهریه حداکثر 4000 یورو هست
      در ضمن المانی ها جز نژاد پرست ترین ادمایی هستن که در زندگی می تونی تجربه کنی !! از فرودگاه با رفتار بد ماموران شروع میشه .......

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      شرایط المان در چه وضعه?
      با خود دانشگاه ها در ارتباط باش
      اما آلمان عالیه نسبت به بقیه اگه در سطح جهانی مقاله خوب بدی . آلمان بورس میشی
      یه راه دیگه هم داری ...دانشگاه دولتی ایران چند ترم بخونی و بعد با مدرک زبان لیختن اشتاین بری آلمان و از تحصیل رایگاه لذت ببری....

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aguila Roja نمایش پست ها
      بعید بدونم مطلب شما درست باشه !
      پزشکی ایتالیا ی ظرفیت محدود برای افراد خارج از اتحادیه اورپا داره که طبیعی هست قبول شدن در این امتحان سخت باشه
      حتی اگر بورسیه نکنه سالیانه مبلغ شهریه حداکثر 4000 یورو هست
      در ضمن المانی ها جز نژاد پرست ترین ادمایی هستن که در زندگی می تونی تجربه کنی !! از فرودگاه با رفتار بد ماموران شروع میشه .......
      اشتباه نکن
      اولا باید سالیانه نزدیک ده هزار یورو برای پزشکی بدی...تازه خرج های دیگه مثل خوابگاه هم حساب کن روش

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا چرت میگی برادر من
      خود ایتالیا به ایرانیا 7 هزار یورو کمک میکنه چرا باید اینکارو بکنه
      فک کردی مثه دزدخونه خخودمونه ک به فکر اختلاس و جیب بری باشن
      افغانستان هم بری باید گواهی تمکن مالی نشون بدی
      تمکن برای اینه ک اگ رفتی اونور ی پولی داشته باشی ک باهاش زندگی کنی و اویزون بقیه نشی
      مثلا نروژ سالی 13 هزار دلار المان سالی 10236 یورو فنلاند سالی 8 هزاریورو
      چیز عجیبی نیس
      تازه اگ فقط این 45 هزار تا باشه بنظرم عالیه چون شهریه پزشکی خیلی خیلی سنگینه
      توی اروپا فقط نروژ رایگانه بازبان انگلیسی میشه درس خوند
      المان یه هزینه ای میگیره در جد 700 800 یورو و گرفتن ویزاش دوسال طول میکشه سالی 10 هزار یورو + هزینه ویزا وترجمه ومدرک زبان هم هست

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      شرایط المان در چه وضعه?
      المان هیچ فاندی نمیده چون هزینه تحصیل پایینه
      فاند میخای باید بری سمت امریکا و کانادا و استرالیا
      مقاله هم تاثیر نداره
      فقط برا گرفتن دکترا تاثیر داره ک اونم اروپاییا سرش رقابت میکنن و به ایرانیا نمیرسه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir5119 نمایش پست ها
      چرا چرت میگی برادر من
      تمکن برای اینه ک اگ رفتی اونور ی پولی داشته باشی ک باهاش زندگی کنی و اویزون بقیه نشی
      چیز عجیبی نیس
      المان یه هزینه ای میگیره در جد 700 800 یورو و گرفتن ویزاش دوسال طول میکشه سالی 10 هزار یورو + هزینه ویزا وترجمه ومدرک زبان هم هست
      ادب رو رعایت کن....
      من دارم میگم ایتالیایی ها کلاه بردارن تو داری از خوبیشون حرف میزنی؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir5119 نمایش پست ها
      چرا چرت میگی برادر من
      چیز عجیبی نیس
      45 هزار یوروو عالیه؟
      با این پول میشه رفت روسیه درس خوند
      حالت خوبه؟
      اینا میگن تحصیل رایگان برای مردم اما بازم پول میزنن به جیب

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      45 هزار یوروو عالیه؟
      با این پول میشه رفت روسیه درس خوند
      حالت خوبه؟
      اینا میگن تحصیل رایگان برای مردم اما بازم پول میزنن به جیب
      45 تا خوبه برای پزشکی ...شهریه برای اروپاییا رایگانه نه بقیه ...بنظرت تو ایتالیا میشه بیشتر پیشرفت کرد یا روسیه؟
      توی امریکا سالی 40 هزار دلارشهریه میگیرن
      هزینه های ایتالیا خیلی پایینتره
      کی کلاهبردای کرده؟اینارو از کجات درمیاری
      واقعا فک کردیکلاهبرداری میکنن؟ انقد بدبختن لنگ پولدانشجو ها هستن؟ یا حرف نزن یا حرفی میزنی ثابتش کن
      یه نمونه از این کلاهبرداریا ک میگی نشونم بده
      ا

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادب رو رعایت کن....
      من دارم میگم ایتالیایی ها کلاه بردارن تو داری از خوبیشون حرف میزنی؟
      مگ کلاهبردار نیستن
      ثابت کن

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم آلمانو خیلی دوس دارم
      ولی میگن 10 شب به بعد نمیتونی بیای بیرون اگه آلمانی نباشی
      چون اذیت میشی

در کل عاشق اسلواکی ام و بعد اتریش و بعد المان
      ایتالیا ندوس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن