خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 107 از 112 نخستنخست ... 797106107108 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,591 به 1,605 از 1668
    1. Top | #1591
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      مجبوری کنار بیای دیگه...حالا فک کن یکی مث من که واقعا خیلی اهل رفیق بازی و اینا نیستم و تقریبا اکثر مواقع تنهایی میخوام:/
      غذا هم که نگم ...دوران دبیرستان واسه یه مسابقه سه روز رفتم استان هر سه روز بیسکوییت خوردم گاهی وقتا یه تیکه نون خالی
      سهمیه ناهار و صبحونه و شاممو میدادم بقیه میگرفتن واسه خودشون
      بابا بیخیال جدی، ما تو دبیرستان یه اردو که رفتیم بچه ها شرت همم پاشون میکردن تو اون 3 روز. برید تو خوابگاه با بقیه رفیق بشید بقیه ام مثل خودتونن، تایم خیلی خوبیه که بتونید این اخلاق سرد رو عوض کنید.
      چجوری سه روز بیسکوییت خوردی

2. Top | #1592
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      بابا بیخیال جدی، ما تو دبیرستان یه اردو که رفتیم بچه ها شرت همم پاشون میکردن تو اون 3 روز. برید تو خوابگاه با بقیه رفیق بشید بقیه ام مثل خودتونن، تایم خیلی خوبیه که بتونید این اخلاق سرد رو عوض کنید.
      چجوری سه روز بیسکوییت خوردی
      یاخدا آخه شرت؟
      بابا خدایی اخلاقم سرد نیس ولی کلا اینکه دائم دور و ورم یه نفر یا چندنفر بپلکه دیوونم میکنه...خوابگاه دیگه قشنگ باید چند نفر که معلوم نیس اخلاقشون و فازشون چجوریه رو هر روز کنار خودم تحمل کنم...تصورشم وحشتناکه
      غذاشونو اصلا دوس نداشتم حتی صبحونه هاشونو میدیدم حالم بهم میخورد...یه چند بسته بیسکوییت گرفته بودم هروعده یه چندتا دونه میخوردم روز آخر بیسکوییتا تموم شد دیگه نون خالی میخوردم ضعف نکنم فقط
      مکافاتی که واسه خوابیدن و دستشویی هم کشیدم بماند دیگههمونجا بود که عهد بستم دور هرچی مسابقه ی خارج شهرستانِ خط بکشم ..

3. Top | #1593
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یاخدا آخه شرت؟
      بابا خدایی اخلاقم سرد نیس ولی کلا اینکه دائم دور و ورم یه نفر یا چندنفر بپلکه دیوونم میکنه...خوابگاه دیگه قشنگ باید چند نفر که معلوم نیس اخلاقشون و فازشون چجوریه رو هر روز کنار خودم تحمل کنم...تصورشم وحشتناکه
      غذاشونو اصلا دوس نداشتم حتی صبحونه هاشونو میدیدم حالم بهم میخورد...یه چند بسته بیسکوییت گرفته بودم هروعده یه چندتا دونه میخوردم روز آخر بیسکوییتا تموم شد دیگه نون خالی میخوردم ضعف نکنم فقط
      مکافاتی که واسه خوابیدن و دستشویی هم کشیدم بماند دیگههمونجا بود که عهد بستم دور هرچی مسابقه ی خارج شهرستانِ خط بکشم ..
      همه چی بستگی به هم اتاقیات داره اگه ادم حسابی باشن خوبه ولی نه اگه مث من بدشانس یه مشت لش باشن فقط عذاب میکشی دیگه چاره ای نیس باید تحمل کنی....
      مثلا دوتا از هم اتاقیای من یه رشته بودن خیلی رفیق فاب بودن میرفتن دوستاشونو میاوردن موقع امتحانا به بهانه درس خوندن تو اتاق فرض کن تو یه اتاق 13 متری که نصفشم میز و صندلیه 12 نفر میریختن تو اتاق اصن یه وضعی بود شب قبل امتحان که نمیزاشتن بخوابیم...
      صبحونه خوابگاهم بد نیس اصن منتها ناهار و شامش دیگه واقعا مجبوری که بخوری....
      به نظرم یه دوترم اگه بدشانس باشی باید بسوزی تا ترمای بعدی که بیشتر با بچه ها اشنا میشی با هرکی روحیاتت بهش میخوره با اونا اتاق برداری
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 26 شهریور 1398 در ساعت 10:53

4. Top | #1594
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      همه چی بستگی به هم اتاقیات داره اگه ادم حسابی باشن خوبه ولی نه اگه مث من بدشانس یه مشت لش باشن فقط عذاب میکشی دیگه چاره ای نیس باید تحمل کنی....
      مثلا دوتا از هم اتاقیای من یه رشته بودن خیلی رفیق فاب بودن میرفتن دوستاشونو میاوردن موقع امتحانا به بهانه درس خوندن تو اتاق فرض کن تو یه اتاق 13 متری که نصفشم میز و صندلیه 12 نفر میریختن تو اتاق اصن یه وضعی بود شب قبل امتحان که نمیزاشتن بخوابیم...
      صبحونه خوابگاهم بد نیس اصن منتها ناهار و شامش دیگه واقعا مجبوری که بخوری....
      به نظرم یه دوترم اگه بدشانس باشی باید بسوزی تا ترمای بعدی که بیشتر با بچه ها اشنا میشی با هرکی روحیاتت بهش میخوره با اونا اتاق برداری
      چجوری دووم اوردی؟چقد بی درک:/
      انشالله که شانس میارم و خونواده همراهی میکنن مگه نه که میدونم تهش دیوونه میشم :/

5. Top | #1595
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها، مخصوصا دخترا. تیپتون رو از همون اول انتخاب کنید. نه اینکه بعد یکی دو ترم عوض شید. بخدا خیلی ضایس
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

6. Top | #1596
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      کسی میدونه رسید پستی تاییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی رو چجوری باید گرفت ؟؟
      باید تشریف ببرین دفتر پیش خوان دولت فک کنم
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

7. Top | #1597
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همین ؟ یعنی نباید مدرسه بریم ؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      باید تشریف ببرین دفتر پیش خوان دولت فک کنم

8. Top | #1598
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همین ؟ یعنی نباید مدرسه بریم ؟؟
      مدارکتو داری ? دیپلم و پیش دانشگاهی رو?
      اگر داری کپی بگیر با کپی کارت ملی برو دفتر پیش خوان دولت
      ی فرم پر میکنی ی هزینه ای هم میگیرن
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

9. Top | #1599
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منظورت گواهی موقته ؟؟ یا مدارک اصلی ؟؟ چون گواهی موقت ها رودارم ولی مدارک اصلی رو نه .
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      مدارکتو داری ? دیپلم و پیش دانشگاهی رو?
      اگر داری کپی بگیر با کپی کارت ملی برو دفتر پیش خوان دولت
      ی فرم پر میکنی ی هزینه ای هم میگیرن

10. Top | #1600
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گواهی موقت پیش و متوسطه برای دانشگاه کافیه یا نه ؟؟ چون مدرسه الان مدارک اصلی رو فکر نکنم بده بهم . خواهشا کسی میدونه کمک کنه

11. Top | #1601
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گواهی موقت پیش و متوسطه برای دانشگاه کافیه یا نه ؟؟ چون مدرسه الان مدارک اصلی رو فکر نکنم بده بهم . خواهشا کسی میدونه کمک کنه
      فکر کنم اصلش رو باید داشته باشید.
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

12. Top | #1602
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هنگام گذروندن مراحل ثبت نام ، دانشگاه بهتون یه نامه میده که برید پروندتون رو از مدرسه بگیرید ، جای نگرانی نیست !!

13. Top | #1603
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یاخدا آخه شرت؟
      جدا باید این اخلاقو عوض کنی وگرنه خیلی اذیت میشی تو خوابگاه.
      من خودم که دانشگاه نرفتم ولی جاهایی بودم که سه ماه خارج از شهر با یه گروه پرتعداد از هم سن هامون باید زندگی میکردیم و خیلی ام بهم خوش میگذشت.حداقل شما 4 سال باید تو خوابگاه باشی دیگه، خودت باید یکاریش بکنی

14. Top | #1604
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      جدا باید این اخلاقو عوض کنی وگرنه خیلی اذیت میشی تو خوابگاه.
      من خودم که دانشگاه نرفتم ولی جاهایی بودم که سه ماه خارج از شهر با یه گروه پرتعداد از هم سن هامون باید زندگی میکردیم و خیلی ام بهم خوش میگذشت.حداقل شما 4 سال باید تو خوابگاه باشی دیگه، خودت باید یکاریش بکنی
      آره فعلا درتلاشم خونواده رو راضی کنم بیان

15. Top | #1605
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اخه دانشگاه یه 100 کیلومتری با شهر ! فاصله داره که همین رفت و امد رو سخت میکنه میخواستم بدونم که باید دقیقا چکار کنم تا دست پر برم و دیگه قرار به برگشتن نباشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfanblur00 نمایش پست ها
      هنگام گذروندن مراحل ثبت نام ، دانشگاه بهتون یه نامه میده که برید پروندتون رو از مدرسه بگیرید ، جای نگرانی نیست !!

صفحه 107 از 112 نخستنخست ... 797106107108 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن