خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      mnn
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جووووون ببین کی رو صندلی نشسته

کی از همه بیشتر اذیتت میکنه؟
      تو کی رو بیشتر از همه اذیت میکنی؟
      کی رو خیلی دوست داری؟
      ازکی متنفری؟
      بین بچه های انجمن کی بهتره؟(باید بگی یه نفر)
      عکس آواتار کی قشنگه؟
      رنگ مورد علاقه؟
      تیپ مورد علاقه؟()
      گل مورد علاقه؟
      غذای مورد علاقه؟
      استیکر مورد علاقه؟
      برای هر کدوم یه نفر از بچه های انجمن رو بگو:
      خوشگل ترین:
      ناز ترین:
      خشن ترین:
      بی رحم ترین
      جدی ترین:
      بد بخت ترین:
      مهربون ترین:
      تو دل برو ترین:
      معروف ترین:
      افسرده ترین:
      کم حرف ترین:
      پر حرف ترین:
      بی ادبترین:
      پروترین:
      رومخ ترین:
      دوست داشتی جای کی باشی؟
      خاطره فوق العاده خنده دارت رو بگو؟
      برای هر کدوم از استیکر های زیر یه نفر رو تگ کن:

دوست داری کی رو کتک بزنی؟
      کی خیلی ناراحت بودی؟
      کدوم غذا رو بهتر از همه درست میکنی؟
      نظرت در مورد آهنگ جنتلمن؟
      نمیخوای آدم شی؟
      اگه بگن قبل مردن فقط یه کار میتونی بکنی اون چیه؟
      آیا خوشحالی که در صندلی داغت حضور داشتم؟

خب فعلا بسهبازمیام

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      @Special-Girl

ادامه ی صندلی داغ

بریم سراغ سوالا بریم

۲۱. قدم زدن زیر بارونُ دوس داری یا برف؟ تو بارون

۲۲. تا حالا تو گوش کسی زدی ؟ یس

۲۳. دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟اوووم ... به نظرم اگه انسانیت باشه خود بخود ادم میتونه بهترین خودش باشه .... به انسانیتم .

۲۴‌‌. از بین اینا یکی رو انتخاب کن ( با دلیل ، اگه دلتم نخواست میتونی دلیل نگی )

خلوت و شلوغی بستگی به مودم داره ولی در کل شلوغی

عمه و خاله عمه

ریمل و رژلب ریمل

چای و قهوه چای

پیتزا و آبگوشت قطعا پیتزا

تلگرام و اینستا تل

آبی یا قرمز قرمز

۲۵. چرا شغل مورد علاقت یکی از ۳ تای اصلیِ ؟ چقدرش به علاقه و چقدرش به درآمد و پرستیژشون مربوطِ ؟ والا من کلا به تجربی علاقه نداشتم به دلایلی مجبورشدم برم :/ وخب دیگه چون الان تو این مسیر قرار گرفتم منطقا باید تا تهش برم ...شاید به خاطر اینکه کمال گرام .... درمورد علاقه که گفتم ودرمورد درامدشم اگه بگم نه شعار دادم ... خب پس قطعا مهمه پرستیژ هم یکی از معیارامه ... امیدوارم اونی بشه که میخوام .

۲۶. دوست داشتي چه نيروی خارق العاده اي داشته باشی ؟دوست داشتم یه نیرویی داشتم که فکر ادما رو بخونم وببینم چی پشت سرم میگن

۲۷. اگه به گذشته برگردی چیو از زندگیت پاک میکنی؟ شاید یه سری چیزا رو عوض کنم ولی حذف نه ... خدارو شکر موردی نبوده که بخوام حذف کنم .

۲۸. ما که دو‌ تا زانو بیشتر نداریم پس چرا میگن چهار زانو بشین؟ والا خدا میدونه منم دوتا زانو بیشتر ندارم شاید اون کسی که اینو گفته 4 تا زانو داشته

۲۹. اول ساعت جلو بود و عقب کشیدنش یا عقب بوده و جلو کشیدن ؟ گزینه سوم هیچکدام

۳۰. اگه یه روز ( خدایی نکرده ) تمام داراییتون رو از دست بدید ، چه هنر و کاری بلدی که بتونی باانجامش ، کمک خرج خانواده بشی ؟ هنر که نه ... ولی شاید بزنم تو کار تدریس زبان

۳۱. ترجیح میدی یه کتابخونه ی بزرگ پر کتاب داشته باشی یا یه کمد پر از لباس ؟ یه کمد پر از لباس

۳۲. اهل مشورت هستی یا تصمیم خودت فقط مهمه برات؟تا جایی که میتونم مشورت میکنم بعد اگه تصمیم خودم بهتر باشه قطعا تصمیم خودمو عملی میکنم

۳۳. ماشین مورد علاقت ؟ بوگاتی فایل پیوست 88676

۳۴. تا حالا شده دلت بخواد یکی رو تا حد مرگ بزنی ( یا اصلا بکشیش ) ؟ یس ولی لحظه ای بوده

۳۵. فکر میکنی سرنوشت و تقدیر وجود داره یا نه ، همه چیز با خودِ ما و اعمالی که ازمون سر میزنه ، مرتبطِ خب بستگی داره تو چه موردی باشه ... ی سری چیزا قطعا دست خودمونه ... ولی یه سری از اتفاقات واقعا از کنترل ما خارجه ... کلا ادم باید تا جایی که میتونه زحمت بکشه و تلاششو بکنه .. بقیش چی میشه دیگه مهم نیست .

۳۶. بهترین هدیه ای که تا حالا گرفتی چی بوده ؟ یه عروسک بود که همزمان که میخوند میرقصید شاید باورتون نشه ولی عمم برام خرید

۳۷. چه هدیه ای دوس داری از بقیه بگیری ؟ ادکلان ... بدلیجات ..

۳۸. شخصیت خودت رو چطور میبینی ( شخصیت مجازیت چقدر به شخصیت واقعیت نزدیکِ ) ؟ والا خودم راضیماین سوالو بهتره دیگران بگن ولی .... اووووم تا حد خیلی خیلی خیلی زیادی همونم که تو واقعیتم .

۳۹. انشاالله که عمر ۱۰۰ ساله داشته باشی اما خودت دوست داری چند سال عمر کنی ممنونم عزیزم والا از یه چیزی که بدم میاد اینکه سربار بقیه باشم ... پس تازمانی که خودم از پس خودم برمیام و رو پای خودم باشم سنش مهم نیست .

۴۰. آیا این همه سوال من تو رو خسته کرد و بعدا تلافی خواهی کرد ؟ یس

موفق باشی عزیزم ♥️ فدا

[/QUOTE]
      ویرایش توسط devious : 04 مرداد 1398 در ساعت 23:50

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      @Zahra77

خب خب خب به جمالت گلم

منو بیشتر دوس داری یا منو؟ ^^ میدونم جوابت منه ^^ ( وی از کودکی دچار کمبود محبت بود ) منو

هنوزم نه؟ از میوز 2 چه خبر؟ اره بابا قربونت
      سلام میرسونه میوز دو باید تکرارشه

طرز تهیه ی شله زرد رو بنویسید یه لینک سایت بت میدم از رو اون تهیه کن

میتونی دو نفرو با خودت ببری دانشگاه اول مهر از فروم کیان؟ خودمو خودت میشیم دوتا

چرا تابستونه و ما رل نزدیم؟ -_- چون پنچریم -___-خارج از شوخی دلیلشو فهمیدی به منم بگو
      نامرد نباش

خودکشی مشکلش چیه دوس نداری؟ مرگ انتخابیه من خوشم میاد خب ببین کاری با حکم شرعی و اینجور مسائل ندارم ... از نظر من خودکشی کار ادمای ضعیفه ... کلا تو سخت ترین شرایط هم نباید کنار کشید ..غر بزن ..ناله کن ولی کنار نکش^^..وبهتر بگم خودکشی یه جورایی پاک کردن صورت مسئلس من دوست ندارم توام دوست نداشته باش

بوس بر شما ممنون
      بوس بک فدا
      ویرایش توسط devious : 05 مرداد 1398 در ساعت 02:21

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=mnn;1509889]جووووون ببین کی رو صندلی نشسته

جووون ببین کی اومده داغم کنه

کی از همه بیشتر اذیتت میکنه؟داداشم

تو کی رو بیشتر از همه اذیت میکنی؟
      داداشمو

کی رو خیلی دوست داری؟ مامان بابامو جفتو اندازاه هم.

ازکی متنفری؟ دکتر ابراهیم خدایی

بین بچه های انجمن کی بهتره؟(باید بگی یه نفر)@Araz

عکس آواتار کی قشنگ؟@mnn (خو حالا ذوق مرگ نشو
      )

رنگ مورد علاقه؟مشکی

تیپ مورد علاقه؟()اسپرت ...(ساده وشیک رو یادته
      ؟)

گل مورد علاقه؟گل رز

غذای مورد علاقه؟قورمه سبزی +فست فود

استیکر مورد علاقه؟

برای هر کدوم یه نفر از بچه های انجمن رو بگو:

خوشگل ترین: نازی

ناز ترین:نگین ش

خشن ترین:وایلد رز

بی رحم ترین:بهمن

جدی تریین:اراز

بد بخت ترین:ندیدم

مهربون ترین:خودم

تو دل برو ترین:مهتن

معروف ترین:علی ویک

افسرده ترین:شاهین

کم حرف ترین:ارین

پر حرف ترین:خودت

بی ادبترین:خودت

پروترین:کیمیا

رومخ ترین:زیادن

دوست داشتی جای کی باشی؟هیشکی !جای خودم

خاطره فوق العاده خنده دارت رو بگو..منشورین خو
      همون شبی بود که سر اشتباه تایپی بت گفتم اگه مار داریهمونو فعلا یادت بیاد

برای هر کدوم از استیکر های زیر یه نفر رو تگ کن:

@Fawzi

@POORYA@

@WickedSick

@LI20

@ MikMik

@ Shah1n

@neginmp99

@Wild Rose

@lolipop

@mnn

@Narvan

@Elii.79

@Zahra77

دوست داری کی رو کتک بزنی؟اهل کتک کاری نیستم

کی خیلی ناراحت بودی؟تو این دوسال روز اعلام نتایج

امیدوارم تکرار نشه.

کدوم غذا رو بهتر از همه درست میکنی؟تازه دو هفتهاس شروع کردم غذا پختن
      ولی قورمه سبزی

نظرت در مورد آهنگ جنتلمن؟بیا وط

نمیخوای آدم شی؟نوچ
      مگه فرشته ها ادم میشن ؟

اگه بگن قبل مردن فقط یه کار میتونی بکنی اون چیه؟
      یه بار دیگه دست مامانمو میبوسم.

آیا خوشحالی که در صندلی داغت حضور داشتم؟ یس
      با این سوالات

خب فعلا بسهبازمیام اوکی بازم بیا

@mnn
      ویرایش توسط devious : 05 مرداد 1398 در ساعت 14:45

5. Top | #20

نمایش مشخصات
      [b]بح بخ
      اولین روزی که اومدی فروم از همه بیشتر از کی خوشت اومد ؟
      باحال ترین فرد فروم در نظرت کیه؟
      اسم چهار تا دوست صمیمی از فرومتو بگو
      چه رفتاری بیشتر از همه ناراحتت میکنه ؟
      با شخصیت ترین فرد فروم‌کیه به نظرت؟
      کسی بوده کع نظرت راجب بهش عوض بشه تو فروم؟
      اومدن به فروم چه حسی داشت؟ پشیمونی یا راضی؟
      دلبر که جان فرسود از او ...

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MikMik نمایش پست ها
      [b]بح بخ بح بح

اولین روزی که اومدی فروم از همه بیشتر از کی خوشت اومد ؟ از هیشکی خیلی تهاجمی برگشتن گفتن فیکی تو بودی خوشت میومد؟

باحال ترین فرد فروم در نظرت کیه؟ @MahTEn مخصوصا وقتی رد میده لنتی

اسم چهار تا دوست صمیمی از فرومتو بگو انصافا زیادن .... ولی با اوردن عدد 4 دهانم دوختی4 تا به نمایندگی بقیه

@mnn

@MikMik

@Zahra77

@LI20

چه رفتاری بیشتر از همه ناراحتت میکنه ؟ دورویی + دور زدن

با شخصیت ترین فرد فروم‌کیه به نظرت ؟ @Araz

کسی بوده کع نظرت راجب بهش عوض بشه تو فروم؟متاسفانه اره : )

اومدن به فروم چه حسی داشت؟ پشیمونی یا راضی؟لنتی خب ببین اوایل واقعا حس خوبیبهم میداد رفته رفته این حس خوب کم شد :/ ولی از این لحاظ که با بچه هایی که الان رفیقیم اشنا شدم واقعا خوشحالم و راضی ...فروم باعث شد خیلی اتفاقای خوب وبدو تجربه کنم : )

خوش اومدی
      ویرایش توسط devious : 06 مرداد 1398 در ساعت 17:37

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلوم

خب سوال اول: گفته بودی شهرکرد زندگی میکنین ولی لر هستیمگه همه اونجا بختیاری نیستن؟توضیح بده
      ۲: آخرین چیزیو که کپی کرده بودی Paste کن
      ۳:دوست داشتی اهل کدوم شهر ایران باشی؟
      ۴:دوست داشتی اهل کدوم کشور به جز ایران باشی؟
      ۵:عکس پنج تا امتیاز آخرتو بذار
      ۶:چرا من باید وکیل بشم؟
      ۷:دوست داشتی چه قدرت خارق العاده ای داشتی؟
      ۸:اول مرغ بود یا تخم مرغ؟
      ۹: مدرسه رو بیشتر دوست داری یا دانشگاه؟
      ۱۰:بهترین غذایی که درست میکنی چیه؟
      ۱۱:علم یا ثروت؟
      ۱۲:بازیگر مورد علاقت؟
      ۱۳:فوبیا داری ؟ اگه داری چیه؟
      ۱۴:تیکه کلامت؟
      ۱۵:کتاب غیردرسی میخونی ؟ آخریش چی بود؟
      ۱۶:بدترین روز مدرستو تعریف کن
      ۱۷:نظرت راجع به سهمیه مناطق کنکور چیه؟
      ۱۸:از چه جور آدمی بدت میاد؟
      ۱۹:دوست داشتی زندگیت شبیه کدوم آدم معروف بود؟
      ۲۰:در آخر هم بگو که کلا چرا؟
      ویرایش توسط _POORYA_ : 06 مرداد 1398 در ساعت 18:37

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      سلوم های

خب سوال اول: گفته بودی شهرکرد زندگی میکنین ولی لر هستیمگه همه اونجا بختیاری نیستن؟توضیح بده اوووم...خب ببین توی استانمون یه دسته بختیاریه اصیلن و یه دسته لر بختیاری ما جزو دسته دومیم...که کلا طرزحرف زدنشون وحتی خیلی چیزای دیگشون باهم فرق میکنه مثلا ماخودمون زبونمون کلا خیلی نزدیک به زبان فارسیه...این از ازین ...یه نکته دیگه اینکه لرها خودشون چند دسته میشن وصرفا تو خرم اباد نیستن. (حالا اگه اطلاعات بیشترم میخوای مث همیشه سرچ کن ) اوکی؟

۲: آخرین چیزیو که کپی کرده بودی Paste کن

http://forum.konkur.in/forum391.html

۳:دوست داشتی اهل کدوم شهر ایران باشی؟ تهران یا اصفهان

۴:دوست داشتی اهل کدوم کشور به جز ایران باشی؟ امریکا

۵:عکس پنج تا امتیاز آخرتو بذار http://uupload.ir/files/7p3t_photo_2...8_08-56-25.jpg

۶:چرا من باید وکیل بشم؟چون مو رو از ماست میکشی بیرون

۷:دوست داشتی چه قدرت خارق العاده ای داشتی؟ بالاترم گفتم ...اینکه یه قدرتی داشتم که ذهن ادمارو بخونم وببینم چی پشت سرم میگن

۸:اول مرغ بود یا تخم مرغ؟ خودت چی فکر میکنی؟

۹: مدرسه رو بیشتر دوست داری یا دانشگاه؟دانشگاه رو هنوز تجربه نکردم ولی فکر میکنم دانشگاه بهتر باشه

۱۰:بهترین غذایی که درست میکنی چیه؟قورمه سبزی

۱۱:علم یا ثروت؟قطعا ثروت وقتی با پول میشه همه کار کرد چرا علم؟

۱۲:بازیگر مورد علاقت؟هیشکی

۱۳:فوبیا داری ؟ اگه داری چیه؟ اره از محیط بسته وکوچیک مث اسانسور... همش حس میکنم خراب میشه و من توش خفه میشم

۱۴:تیکه کلامت؟ یس+ باشه تو...

۱۵:کتاب غیردرسی میخونی ؟ آخریش چی بود؟ یس...(نانو دیسک ) یه کتاب علمی تخیلی ... وسطاشم.

۱۶:بدترین روز مدرستو تعریف کن بدترین روز...دوم راهنمایی بودم ...شاهد تصادف معلم ریاضی با واتنبار ازاین ابی ها:/ از همون روز از این ماشینا متنفرم بنده خداخیلی وضع بدی داشت ..اتفاقا بهترین معلمممون بود. هنوز یاد اون روز میافتم دلم ریش میشه:/

۱۷:نظرت راجع به سهمیه مناطق کنکور چیه؟ بی عدالتیه مطلق

۱۸:از چه جور آدمی بدت میاد؟ ادمای دورو+ادمایی که واسه خاطر منفعتشون تو لباس دوست ظاهر میشن+ادمایی که فک میکنن دانای کلن +ادمای مغرور

۱۹:دوست داشتی زندگیت شبیه کدوم آدم معروف بود؟ هیشکدوم :/ همیشه دلم خواسته تو هر زمینه ای بهترین و بالاترین باشم ولی شبیه کسی بودن نه

۲۰:در آخر هم بگو که کلا چرا؟ چون چ چسبیه به را
      ​خوش اومدی
      ویرایش توسط devious : 06 مرداد 1398 در ساعت 22:19

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ساناز واقعا نمیدونی اگزیستانسیالیسم چیه؟:/
      نظرتو بگو راجش

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farvardin نمایش پست ها
      ساناز واقعا نمیدونی اگزیستانسیالیسم چیه؟:/
      نظرتو بگو راجش
      بح بح فرودین کی این شایعه ی کثیفو پخش کرده؟.... خب اگه منظورت اون شبه من گفتم نظری ندارم توی فرهنگ لغت تو نداشتن نظر راجع به یک موضوع با ندونستن یکیه؟
      )))))))
      خارج از شوخی نداشتن نظر دلیل بر ندونستن نیست عزیزم: )شاید یه نفر بحث راجب اون موضوع رو دوست نداره درصورتی که واقعا بر اون بحث مسلطه یکی هم مثل من ساعت یک شب حوصله بحث نداره اتفاقا این موضوع جای بحث زیادی هم داره ... حالا اگه دوس داری و واقعا مایلی که در این مورد بحث کنیم تل هستم بیا اونجا مفصل بحث میکنیم : )

پ.ن:طبق قوانین صندلی داغ در اولین پست در هر پست نباید کمتر از 5 سوال قرار بگیرهاز اونجایی که من ادمی هستم تابع قوانین از پاسخ به شما معذوریم سوالاتو بیشترکن

خوش اومدی))))

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      رنگ مورد علاقت؟
      ماشین مورد علاقت؟
      بهترین هدیه ای ک تاحالا گرفتی؟
      تا حالا جنس مذکر نامحرمی رو زدی؟(ب چ دلیل ؟)
      امسال قبول میشی دانشگاه؟
      از عطر خوشت میاد یا ادکلن؟
      بیشتر چی خرید میکنی از بازار؟
      نظرت راجع ب من؟
      نظرت راجع ب نظام آموزشی؟
      نظرت راجع ب گربه های دارای اضافه وزن؟
      نظرت راجع ب فلافل؟
      دوست داری روستا زندگی کنی یا شهر؟
      خوانندع مورد علاقت؟
      شهر مورد علاقت؟
      کشور مورد علاقت؟
      ببخشید زیاد شد
      ولی تقصیر خودته خودت گفتی بیایم ها ها ها ها

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      ۱- چرا بی راهه و گمراه و منحرف؟
      ۲- ۳ تا سوال از خدا بپرس؟
      ۳- نظرت راجب آینده این کشور؟
      ۴- عاشق شدن صرفا تغییر هورمونیه یا فراتر از اون؟
      ۵- اگه حق انتخاب داشتی بازم میومدی به این دنیا؟
      ۶ - نظرت راجب اینکه بعد مرگ میریم تو جسم‌ یه انسان دگ چیه؟
      ۷_ نظرت راجب پزشکا‌ی خودمون و پزشکی؟
      ۸ _ از چیه این سایت خوشت میاد؟
      ۹ _ چرا همیشه تو چتباکسی؟
      ۱۰ _ اگه بهت بگن یه ماه بیشتر زنده نیستی چی کار میکنی؟

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faith نمایش پست ها

رنگ مورد علاقت؟مشکی

ماشین مورد علاقت؟بوگاتی

بهترین هدیه ای ک تاحالا گرفتی همون عروسکه که بالاترم گفتم البته کادوهای زیادی هم گرفتم که ارزش مالیش خیلی بیشتر از این عروسک بوده ولی چون این عروسک و بیشتر دوست داشتم پس بهترین همینه : )

تا حالا جنس مذکر نامحرمی رو زدی؟(ب چ دلیل ؟) نوچ

امسال قبول میشی دانشگاه ؟ قبول شدنو که همه میشن منم یکیشون )))مهم اینه رشته ای که میخوای قبول بشی

از عطر خوشت میاد یا ادکلن.؟ ادکلن ..همراه با خط بوی زیاد

بیشتر چی خرید میکنی از بازار؟ ادکلن... کفش..بدلیجات... شیرینی تر !

نظرت راجع ب من؟ من حواسم نبودنام کابریتو عوض کردی نشناختمت دیشب در کل نظرم مثبته دختر خوبی هستی

نظرت راجع ب نظام آموزشی. هر روز داره بدتر میشه...قبلا هم خیلی اوکی نبود ..ولی هرچی بود بهتر از الان بود نمیدونم بر اساس چی دارن جلو میرن دقیقا

نظرت راجع ب گربه های دارای اضافه وزن؟از گربه های واقعی متنفرم چه برسه به اضافه وزنشون

نظرت راجع ب فلافل؟ عاشقشم کلا اسم فست فود بیاد از خود بیخود میشم

دوست داری روستا زندگی کنی یا شهر؟خب الان تو شهرم دیگه .... واسه زندگی همون شهر بهتره حالا بسته به امکانات شهر

خوانندع مورد علاقتفرد خاصی نیست ..ترکیبی گوش میدم هر اهنگی که خوشم بیاد رو گوش میدم مهم اینکه دوسش داشته باشم !

شهر مورد علاقت؟تهران یا اصفهان

کشور مورد علاقت؟امریکا
      ببخشید زیاد شد این حرفا چیه ))))

ولی تقصیر خودته خودت گفتی بیایم ها ها ها ها
      خوش اومدی

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [quote=ali-legend;1511425]سلام های

۱- چرا بی راهه و گمراه و منحرف؟ داستان انتخابشو که بالاتر گفتم ولی قبلا هم گفتم اصن نمیدونستم معنیش گمراه و منحرف میشه وبه خاطر معنی اولش که پیچیده و مرموز بود انتخابش کردم کاملا تصادفی این معنیشو هم اگه یادت باشه اولین بار خودت تو چت باکس گفتی

۲- ۳ تا سوال از خدا بپرس؟ چرا من؟چرا من ؟ دقیقا هدف از افرینش این موجود دو پا چی بوده؟

۳- نظرت راجب آینده این کشور؟ مگه این کشور اینده هم داره؟ واقعا همینجوری پیش بره خود کشور که هیچ مردمم به نابودی میرن که البته انتخابای خود ما.. که مردم میشیم.. هم بی تاثیر نیست !

۴- عاشق شدن صرفا تغییر هورمونیه یا فراتر از اون؟والا تغییرات هورمونی باید توی سن بلوغ به اون ور اتفاق بیافته دیگه !! من تجربش نکردم ..پس میتونیم نتیجه بگیریم که : یا هورمونای من تغییر نکردن یا اینکه عشق تغییر هورمونی نیست )) ویه مورد دیگه که قبلا هم گفتم اینه که عشق یه مورد باارزشه . به نظرم این چیزی که در اثر تغییرات هورمونی به وجود میاد اسمش عشق نیس ! صرفا یه حس کاذب و زود گذره !

۵- اگه حق انتخاب داشتی بازم میومدی به این دنیا؟ بستگی داره حق انتخاب بین این دنیا و چه دنیای دیگه ای بهم داده بشه !اگه چیز بهتری از این دنیا باشه ...قطعا به این دنیا نمیومدم !

۶ - نظرت راجب اینکه بعد مرگ میریم تو جسم‌ یه انسان دگ چیه؟ اگه منظورت نظریه تناسخ هست ...اصلا اعتقادی بهش ندارم ...از نظرم منطقی نیس همچین چیزی ..اگه قراره بعد مرگ روح بره توی یه جسم دیگه خب چه لزومی داره مرگ وجود داشته باشه ؟!...به نظرم بعد مرگ فقط روح هس که فعالیت میکنه وجسم دیگه نه

۷_ نظرت راجب پزشکا‌ی خودمون و پزشکی؟خب همونطور که تو هر جامعه ای چه بزرگ وچه کوچیک ادمای بد وخوب (از لحاظ وجدان کاری و انسانیت و..)وجود داره تو جامعه پزشکی هم همینطوره اگه کسایی که وارد این
      رشته میشن صرفا که نه ولی بیشتر از روی علاقه و با آگاهی وارد این رشته بشن قطعا اینده بهتری داره که متاسفانه اکثرا یا میخوان پزشو بدن یا به خاطر پول وارد این رشته میشن که اشتباه محضه !در کل خودمن تا حالا با پزشکای
      که برخورد داشتم به جز دو سه مورد بقیه دلسوز بودن وانصافا هم به مریض اهمیت میدادن ... چند روز پیش توی چت باکس گفتن که پزشکا هوای مردمو ندارن و فقط به فکر خودشونن !من مخالفم ... پزشکی که تخصص یا فوق
      میگیره قطعا علاقه داشته که به اینجا رسیده و فشار و سختی که یه پزشک تحمل میکنه واقعا ارزش هر هزینه ای رو داره ...و اینکه اگه قراره وضع موجود بهتر بشه وزارت بهداشت باید تو ی تعرفه ها بهبود ایجاد کنه وفک نمیکنم یه
      پزشک خیلی تو این مورد دخیل باشه ولی وجدان خود پزشک هم تو این مورد بی تاثیر نیست!

۸ _ از چیه این سایت خوشت میاد؟ قبلا از بخش درسی بیشتر استفاده میکردم چون پربار تر بود !ولی در کل تاپیک های نظرت راجب قبلی چیه +احساسات +چت باکس )))

۹ _ چرا همیشه تو چتباکسی؟همیشه نیستمااااا اکثرا هستم))) خب ببین یکی اینکه الان تابستونه و استرس ساعت مطالعه و این چیزارو ندارم +مهمتر اینکه واقعا تفریح به درد بخور و درست حسابی نیست ! اگه بود چت باکس که هیچ اصن مجازی نمیومدم !
      ۱۰ _ اگه بهت بگن یه ماه بیشتر زنده نیستی چی کار میکنی؟هرچی پس انداز داشتمو میکشیدم بیرون وهمشو استفاده میکردم به معنای واقعی زندگی میکردم و به هیچی هم فکر نمیکردم +تک تک ثانیه هامو از کنار پدر ومادرم وخانواده تکون نمیخوردم [/quote

ممنون بابت وقتی که گذاشتی

@ALI-LEGEND
      ویرایش توسط devious : 08 مرداد 1398 در ساعت 15:47

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فیک کی هستی؟!

روابط نزدیک خانوادگی تو دهه های گذشته رو بیشتر ترجیح میدی یا فضای مجازی رو؟!

اگه میتونستی سناریو خواب امشبتو بنویسی چه موضوعی رو انتخاب میکردی؟! دوست داشتی طولانی باشه یا سریع تموم بشه؟!

فارغ از آینده شغلی و پول و شرایط خانواده دوست داری کدوم رشته رو توی کدوم شهر بخونی؟!

دوست داری کدوم زبان خارجی رو یاد بگیری؟! چرا؟!

آخرین باری که با تمام وجودت خندیدی کی بوده؟!

اهل فیلم و سریال هستی؟! اگه عاره کدوم ژانر رو بیشتر دنبال میکنی؟! کدوم سریالا رو تموم کردی یا داری میبینی؟!

اولین باری که رفتی سر کلاس درس چه حسی داشتی؟!

فیک کی هستی؟!

دلت میگیره چیکار میکنی؟!

بیشتر درون گرا هستی یا برون گرا؟! دوست داری همیشه با یه رفیق باشی یا تنهایی رو ترجیح میدی؟!

اولین آهنگ خارجی که گوش دادی چی بود؟! چرا دوسش داشتی؟! تو چه سبکی بود؟!

چقدر نظر بقیه در موردت مهمه؟! اگه یه نفر تو رو ناراحت کنه چقدر به خودت میگیری؟!

اگه یه روز قرار باشه همه دوستاتو ترک کنی و یه هویت جدید از خودت بسازی چیارو مد نظرت قرار میدی؟!

نظرت در مورد داشتن رابطه عاطفی قبل از ازدواج چیه؟!

باو
      بگو دیگه فیک کی هستی؟!

نظرت در مورد این کلمات

504:

405:

مانتو ساده:

!play:

سانی:

سعید آسایش:

خیانت 2:

Red alert 3 - Soviet march:

"ناراحت شدی؟" :

مهدی آرتور:

دم اسبی:

زن دایی:

کال:

ناراحت شدم:

جم کنین باو:

زرمار:

گاتخ:

دکلته:

یه دستی:

کفچه:

باشگاه:

TRX:

گربه:

فداییان آرتور:

میوت:

بسه فعلا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)