خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

Exclamation دعوت به مصاحبه پزشکی های بورسیه و شرایط مصاحبه

سلام دوستان خسته نباشید ، ببخشید دوستان سایت دانشگاه علوم پزشکی ارتش و سپاه نوشتن برای مصاحبه از6 یا 7 شهریور (برا سپاه از 9) به فلان جا تشریف بیاورید ، اما نه سایت سنجش نه خود سایت دانشگاه نگفته چجوری اعلام میکنند ،اسامی رو.

کسی هست که دعوت شده باشه ؟

جریان چجوریه؟
      کسایی که سال قبل رفتن لطف کنن بگن که خیلی سخت میگیرن در معاینات ؟
      تراز من 9080هس تو اولویت های اول زدم بورسیه هارو...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید ، ببخشید دوستان سایت دانشگاه علوم پزشکی ارتش و سپاه نوشتن برای مصاحبه از6 یا 7 شهریور (برا سپاه از 9) به فلان جا تشریف بیاورید ، اما نه سایت سنجش نه خود سایت دانشگاه نگفته چجوری اعلام میکنند ،اسامی رو.

کسی هست که دعوت شده باشه ؟

جریان چجوریه؟
      کسایی که سال قبل رفتن لطف کنن بگن که خیلی سخت میگیرن در معاینات ؟
      تراز من 9080هس تو اولویت های اول زدم بورسیه هارو...

من از یه منبع تقریبا معتبر شنیدم که فردا یا پسفردا نتایج رشته های دارای شرایط خاص از طریق سنجش اعلام میشه شما خودتو برای مصاحبه آماده کن که اگر دعوت شدی آماده باشی
      معاینات ارتش و سپاه برای هر شغلی باشه کلا سخته
      آزمایشاتی دارن که فقط باید خودت ببینی وگرنه الان بهت بگم شوکه میشی
      درباره ش نپرس فقط باید بری تا باهاش روبه رو بشی
      LEFT
      4/19/2021
      ویرایش توسط Shah1n : 04 شهریور 1398 در ساعت 02:57

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      چشمام ضعیفه 2ونیم هس عینکم میخواستم ببینم امکان قبولی هس یا نه ؟ شاید منو صدا نکردن هیچ اسمی نیومده هنوز

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. دوستان میدونین حدودا تا چه رتبه ای برای مصاحبه دانشگاه شاهد پزشکی و دندون پذیرفته میشن؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      دعوت به مصاحبه شدم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      براي مصاحبه در هر دوي اين دانشگاه ها به خصوص بقيه الله شما بايد روي موضوعات عقيدتي و سياسي يه نسبي تسلطي داشته باشيد ،اگه بخوام يه مقدار ريز بشم موضوعاتي مثل ، احکام مهم و شاخص (نماز - روزه- وضو و تيمم- مطهرات و نجاسات ) ، اطلاعات کافي در مورد مجلس خبرگان و مجمع تشخيص و ولايت فقيه ،حوادث خاورميانه ، روزهاي مهم ملي به شمسي و مذهبي به هجري قمري از روي تقويم ، احاديث مهم و معروف مثل سلسله الذهب و غدير و ثقلين و... همين ها براي مصاحبه به مقدار زيادي کفايت ميکنه.===اوليش قرآن و نماز بودش که بايد يه سري سوالات رو که يه روحاني پرسيدش رو جواب ميداديم ( شيوه تيمم ، يه سري احکام ساده ، تشهد و سلا ، قرائت قران و ... ) سر آخر هم رفتيم به مصاحبه عقيدتي سياسي که سوالات شخصي در مورد خانواده و اطرافيانت ميپرسيد و يادداشت ميکردبعدش هم سطح سواد سياسي و ادبيت رو ميسنجيدخيلي هم خبره بود و از هر حرفي که ميزدي هم 1000 تا سوال در ميورد که يه دفعه دروغ نگفته باشيکلا دروغ بگي متوجه ميشنهمه اين مراحل رو که پشت سر بذاري ميري سراغ تکميل پرونده که اونجا مشخص ميشه که رد شدي يا نه ، البته به ردي ها نميگفتن ولي قبولي هارو به خودشون ميگفتن و براشون + ميزدن بعد از اينا هم خودشون 2 برابر ظرفيت معرفي ميکنن به سنجش و سازمان سنجش هم طبق ظرفيت کلي اسامي رو تو سايتش اعلام ميکنه !!کلا 7 خان رستمي داشتيم ؛؛سر آخر هم بگم که بنده + رو گرفتم ولي اينکه قبول شدي يا نه رو طبق گفته ي بالام ، سنجش معرفي ميکنه نه سپاه !===اول ساعت 7 و 30 دقيقه رفتيم سالن اجتماعات ، بعد رئيس بقيه الله آمد يه سخن راني کرد و گفت داوطلبان جهت مراحل تنها برن و اوليا همين جا باشن کليپ داريم واسه اونا(اوليا) ...بعدش رفتيم تو صف ، اسممون رو مي گفتيم پيدا ميکردن بعد با کارت ملي مشحصاتمون رو مينوشتن و اجازه ورود به دانشگاه رو ميدادن.عده اي هم اسمشون نبود و اونجا ايستاده بودند.رفتيم داخل محوطه بقيه الله و بعدش ساختمان هشت طبقه اي بود که در طبقه اول مي رفتيم فرم و شماره کارت(به عنوان مثلا داوطلبي) مي گرفتيم بعدش ؛ به ترتيب يه برگه آچار (!!) مراحل رو طي مي کريدم ترتيب برگه آچار اين طوري بود:1)تجمع در سالن همايش صدرا 2) دريافت برگه راهنما(همان آچار!!) 3) دريافت کارت(داوطلبي) + دريافت دفترچه معاينات 4) نمونه گيري آزمايشات( خون + ادرار) 5) دريافت و تکميل فرمها 6) معاينات (شامل چشم + دندان + اعضاي بدن + فشار + وزن و قد +گوش +راديولوژي )7) مصاحبه گزينشي 8)تشکيل پرونده 9) دريافت نامه معرفي و پيگيري10) ..... 11) و در آخر : تحويل کارت و دريافت برگه خروج ...آغااااااا اين جوري بود که ؛اول رفتيم واسه آزمايشات ؛ خون و ادرار رو گرفتن و يه بسته صبحانه دادن و بعدش گفتن برين واسه اتاق روان شناسي:اين مورد 71 سوال دو گزينه داشت که بايستي درست و با صداقت پاسخ ميدادين وگرنه اگه کلک ميزدين نشون ميداد ...بعدش يه برگه کپي نتيجه اين روانشناسي رو ميبرديم اتاق بغل اونجا نگاه ميکردن و زيرش مي نوشتن که قابل قبوله يا غير قابل قبول..بعد ؛ رفتيم چشم پزشک ؛ من چشمم راست : 75/ استيگمات داشت بدون ضعيفي چشم چپ: 2.25 ضعيف و 25/ استيگمات داشت .دکتر اينارو در دفترچه معاينات نوشت .البته در مورد کوررنگي هم يه کتابچه داشت که داخل رنگ ها اعداد بود که افراد کوررنگي که توانايي تشخيص رنگ ها را ندارد نمي تونن اينا رو بخونن...بعدا ؛ واسه دندان رفتيم و در اينجا پوسيدگي دندان و بهداشت دندان گير ميدادن و در دفترچه پوسيدگي رو مي نوشت که داره تذکر !!!!: در هيچ مرحله اي نگفتن که آغاااا جون ردي!!!! فقط نتيجه رو در دفترچه معاينات مينوشتن و در آخر کميسيون نتيجه قبولي يا رد رو ميداد.بعدش وزن و قد و فشار خون رو گرفتن ....بعدش ؛ رفيتيم برهنه شديم (البته با شرت!!) (چند تا چند تا با دوستان ديگه) و پزشک گفت پا ها رو جفت کنين و يه دوستي داشتم کمي پاش لنگ ميزد و جفت و جور نبود گفت که مشکلي داري.بعدش گفت رو پاشنه پا بايستيد و ديگه گفت که يه بار بشينيد روي پا .... بعدش گوش رو هم هم نگاهي کردند وسوال کردن که آيا عملي ، جراحي کردين يا نه ....فقط همين !!! و نتيجه رو در دفترچه ثبت کردن...تذکر ::!!!برخلاف انتظار دکتر بيضه ها و **** و ... رو بررسي نکردن!!!!!!بعدش سريع گفتن وقت نمازه .... رفتيم نماز بعدش اون ناهار رو دادن (برنج با يه شيش کوبيده ويه شيش جوجه+ ماست + نوشابه ) بعد ناهار رفتيم مصاحبه !!!! يه 1 ساعتي معطل بويم تو صف!!تو مصاحبه چي ميپرسن؟؟؟؟؟اول مشخصات خودت و خونوادت که پدر و مادر برادر و خواهرت چيکاره هستن...بعدش سوالات رو ميپرسن ... چند نمونه که يادمه ميگم ...واسه چي سپاه اومدي؟؟؟؟؟ولايت فقيه يعني چي ؟؟؟نماز جمعه و جماعت مي ريري؟؟؟امام جمعه ات کيه؟؟؟چند وقت يبار ميري ؟تلگرام و لاين وايبر و ... اينارو عضوي ؟؟؟؟؟اگه عضوي آيدي تلگرام؟؟؟با کيا چت ميکني ؟؟؟مبطلات نماز رو 10 مورد نام ببر؟؟؟ماهواره تو خونه داريد؟؟؟اگه داريد کدوم شبکه ها رو نگاه ميکني؟؟؟؟نظرت در مورد دولت يازدهم (عملکردش) چيه؟؟؟آموزش و پرورش اين دولت آيا تونسته پيشرفتي در جامعه بذاره؟؟؟؟وضع فرهنگي آموزش و پروش اين دولت(ياردهم) چجوريه؟؟؟خارج رفتي؟؟؟فاميل در خارج دارين؟؟؟پاسپورت (اگه اشتباه نوشتم ببخشيد!!!) دارين؟؟؟همه خونواده ات دارن؟؟؟جانباز يا شهيد در خونواده ات دارين؟؟؟و ....( اگه سوالات ديگه هست دوستان ديگه ، در کامنت ها بذارن !!!)تذکر جدي !!!!! بچه ها سعي تون بر اين باشه که مصاحبه کننده رو به سمتي سوق بدين که اطلاعات بيشتري دارين.... مثلا يکي در مورد تلگرام ميگفت حرف زدهبود و مصاحبه گر رفته تو جز به جز تلگرام اون دوستمون ....تذکر !! ! از حق نگذريم بعضي از مصاحبه گر ها خيلي سختگيري مي کردن... از من که در مورد احکام چيزي نپرسيد ولي از دوستان ديگه طبق سوالا بالا احکام هم ميپرسيدن ... مثلا شکيات نماز رو نام ببريد .... مبطلات نماز و روزه رو 10 مورد نام ببريد....البته قبل مصاحبه رفتيم اتاق قرآن که يه نيم صفحه قرآن خونديم و چندتا سوال احکام آقاي روحاني پرسيد !!!در نهايت رفتيم راديولوژِي (در ساختماني مجزا !!!! که 2 ساعت معطل بوديم(نميدونم چرا !!ديگه اعصابم خورد شده بود!!) همش خانم هارو ميفرستادن و پسرا هم همين طوري زار زار خسته ايستاده بودند واصلا کسي به درخواست ها ما توجهي نميکرد ....من با اين اميد رفته بودم که سپاه يه نظمي داره و کارها سريع پيش ميره اما باخطر جمعيت فراوون بي نظم بود که تا حالا ديده بودم(!!)ميدونين چرا؟؟؟ چون پزشکي ، دارو ، پرستاري ، اتاق عمل ، هوشبري .... همه اومده بودن و خيلي شلوغ بود.....بالاخره نوبت من رسيد و راديولوژي از قفسه سينه و ستون فقرات عکس گرفت و رفتيم دوباره مرکز بقيه الله و تشکيل پرونده رفتم گفت که برو کميسيون تاييد کنه بيا ....... رفتم تو چشم پزشکي افتادم ... بخاطر 25/ ضعيفي نمره جشم چپ و استيگمات بالاي چشم راست.... اشک جلو چشممو گرفت ولي گريه نکردم... ميدونين چرا؟؟؟؟بابا جون از صبح آواره کردن اينجا برو آنجا برو بعدش 2 ساعت راديولوزي 1 ساعت اديومتري..... بعددش ميگن رد ... خوب عمو جون همون چشم پزشکي ميگفتين که آقا شما رد هستين ... اون وقت ديگه اينقدر ناراحت نميشدم .... فقط بخاطر اين ناراحت و غمگين شدم که کاش نميرفتم و فقط وقت تلف کردم..... يه نفري هم چشمش اونقدر ضعيف بود که عينک کاسه استکاني داشت و با دکتر چانه ميزد ... ولي اونم رد شد...بعدش ديگه خارج شدم و رفتم....===من درمورد سپاه نمیدونم ولی کلا روالش اینه ترتیب امامارو باید بدونید تقویمو حفظ کنید چون میپرسن انقلاب کی شده سوالای تاریخیاینارو میپرسن پستقویمو حفظ کنید نماز وروزه منظورم احکام وصایای امام اون کتابو پیدا کنید بخونید 5یا 6تا میز میزارن هرکدوم یه سوال میپرسن شاید بگن نماز بخون برامون این چیزایه که من میدونم موفق باشید===مثلا اخرین کتابی که خوندی یا اخرین فیلمی که دیدی موضوعش چی بود چرا دیدی یا خوندی؟سفر خارجی رفتی؟چرا؟محیط بیرون چجوری میری؟حجابت چجوریه،از کی حجاب داشتییا در مورد یه سری اخلاقا و انجور چیزا...===من پارسال واسه بقیه الله دعوت به مصاحبه شدم با تراز 9400 ولی امسال با تراز 10022 دعوت به مصاحبه نشدم چون توی اولویت های پایین زده بودم یعنی اولویت 67 چون احتمالا شانس قبولی توی رشته بالاتر رو داشتم دعوت به مصاحبه نشدم .مصاحبه و معاینه تقریبا توی خود دانشگاه برگزار میشه. مرحله اول ازتون آزمایش میگیرن و بعد وارد دانشگاه میشید و بهتون ی دفترچه سلامت پزشکی و ی فرم استخدام سپاه میدن.باید واسه معاینه برید بخش های مختلفی مثل روانشناسی روانپزشکی دندانپزشکی بینایی سنجی چشم پزشکی نوار قلب رادیو لوژی فیزیک بدنی و ...افرادی که توی این قسمتا مشکل داشته باشن دفترچه ازشون گرفته میشه و دیگه حق ادامه ندارن.پارسال بیشتر افراد رو توی بخش بینایی سنجی مینداختن چون نمره ی چشمشون بالا بود..واسه رادیولوژی باید به بیمارستان بقیه الله مراجعه کنید یا بیمارستان های دیگه ای که میبرن شما رو.بعد از اینکه کار معاینه تون تموم شه دفترچه سلامت پزشکی رو باید ببرید تایید نهایی و ی دکتر نگاه میکنه و واستون مهر ادامه کار رو میزنه. حالا میتونید واسه مصاحبه برید که اونم اول جلوتون قرآن میذاره که بخونید و بعد ی سری سوال راجب خودت و اعضای خانواده ت میپرسه و بعد سوال های احکام مثه نماز و روزه و نماز آیات و ... و مخصوصا روی بحث ولایت فقیه باید آشنایی کامل داشته باشید . ی سری سوال هم راجب سپاه و اینا میپرسه همچنین باید اسم مسئول های سپاه و وزارت های مهم مثه وزیر دفاع و وزیر اطلاعات و ... رو بلد باشید.راجب مسائل روز و سیاسی هم باید ی اطلاعاتی داشته باشید مثلا پارسال چون انتخابات بود راجب اون هم سوال میپرسیدن که به کی رای دادی چرا رای دادی و...پیشنهاد میکنم از این جزوه های عقیدتی دانلود کنید و ی بار بخونید به درد میخوره. در آخر همه ی این کارها هم باید تشکیل پرونده بدید و کارتون تمومه.با آرزوی موفقیت===اینا خلاصه ای بود از وقایع ک هر کدومو از یه جایی تونستم پیدا کنم ... #جمع بندیحالا اگه چیز جدید میدونین بگینمنم با تراز 9300 دعوت شدم ... دارو

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من بورسیه سه رشته تاپ ارتش رفتم لب مرزی ترازش رو اوردم
      اولا که بگم همچنان با اینکه مصاحبه دارن ، اولویت اولشون برا انتخاب نهایی رتبه هس
      روز اول که ساعت ۶ صبح میری صف میبندین میرین داخل مدارک تحویل میدین
      بعد میرین معاینه پزشکی . اونجا سخت گیری نمیکنن اما اسونم نمیگیرن دقیقا هرچی ک گفتن قبول نمیکنیم قبول نمیکنن . اونجا همه دکترا هست اول برا چشم و گوش و دندون و ایناس بعد هم اگ همه اینا اوکی شد و از همشون مهر گرفتی میری *** میشی تو ی کابین .چشم طرفای ۲ ب بالا و دندون جلو عقب و اینا همینجا رد میشی .تو کابین برگه پایش‌ت رو دیواره دکترا هرازگاهی میان کارشون میکنن اوکی باشی مهر میزنن. بی ام آی باید نرمال باشه.پاها پرانتزی نباشن و کف پا صاف و این قضایا.در مورد جاهای دیگه نگران نباشن پسرا وقتی چکش میکنن دنبال اون قضیه نمیگردن. اکثرا کارشون بیس سی ثانیه طول میکشه . دیگ واس جای زخم و خالکوبیو اینا میگردن و لرزش و عرق کردن دست و فشار خون این قضایا. در هرصورت مشکلو داشته باشی ردی شوخیم ندارن خود دکتره گف ما ب اندازه کافی داوطلب داریم فقط سالما رو میخوایم.کاریم ندارن رتبه یکی یا صد هزار.برا این قضایا ۱۲۰ تومن‌ میگیرن خلاصه حواست باشه پول اضافی ندی.
      بعد که مهر همه دکترا رو گرفتی میری ۱۰‌تومن دیگ میدی برا شنوایی. بعد اونم دیگ ازمایش خون و ادراره .
      طی همین معاینه ها بین ۱۲۰۰ داوطلب روز اول ۱۰۸ نفر موندن فقط.
      بعد از اینا عصرش تکمیل پرونده حفاظت اطلاعات بود و ی ازمون کتبی عقیدتی .
      سپس شنبه برگشتیم برا مصاحبه حفاظت
      بعد از اون مقاومت جسمانی پنج تا آیتم خیلی خیلی سخت حتما تمرین کنین( شنا دراز‌نسشت بارفیکس دو‌سرعت دو‌استقامت (هشت بار دور زمین چمن)
      اخرم مصاحبه عقیدتی ک‌ من اینجا خراب کردم
      سخت نبود گمونم فقط من بلد نبودم.
      موفق باشین

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaha نمایش پست ها
      سلام من بورسیه سه رشته تاپ ارتش رفتم لب مرزی ترازش رو اوردم
      اولا که بگم همچنان با اینکه مصاحبه دارن ، اولویت اولشون برا انتخاب نهایی رتبه هس
      روز اول که ساعت ۶ صبح میری صف میبندین میرین داخل مدارک تحویل میدین
      بعد میرین معاینه پزشکی . اونجا سخت گیری نمیکنن اما اسونم نمیگیرن دقیقا هرچی ک گفتن قبول نمیکنیم قبول نمیکنن . اونجا همه دکترا هست اول برا چشم و گوش و دندون و ایناس بعد هم اگ همه اینا اوکی شد و از همشون مهر گرفتی میری *** میشی تو ی کابین .چشم طرفای ۲ ب بالا و دندون جلو عقب و اینا همینجا رد میشی .تو کابین برگه پایش‌ت رو دیواره دکترا هرازگاهی میان کارشون میکنن اوکی باشی مهر میزنن. بی ام آی باید نرمال باشه.پاها پرانتزی نباشن و کف پا صاف و این قضایا.در مورد جاهای دیگه نگران نباشن پسرا وقتی چکش میکنن دنبال اون قضیه نمیگردن. اکثرا کارشون بیس سی ثانیه طول میکشه . دیگ واس جای زخم و خالکوبیو اینا میگردن و لرزش و عرق کردن دست و فشار خون این قضایا. در هرصورت مشکلو داشته باشی ردی شوخیم ندارن خود دکتره گف ما ب اندازه کافی داوطلب داریم فقط سالما رو میخوایم.کاریم ندارن رتبه یکی یا صد هزار.برا این قضایا ۱۲۰ تومن‌ میگیرن خلاصه حواست باشه پول اضافی ندی.
      بعد که مهر همه دکترا رو گرفتی میری ۱۰‌تومن دیگ میدی برا شنوایی. بعد اونم دیگ ازمایش خون و ادراره .
      طی همین معاینه ها بین ۱۲۰۰ داوطلب روز اول ۱۰۸ نفر موندن فقط.
      بعد از اینا عصرش تکمیل پرونده حفاظت اطلاعات بود و ی ازمون کتبی عقیدتی .
      سپس شنبه برگشتیم برا مصاحبه حفاظت
      بعد از اون مقاومت جسمانی پنج تا آیتم خیلی خیلی سخت حتما تمرین کنین( شنا دراز‌نسشت بارفیکس دو‌سرعت دو‌استقامت (هشت بار دور زمین چمن)
      اخرم مصاحبه عقیدتی ک‌ من اینجا خراب کردم
      سخت نبود گمونم فقط من بلد نبودم.
      موفق باشین
      میشه آیدی تلگرامی چیزی بدی؟؟ فردا فراره برم استرس دارم میخواستم ی چنتا سوال بپرسم...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مثلن فاصله بین دوزانو چقد باشه؟
      دندان پر کرده یا پوسیده حداکثر چطور میتونه باشه؟
      اکثرا چ ترازایی هستن اونجا ینی میانه تراز کجا میشه و اینکه احتمال آخرین نفر قبولی ممکنه چ ترازی داشته باشه؟
      میدونم یکم چیزه ولی نظر خودتون رو بنویسین ...
      و اینک عقیدتی افتادی ینی چی
      چی میپرسن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smbkz نمایش پست ها
      مثلن فاصله بین دوزانو چقد باشه؟
      دندان پر کرده یا پوسیده حداکثر چطور میتونه باشه؟
      اکثرا چ ترازایی هستن اونجا ینی میانه تراز کجا میشه و اینکه احتمال آخرین نفر قبولی ممکنه چ ترازی داشته باشه؟
      میدونم یکم چیزه ولی نظر خودتون رو بنویسین ...
      و اینک عقیدتی افتادی ینی چی
      چی میپرسن

دندون پر کرده اینا چک نمیکردن و فقط اگ دندونای جلوت تابلو جلو باشه گیر میدن و ارتودنسی و اینا وگرن راحت مهر میزنن.در مورد زاتو هم هر گمونم چار انگشت یا دو انگشت بود درست یادم نیست
      میانگین ترازای اونجا ۹۰۰۰ تا ۹۶۰۰ بود ولی خب بالا هم بودن گاها مثلا ی پسره با رتبه هشتصد معاینه پزشکی رد شد.
      نمیدونم افتادم یا نه عقیدتی رو ولی خب من مثلا سوالای سخت مث شکیات رو جواب دادم و سوالای تابلو رو مثلا مثلا دل مورد دعای فرج خراب کردم واس همین واضح بود رساله حفظ کردم.
      پیشنهاد میکنم دعاها ، اخرین حرفای امام خامنه ای رو بلد باشین
      امیدوارم دیر جواب نداده باشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن