خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 17 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 248
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      دقیقا ارزش معلم خیلی بالاتره ولی معلمی که کل سال رو کار کنه کل ساعات مدرسه رو کار کنه نه معلمی که ۴سال تو دانشگاه حتی جزه و کتابم نداره قبول میشه ن معلمی که کلا ۴ ماه ّیشتر سر کار نیست ولی حقوق سال میگیره.معلم دبیرستانم دارم اندازه ی متخصص داخلی درامد داره.انواع اموزشگاه داریم ده برابر پزشک تو حوزه اموزش که باید رایگان باشه درامد دارن چرا کسی ب سمت این افراد نشونه گیری نمیکنه
      وقتی به افراد باارزش کشور کم توجهی کنی همین میشه
      وقتی از قشر دزد حمایت کنی همینی میبینی که الان داریم وضعیف ما اینه که به چیزی که اهمیت داره توجه نمی کنیم پول رو میدیدم دست دزدان با اصطلاح نخبه ولی ....اون قشری که باید کار کنه بی رغبت میشه چون میبینه اصلا بهش توجه نشده[/quote]

خب بازم میرسیم ب سیاستای حکومت.هیچوقت ی پزشک نیومده بگه اقا نباید حقوق ی معلم از ۲تومن بیشتر بشه گفته؟من دوس دارم حقوق ی معلم از ی پزشک بیشتر باشه ولی نظارت بشه تو معلمی هم دزد کم نداریما ی نگاه ب شبکه های تلوزیونی بندازی میبینید یا کلاسای خصوصی و...من بازم میگم نباید الکی تو این کار تصمیم گیری بشه ما زیرساخت نداریم فرهنگ نداریم برنامه نداریم.بودجه درست حسابی نداریم کلا همه چی بهم ریخته

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سوزشی که پای همه این کامنتا هست از جای دگ ای نشات میگیره
      داداش من خودت درس میخوندی پزشکی میاوردی
      اینهمه اینجا کامنت الکی نده
      اینهمه اینجا کامنت بدی چیزی گیرت نمیاد

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr_nobody1994 نمایش پست ها
      وقتی به افراد باارزش کشور کم توجهی کنی همین میشه
      وقتی از قشر دزد حمایت کنی همینی میبینی که الان داریم وضعیف ما اینه که به چیزی که اهمیت داره توجه نمی کنیم پول رو میدیدم دست دزدان با اصطلاح نخبه ولی ....اون قشری که باید کار کنه بی رغبت میشه چون میبینه اصلا بهش توجه نشده
      خب بازم میرسیم ب سیاستای حکومت.هیچوقت ی پزشک نیومده بگه اقا نباید حقوق ی معلم از ۲تومن بیشتر بشه گفته؟من دوس دارم حقوق ی معلم از ی پزشک بیشتر باشه ولی نظارت بشه تو معلمی هم دزد کم نداریما ی نگاه ب شبکه های تلوزیونی بندازی میبینید یا کلاسای خصوصی و...من بازم میگم نباید الکی تو این کار تصمیم گیری بشه ما زیرساخت نداریم فرهنگ نداریم برنامه نداریم.بودجه درست حسابی نداریم کلا همه چی بهم ریخته[/quote]

نگفتیم دزد معلم نداریم
      الان دارن قانونا دزدی میکنن ما کاری به دزدی غیر شرعی نداریم
      الان به اسم قانون دارن از جیب مردم میزنن میدن به حقوق پزشکا این دزدی که قانونی باشه خیلی درد داره با دزدی که به شکل دیگری باشه با رانت بازی یه طرحی ایجاد کردن فقط برای افزایش حقوق خودشون

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-LEGEND نمایش پست ها
      سوزشی که پای همه این کامنتا هست از جای دگ ای نشات میگیره
      داداش من خودت درس میخوندی پزشکی میاوردی
      اینهمه اینجا کامنت الکی نده
      اینهمه اینجا کامنت بدی چیزی گیرت نمیاد
      خودم برای پزشکی میخونم قبول هم میشم من همیشه طرف حقم حتی با حقوق کم هم راضی هستم کار کنم ولی چیزی که مردمم دارن می بینن همیشه گفتم و میگم از اون باهوش های از جیب مردم خور هم نیستم چون از انسان ضعیف خوردن زرنگی نیست
      من به درامد کم راضی راضی هستم کاش همه راضی باشن که نیستن

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      محاله این مسولا و نماینده ها حتی۱%به فکر قشر فقیر و متوسط باشن
      اینم برا خودشون که پزشکی پولی کنن بعضیاشون بشن هیات علمی و صاحب دانشگاه ژنا پلشتشونم بی دغدغه بیان و پزشکی بخونن
      هیچ تفاوتی به حال ادما بی پول نداره

6. Top | #66
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

امیدوارم این طرح تصویب بشه

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرف ما این نیست پزشک بدبخت بشه
      حرف اینه که پولی که داره دولت به پزشک میده و تقسیم میشه در بیماستان اشتباه و دزدی از مردم هست
      همین پول خرج هزاران چیز دیگه میتونه بشه مثلا ساخت بیماستان
      ایجاد کارخانه هیچ انسان عاقلی این سهم بالای درامد و انحصار رو قبول نمیکنه و مردم هم راضی نیستن ولی با یه طرحی گول مردم زدن که پول مستقیم میره در جیبشون این پول کمیش باید به پزشکا بدن نه اینهمه ما مسائل مهمتر از حقوق پزشک داریم که حیاتی هستن
      مثلا فرض کن تو پدر خانواده یه پولی میخوای بین بچه ها تقسیم کنی 70 درصد بدی یکی 30 درصد بدی 5 تای دیگه این ظلمه به این واضحی کسی نبینه .....
      نمی گم اینکار درسته یا نه چون باید تحقیق بیشتری بشه که این افزایش خوبه یا نه.
      ولی اینکه میگین دولت پول پزشکو کم کنه و کارخونه بزنه ، دولت خودش داره کارخونه ها رو تعطیل میکنه بعد پول از پزشک کم کنه کارخونه بزنه؟
      دولت اگه میخواست کارخونه بزنه اینهمه پول نفت و ... رو خرج کشورهای همسایه نمی کرد. رفته لبنان خونه ساخته ملت خودش خونه ندارن دارن از گشنگی میمیرن.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا فکر کردید با افزایش ظرفیت پزشکی اوضاع برای مناطق محروم خوب و اوکی میشه ؟
      پس باید بهت بگم اشتباه فکر میکنی چرا ؟ چون الان مشکل مناطق محروم درسته کمبود پزشکه ولی نه هر پزشکی
      پزشک با سواد
      بخدا تو شهر ما کلی متخصص هست که همشون بزور سهمیه اومدن و هیچی حالیشون نیست هیچی یعنی منی که زیست حوندم تشخیصم بهتر از این افراده
      جراحامون بیشتر از اینکه جراح باشن قصابن
      بجای اینکه خشتک جر بدید که هوراااااا ظرفیت زیاد میشه مام قبول میشیم و کمپین بزنید که های نماینده های بی سواد ******* نفهم ظرفیت بیشتر کنید
      کمپین بزنید اون مجلس خراب شده رو روسرشون خراب کنید تا سهمیه ها رو بردارن
      60 درصد هفت هزار نفر میشه 4200 نفر
      یعنی 4200 نفر با سهمیه دارن میرن
      سهمیه هایی که رتبه 20000 رو میکنه 2000
      یکم دست از خودخواهی بردارین تا رستگار شین
      اون دوستی هم که گفت پزشک از جون مردم پول در میاره
      بفرمایین بگین که انقد خونه که با یه ** زلزله تو سرپل ذهاب نابود شد (مسکن مهر ) رو هم حتمن پزشکا ساختن ؟
      یا ماشینای خیلی امن ایرانخودرو و سایپارو ؟
      پ.ن : پزشک نیستم پشت کنکوریم اما واقع بینم

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

امیدوارم این طرح تصویب بشه

شما دیگه چرا
      شما که بهتر از هرکسی این نظام و مسولا میشناسیی
      فکردی برا بچه ها فقیر و درسخون؟
      نه برا غیر انتفاعی که ژنا پلشتشون ببرن اونجا

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرف ما این نیست پزشک بدبخت بشه
      حرف اینه که پولی که داره دولت به پزشک میده و تقسیم میشه در بیماستان اشتباه و دزدی از مردم هست
      همین پول خرج هزاران چیز دیگه میتونه بشه مثلا ساخت بیماستان
      ایجاد کارخانه هیچ انسان عاقلی این سهم بالای درامد و انحصار رو قبول نمیکنه و مردم هم راضی نیستن ولی با یه طرحی گول مردم زدن که پول مستقیم میره در جیبشون این پول کمیش باید به پزشکا بدن نه اینهمه ما مسائل مهمتر از حقوق پزشک داریم که حیاتی هستن
      مثلا فرض کن تو پدر خانواده یه پولی میخوای بین بچه ها تقسیم کنی 70 درصد بدی یکی 30 درصد بدی 5 تای دیگه این ظلمه به این واضحی کسی نبینه .....
      دقیقا حرف موافقا رو ببینی میگن انشالله پزشکا بدبخت بشن.ظلم رو هم همه میبینن ولی راه حلش با شرایط الان افزایش ظرفیت نیست.من نمیگم ظلم نیست میگم راهکار اشتباهه.دارن برنامه ریزی میکنن برای ورود بخش خصوصی بنظرتون راهکار خوبیه که تو ده سال اینده بلای مهندسی سر حوزه سلامت بیاد؟تازه بدترش اینه اگه خصوصی بشه پزشکی هزینش خیلی بالاس و اکثرا افراد مرفه و بی درد میتونن ادامش بدن خب اینجا به افرادی که فقیرن ظلم میشه.بجای اعتراض ب افزایش ظرفیت مثلا باید اعتراض ب وضعیت اموزش پزشکی و زیرساخت های لازم برای افزایش ظرفیت دانشگاه دولتی بشه و سهمیه هارو حذف کنن.تا ۵ سال اینده بتونن مثلا ۲۰درصد افزایش بدن هم هزینه ها متعادل میشه هم ب کسی ظلم نمیشه هم رشته پزشکی نابود نمیشه

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanaz18 نمایش پست ها
      شما دیگه چرا
      شما که بهتر از هرکسی این نظام و مسولا میشناسیی
      فکردی برا بچه ها فقیر و درسخون؟
      نه برا غیر انتفاعی که ژنا پلشتشون ببرن اونجا
      امیدوارم 50 50 سراسری و غیرانتفاعی باشه
      اگر اینطور باشه ارزشش رو داره
      مطمئن باش حتی اون کسی که پزشکی هم میره به امید فرار و مهاجرت از این خراب شذه این رشته رو ادامه میده
      هر چند به شخص برا من فرقی نمیکنه، ولی امیدوارم تصویب بشه

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب بازم میرسیم ب سیاستای حکومت.هیچوقت ی پزشک نیومده بگه اقا نباید حقوق ی معلم از ۲تومن بیشتر بشه گفته؟من دوس دارم حقوق ی معلم از ی پزشک بیشتر باشه ولی نظارت بشه تو معلمی هم دزد کم نداریما ی نگاه ب شبکه های تلوزیونی بندازی میبینید یا کلاسای خصوصی و...من بازم میگم نباید الکی تو این کار تصمیم گیری بشه ما زیرساخت نداریم فرهنگ نداریم برنامه نداریم.بودجه درست حسابی نداریم کلا همه چی بهم ریخته
      نگفتیم دزد معلم نداریم
      الان دارن قانونا دزدی میکنن ما کاری به دزدی غیر شرعی نداریم
      الان به اسم قانون دارن از جیب مردم میزنن میدن به حقوق پزشکا این دزدی که قانونی باشه خیلی درد داره با دزدی که به شکل دیگری باشه با رانت بازی یه طرحی ایجاد کردن فقط برای افزایش حقوق خودشون[/quote]

همین موسسات کنکوری با مجوز رسمی اموزش و پرورش و سازمان سنجش جیب ملت رو خیلی بیسشتر از پزشکا جارو زدن.خیلیم شرعی و قانونی دارن تیغ میزنن شما داری فرا فکنی میکنی.هیچکس منکر انحصار رشته پزشکی نیست ولی راهکارش افزایش ظرفیت با ورود بخش خصوصی نیست از چاله در اومدن و افتادن تو چاه میشه

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      من پشت کنکوری ام، شهوت پزشکی باعث نمیشه که با یه سری نماینده غیر متخصص هم صدا بشم و بگم عاره ظرفیت رو ۱۰۰ برابر کنید بلکه من قبول بشم...ترجیح میدم اگه قراره انرژی گذاشته بشه، روی لغو سهمیه های رانتی گذاشته بشه که یه مشت پزشک بیسواد و بی مسئولیت رو وارد نظام سلامت کرده...

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      دقیقا حرف موافقا رو ببینی میگن انشالله پزشکا بدبخت بشن.ظلم رو هم همه میبینن ولی راه حلش با شرایط الان افزایش ظرفیت نیست.من نمیگم ظلم نیست میگم راهکار اشتباهه.دارن برنامه ریزی میکنن برای ورود بخش خصوصی بنظرتون راهکار خوبیه که تو ده سال اینده بلای مهندسی سر حوزه سلامت بیاد؟تازه بدترش اینه اگه خصوصی بشه پزشکی هزینش خیلی بالاس و اکثرا افراد مرفه و بی درد میتونن ادامش بدن خب اینجا به افرادی که فقیرن ظلم میشه.بجای اعتراض ب افزایش ظرفیت مثلا باید اعتراض ب وضعیت اموزش پزشکی و زیرساخت های لازم برای افزایش ظرفیت دانشگاه دولتی بشه و سهمیه هارو حذف کنن.تا ۵ سال اینده بتونن مثلا ۲۰درصد افزایش بدن هم هزینه ها متعادل میشه هم ب کسی ظلم نمیشه هم رشته پزشکی نابود نمیشه
      تا وقتی که انحصار وجود داره درست بشو نیست
      این پزشک تا وقتی قدرت دارن که پول رو انحصار کردن وقتی قدرت انحصار ازشون بگیری میشه همین پول رو خرج چیزای دیگه کرد
      وقتی نگیری میگه من طبابت نمیکنم میهر سفر خارج پس برای اجرای شدن حرف تو اول باید انحصار ورداشته بشه اون هم راه دیگری جز افزایش ظرفیت نیست چون وقتی پزشک بگه من به خاطر پول کار نمی کنم افراد جایگزین باشن کار کنن اینطور میشه همون پول در بخش های مهمتر سرمایه گاری کرد
      وگرنه محاله تا وقتی گوشت جلو گربه هست ازش چشم برداره
      باید گوشت رو فعلا چندین قسمت کرد که بعدا بشه قسمت های دیگه اش رو برای درمان قسمت های مریض دیگر نظام استفاده کرد

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پزشکا همین الانش بدبخت شدن.دیگه بدتر نباید شه.شما بیرون نشستید نمیدونید چه خبره.1درصد پزشکارو میبینید.
      ?

صفحه 5 از 17 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن