خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع فیزیک نظام جدید

رأی دهندگان
    118. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • میکرو گاج

57 48.31%
    • خیلی سبز

61 51.69%
    • مبتکران

8 6.78%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 102
    1. Top | #76
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      سلام میشه برای سال دوازدهم فقط کتاب "آموزش شگفت انگیز خیلی سبز فرید شهریاری " رو خوند به تنهایی ؟ آیا در کنارش لازمه منبع تستس دیگه ای هم باشه من برای فیزیک پایه میکرو دارم اما برای دوازدهم بین میکرو و آموزش شگفت انگیز شهریاری موندم ؟! ؟!؟!؟
      به نظرم کتاب خیلی خوبیه خیلی سبز
      البته درسنامه ش خیلی عالیه به نظرم
      برای تست بیشتر میتونی از کتابای دیگه هم استفاده کنی
      اگه میخوای خرجت بیشتر نشه همون میکرو رو بگیری بهتره
      البته سطح درسنامه آموزش شگفت انگیز بالاتره
      ببین سطح خودت چه جوریه
      اگه پایینه آموزش شگفت انگیزو بگیر که بتونی با درسنامه ش خودتو بکشی بالا اما اگه تو مدرسه یاد میگیری و تست زیاد میخوای میکرو
      پیشنهاد میکنم این چند روزم صبر کن و وقتی رفتی مدرسه با معلمت مشورت کن
      LEFT
      4/19/2021

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      بابا یه نفر بگه فیزیک کامل میکرو طلایی دو جلدی بهتره یا فیزیک میکروطبقه بندی 4 جلدی؟ آموزش کدوم بهتره و تست کدوم بهتره؟
      من از میکرو طلایی راضی نبودم، تست ساده و پیش پا افتاده که فقط وقت تلف کردنه زیاد داشت، زیاده گویی هم خیلی داشت.پر بود از مباحثی اصلا نداره نظام جدید
      طبقه بندی رو نمیدونم

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من مدرسه نمیرم
      یعنی تست های آموزش شگفت انگیز شهریاری کافی نیست ؟
      و این که موج آزمون سطحش خیلی بالا نیست ؟چون یادم میاد نظام قدیم ها میگفتن خیلی سخته و خیلی گرفته بودن میگفتن اصلا به کارشون نیومده ؟
      شاید هم همون میکرو رو گرفتم چون اگه تستاش کافی نباشه باید دوباره برم یه کتاب دیگه بگیرم که میشه هزینه دوباره و قیمت کتابا هم خب بالاست
      سلام
      من دهم اش رو دارم، هر فصلی بین 112 تا 220 تا تست داره

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه فیزیک خیلی سبز و نشر الگو بهتره

5. Top | #80
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من مدرسه نمیرم
      یعنی تست های آموزش شگفت انگیز شهریاری کافی نیست ؟
      و این که موج آزمون سطحش خیلی بالا نیست ؟چون یادم میاد نظام قدیم ها میگفتن خیلی سخته و خیلی گرفته بودن میگفتن اصلا به کارشون نیومده ؟
      شاید هم همون میکرو رو گرفتم چون اگه تستاش کافی نباشه باید دوباره برم یه کتاب دیگه بگیرم که میشه هزینه دوباره و قیمت کتابا هم خب بالاست
      تستاش کمه
      نهایتا برای هر فصل 200 تست گذاشته که کمه و تکراریم داره
      شما با اون تعداد تست فقط یادگیریت کامل میشه اما تسلط پیدا نمیکنی
      پیشنهاد میکنم همون میکرو رو بگیر اگه میخوای هزینه هات کم باشه و نتیجه بگیری
      LEFT
      4/19/2021

6. Top | #81
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من توی درس فیزیک و ریاضی و زیست بهترین کتاب در اولین مرحله آبی قلم چیه و بعد اون موج ازمون

و خیلی سبزم برای درسنامه عالیه

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

تستاش کمه
      نهایتا برای هر فصل 200 تست گذاشته که کمه و تکراریم داره
      شما با اون تعداد تست فقط یادگیریت کامل میشه اما تسلط پیدا نمیکنی
      پیشنهاد میکنم همون میکرو رو بگیر اگه میخوای هزینه هات کم باشه و نتیجه بگیری
      به نظرتون اموزش و تست از صفر چی خوبه؟
      من فعلا از pdf میخونم اموزش از شهریاری با تست هاش مرحله بعدشو میخوام نردبامو بزنم این مئل خوبه یا روش دیگه ای پیشنهاد میکنید؟
      گاج رو بگیرم بهترین مدرس فیزیک از صفر تا صد کیه؟واقعا ریاضی و فیزیک صفرم ممنون میشم راهنمایی کنید از فیزیک یک فصل و از ریاضی 2.5 اومدم جلو خیلی مشکل دارم تو حل تست
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها

به نظرتون اموزش و تست از صفر چی خوبه؟
      من فعلا از pdf میخونم اموزش از شهریاری با تست هاش مرحله بعدشو میخوام نردبامو بزنم این مئل خوبه یا روش دیگه ای پیشنهاد میکنید؟
      گاج رو بگیرم بهترین مدرس فیزیک از صفر تا صد کیه؟واقعا ریاضی و فیزیک صفرم ممنون میشم راهنمایی کنید از فیزیک یک فصل و از ریاضی 2.5 اومدم جلو خیلی مشکل دارم تو حل تست
      شما که صفری همون شهریاری رو بخون عالیه اما نردبام خوب نیست به نظرم سعی کن یه کتاب دیگه از یه انتشارات دیگه استفاده کنی مثل میکرو گاج
      بهترین مدرس رو نمیشه گفت چون هرکسی از تدریس یه نفر خوشش میاد و راحته شما اول سعی کن درسنامه رو بخونی و فرمولا رو یه جا رو کاغذ بنویسی و جلو دستت بزاری و از روش نگاه کنی و باهاشون تست حل کنی تا کم کم تو ذهنت تثبیت بشه که کدوم فرمول برای کدوم تست خوبه بعد کم کم بدون استفاده از اون برگه سوالاتو حل کن
      برای مشکلت اول از همه درسنامه شهریاری رو بخون و بعد تست حل کن اگر دیدی خیلی ضعفت شدیده بعد برو سراغ فیلم.به نظرم همه استادهای مطرح خوبن البته نه اونایی که روشهای عجیبو غریب میگن مثلا سایت آلا مدرسهای خوبی داره من خودم گاها ازشون استفاده میکردم وجواب گرفتم
      مهمترین کار شما اینه که وقتی داری درسنامه میخونی مثالهایی هم که زده حل کنی
      از تمرینات کتاب درسی هم غافل نشو و اونا رو هم قبل تست زدن حل کن.مثالهای کتاب هم ببین تا نحوه حل کردن سوالا رو یاد بگیری.
      شما اگه این ترتیبو رعایت کنی 100 درصد موفق میشی
      درسنامه و مثال --> حل تمرین های کتاب درسی-->حل تست-->در صورت مشکل فیلم و دوباره حل تست
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستگی به سطح فیزیکت داره...اگ فیزیکت ضعیفه و درصدای پایین داری میخای شروع کنی بنظرم میکرو گاج کتاب خوبیه..ولی اگ سطح فیزیکت خوبه و درصد بالای پنجاه شصت داری کتاب خیلی سبز کتاب مناسبیه برات....پیشنهادم هم اینه ک اگ از میکرو گاج استفاده کردی حتمااا درسنامه های خیلی سبز رو هم بخون چکم راه حل های تستی خوبی بعضی جاها گفته...بعد ک سطحت بللاتر اومد خیلی سبزو هم میتونی تستاشو بزنی..

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_ali.omp نمایش پست ها
      بستگی به سطح فیزیکت داره...اگ فیزیکت ضعیفه و درصدای پایین داری میخای شروع کنی بنظرم میکرو گاج کتاب خوبیه..ولی اگ سطح فیزیکت خوبه و درصد بالای پنجاه شصت داری کتاب خیلی سبز کتاب مناسبیه برات....پیشنهادم هم اینه ک اگ از میکرو گاج استفاده کردی حتمااا درسنامه های خیلی سبز رو هم بخون چکم راه حل های تستی خوبی بعضی جاها گفته...بعد ک سطحت بللاتر اومد خیلی سبزو هم میتونی تستاشو بزنی..
      فیزیک سال به سال یا اون که تک جلدیه و روش نوشته جامع( رو جلدش زندانیه)؟؟؟
      شما رتبه برتر کنکور امسال بودبد؟
      نظرتون راجب موج فیزیک جدید چیه؟

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگ امسال کنکور داری کتاب جامع...ولی اگ مشغول مدرسه ای سال به سال هم میتونی استفاده کنی من خودم جامع استفاده کردم زمان خودم...
      من سال ۹۳ کنکور دادم الان دانشگام مشاوره کنکور میدم

12. Top | #87
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گاج
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

13. Top | #88
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام..
      براي فيزيك نظام جديد حتما بريد سمت ميكروطبقه بندي + طلايي

14. Top | #89
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab_e نمایش پست ها
      من از میکرو طلایی راضی نبودم، تست ساده و پیش پا افتاده که فقط وقت تلف کردنه زیاد داشت، زیاده گویی هم خیلی داشت.پر بود از مباحثی اصلا نداره نظام جدید
      طبقه بندی رو نمیدونم
      ابي قلم چي كه بدتره ميكروطلاييه..
      ميكروطبقه بندي بنظرم سوالاش ساده ن..

15. Top | #90
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B-Rabbit نمایش پست ها
      سلام..
      براي فيزيك نظام جديد حتما بريد سمت ميكروطبقه بندي + طلايي
      اينم اضافه كنم كه درسنامه كاملي تو هيچ كتابي نديدم.. يه نكته بود تو طبقه بندي كه ابي نداشت و يه نكته ابي داشت كه گاج نداشت!
      با حل تست خودتون درسنامه رو كامل كنيد.

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن