خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تبریکات
      موفق باشید : )

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      فقط در صورتی که ایمان دارید که می تونید بمونید و از سال قبلتون بیشتر بخونید وگرنه پیشنهاد نمیکنم.

بین همدان و قزوین و زنجان یکیش انتخاب میشه

دفتر برنامه ریزی قلمچی
      الگو جز کتابایی هست که پیشنهادش نمیکنم چون اصلا و ابدا نکته های خوبی نداره معمولا کسی از دوستای منم که رتبه های خوبی آوردن استفاده نمیکردن و آیکیو میزدن. فکر کنم شما IQ چاپ نشده براتون. کتاب مربوط به تیم ماز (نظام جدید )رو استفاده کنید تستا همه جدید و خلاقانه تر هست و خیلی بیشتر تیپ کنکوری داره.(البته خب سختتره ولی خوبه).
      زیست عمارلو ، شیمی بابایی ، فیزیک یحیوی
      اینا هزینه هاش حضوریش سه میلیون بود ولی خب شما اگه بخواید خود این دبیرا یا مشابه این دبیرا دارن تو کلاسینو و تام لند و اینجور کلاسای آنلاین تدریس میکنن که حدود یک سوم این قیمت هست.بله معلم ریاضی آریان حیدری برای دانش آموزاش خیلی وقت میزاره طوری بود که تو کلاس صد نفر حضوری اسم تک تک دانش آموزاشو میدونست.
      موج آزمون پایه رو در طول سال میزدم که البته یه تعدادی از آزموناش موند که بعد از عید زدم .شما بهتره آزمون های فصلی دهم و یازدهم و دوازدهم رو در طول سال بزنید. بعد یه سری آزمون های جامع دهم ، یازدهم دوازدهم داره اونارم بزنید. تو یک و نیم ماه آخر جامع کنکور بزنید.
      عربی اول درسنامه بخونید. بعدش فقط تست تست تست . این درس فقط با تست حل میشه حتی اگه درسنامه ها رو کامل یاد نگیرین تحلیل تست درسو بهتون یاد میده.
      من پارسال اینموقعها نشستم کل هندسه رو خوندم ولی بدردم نخورد به هیچکی هم پیشنهاد نمیکنم بخونه مگر اینکه یه نفر رتبه زیر 800 تو ذهنش باشه . قبلش باید مباحث راحتتر بخونید مثل همون مثلثات و کاربرد مشتق و مشتق و تابع.اگه وقت دارید الان ایناروبخونید و از مهر تو آزمونا مرورش کنید.ولی نظر قطعی من این هست که از الان آزمون های قلمچی رو ثبت نام کنید و تا خودِ کنکور تا آزمون آخر فقط قلمچی بدید. من حتی سنجش هم آزموناشو ندادم فقط قلمچی
      موفق باشید
      با تشکر بابت توضیحات
      بی زحمت یه سوالی داشتم در مورد قلمچی
      فرمودید همین الان برای قلمچی ثبت نام کنید در واقع منظرتون این هست که این سه ازمون شهریور هم شرکت کنیم؟ بنظرتون بهتر نیست از همون اول مهر استارت قلمچی زده بشه؟
      متشکرم...انءشالله در ادامه این مسیر هم همیشه موفق و موید باشید

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم بهتون
      برای فیزیک چرا نشرالگو ترجیح میدین به گاج؟گاج تا چند درصد میتونه برسونه؟
      واینکه نشرالگو رو جامعشو بگیریم یا پایه پایه؟

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام آقای تقی پور تبریک بابت موفقیتتون
      خواستم بپرسم تا حالا سوالات آزمونهای گزینه دو رو کار کردین ؟نظرتون در مورد کیفیت سوالاتشون چیه ؟ چون داخل خیلی از سایتها که آزمونهای مختلف رو مقایسه میکنن در مورد گزینه دو گفته بودن که سوالاش استاندارده خواستم بدونم نظر شما چیه ؟
      کاری به کار برنامه راهبردیش ندارم فقط کیفیت و سطح سوالاش مد نظرمه .

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad4990 نمایش پست ها
      داداش مهر از چقدر مطالعه شروع کردي و تا چه ساعت مطالعه اي رسيدي؟
      بنظرت رتبه 6رقمي ميتونه تو يه سال با مطالعه ثابت حداقل 9 10 ساعت از مهر به 2رقمي برسه؟ يکي از رتبه هاي انجمن ميگفت ميشه! نظرت چيه؟
      من از مهر تا فروردین میانگین بین 7 8 ساعت میخوندم. از فروردین تا کنکور 9 تا 10 ساعت.
      نه خیلی رویا پردازیه .ممکن نیست چنین چیزی.نهایتا بتونید سه رقمی بیارید اونم با تلاش کامل و بدون کم کاری.
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم خدمتتون ان شاالله مدارج عالی ترببخشیدمن 97کنکوردادم (ولی یه سال ابتدایی روجهشی خوندم)یعنی درواقع کنکراصلیم98اولین باربوده الان تخمین هانشون میده مهندسی پزشکی درمیام(البته علاقه دارم بهش)وکنکورزبان(مترجمی زبان فرانسه درمیام)(علاقه دارم)ولی خانواده اصرارمیکنن بمون ودرست روبخون تاپزشی دربیای (پزشکی روخیلی دوست دارم)ولی اونهاهمش جنگ اعصاب وجروبحث میکنن (خودمم توموسسات زیرنظرآموزش وپرورش وخصوصی(ریاضی ومحاسبات ذهنی درس میدم)ولی ازاین میترسم که اگه بمونم دوباره بخاطرشرایطی که باخانواه دارم وخستگی ذهنی که ازکنکورواسم مونده درس نخونم وهمین هاهم ازدست بدم باتوجه به اینکه99هم آخرین شانس نظام قدیمه بنظرتون باشرایطی که دارم عاقلانه ترین تصمی چیه؟بمونم واسه99 باکلی فشارروحی و...یابرم دانشگاه؟؟؟؟ممنون میشم بفرمایید
      ببینید اگه علاقه دارید و فکر میکنید درست و حسابی میخونید پیشنهاد میکنم به پزشکی برسید.چون مهندسی پزشکی فقط اسمش قشنگه و بازار کار خیلی ضعیفی داره.در مورد مترجمی اطلاعی ندارم.
      از این نظر خیلی پیشنهاد میدم بمونید چون خیلی از مهندس هارو دیدم که برگشتن. ولی اگه واقعا با هدف قبولی میخواید بمونید،بمونید وگرنه فقط یکسال عمرتونو تلف میکنید.

6. Top | #36
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نیما انصافا با صداقتت حال میکنم
      الکی امیدواری نمیدی رک پوست کنده حرف حساب رو میزنی
      تو خصوصی هم یه راهنمایی کردی خیلی حال کردم با رک بودنت
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      من از مهر تا فروردین میانگین بین 7 8 ساعت میخوندم. از فروردین تا کنکور 9 تا 10 ساعت.
      نه خیلی رویا پردازیه .ممکن نیست چنین چیزی.نهایتا بتونید سه رقمی بیارید اونم با تلاش کامل و بدون کم کاری.

ببینید اگه علاقه دارید و فکر میکنید درست و حسابی میخونید پیشنهاد میکنم به پزشکی برسید.چون مهندسی پزشکی فقط اسمش قشنگه و بازار کار خیلی ضعیفی داره.در مورد مترجمی اطلاعی ندارم.
      از این نظر خیلی پیشنهاد میدم بمونید چون خیلی از مهندس هارو دیدم که برگشتن. ولی اگه واقعا با هدف قبولی میخواید بمونید،بمونید وگرنه فقط یکسال عمرتونو تلف میکنید.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozy نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم بهتون
      برای فیزیک چرا نشرالگو ترجیح میدین به گاج؟گاج تا چند درصد میتونه برسونه؟
      واینکه نشرالگو رو جامعشو بگیریم یا پایه پایه؟
      من منظورم کتاب های رضا خالو هستش و دو تا کتاب دارن که یکیش پایه و یکیش دوزادهم(پیش دانشگاهی سابق) . این کتاب به دلیل اینکه خیلی همه چیز رو عمیق توضیح داده خیلی منبع مناسبی هست. شما میتونید یه نگاهی به درسنامه فیزیک اتمی و فیزیک هسته ایش بندازید. ذوق و علاقه نویسنده به درس فیزیک رو قشنگ بهتون القا میکنه.
      گاج صرفا تست های کنکور و روش برخورد با تست ها رو توی درسنامه هاش بهتون آموزش میده که متد درستی برای این درس نیست مخصوصا برای کسی که معلم خوبی نداره و بیشترِ خوندن درس با خودشه . البته خب خیلیا باهاش درصد های خیلی خوبی زدن. سلیقه ای هستش.
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      سلام آقای تقی پور تبریک بابت موفقیتتون
      خواستم بپرسم تا حالا سوالات آزمونهای گزینه دو رو کار کردین ؟نظرتون در مورد کیفیت سوالاتشون چیه ؟ چون داخل خیلی از سایتها که آزمونهای مختلف رو مقایسه میکنن در مورد گزینه دو گفته بودن که سوالاش استاندارده خواستم بدونم نظر شما چیه ؟
      کاری به کار برنامه راهبردیش ندارم فقط کیفیت و سطح سوالاش مد نظرمه .
      چند تا از پشتیبان های پزشکی قلمچی بودن که صادقانه درمورد تجربه های کنکورشون میگفتن . میگفتن که سوالات خوبی نداره . واسه همین من پیگیر سوالاتش نشدم هیچ وقت.
      ویرایش توسط Nima_lovee : 21 مرداد 1398 در ساعت 01:37

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش اون فیزیک یحیوی و اینا بدردت خورد؟ معلم خوبی بود؟من میخواستم ذهبی بنویسم که نداره امسال کلا دیگه درس نمیده گویا ولی یحیوی و شهریاری هستن از یحیوی شنیدم خیلی مسخره بازی درمیاره البته تو اینترنت که نمیشه باور کرد وقتی طرفو نمیشناسی
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      میشه بگین dvd او فیلم های مفیدی که استفاده کردی رو بگین

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بعید مبدونم پزشکی تهران ازاد بیارین
      البته ناراحت نشین

چون تراز پارسال 9998 بوده اخرین نفر

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پردیس تهران هم ازاد لب مرزین

هرسال حدود 70 80 تا تراز اخرین نفر میاد

ولی به هرحال پزشکی جاهای ده هم قبواین

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      با تشکر بابت توضیحات
      بی زحمت یه سوالی داشتم در مورد قلمچی
      فرمودید همین الان برای قلمچی ثبت نام کنید در واقع منظرتون این هست که این سه ازمون شهریور هم شرکت کنیم؟ بنظرتون بهتر نیست از همون اول مهر استارت قلمچی زده بشه؟
      متشکرم...انءشالله در ادامه این مسیر هم همیشه موفق و موید باشید
      بله قلم چی همین سه آزمون رو هم شرکت کنید. چون همین سه آزمون سبب میشه مهر رو با تراز بهتری شروع کنید و انگیزتون بره بالاتر.حتما حتما شرکت کنید.
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      داداش اون فیزیک یحیوی و اینا بدردت خورد؟ معلم خوبی بود؟من میخواستم ذهبی بنویسم که نداره امسال کلا دیگه درس نمیده گویا ولی یحیوی و شهریاری هستن از یحیوی شنیدم خیلی مسخره بازی درمیاره البته تو اینترنت که نمیشه باور کرد وقتی طرفو نمیشناسی
      به قطعیت میگم بهترین معلمی بوده که باهاشون کلاس داشتم چون ایشون روانشناسی خیلی قویی داره و با متد تکرار مطالب و شوخی های متفاوت (مخصوصا کلاس های پسرونه) دانش آموزاشو به سطح بالایی میرسونه.ایشون حتی برای رابطه ی وی مساوی لاندا در اف هم داستان سازی و شخصیت سازی میکردن که بطور جالبی تمام نکته هاشو به دانش آموز القا میکنن. درمورد ذهبی بنده تدریسشو ندیدم ولی دیشب دیدم توی استودیوی تام لند داشت تدریس میکرد. (تام لند کلاس مجازیه که بصورت آنلاین تدریس میکنن معلمای برتر)

13. Top | #43
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نیما اگه مثلا من بخوام تو درس شیمی مسایل رو بزارم اخر کار حل کنم یا درک مطلب یا......باید از همین اول سال تو ازمونای قلمچی اجراش کنم؟خودت از این کارا کردی؟که مسایل رو بزاری اخر یا درک مطلب رو اخر سر بزنی؟بهمن بازرگان گفته بود سعی کنید مسایل رو علامت بزنید اخر ازمون بیایید سر وقتش(البته منظورش اینه بعد سوالات حفظی و مفهومی بیایید سراغش چون شیمی خودش اخر تایمه)

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      نیما اگه مثلا من بخوام تو درس شیمی مسایل رو بزارم اخر کار حل کنم یا درک مطلب یا......باید از همین اول سال تو ازمونای قلمچی اجراش کنم؟خودت از این کارا کردی؟که مسایل رو بزاری اخر یا درک مطلب رو اخر سر بزنی؟بهمن بازرگان گفته بود سعی کنید مسایل رو علامت بزنید اخر ازمون بیایید سر وقتش(البته منظورش اینه بعد سوالات حفظی و مفهومی بیایید سراغش چون شیمی خودش اخر تایمه)
      سلام من امسال از اول تمرین کرده بودم که اول مفهومی ها رو جواب بدم بعد مسائل رو تو شیمی و خوب بنظر خودم جواب گرفتم ( چهل درصد زدم ) اگه خواستی بیشتر بدونی بهم پیام بده (:
      اقا نیما تبریک

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      دبیر من آقای رضا بابایی (نویسنده مبتکران پیش دانشگاهی ) میگفتن این عقیده ی بهمن بازرگان مال چند سال پیش هست که اول مفهومیا رو بزنیم بعد مسائل رو چون اون موقع مفهومیا واقعا راحت بودن و مشکل درس شیمی فقط مسائل بود . میگفتن که الان آرزوی بچه ها این هست که مسائل بیشتر بیاد چون مفهومی معمولا سختتر هست و اینکه یه دانش آموز همه ی مسائل رو بزاره آخر اصلا بازدهی نداره.من خودم به ترتیب سوالارو میزدم و مسائلی که حس میکردم سخته رو رد میکردم اگه وقت میشد آخر میزدم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن