خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55

موضوع: کلاسینو

1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته تام لند هم امسال اومده روی کار
      با دبیرای فوق حرفه ای
      ریاضی ملاک پور
      فیزیک محمودرضا ذهبی
      شیمی دکتربابایی
      دینی دکتر کریمی
      زیست دکتر عظیمی
      خیلی حرفه ای تر هستن دبیراش نسبت به کلاسینو
      از نظر کیفیت پخش هم فوق العاده ان

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط diorbear نمایش پست ها
      البته تام لند هم امسال اومده روی کار
      با دبیرای فوق حرفه ای
      ریاضی ملاک پور
      فیزیک محمودرضا ذهبی
      شیمی دکتربابایی
      دینی دکتر کریمی
      زیست دکتر عظیمی
      خیلی حرفه ای تر هستن دبیراش نسبت به کلاسینو
      از نظر کیفیت پخش هم فوق العاده ان

عبدالمحمدی هم تو ویس خودش گفت که تو تام لند هست و کلاسینو نخواهد بود . / فک کنم یه خبرایی تو کلاسینو شده ارامفر شاید نباشه یه دبیر زیست هم بود که وسط سال دیگه نیومد تو کلاسینو
      عبدالمحدی هم رفت /
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      عبدالمحمدی هم تو ویس خودش گفت که تو تام لند هست و کلاسینو نخواهد بود . / فک کنم یه خبرایی تو کلاسینو شده ارامفر شاید نباشه یه دبیر زیست هم بود که وسط سال دیگه نیومد تو کلاسینو
      عبدالمحدی هم رفت /
      به نفع کلاسینو و به ضرر تاملند ...
      تازه سبطی هم میخواد کلاس آنلاین بزاره موسسه جدا
      امسال زیادن از این کلاسا
      و به نفع دانش آموزایی ک سرشون تو کار خودشونه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      عبدالمحدی هم رفت /
      هم عبدالمحمدی هم ارامفر
      هیچکدوم دبیر خوبی نیستن.البته ارامفر تو همایش قوی عمل میکنه
      کلاسینو واقعا ادمای کثیفی هستن وقتی بچه ها تو اینستا کامنت میزارن که عبدالمحمدی و ارامفر فوق آشغاله تدریسشون سریع کامنت هارو پاک میکنن و کامنت هارو میبندن
      اینو بدون هر موسسه ای فقط و فقط به فکر پولشه نه موفقیت ما

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان توجه داشته باشین که کیفیت با بوق و کرنا بدست نمیاد
      کیفیت خودش بهترین تبلیغه
      دیگه کنکور امسال واقعا معلوم کرد که کدوم معلم چیکارست..
      من خیلی میگفتم سادات آدم خوبیه و فلان بهمان ولی تازه فهمیدم که اونی که اینقد داد و بیداد میکنه از همه بدتره(مصداق بارز : واعظی)
      ولی مثلا علی نژاد با اینکه زیاد هم معروف نیست خیلی آروم و آهسته حرف میزنه و با لحنی شیوا یا مثلا آریان حیدری هم توضیح زیادی میده تا مطلب رو بگیری و داد نمیزنه
      در کل حالا چه کلاسینو چه تام لند هر کجا میخواین برین خودتون باید با تستای کنکور سالهای اخیر کلنجار برین تا بفهمین اصل مطلب چیه
      ولی بازم تاکید میکنم درسنامه های کتاب ها خیلی خیلی روون شده ولی مشکل بچه ها اینه یهو میرن کتاب مبتکران شیمی رو باز میکنن اصلا از شیمی خوندن پشیمون میشن و کتاب رو میبندن و میرن ۱ میلیون میدن کلاس و چه بسا بیشتر ولی اگه همون دانش اموز یکم حوصله بیشتر بخرج میداد میرفت دوتا تست میزد میفهمید اصل اون درسنامه چی رو میخواد بگه تا همونارو بخونه و زیاد درگیر حواشیش نشه...
      پ.ن:دبیران تام لند یک سر و گردن از کلاسینو بالاترن و کیفیت پخش (یه تلویزیون تقریبا اندازه تلویزیون سینما دارن که عالیه دیگه مثل کلاسینو بردش نمیاد رو صفحه همونجا عالی میبینش)
      پ.ن۲: دبیران رایان کلاس هم مویینی و شهریاری و بازرگانی و هاشمی هستن که دیگه معرفی نمیخوان و جز بهترین دبیرای کشورن ولی ببینین هر مولف خوبی دلیل نداره معلم خوبی باشه خیلی اون لحن بیان مهمه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 17 تیر 1398 در ساعت 22:32

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هم عبدالمحمدی هم ارامفر
      هیچکدوم دبیر خوبی نیستن.البته ارامفر تو همایش قوی عمل میکنه
      کلاسینو واقعا ادمای کثیفی هستن وقتی بچه ها تو اینستا کامنت میزارن که عبدالمحمدی و ارامفر فوق آشغاله تدریسشون سریع کامنت هارو پاک میکنن و کامنت هارو میبندن
      اینو بدون هر موسسه ای فقط و فقط به فکر پولشه نه موفقیت ما
      من چند بار کامنت انتقادی گذاشتم ریموو شد

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      من چند بار کامنت انتقادی گذاشتم ریموو شد
      همین رایان کلاس که میگی مولف های فوق العاده ایین
      ولی تدریس شون افتضاح افتضاح...
      البته من موضع تورو درمورد واعظی درک نمی کنم.درسته داد و فریاد میکشه ولی مهم اینه تدریس درجه یک

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته من موضع تورو درمورد واعظی درک نمی کنم.درسته داد و فریاد میکشه ولی مهم اینه تدریس درجه یک
      شایدم خوب باشه ولی من اصلا باهاش نمیتونم درس بخونم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.m.musavi نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی امسال از کلاسینو استفاده کرد؟
      کدوم استادها؟ و نتیجش چطور بود؟
      سلام من از کلاس ریاضی استاد حیدری استفاده کردم خیلی راضی بودم درصدهای خوبی در سنجش های آخر کسب کردم ولی خب توی کنکور نتونستم تمرکز کنم و به درصدی که حقم بود برسم ولی ایشون استاد فوق العاده ای هستند امسال انگار از 5 مرداد شروع می کنند و جلسه اول رایگان هست .
      از تدریس ایشون لذت می برید و دیدتون کلاااااااااااا نسبت به ریاضی عوض میشه .

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      دوستان توجه داشته باشین که کیفیت با بوق و کرنا بدست نمیاد
      کیفیت خودش بهترین تبلیغه
      دیگه کنکور امسال واقعا معلوم کرد که کدوم معلم چیکارست..
      من خیلی میگفتم سادات آدم خوبیه و فلان بهمان ولی تازه فهمیدم که اونی که اینقد داد و بیداد میکنه از همه بدتره(مصداق بارز : واعظی)
      ولی مثلا علی نژاد با اینکه زیاد هم معروف نیست خیلی آروم و آهسته حرف میزنه و با لحنی شیوا یا مثلا آریان حیدری هم توضیح زیادی میده تا مطلب رو بگیری و داد نمیزنه
      در کل حالا چه کلاسینو چه تام لند هر کجا میخواین برین خودتون باید با تستای کنکور سالهای اخیر کلنجار برین تا بفهمین اصل مطلب چیه
      ولی بازم تاکید میکنم درسنامه های کتاب ها خیلی خیلی روون شده ولی مشکل بچه ها اینه یهو میرن کتاب مبتکران شیمی رو باز میکنن اصلا از شیمی خوندن پشیمون میشن و کتاب رو میبندن و میرن ۱ میلیون میدن کلاس و چه بسا بیشتر ولی اگه همون دانش اموز یکم حوصله بیشتر بخرج میداد میرفت دوتا تست میزد میفهمید اصل اون درسنامه چی رو میخواد بگه تا همونارو بخونه و زیاد درگیر حواشیش نشه...
      پ.ن:دبیران تام لند یک سر و گردن از کلاسینو بالاترن و کیفیت پخش (یه تلویزیون تقریبا اندازه تلویزیون سینما دارن که عالیه دیگه مثل کلاسینو بردش نمیاد رو صفحه همونجا عالی میبینش)
      پ.ن۲: دبیران رایان کلاس هم مویینی و شهریاری و بازرگانی و هاشمی هستن که دیگه معرفی نمیخوان و جز بهترین دبیرای کشورن ولی ببینین هر مولف خوبی دلیل نداره معلم خوبی باشه خیلی اون لحن بیان مهمه

حالا من تدریس انلاین عبدالمحمدی رو ندیدم و نظر نمیدم اما در مورد کتاب های مبحثیش من که راضیم /.
      و حالا اینکه سادات یا حیدری عرضم به خدمت که تصمیم گرفتم (حالا نه قطعی) فیلم های الا و منتظری ببینم و مهروماه تست بزنم /.

و در مورد رایان کلاس :
      اول اینکه عرض کنم خیلیا داد میزدن که میکرو خوبه فقط برا زیست تو این کنکور هم مشخص شد که الگو دست کمی از میکرو نداشت . تستای الگو رو خارج از رده و قدیمی و یا ختی مضخرف عنوان میکردن که گردونه چرخید و افتاد به اینکه هر دوتا شون و حتی خیلی سبز هم تو یه رده اند . پس هر کدوم رو دوست دارید بخونین

رایان کلاس مشکل اساسی که داره اینه :
      یک مجموعه تیمی نمیتونن هم مدریت کنن هم تدریس کنن . مصداق بارزش اینه که شهریاری و هاشمی و بازرگان و فیلی برداشتن هم مدیریت میکنن هم تدریس
      دومین مشکلش استفاده از وب کم و اینترنت ضعیف اپلود اونا هستش . که البته شاید مال هاشمی یا بازرگان به دلیل اینترنت پرسرعت خارجیشون فرق کنه . به لطف همسایه گیمر ما ما هم از اینترنتش بهره مند میشیم پس مشکل از ما نیس.

اینجور به نظر میاد که کلاسینو چون اولین کلاس بود با این ایده زیادی دور برداشته و لازمه یه فکری بکنن برای سال تحصیلی جدید و شروع کلاساش . یعنی خود عربشاهی چون راه اندیشه و کلاسینو مال خودشه جوری حرف میزنه که انگار جد و ابادش پارک جمشیدیه رو برا ملت میراث گذاشتن :/

و در کل دوستمون راست میگه کسی موفقه که سرش تو لاک خودش باشه . یه دور خوردن گول من و شما به نام موفقیت هست که با پیشرفت تکنولوژی اخت شده . یه روز دی وی دی الان انلاین فردا هم با واقیعت مجازی میریم سر درس استاد ایکس مثلا. حالا حالا ها کار داره این انلاین کلاس گذاشتن ها اما از دبیرای خوب که میتونه راهنماییتون کنه تو این برهه عرض میکنم :

ادبیات : اگه سبطی بزنه / عبد المحمدی(تام لند)
      عربی : میثم فلاح (سیما سنجش)
      دینی : کریمی (تام لند )
      زبان : زینعلی (کلاسینو) / قیومی (سیما سنجش)
      /////
      ریاضی : حیدری (کلاسینو)/ کریمی نیا (سیما سنجش)/ مویینی (رایان کلاس)
      زیست: ارامفر (کلاسینو) / هاشمی (رایان کلاس)
      فیزیک : نوکنده (کلاسینو)
      شیمی : بابایی (تام لند) / بازرگان (رایان کلاس)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام جديدا کلاسينو براي زيست نظام جديد دبيري به نام وحيد شايسته آورده نظرتون راجبش چيه؟؟؟ و نظرتون راجب حنيف عظيمي هم بگيد ؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein-79 نمایش پست ها
      سلام من از کلاس ریاضی استاد حیدری استفاده کردم خیلی راضی بودم درصدهای خوبی در سنجش های آخر کسب کردم ولی خب توی کنکور نتونستم تمرکز کنم و به درصدی که حقم بود برسم ولی ایشون استاد فوق العاده ای هستند امسال انگار از 5 مرداد شروع می کنند و جلسه اول رایگان هست .
      از تدریس ایشون لذت می برید و دیدتون کلاااااااااااا نسبت به ریاضی عوض میشه .
      اقای حیدری سال قبل از کی شروع شد کلاسش؟؟
      یادمه اخرای خرداد تموم کرد کلاس کنکور امسال رو.اونم با جبرانی!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برای ریاضی دارم از کلاس آنلاین آیکلاس استفاده می کنم تا اینجا که خوب بوده به نظرم استاد ریاضی تجربیشون دادبام هست. بعضیا میگفتن برای کلاس آنلاین ریاضی برم کلاسینو ولی ویدیو های حیدری رو که دیدم واقعا حال نکردم .آزمون 15 شهریور قلم چی هم خداروشکر 53 زدم.واسه من که 25 می زدم اولاش خیلی خوب بود. به نظرم چک کنید سایتشونو. از لحاظ قیمت هم ارزون تره از کلاسینو.

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من میخوام برای زیسو یازدهم اقای ارامفر ثبت نام کنم بالاخره خوبه یانه؟ ریاضی یازدهم خیلی ضعیفم کتاب یا کلاس چی پیشنهاد میکنین
      ویرایش توسط Amirsh23 : 21 شهریور 1398 در ساعت 13:20

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط تام لند زیست حرف اخر دینی حرف اخر وتمام
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن