خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      همه نوع کاری میکنن. هم گروهی هم تو شرکت. همه کاری. الان دانشجوی سال اول یعنی ورودی 94 داریم که حقوق 5 تومن دارن و دانشگاه میان و درس‌شون هم می‌خونن. همه سالی و همه حقوقی داریم. ارشد دکترا هم که کارشون خیلی زیاد میشه. مثلا استاد یه پروژه میگیره 10 میلیارد، 1 درصد هم به اینا بده میشه 100 میلیون مثلا برای یه سال کار.
      جدای از اینا، کارای پاره وقت هم هست. مثلا یه طرح می‌گیره یه روزه می‌زنه تحویل می‌ده 100 تومن.
      ببین یه فرقی که بین یه درس خونده و یه درس نخونده هست اینجا مشخص میشه. کار خوب با حقوق بالا، برای یه برنامه‌نویس نیست، برای یه مهندس نرم‌افزار هست. برنامه‌نویس به هرکی که کد بزنه گفته می‌شه. ولی ما اینجا برنامه‎نویسی یاد نمی‌گیریم. برنامه‌نویسی در حد دو درس فقط یاد می‌گیریم. پس بقیه‌ی این 140 واحد چیه؟ بقیه مسائلی‌ه که توی بازار یاد نمی‌دن و قابل گفتن نیست. باید آدم خودش یاد بگیره.
      برقیها هم می‌تونن از این‌کارا بکنن ولی اوناهم این درسای جانبی رو یاد نمی‌گیرن.
      قصد توهین ندارم!

ولی کمی صبر کنید تا محیط دانشگاه شریف رو بهتر درک کنید.

و همچنین تجدید نطر در مورد پروژه 10 میلیاردی و حقوق 5 میلیونی ترم 1 و درسایی که خودت باید بری یاد بگیری و....

2. Top | #47
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirio نمایش پست ها
      قصد توهین ندارم!

ولی کمی صبر کنید تا محیط دانشگاه شریف رو بهتر درک کنید.

و همچنین تجدید نطر در مورد پروژه 10 میلیاردی و حقوق 5 میلیونی ترم 1 و درسایی که خودت باید بری یاد بگیری و....
      دوست عزیز، الان هم اتاقیم حقوق ثابت 5 تومنی داره و خودم دارم فیش حقوقی‌ش رو می‌بینم. دیگه به چشم‌هام فک کنم اعتماد داشته‌باشم :‌)

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز، الان هم اتاقیم حقوق ثابت 5 تومنی داره و خودم دارم فیش حقوقی‌ش رو می‌بینم. دیگه به چشم‌هام فک کنم اعتماد داشته‌باشم :‌)
      یه سوال مهم: هر کی که میره مهندسی نرم افزار لازمه که حتما از قبل یه پیش زمینه ای داشته باشه و یجیزایی از برنامه نویسی بدونه؟
      این دوستت که میگی 5 تومن درامد داره حتما از قبل یه دانشی داشته دیگه درسته؟

میخوام بدونم واسه کسی که هیچی از برنامه نویسی نمیدونه میتونه رفتن به دانشگاه یه شروع از صفر باشه؟؟ مشکلی پیش نمیاد واسش؟؟مثلا عقب موندن از بقیه دانشجوها ..خب خیلی سخته صفر کیلومتر باشی

من خودم عاشق برنامه نویسیم ولی چیزی بلد نیستم...ولی میدونم که میتونم تو این زمینه موفق شم..هرچند که هیچی فعلا ازش نمیدونم..یه علاقه ی قلبیه از بچگی به همین رشته علاقه داشتم
      ویرایش توسط AmiR_KHD : 27 آذر 1394 در ساعت 02:24

4. Top | #49
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR_KHD نمایش پست ها
      یه سوال مهم: هر کی که میره مهندسی نرم افزار لازمه که حتما از قبل یه پیش زمینه ای داشته باشه و یجیزایی از برنامه نویسی بدونه؟
      این دوستت که میگی 5 تومن درامد داره حتما از قبل یه دانشی داشته دیگه درسته؟

میخوام بدونم واسه کسی که هیچی از برنامه نویسی نمیدونه میتونه رفتن به دانشگاه یه شروع از صفر باشه؟؟ مشکلی پیش نمیاد واسش؟؟مثلا عقب موندن از بقیه دانشجوها ..خب خیلی سخته صفر کیلومتر باشی

من خودم عاشق برنامه نویسیم ولی چیزی بلد نیستم...ولی میدونم که میتونم تو این زمینه موفق شم..هرچند که هیچی فعلا ازش نمیدونم..یه علاقه ی قلبیه از بچگی به همین رشته علاقه داشتم
      بله. قطعا پیش‌زمینه نیازه. اگه آدم صفر باشه، خصوصاً توی شریف که پُره از المپیادی، و اساتید مطابق میل المپیادی‌ها درس می‌دن، اگه آدم صفر باشه خیلی کم میاره.

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله. قطعا پیش‌زمینه نیازه. اگه آدم صفر باشه، خصوصاً توی شریف که پُره از المپیادی، و اساتید مطابق میل المپیادی‌ها درس می‌دن، اگه آدم صفر باشه خیلی کم میاره.
      در چه حد پیش زمینه نیازه؟؟ چه چیزایی باید بدونه؟
      یعنی من که صفر کیلومترم تو زمینه برنامه نویسی یا هر چیز مربوط به اون..باید بیخیال نرم افزار شم؟
      الان همه ورودی های شریف از قبل یه زمینه ای داشتن؟؟ خب خیلیا دبیرستان رو نشستن فقط درس خوندن دیگه وقت نبوده که بر فرض برن برنامه نویسی یاد بگیرن...

این درمورد بقیه رشته های شریفم صدق میکنه؟

6. Top | #51
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR_KHD نمایش پست ها
      در چه حد پیش زمینه نیازه؟؟ چه چیزایی باید بدونه؟
      یعنی من که صفر کیلومترم تو زمینه برنامه نویسی یا هر چیز مربوط به اون..باید بیخیال نرم افزار شم؟
      الان همه ورودی های شریف از قبل یه زمینه ای داشتن؟؟ خب خیلیا دبیرستان رو نشستن فقط درس خوندن دیگه وقت نبوده که بر فرض برن برنامه نویسی یاد بگیرن...

این درمورد بقیه رشته های شریفم صدق میکنه؟
      ببین، مسئله اینه 95 درصد افرادی که شریف قبول میشن یا سمپادی بودن یه مدرسه‌ی غیرانتفاعی توپ تهران درس خوندن. و این مدارس توی دبیرستان برنامه نویسی یاد میدن و بخاطر همین 95 درصد دانشجوها پیش زمینه دارن.
      اما خب داریم کسایی که صفر هم هستن که خب اونا میتونن برسن به بقیه ولی خیییییییییییییییییییییییی ییلیییییییییییییییییییییی یی باید کار کنن. یعنی در این حد که تمام وقت هفته ی خودشون رو بذارن برای مبانی

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #53
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      Up
      ببین شما اگه میخوای جوابتو پیدا کنی برو به این سایت :تالار گفتمان مانشت

پاتوق بچه های کامپیوتر که میخوان ارشد بدن. یا دانشجوی سال آخرن یا تازه درسشون تموم شده. از همه دانشگاهها هم توشون پیدا میشه حتی شریف و تهران و ...

جواب واقعی ( و نه ارقام خیالی ) رو اونجا میتونی پیدا کنی .

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسانی هستن که مندس کامپیوترن ولی درامد ندارن
      کسانی هم هستن مهندس کامپیوترن ولی ماهی 2 3 میلیون درامد دارن
      فقط باید تخصص داشته باشی تا بهت کار بدن همین
      موفق باشید
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

10. Top | #55
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عاپ !

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      من نظر شخصی خودمو میگم.
      من امسال کنکور تجربی دادم و بخاطر علاقه ی زیادم به مهندسی نرم افزار، سال بعد ریاضی میدم.در طول این سال ها که همیشه با همه ی مباحث کامپیوتر سرو کار داشتم(از طراحی سه بعدی گرفته، تا برنامه نویسی و امنیت شبکه و بازی سازی و...) متوجه شدم بازار کار مهندسی کامپیوتر نه تنها بد نیست بلکه به شدت اکتیو و فرصت زا هست. به شایعه ها درمورد بیکاری توجه نکنید. شما اگه فقط درسای دانشگاه رو بخونید قطعا بیکار خواهید بود(تجربه ی من نیست بلکه دوست من دانشگاه تهران خونده و الان فارغ التحصیل هست و توی یه شرکت طراحی وب انجام میده و تاییدیه ی حرفش رو میتونین از زبون بقیه دانشجو های این رشته بشنوید). علوم کامپیوتر هر روز در حال گسترش هست و دانش طلب این رشته باید هر روز به علمش اضافه کنه. از اونجایی که تحصیل توی این رشته الزاما تحصیلات آکادمیک نمیخواد رقیب زیاد هست.
      شما اگه تسلط به دروس داشته باشی و فراتر از اونها کار کنی چه به صورت انفرادی چه به صورت تیمی میتونی درآمد زایی های چند میلیونی در دوران تحصیلت داشته باشی.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن