خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face کامل ترین منبع ریاضی

سلام بیاین کتابه ریاضی خوبو واسه نظام جدید انتخاب کنید من دارم میرم دوازدهم رشتمم تجربیه هیچیم نخوندمه تا الان و وقت واسه درسنامه ندارم فیلم میبینم و فقط تست میخوام بزنم لطفا بگید که الان بینه کتابه خیلی سبز و مهر و ماه و تخته سیاه کدوم تستاش از صفر تا 100 هست ؟ و میرسونه ادمو ببینید منظورم واقعا 100نیست مثلا تا درصد 60 به بالا بازم تاکید میکنم درسنامه نمیخوام تست از صفر تا رسوندن به بالایه 60 و برای رسیدن به صد کتاب تکمیلی تست؟ چی خوبه؟ بازم تاکید درسنامه اصلا برام مهم نیست فقط تستلطفا توضیحم بدید که چرا خوبه وگرنه رفیقا خودمم منبع همینطور میگن و تیپ بندی سوالایه اون کتاب از اسون به سخت؟ و ..... و تا درصد چند میرسونه لطفا لطفا اگه تخته سیاه یا مهر و ماه رو دارید حتما بگید که چند درصد تو ازمون میزنید
      ویرایش توسط KARIMASADI : 18 شهریور 1398 در ساعت 13:41

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      سلام بیاین کتابه ریاضی خوبو واسه نظام جدید انتخاب کنید من دارم میرم دوازدهم رشتمم تجربیه هیچیم نخوندمه تا الان و وقت واسه درسنامه ندارم فیلم میبینم و فقط تست میخوام بزنم لطفا بگید که الان بینه کتابه خیلی سبز و مهر و ماه و تخته سیاه کدوم تستاش از صفر تا 100 هست ؟ و میرسونه ادمو ببینید منظورم واقعا 100نیست مثلا تا درصد 60 به بالا بازم تاکید میکنم درسنامه نمیخوام تست از صفر تا رسوندن به بالایه 60 و برای رسیدن به صد کتاب تکمیلی تست؟ چی خوبه؟ بازم تاکید درسنامه اصلا برام مهم نیست فقط تست
      درود
      ریاضی تجربی جامع کنکور مهروماه (نظام جدید)
      منظورم اینه :

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداشم یه دلیل بیار و بگو تیپ بندی سوالاش چطوره و تا درصد چند میرسونه حس میکنم داری تبلیغ میکنی چون همه هم همینچوری میگن بهم این منبعو اون منبع لطفا توضیح بده

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداشم یه دلیل بیار و بگو تیپ بندی سوالاش چطوره و تا درصد چند میرسونه حس میکنم داری تبلیغ میکنی چون همه هم همینچوری میگن بهم این منبعو اون منبع لطفا توضیح بده
      تبلیغ!؟
      شما از هر کی بپرسی همین رو بهتون میگه ، ریاضی تجربی مهروماه
      چرا چون مؤلفان کار درستی داره، تست هاش تا 4 سطح درصدی مختلف رو پوشش میده، درسنامه خوب و کاملی داره و آزمون آخر فصل هم داره و ...
      من اکثر کتابایی که معرفی میکنم یا خودم کتاب رو بصورت فیزیکی دارمشون یا pdfـش رو دارم یا شخصا خودم رفتم کتابخونه بررسی شون کردم عزیز

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      تبلیغ!؟
      شما از هر کی بپرسی همین رو بهتون میگه ، ریاضی تجربی مهروماه
      چرا چون مؤلفان کار درستی داره، تست هاش تا 4 سطح درصدی مختلف رو پوشش میده، درسنامه خوب و کاملی داره و آزمون آخر فصل هم داره و ...
      من اکثر کتابایی که معرفی میکنم یا خودم کتاب رو بصورت فیزیکی دارمشون یا pdfـش رو دارم یا شخصا خودم رفتم کتابخونه بررسی شون کردم عزیز
      مرسی خیلی تجربه داری منم هر و ماه رو دوست دارم ولی داداشم من میخواستم بگیرم و تا 170 میره قیمتش با جلد پاسج میشه از پارسالی استفاده کنم که جلده اول دهم و یازدهمه و دوم دوازدهم؟ یا 98 شو بگیرم اخه بودجم کمه میگن به جز کنکور 98 تستاش تغییراتی کتاب دوازدهم داشته اعمال کردیم تستایه 98 رو میشه دانلود کرد و بررسی کرد فقط واقعا دوازدهم تغییراتی داشته که قابله توجه باشه اگه نه برم چاپ قدیمشو بگیرم چون واقعا تنگدستم از نظر بودجه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      مرسی خیلی تجربه داری منم هر و ماه رو دوست دارم ولی داداشم من میخواستم بگیرم و تا 170 میره قیمتش با جلد پاسج میشه از پارسالی استفاده کنم که جلده اول دهم و یازدهمه و دوم دوازدهم؟ یا 98 شو بگیرم اخه بودجم کمه میگن به جز کنکور 98 تستاش تغییراتی کتاب دوازدهم داشته اعمال کردیم تستایه 98 رو میشه دانلود کرد و بررسی کرد فقط واقعا دوازدهم تغییراتی داشته که قابله توجه باشه اگه نه برم چاپ قدیمشو بگیرم چون واقعا تنگدستم از نظر بودجه
      خواهش میکنم
      از همون چاپ قدیمش هم میتونی استفاده کنی، ریاضی تغییراتی نداشته به اون صورت صرفا سوالات 98 اضافه شده به کتاب
      اگر هم خواستی بخری توصیه میکنم از سایت خود انتشارات بخری تا 20% تخفیف هم بگیری تا تو هزینه هاتون صرفه جویی بشه
      بله عزیز قابل درکه، شرایط برای همه ما سخته

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به صورت اجمالی اگه عرض کُنم

حجم خیلی سبز بسیار زیاد و طاقت فرساست
      شخصا از تست های تالیفی مهر و ماه بیزارم

تخته سیاه درسنامه خوب و تستای استانداری داره.
      حجمشم معقوله و زیاده گویی نکرده.
      خداوند آن خویش خویش است

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      به صورت اجمالی اگه عرض کُنم

حجم خیلی سبز بسیار زیاد و طاقت فرساست
      شخصا از تست های تالیفی مهر و ماه بیزارم

تخته سیاه درسنامه خوب و تستای استانداری داره.
      حجمشم معقوله و زیاده گویی نکرده.
      مهروماه تستاش خوبه به جز چندتا تست اول هر درس که اسون گذاشته که یکم درس رو یاد بگیری بقیه سوالاش اکثرا نکته دارن

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      مهروماه تستاش خوبه به جز چندتا تست اول هر درس که اسون گذاشته که یکم درس رو یاد بگیری بقیه سوالاش اکثرا نکته دارن
      بیش از حد سخته و من باهاش حال نمیکنم
      خداوند آن خویش خویش است

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بیش از حد سخته و من باهاش حال نمیکنم
      تستای۸۵+میگی؟
      اره اونا سختن

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تستای۸۵+میگی؟
      اره اونا سختن
      اونا به جای خود
      تست های طبقه بندیش هم استاندار نیست.
      خداوند آن خویش خویش است

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونا به جای خود
      تست های طبقه بندیش هم استاندار نیست.
      من خودم زیاد۸۵+نمیزنم ولی دیگه با بقیه تستاش مشکلی نداشتم با اینکه ضعیفم
      خیلی سبز پایه هم قبلا داشتم از نظر درسنامه که ضعیف‌تر بود . از نظر تست نظری ندارم

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      باید تست زیاد کار کنی
      قلمچی خوبه سه سطحی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم زیاد۸۵+نمیزنم ولی دیگه با بقیه تستاش مشکلی نداشتم با اینکه ضعیفم
      خیلی سبز پایه هم قبلا داشتم از نظر درسنامه که ضعیف‌تر بود . از نظر تست نظری ندارم
      ببین من نمیتونم بگم کدوم کتاب خوبه یا حتی شما باید بخونید ببینید تو ازمونا چند میزنید وگرنه معلومه هرکی یه کتاب دوست داره ولی باید ببینیم کسی نتیجه گرفته یا نه؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      خواهش میکنم
      از همون چاپ قدیمش هم میتونی استفاده کنی، ریاضی تغییراتی نداشته به اون صورت صرفا سوالات 98 اضافه شده به کتاب
      اگر هم خواستی بخری توصیه میکنم از سایت خود انتشارات بخری تا 20% تخفیف هم بگیری تا تو هزینه هاتون صرفه جویی بشه
      بله عزیز قابل درکه، شرایط برای همه ما سخته
      ممنون بابته پاسخگوییت فقط تستاش استاندارده اخه یادم رفته بود بپرسم یعنی الکی تستایه سخت نداده؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن