خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

سفری از جاده زیبای خلخال به ماسوله

سلام وقتتون بخیر

نمیدونم خبر دارین یا نه

چند مدتی هست که جاده ای از سمت روستای زیبا و فوق العاده دلنشین ماسوله به روستاهای ماجلان - طهارم دشت - شال و کلور باز شده که همگی جزو شهرستان خلخال میباشند یعنی این جاده رو به ماسوله وصل کردن

جای دوستان خالی ما یک روز عصر تصمیم گرفتیم از روستای خودمون که روستای درو هست به سمت این جاده حرکت کنیم و شب بریم ماسوله یه چیزی بخوریم حالا اون مهم نیست

ما رفتیم پمپ بنزین کلور بنزین زدیم و بسم الله راه افتادیم از روستای کلور که رد شدیم رسیدیم به روستای شال از میدون اصلی شال مستقیم رفتیم به سمت روستای گیلوان
      (دوستانی که میخوان از این قسمت برن حتما بین روستای شال و گیلوان خیلی دقت کنن جاده خیلی پیچ های خطرناکی داره مخصوصا در شب میخوایین حرکت کنین پیچ هایی داره که حاظرم بگم هیچ جاده ای تو ایران همچین خطرناکی رو نداره...)
      .

خب بگذریم وقتی میرسیم به سر جاده ای که دو قسمت میشه سمت راست به ماسوله میره سمت چپ به گیلوان ( و یه روستا هست اول همون دو راهی که اسمش یادم نیست )
      .
      ما به سمت ماسوله رفتیم و سر راه دو سه تا روستای بسیار زیبا دیدیم که اسم دوتاشون رو دیدم یکی به اسم طهارم دشت و دیگری به نام ماجلان که آخرین روستا دراین بخش و زیر نظر خلخال هستش این نکته رو یادآوری کنم تقریبا تا دو سه کیلومتری روستای ماجلان جاده از آسفالت و زیرسازی خوبی بهره مند هستش ولی بعد از ماجلان روستا خاکی میشه ولی خاکی خوبی هستش این طوری نیست ماشین بندری بزنه میشه ازش گذشت تقریبا یه 20 25 کیلومتر خاکی هستش ما ساعت 7 8 شب بود تو خاکی داشتیم حرکت میکردیم قشنگ هر یک ساعت یا دو ساعت یه باری یه ماشین میدیدیم تردد خیلی کم بود خخخ

بلاخره بعد از گذشت یه مدت ساعت هشت و نیم ما رسیدیم به جنگل های ماسوله که دقیقا مثل اسالم هستش و دست نخورده فوق العاده زیبا ولی خب خیلی کمه تقریبا 4 5 کیلومتر جاده ام آسفالت خیلی عالی
      این اولین عکسی بود که من تو شب گرفتم با گوشی گرفتم کیفیتش ضعیفه

ساعت هشت شب و همچین منظره ای فوق العاده بود

خب بریم سراغ عکسا ( عکس هارو از اینترنت پیدا کردم )

.
      .
      .
      .
      این هم مسیر با عکس
      .
      این جنگل ماسوله که همینو تونستم پیدا کنم

.
      و این هم خود ماسوله

.
      حتما این مسیر رو امتحان کنید حتما

مدیران انجمن معذرت بابت پست جای دیگه ای پیدا نکردم برای ارسال این پست
      دنیای من موسیقی هست | صداباران |

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عالی
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به به
      کسی خلخال نیست ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن