خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 17 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 248
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط بدونید بدبختی مهندسا بخاطر داغون بودن صنعت ما بوده ن افزایش مهندسین

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      طرح نباید تصویب شه.به ضرر همه است.
      ?

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      پزشک جزو مردم نیس؟ درآمد نیاز نداره؟
      من با حقوق های ۳۰۰میلیون در ماه بعضیا مخالفم اما این فوقش ۳_۴٪ کل پزشک هارو شامل میشه بقیه گناهشون چیه؟!
      الان پزشک عمومی ۸ تومن میگیره دیگ اگ مناطق محروم و کلی امتیاز داشته باشه بترکونه برسه به ۱۵ تومن
      خیلیام تخصص نمیخونن
      اگ ظرفیت زیاد شه اونیک پدرش درومده پزشکی قبول شده بعد ۷سال پدرش درومده درسو بخونه مدرک بگیره با بقیه چیه؟! در حالیک خیلی بیشترگ نمیگیره
      نگفتم درامد نیاز نداره ولی اینکه 70 درصد یارانه مردم مستقیم بره در جیبش اشتباه هست درامد به این زیادی یعنی پرورش پزشک مغرور که با پول کار میکنه
      بعد کار اشتباهی بوده که یارانه اینطور تقسیم بشه یا بده خود ملت که بدونه چطور خرج کنه
      یا تقسیم به این شکلی اشتباه هست باید 20 درصد بدن پزشکا مگه پزشکا چقدر سهم در جامعه سلامت دارن که 70 درصد داشته باشن
      همون که بدون خود بهتر بود ولی با رانت بازی و انحصار دزدی کردن
      وقتی به چیزی بها دادی یا به کسی دقیقا منجر به فساد اون قشر خاص میشی باید عدالت بین همه مردم یکی باشه
      همیشه گفتم ارزش معلم از پزشک خیلی بالاتره ولی حقوقشون زمین تا آسمون هست در کشور ما که باهوش هامون دزد شدن

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-LEGEND نمایش پست ها
      خیانت به ملت و مردمه این طرح
      خیانت به علم و تحصیل و طبابت
      نمیذاریم
      شما اگه نگران علمو خیانت به مردم هستین برید علیه اون40%ظرفیتی ک افراد نالایق سهمیه ای پرش میکنن تجمع کنید نه افزایش ظرفیت ک باعث میشه تعداد افراد لایق بیشتر بشه!
      خیلی جاها با کمبود پزشک مواجهن
      نخیر عزیزم شما نگران اینچیزا نیستی!
      شمام عین خیلی از اعضای این قشر،نگران پول و جایگاه خودتی
      وگرنه کیه ک ندونه این مردم پشیزی برای افرادی مثل شما ارزشی ندارن؟
      خودمونو ک گول نمیزنیم عزیز

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیدمحبی نمایش پست ها
      پس ب پزشکی ربطش ندیم.حوزه سلامت با این طرح نابود میشه.فقط درصدی از پزشکای متخصصدرامد نجومی دارن نمیشه بخاطر ۵ درصد ۹۵ درصد افراد رو ب حاشیه برد بخصوص پزشک عمومی ک درامد بالایی ندارن مگر اینکه بالای ۱۵سال سابقه داشته باشه تو مناطق محروم

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تجربه این سالها ثابت کرده هر وقت اینها یه سفره ای برای ملت پهن میکنن یه نیت دیگه ای پشتش وجود داره و یه منفعت عظیمی از اون کار براشون حاصل میشه.
      باید تحقیق بیشتری انجام بشه تا مشخص بشه اینا چه سودی میبرن از این کار.
      اونوقت تصمیم گرفت به نفع ملت هست یا به ضرر ملت.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      یه نگاه به تربیت بیش از حد پزشک در کوبا و فلاکت و بد بختی که تا حداقل یک قرن گریبانگیر این کشور هست بندازید...اوضاع نه تنها خوب نشد، بلکه خود کوبا اومد اعتراف کرد که این کار اشتباه بوده و باعث نابودی نظام پزشکی کوبا( که در قرن ۱۹، سرآمد علوم پزشکی امریکای لاتین بود) شد...نمیدونم چرا تجربه های کشور های دیگه رو بررسی نمیکنیم و درس نمیگیریم

8. Top | #53
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیدمحبی نمایش پست ها
      یعنی دولت نمیدونست که صنعت نداره قبلش؟ بعد شروع کردن به جذب دانشجوی مهندسی؟

امیدوارم تصویب بشه دیگه خون مردم تو شیشه ریخته نشه بخاطر یه مریضی ساده!!!

فکر کنم بت از طلا ساختی تو ذهنت از رشته پزشکی

9. Top | #54
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جالبه ببینید سطح نماینده های کشور ما رو ، سنجش علنا میگه شصت درصد قبولی ها یعنی شش هزار نفر از ده هزار نفر سهمیه ای ان ، ولی مجلس مقاومت میکنه و بر نمیداره سهمیه ها رو ... بعد میان میگن ظرفیت رو دوبرابر کنیم

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      پس ب پزشکی ربطش ندیم.حوزه سلامت با این طرح نابود میشه.فقط درصدی از پزشکای متخصصدرامد نجومی دارن نمیشه بخاطر ۵ درصد ۹۵ درصد افراد رو ب حاشیه برد بخصوص پزشک عمومی ک درامد بالایی ندارن مگر اینکه بالای ۱۵سال سابقه داشته باشه تو مناطق محروم
      حوزه سلامت با دزدی از قشر ضعیف مردم که 70 درصد یارانه شون رو طی طرح تحول سلامت گول مردم بدبخت زدن مستقیم ریختن در جیب پزشکا نابود کردن الان این طرح مرهمی هست بر اون رانت بازی و دزدی از قشر ضعیف مردم
      کاش این پول خرج ساخت زیر ساخت میشد به جای پر کردن جیب پزشکا

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      نگفتم درامد نیاز نداره ولی اینکه 70 درصد یارانه مردم مستقیم بره در جیبش اشتباه هست درامد به این زیادی یعنی پرورش پزشک مغرور که با پول کار میکنه
      بعد کار اشتباهی بوده که یارانه اینطور تقسیم بشه یا بده خود ملت که بدونه چطور خرج کنه
      یا تقسیم به این شکلی اشتباه هست باید 20 درصد بدن پزشکا مگه پزشکا چقدر سهم در جامعه سلامت دارن که 70 درصد داشته باشن
      همون که بدون خود بهتر بود ولی با رانت بازی و انحصار دزدی کردن
      وقتی به چیزی بها دادی یا به کسی دقیقا منجر به فساد اون قشر خاص میشی باید عدالت بین همه مردم یکی باشه
      همیشه گفتم ارزش معلم از پزشک خیلی بالاتره ولی حقوقشون زمین تا آسمون هست در کشور ما که باهوش هامون دزد شدن
      ید عدالت بین همه مردم یکی باشه
      همیشه گفتم ارزش معلم از پزشک خیلی بالاتره ولی حقوقشون زمین تا آسمون هست در کشور ما که باهوش هامون دزد شدن[/quote]

دقیقا ارزش معلم خیلی بالاتره ولی معلمی که کل سال رو کار کنه کل ساعات مدرسه رو کار کنه نه معلمی که ۴سال تو دانشگاه حتی جزه و کتابم نداره قبول میشه ن معلمی که کلا ۴ ماه ّیشتر سر کار نیست ولی حقوق سال میگیره.معلم دبیرستانم دارم اندازه ی متخصص داخلی درامد داره.انواع اموزشگاه داریم ده برابر پزشک تو حوزه اموزش که باید رایگان باشه درامد دارن چرا کسی ب سمت این افراد نشونه گیری نمیکنه

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr_nobody1994 نمایش پست ها
      دقیقا ارزش معلم خیلی بالاتره ولی معلمی که کل سال رو کار کنه کل ساعات مدرسه رو کار کنه نه معلمی که ۴سال تو دانشگاه حتی جزه و کتابم نداره قبول میشه ن معلمی که کلا ۴ ماه ّیشتر سر کار نیست ولی حقوق سال میگیره.معلم دبیرستانم دارم اندازه ی متخصص داخلی درامد داره.انواع اموزشگاه داریم ده برابر پزشک تو حوزه اموزش که باید رایگان باشه درامد دارن چرا کسی ب سمت این افراد نشونه گیری نمیکنه[/quote]
      وقتی به افراد باارزش کشور کم توجهی کنی همین میشه
      وقتی از قشر دزد حمایت کنی همینی میبینی که الان داریم وضعیف ما اینه که به چیزی که اهمیت داره توجه نمی کنیم پول رو میدیدم دست دزدان با اصطلاح نخبه ولی ....اون قشری که باید کار کنه بی رغبت میشه چون میبینه اصلا بهش توجه نشده

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr_nobody1994 نمایش پست ها
      دقیقا ارزش معلم خیلی بالاتره ولی معلمی که کل سال رو کار کنه کل ساعات مدرسه رو کار کنه نه معلمی که ۴سال تو دانشگاه حتی جزه و کتابم نداره قبول میشه ن معلمی که کلا ۴ ماه ّیشتر سر کار نیست ولی حقوق سال میگیره.معلم دبیرستانم دارم اندازه ی متخصص داخلی درامد داره.انواع اموزشگاه داریم ده برابر پزشک تو حوزه اموزش که باید رایگان باشه درامد دارن چرا کسی ب سمت این افراد نشونه گیری نمیکنه[/quote]

ببینید دوستانی که حمایت میکنن دو دسته هستن: دسته اول بر این اصل اعتقاد دارن دیگی که برا من نجوشه بزار سر سگ توش بجوشه و علوم پزشکی هم مثه بقیه رشته ها نابود بشه...
      دسته دوم، حاضرن به قیمت نابودی پزشکی، خودشون توی این رشته قبول بشن....یعنی هدفشون از افزایش ظرفیت، نه کاهش هزینه ها و .. بلکه قبولی خودشون هست...اینا از دسته اول هم بدترن....اینا آدمای خطرناکی ان..مثه اینا نباشید

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      حوزه سلامت با دزدی از قشر ضعیف مردم که 70 درصد یارانه شون رو طی طرح تحول سلامت گول مردم بدبخت زدن مستقیم ریختن در جیب پزشکا نابود کردن الان این طرح مرهمی هست بر اون رانت بازی و دزدی از قشر ضعیف مردم
      کاش این پول خرج ساخت زیر ساخت میشد به جای پر کردن جیب پزشکا
      عزیز من منم اینارو میدونم.من نگفتم جامعه پزشکی همشون فرشتن.حرف بیشتر طرفدارای این طرح درست شدن جامعه نیست درست شدن وضعیت نظام پزشکی نیست شما برید نظرات رو بخونید همه موافقا میگن چون مهندسا بدبختن چون معلما بی پولن چون کارگر نون نداره رو سفرش باید پزشکا هم بدبخت بشن.بجای اینکه بفکر درست شدن وضعیت باشیم وضعیت همه ن فقط پزشکا دنبال اینیم ی عده دیگه رو با خودمون نابود کنیم.رفتیم ابرو درست کنیم زدیم چشاشم دراوردیم مصداق همین طرز فکره.با افزایش ظرفیت چیزی تغییر نمیکنه جز ورود بخش خصوصی و پولدارای بیشتر ب حوزه سلامت.

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      عزیز من منم اینارو میدونم.من نگفتم جامعه پزشکی همشون فرشتن.حرف بیشتر طرفدارای این طرح درست شدن جامعه نیست درست شدن وضعیت نظام پزشکی نیست شما برید نظرات رو بخونید همه موافقا میگن چون مهندسا بدبختن چون معلما بی پولن چون کارگر نون نداره رو سفرش باید پزشکا هم بدبخت بشن.بجای اینکه بفکر درست شدن وضعیت باشیم وضعیت همه ن فقط پزشکا دنبال اینیم ی عده دیگه رو با خودمون نابود کنیم.رفتیم ابرو درست کنیم زدیم چشاشم دراوردیم مصداق همین طرز فکره.با افزایش ظرفیت چیزی تغییر نمیکنه جز ورود بخش خصوصی و پولدارای بیشتر ب حوزه سلامت.
      حرف ما این نیست پزشک بدبخت بشه
      حرف اینه که پولی که داره دولت به پزشک میده و تقسیم میشه در بیماستان اشتباه و دزدی از مردم هست
      همین پول خرج هزاران چیز دیگه میتونه بشه مثلا ساخت بیماستان
      ایجاد کارخانه هیچ انسان عاقلی این سهم بالای درامد و انحصار رو قبول نمیکنه و مردم هم راضی نیستن ولی با یه طرحی گول مردم زدن که پول مستقیم میره در جیبشون این پول کمیش باید به پزشکا بدن نه اینهمه ما مسائل مهمتر از حقوق پزشک داریم که حیاتی هستن
      مثلا فرض کن تو پدر خانواده یه پولی میخوای بین بچه ها تقسیم کنی 70 درصد بدی یکی 30 درصد بدی 5 تای دیگه این ظلمه به این واضحی کسی نبینه .....

صفحه 4 از 17 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن