خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

بنظرتون مناسب ترین رشته برای من کدومه؟

سلام، معذرت که وقتتون رو میگیرم

دو هفته دیگه نتایج میاد ولی بنظرم ما باید از همین الان به اینکه چه رشته هایی رو میخوایم بزنیم فکرکنیم که توی اون 2 روزی که واسه انتخاب رشته تعیین میکنن مستأصل نشیم!

خودم احساس میکنیم بین 3000-4000 منطقه دو میشم به فیزیوتراپی خیلی علاقه دارم ولی یجورایی مطمئنم که دانشگاه های شهر تهران رو قبول نمیشم! و چون منم روی تهران قبول شدن تاکید دارم (دلایل شخصی خاص خودمو دارم) بخاطر همین نمیدونم باید چکار کنم!
      رشته های دیگه ای که مدنظرم هستن رادیولوژی - بینایی - شنوایی - کاردرمانی هستش، اینارو دیگه تهران قبول میشم ... پرستاری و محیط کاری و شیفت هاشو اصلا دوست ندارم!
      راستی میشه آدم پرستاری دانشگاه تهران بخونه ولی توی بیمارستان کار نکنه؟ چون احساس میکنم بالای 95 درصد فرصت شغلی پرستارها کار کردن توی بیمارستانه اون 5 درصد رو هم آوانس دادم وگرنه میخواستم بگم 100%

احساس میکنم لازمه یه توصیحاتی رو درمورد خودم بگم:
      - به درآمد خیلی بالا و آنچنانی فکر نمیکنم و آدم کم توقعی هستم، مثلا با وضعیت اقتصادی الان ماهی 3-4 تومن بگیرم راضیم
      - دوست ندارم کلا با زخم های ناجور و خون و جراحت و این چیزا روبرو بشم
      - زیاد حال و حوصله ی ادامه تحصیل توی مقطع ارشد و این چیزا رو ندارم! یه چیزی باشه که با مدرک کارشناسی به لقمه نونی برسیم که بتونیم به زندگی کردن ادامه بدیم
      - اهل مهاجرت کردن و این چیزا نیستم و بهش هم فکر نمیکنم ( یجوری حرف میزنم انگار الان ویزای شینگن سوئیس برام فرستادن )

و سوال آخر: بنظرتون اگه امسال فیزیوتراپی تهران قبول نشدم بمونم برای سال دیگه؟ ( هرچند شما شرایط زندگی من رو نمیدونید و بخاطر همین جواب دادن به این سوال خیلی سخت میشه! )
      آدم تنبلی نیستم و اهل تلاش و مطالعه هم هستم ولی چون سنم بالاست گرفتاری های خاص خودمو دارم ... از طرفی نمیدونم مسئولین عزیز واسه کنکور سال دیگه چه آشی برامون پختن! اگه معدل تاثیر قطعی بمونه که کلا بیچاره میشم و همون پرستاری رو هم نمیارم! چون معدل کتبیم زیر 10 هستش

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها

دو هفته دیگه نتایج میاد ولی بنظرم ما باید از همین الان به اینکه چه رشته هایی رو میخوایم بزنیم فکرکنیم که توی اون 2 روزی که واسه انتخاب رشته تعیین میکنن مستأصل نشیم!

خودم احساس میکنیم بین 3000-4000 منطقه دو میشم به فیزیوتراپی خیلی علاقه دارم ولی یجورایی مطمئنم که دانشگاه های شهر تهران رو قبول نمیشم! و چون منم روی تهران قبول شدن تاکید دارم (دلایل شخصی خاص خودمو دارم) بخاطر همین نمیدونم باید چکار کنم!
      رشته های دیگه ای که مدنظرم هستن رادیولوژی - بینایی - شنوایی - کاردرمانی هستش، اینارو دیگه تهران قبول میشم ... پرستاری و محیط کاری و شیفت هاشو اصلا دوست ندارم!
      راستی میشه آدم پرستاری دانشگاه تهران بخونه ولی توی بیمارستان کار نکنه؟ چون احساس میکنم بالای 95 درصد فرصت شغلی پرستارها کار کردن توی بیمارستانه اون 5 درصد رو هم آوانس دادم وگرنه میخواستم بگم 100%

- به درآمد خیلی بالا و آنچنانی فکر نمیکنم و آدم کم توقعی هستم، مثلا با وضعیت اقتصادی الان ماهی 3-4 تومن بگیرم راضیم
      - زیاد حال و حوصله ی ادامه تحصیل توی مقطع ارشد و این چیزا رو ندارم! یه چیزی باشه که با مدرک کارشناسی به لقمه نونی برسیم که بتونیم به زندگی کردن ادامه بدیم
      - اهل مهاجرت کردن و این چیزا نیستم و بهش هم فکر نمیکنم ( یجوری حرف میزنم انگار الان ویزای شینگن سوئیس برام فرستادن )

و سوال آخر: بنظرتون اگه امسال فیزیوتراپی تهران قبول نشدم بمونم برای سال دیگه؟ ( هرچند شما شرایط زندگی من رو نمیدونید و بخاطر همین جواب دادن به این سوال خیلی سخت میشه! )
      آدم تنبلی نیستم و اهل تلاش و مطالعه هم هستم ولی چون سنم بالاست گرفتاری های خاص خودمو دارم ... از طرفی نمیدونم مسئولین عزیز واسه کنکور سال دیگه چه آشی برامون پختن! اگه معدل تاثیر قطعی بمونه که کلا بیچاره میشم و همون پرستاری رو هم نمیارم! چون معدل کتبیم زیر 10 هستش
      سلام داداش دنبال شغل ترو تمیز بدون خون ریزی و راحت با درامد خوب و پرستیژ میگردی بینایی سنجی بعد فیزیو از همه عالی تره

حقوق اولیش 4 تومنه و از دانشجوی بینایی قبلا پرسیدم تا 12 تومن هم میرسه در کل شیفت شب هم نداری راحت

حالا بازم ببین بقیه دوستان چه نظری میدن

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بعدازفیزیوتراپی بینایی سنجی وبعدازاون کاردرمانی رودراولویت قراربده اینجوری ماهی 3-4تومنوراحت درمیاری بعدش باکسب سابقه کار قطعابیشترم میشه
      پ.ن: به قول خودت ازشرایطتت اطلاعی ندارم پس پشت کنکورموندنوتوصیه نمیکنم! ازطرفی سال بعداخرین کنکورنظام قدیمه پس بایدبارروانی این قضیه هم بپذیرید ! وکلا چون عشق پزشکی نیستی توصیه ام اینه که نمونی...

پ.ن2: نمیدونم دلایل شخصیت چیه ولی به نظرم فیزیوتراپی هرشهری جزتهرانم آوردی برو به نظرم فیزیوتراپی ارزش اینوداره که حتی به خاطرش رفت دانشگاه زاهدان
      پ.ن3: آفرین به این اراده وپشتکارکه ازمعدل 10به این رتبه خوب رسیدین...

موفق که هستین ان شاءالله موفق ترباشید

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام برا
      راستش بنظر من اولویت اولت فیزیو باشه و بعد هم بینایی.این دوتا هم پرستیژ بالاتری دارن و هم درآمدشون زیاده!البته به کاربلدی خودتم بستگی داره.چون کرمانشاهی و منم کرمانشاهم میگم اگه یکی از این دوتارو بخونی شک نکن سریع میری سر کار چون تو کرمانشاه کمبود اپتومتریست و فیزیوتراپیست خیلی زیاد حس میشه(از خودم نمیگم،واسه انتخاب رشته رفتم پرس و جو کردم).درضمن پیشرفتت خیلی قابل تحسینه آفرین.واسه پشت موندنم بستگی به خودت و حوصله ات داره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها

سلام شهر و دانشگاه اولویت مهمی نیستن اولویت اول رشتس... فیزیوتراپی وبینایی زمین تا اسمون باهم فرق دارن.. بنابراین مقایسه فیزیو شهرستان با بینایی تهران خیلی بی معنیه از نظر من .
      فیزیو و بینایی هرجایی اووردی بزن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن