خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خسته نباشي دوست من
      ازم کمک خواستي وظيفه دونستم کمکت کنم ببين موسساتي مثل کانون هدفشون اينه که تو ازمون و تست زني کار کني و به برنامه ت نظم بدي نه اين که فداي درس خوندن خودت و مدرسه ت کني اگه ميدوني که به برنامه ش نميرسي شرکت نکن چون تو کل سال کنکور فقط استرس نرسيدن رو خواهي داشت و دوران کنکور صرفا برات ميشه دوي امدادي که تنها هدفت ميشه اين که به ازمون اين جمعه برسي بعد که به جامع ها ميرسي ترازها سقوط ميکنه چون هيچي يادت نيست اگه ميدوني ميرسي بخون چون مدرسه رو ميتوني با معلومات اون قبول شي. به حرف ديگران هم گوش نده کنکور حساب دو دو تا چهارتا نيست که براي همه يه نسخه بنويسن بگن براي موفقيت بايد بري قلم چي مني که الان دندان پزشکي ميخونم هرگز ندونستم ازمون چي هست اصن. تازه وارد رقابت کنکور شدي خيلي حساسي با کوچکترين تحريک بيخود استرس ميگيري اصن اينا که ميگي رو من نشنيدم. سعي کن الان درسي که ضعيفي بخون کاري به مدرسه نداشته باش خودت بخون خودت مشاور خودت باش خودتو نده دست قلم چي و اينا اينا فقط وقتي ابزار دستت باشن که باهاشون خودتو محک بزني وگرنه ميشن بلاي جونت. موفق باشي

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

کدوم شهر هستید؟

الان ساعت مطالعه تون چقدره؟
      سلام قره ضیالدین7-8ساعت
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام قره ضیالدین7-8ساعت
      زهرا اسماعیلی تو شهر شما ترکونده!!همچنین لیلا علیپور
      امیدوارم شماهم بترکونین
      اسمتون تو نفرات برتر کانون نیست!!

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها

از نظر انرژی منفی دقیقا مثل منی
      از اول تابستون تا همین الان دارم به خودم میگم نمیتونی پایه رو جمع کنی.
      زیاد نگرانی بی جهت نداشته باشید واقعا کیفیت درس خوندن رو تحت تاثیر قرار میده
      تابستون دوران خوبیه برای تمرکز روی نقاط ضعف و عادت کردن به برنامه داشتن و درس خوندن اما جمع کردن پایه تو تابستون به نظرم بیشتر ضرر داره تامنفعت
      چون شما هول هولی میخونی که تموم شه. نمی خونی که یاد بگیری.
      من تابستون پارسال تیرماه نهایتن ریاضی 25-26 در صد میزدم و زیست رو به هیچ وجه بلد نبودم کنکوری بخونم
      روی همین دوتا تمرکز کردم و تا مهر ماه جفتشون به سطح نسبتا مطلوبی رسیدن
      راه کنکور یه راه مشخص و دقیق نیست که هرکس ازش نره به هدف نرسه
      هرکسی باید راه مناسب خودشو شکل بده. با مشاور یا بدون مشاور، با قلمچی یا با گزینه دو، با 13 ساعت مطالعه یا 9 ساعت مطالعه و...
      راهی که حس میکنید باعث پیشرفتتون میشه رو برید نه راهی که اکثر جمعیت دارن میرن

5. Top | #35
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موج ازمون...iq...خیلی سبز...ابی قلمچی
      همه رو تو تابستون کنکور تا خود کنکور زدین؟
      مگه روزی چند تست میزدید؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط IdaM نمایش پست ها
      تابستون دوران خوبیه برای تمرکز روی نقاط ضعف و عادت کردن به برنامه داشتن و درس خوندن اما جمع کردن پایه تو تابستون به نظرم بیشتر ضرر داره تامنفعت
      من تابستون پارسال تیرماه نهایتن ریاضی 25-26 در صد میزدم و زیست رو به هیچ وجه بلد نبودم کنکوری بخونم
      هرکسی باید راه مناسب خودشو شکل بده. با مشاور یا بدون مشاور، با قلمچی یا با گزینه دو، با 13 ساعت مطالعه یا 9 ساعت مطالعه و...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فکر کنم شما بودی که رتبتون خوب شده بود؟؟
      شما تابستون چیکار کردی؟؟ من همش استرس دارم که اگه الان جمعش نکنم تو طول سال به هیچ جا نمیرسم اونوقت.
      من از تابستون پارسالم خاطره خوب ندارم دست خودم نیست زیاد.

!Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      موج ازمون...iq...خیلی سبز...ابی قلمچی
      همه رو تو تابستون کنکور تا خود کنکور زدین؟
      مگه روزی چند تست میزدید؟
      برای ریاضی هرشب قبل از خواب تست میزدم حدود 50 تا از مباحث مختلف
      بدون احتساب تست هایی که برای مباحث جدید میزدم

8. Top | #38
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من 50تا تست بخوام بزنم باید6_7ساعت بخونم
      من چندبار تایم گرفتم ساعتی15تا میرسم بزنم با درسنامه خوندن
      برای ریاضی هرشب قبل از خواب تست میزدم حدود 50 تا از مباحث مختلف
      بدون احتساب تست هایی که برای مباحث جدید میزدم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parla11 نمایش پست ها
      فکر کنم شما بودی که رتبتون خوب شده بود؟؟
      شما تابستون چیکار کردی؟؟ من همش استرس دارم که اگه الان جمعش نکنم تو طول سال به هیچ جا نمیرسم اونوقت.
      من از تابستون پارسالم خاطره خوب ندارم دست خودم نیست زیاد.

تابستون رو زیست و ریاضی تمرکز کردم البته فیزیک و شیمی هم میخوندم ولی چون نقاط قوتم بودن کمتر تست میزدم
      تابستون خیلی وقت خوبیه که کتاب درسی هارو دقیق زیر و رو کنید اصلا کاری نداشته باشید بقیه میگن ما انقدر تست زدیم یا نزدیم
      تست تو تابستون خوبه ولی به اندازش
      شما باید یه زیربنای محکم از مطالب با مطالعه کردن شکل بدی وگرنه تست زیاد و غلط زدن فایده نداره
      پاییز و زمستون کم کم تست هارو بیشتر کنید ولی الان به خصوص راجع به زیست کتاب مهمترین چیزه
      من یه لیست داشتم برای اشکالات زیست و نکات مبهم کتاب و شکل هاش که از معلم بپرسم چیزی حدود 100 تاردیف داشت
      برای شیمی هم روی کتاب و همچنین مفاهیم تمرکز کنید تا خوب یاد بگیریدشون
      فیزیک و شیمی هم تقریبا مثل همند فقط یه ذهن طبقه بندی شده و منظم نیاز دارند که بیشتر توی مفاهیم ماهر باشه نه فرمول های تستی. فقط شیمی حفظیش بیشتره
      ویرایش توسط IdaM : 22 مرداد 1398 در ساعت 01:28

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      من 50تا تست بخوام بزنم باید6_7ساعت بخونم
      من چندبار تایم گرفتم ساعتی15تا میرسم بزنم با درسنامه خوندن
      من بیشتر تمرکزم روی تستای آسونتر و روی مباحثی بود که قبلا درسنامه اشو خونده بودم چون علاوه بر منطق ریاضیم محاسبات ذهنیم هم به شدت اشکال داشت
      تست رو اول با شبی حدود 20تا یا بیشتر شروع کردم و کم کم تعداد رو متناسب با سرعتم زیاد کردم

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام قره ضیالدین7-8ساعت
      خیلی ساعت مطالعه خوبی دارید برای این ایام.

شاید مشکل از برنامه مطالعه یا نحوه مطالعه شما باشه.

بنظر بنده فعلا روی دروس دهم و یازدهم متمرکز باشید. طوری که تا پایان شهریور به خوبی (خصوصا تاکیدم روی زیست - شیمی - ادبیات - عربی هست) مرور کرده باشید. بعد از فاز مطالعه نوبت تست زدنه. با این ساعت مطالعه بسیار خوب حتما می تونید.

اما بین برنامه مدرسه و قلمچی. فعلا شما برنامه خودتون رو دنبال کنید و هدفمند سال های 10 و 11 رو ببیندید کامل. برنامه آزمون قلمچی رو با شروع سال تحصیلی دنبال کنید، برنامه تابستون زیاد مورد قبول من نیست، نقاط ضعف زیاد داره. آیا خود مدرسه در این آزمون شما رو ثبت نام کرده یا خودتون به صورت شخصی ثبت نام کردید؟ معمولا مدارس برنامه شون رو هماهنگ می کنن. در هر صورت اگر نشد وقتی شما سال های 10 و 11 رو خوب به اتمام رسونده باشید و خلاصه های خوبی داشته باشید براحتی می تونید برای آزمون ها هم آماده بشید. دروس 12 که با مدرسه پیش می *** و پایه رو هم فقط مرور سریع. بیشتر وقت تون روی تست باشه.

اصلا نا امید نباشید. شروع تون بسیار خوب بوده و حتما می تونید از رتبه های برتر باشید.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fairy_shaghayegh نمایش پست ها
      زهرا اسماعیلی تو شهر شما ترکونده!!همچنین لیلا علیپور
      امیدوارم شماهم بترکونین
      اسمتون تو نفرات برتر کانون نیست!!
      دوست عزیزبله ترکوندن
      درثانی من آزمون اولم1شهریورهست انشالله کلا عادت دارین دیگرانوباترازشون تخریب کنین؟
      اینم به عرضتون برسونم که شهرماخیلیاباتراز6600وبالاتر خیلی بدآوردن لیلا علی بور777شده با6200عظیم بورباتراز7200رتبه600آورده.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 22 مرداد 1398 در ساعت 14:14

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزبله ترکوندن
      درثانی من آزمون اولم1شهریورهست انشالله کلا عادت دارین دیگرانوباترازشون تخریب کنین؟
      اینم به عرضتون برسونم که شهرماخیلیاباتراز6600وبالاتر خیلی بدآوردن لیلا علی بور777شده با6200عظیم بورباتراز7200رتبه600آورده.
      سلام.
      خیر عزیز کسی شمارو تحریب نکرد شما جبهه گرفتین

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fairy_shaghayegh نمایش پست ها
      سلام.
      خیر عزیز کسی شمارو تحریب نکرد شما جبهه گرفتین
      مسئله جبهه گرفتن نیست توتابیک من داری میگی اسمت تونفرات برترنیست این چیزگفتنیه؟
      آیامن ادعاکردم خیلی زرنگم یاوضعم خیلی خوبه؟"خوبه اول تابیک گفتم میخوام از0شروع کنم.

او شنوا و داناست .

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مسئله جبهه گرفتن نیست توتابیک من داری میگی اسمت تونفرات برترنیست این چیزگفتنیه؟
      آیامن ادعاکردم خیلی زرنگم یاوضعم خیلی خوبه؟"خوبه اول تابیک گفتم میخوام از0شروع کنم.
      بنده چیزی نگفتم اینا تفکرات مغز خودتون هست

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن