خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 88 از 100 نخستنخست ... 7887888998 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,306 به 1,320 از 1492
    1. Top | #1306

نمایش مشخصات
      مال منم دیروز سه تا منشن شدم ولی فقط نوتیف دوتاش اومد
      یکی هم ب پ داده بود اصلا نوتیفش نیومده بود
      دلبر که جان فرسود از او ...

2. Top | #1307
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها

شاید درست منشن نمیکنن شما رو ! @Narvan
      الان منشن نشدی؟
      والا سارا جون درست منشن میکنن وقتی میبینم
      الان خود ناظم محترم انجمن منو منشن کرد نیومد واسم
      رفتم دیدم درست منشن کردن ولی نوتیفش نیومد
      شما بیا قسمت یادشده هامو ببین اصن اسم اقابهمن نیست

3. Top | #1308
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرا از چت باکس ازاد کنید! @Araz
      اخرین بار ب خواست خودم بن شدم

:/

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #1309
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا یا امکان حذف نوشته چتباکسو از مدیرا بگیر(حذف نوشته های خودشون منظورمه نه مابقی) @Araz
      یا اینکه به بقیه هم اجازه بده بتونن نوشته های خودشونو حذف کنن
      مدیرا هرچی بخوان میگن و بعدشم حذف میکنن و امکان گزارش نیست و هر توهینی بخوان به بقیه میکنن
      لطفا رسیدگی بشه
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #1310
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      لطفا یا امکان حذف نوشته چتباکسو از مدیرا بگیر(حذف نوشته های خودشون منظورمه نه مابقی) @Araz
      یا اینکه به بقیه هم اجازه بده بتونن نوشته های خودشونو حذف کنن
      مدیرا هرچی بخوان میگن و بعدشم حذف میکنن و امکان گزارش نیست و هر توهینی بخوان به بقیه میکنن
      لطفا رسیدگی بشه
      اجازه ویرایش به پیامهای کاربرا داده نمیشه . اینطوری هرکسی هرچی دلش میخواد میاد میگه و بعدش هم به راحتی حذف یا ویرایشش میکنه
      مدیری رو هم که گفتی بررسی میکنم، اگر واقعا همچین کاری کرده باشه، از مدیریت چت باکس برداشته میشه

6. Top | #1311
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من اومدم تو چت باکس دیدم بچه ها حرف میزنن ستاره دار میشه پرسیدم گفتن کلمات زشتو چت باکس ستاره دار میکنه
      منم اومدم امتحان کردم ستاره دار شد
      بعد میبینم مدیر چت باکس اومده میگ ب علت کلمات نامناسب دو هفته ار چت باکس اخراجی
      منم هی گفتم خدایا من ک اصلا حرف بدی نزدم
      پرسیدم گفتن بخاطر کلمه ای ک چت باکس فیلتر کرده اخراجی
      برام جالب بود چند بار قوانین انجمنو خوندم ندیدم نوشته باشه بدلیل کلمات فیلتر شده اخراج میشین
      پ.ن:@Araz برام خیلی جالبه انقد اختیار دادین ب مدیرا ک بعد ی هفته بررسی میکنن بعدش یعد ی هفته بعد اخراج
      در کل بجای این همه حساسیت رو چت باکس بهتره تایپیکای حاشیه ای رو پاک یا قفل کنین
      من قبلا فعالیتم زیاد بود
      ولی الآن خیلی کم میام از بس اینجا حاشیس
      و تاجایی ک من میدونم روی تیم مدیریت خیلی اعتراضه اگ یک نفر اعتراض داشت میگفتم مشکلی نیس
      ولی اعتراضا زیاده
      امیدوارم انجمن روز ب روز بهتر بشه
      موفق باشید

7. Top | #1312
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faith نمایش پست ها
      من اومدم تو چت باکس دیدم بچه ها حرف میزنن ستاره دار میشه پرسیدم گفتن کلمات زشتو چت باکس ستاره دار میکنه
      منم اومدم امتحان کردم ستاره دار شد
      بعد میبینم مدیر چت باکس اومده میگ ب علت کلمات نامناسب دو هفته ار چت باکس اخراجی
      منم هی گفتم خدایا من ک اصلا حرف بدی نزدم
      پرسیدم گفتن بخاطر کلمه ای ک چت باکس فیلتر کرده اخراجی
      برام جالب بود چند بار قوانین انجمنو خوندم ندیدم نوشته باشه بدلیل کلمات فیلتر شده اخراج میشین
      پ.ن:@Araz برام خیلی جالبه انقد اختیار دادین ب مدیرا ک بعد ی هفته بررسی میکنن بعدش یعد ی هفته بعد اخراج
      در کل بجای این همه حساسیت رو چت باکس بهتره تایپیکای حاشیه ای رو پاک یا قفل کنین
      من قبلا فعالیتم زیاد بود
      ولی الآن خیلی کم میام از بس اینجا حاشیس
      و تاجایی ک من میدونم روی تیم مدیریت خیلی اعتراضه اگ یک نفر اعتراض داشت میگفتم مشکلی نیس
      ولی اعتراضا زیاده
      امیدوارم انجمن روز ب روز بهتر بشه
      موفق باشید
      از حالت توقیف در آوردمت
      لطفا رعایت کن و دیگه همچین مواردی رو تست نکن
      هر وقت بی دلیل و یا بادلایل غیرمعقول توقیف شدید یا پستتون حذف شد، به خودم پیام خصوصی بدید و ماجرا را تعریف کنید تا بررسی و پیگیری کنم
      موفق باشی

8. Top | #1313
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سایت فقط نسخه دسکتاپ دارد
      وبا گوشی اذیت میشه آدم

لطفا نسخه موبایل اش رو هم بذارید @Araz
      ویرایش توسط 44.51om : 07 شهریور 1398 در ساعت 17:44

9. Top | #1314
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اين همه دستمزد بابت تبليغات اين موسسات و هرزآموزان كنكور دريافت ميكنيد يخورده به اين سايت برسيد! چارتا تغيير و تحولي چيزي! چندساله همين جوريه
      ممنون @Araz
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

10. Top | #1315
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      مدیرت اصلی هیچ فعالیت گسترده ای برای افزایش کیفیت چه از لحاظ کیفیت قالب و چه از لحاظ کیفیت محتوا نکرده / حتی به خودشون زحمت ندادن که در سایر درس ها مثل درس زیست شناسی در کنار تاپیک یه نوشته مهم بزنند ! ( در کنار عنوان )
      در حالی که این انجمن ظرفیت زیادی برای گذشتن انواع مقالات و راهنمایی رو داره ولی هیچ اقدامی توسط مدیر صورت نگرفته که افرادی که در این کار وارد رو استخدام کنه ( حداقل به ازای این همه تبلیغات گسترده که وجود داره )
      در سال دو دفعه سایت به شدت کند و در مواقعی حتی سایت باز هم نمی شود .... بله دقیقا در مهمترین لحظات یک کنکوری .... یکی در نزدیکی برگزاری کنکور و یکی هم لحظه ی امدن نتایج کنکور ( بهتر است بجای اضافه کردن هر ساله تبلیغات به این مورد توجه کنید )
      همونطور که بالا اشاره کردم بهتر افرادی که در زمینه مشاوره یا کسایی که در کنکورهای اخیر تونستند نتایج خوبی کسب کنند توسط انجمن استخدام شند با حقوق (حداقل به ازای تبلیغات سایت!! )
      شما که حتی به گذاشتن لینک در چت مشکل دارید و میگید جز قوانین هست ( حق دارید ) چرا در سایت خودتون لینک دانلود ازمون ازمایشی رو میذارید که قانونی نیست ؟؟ ( خودم گاج رو دیدم )
      رسیدگی کنید ....
      @Araz
      ویرایش توسط A . H : 11 مهر 1398 در ساعت 23:10

11. Top | #1316
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بخش دانش آموزی بجای سوال های دانش آموزی
      پر شده از حاشیه
      الان ما با تاپیک زدن جز دلسرد کردن کسایی که میخوان درس بخونن کاری نمیتونیم بکنیم

12. Top | #1317
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینکه من مدیر بخش عمومی بشم

13. Top | #1318
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تقریبا یه ماهه عضو انجمن شدم اما تو این مدت به جز سوالات زیست شناسیم وقتی از یه درس دیگه یه سوال برام پیش میاد مثلا ادبیات و میام بپرسم به جز چند نفر که از اونا خیلی متشکرم کسی نمیاد جوابامو بده لطفا پاسخگو های درس ها رو بهتر و بیشتر کنید تا به سوالات درسی هم جواب داده بشه در ضمن اگه میشه یه بخش جداگونه برای این مسائل حاشیه ای که تو انجمن روز به روز داره بیشتر و بیشتر میشه ایجاد کنید تا این حاشیه ها اونجا مطرح بشه و قاطی مسائل درسی نشه تا وقت دانش آموزا تلف نشه در ضمن اگه این وضعیت انجمن ادامه پیدا کنه انجمن از هم میپاشه و اون موقع دیگه برای درست کردن خیلی دیر شده خواهش میکنم از مدیریت @Araz به این مسائل رسیدگی کنن

14. Top | #1319
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

15. Top | #1320
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      @
      Araz

سلام من چند وقته میخوام آواتارمو اما عوض کنم نمیتونم
      نمیدونم مشکل اکانت منه یا کسه دیگه ای هم این مشکلو داره
      ممنون پیش پیش
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

صفحه 88 از 100 نخستنخست ... 7887888998 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 8 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن