خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

انصراف از پیام نور و رفتن به دانشگاه روزانه - چگونه ؟

سلام خدمت عزیزان

من امسال دانشجوی پیام نور بودم و 2 ترم مرخصی گرفتم
      کنکور دادم و احتمالا دانشگاه تبریز یا ارومیه قبولم !

حالا سواله من اینه که کِی از پیام نور انصراف بدم ؟ بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته ؟
      بعد اینکه انصراف دادم ، ثبت نامم تو دانشگاه جدید چطوری میشه ؟ باید نامه ای چیزی از دانشگاه جدید بیارم که پروندم رو از پیام نور بگیرم ؟
      یا اصلا نیازی به پرونده نیست و همون مدارکی که تو سایت دانشگاه جدید نوشته رو میبرم و ثبت نام میکنن ؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همین مشکلو دارم کسی هست کمک کنه؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cRAzY.boY نمایش پست ها
      سلام خدمت عزیزان

من امسال دانشجوی پیام نور بودم و 2 ترم مرخصی گرفتم
      کنکور دادم و احتمالا دانشگاه تبریز یا ارومیه قبولم !

حالا سواله من اینه که کِی از پیام نور انصراف بدم ؟ بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته ؟
      بعد اینکه انصراف دادم ، ثبت نامم تو دانشگاه جدید چطوری میشه ؟ باید نامه ای چیزی از دانشگاه جدید بیارم که پروندم رو از پیام نور بگیرم ؟
      یا اصلا نیازی به پرونده نیست و همون مدارکی که تو سایت دانشگاه جدید نوشته رو میبرم و ثبت نام میکنن ؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
      بعد از اعلام نتایج نهایی انصراف بده که خدای نکرده اگر قبول نشدی مشکلی پیش نیاد وگرنه همین الانم انصراف بدی یه سال معافیت بهت تعلق میگیره
      مدارک هم باید یه پولی بدی به پیام نور بابت انصرافت تا بهت پس بدن(من اینو از دوستم شنیدم که انصراف داد خودم نمیدونم) ولی اگه مدارکت مثل کارنامه و اینا رو داری دیگه نیازی نیست به پیام نور پولی بدی و تمومه
      دانشگاه هم دو مرحله ثبت نام داره یکیش اینترنتیه که اسکن مدارکو میفرستی اون یکی هم حضوریه که خودشون بهت میگن کی باید مدارکو ببری
      اگه مدارکت پیش خودته و هیچی به پیام نور ندادی بعد انصرافت کاری با پیام نور نداری در غیر اینصورت باید پول بدی تا بهت بدن
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن