خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      قطعا رفتن به کلاس و کار کردن با معلم برای قبولی در سه رشته الزامی هست. خودتون میتونید قضاوت کنید در 1000 نفر اول کنکور بیش از 80 درصد از مدارس تیزهوشان هستند که همگی مدرسه رفتند و با بهترین معلم های شهرشون کار کردن . غیرحضوری خوندن یعنی مطالعه ای که بدون هیچ راهنمایی صورت بگیره
      پ.ن : قطعا یکسری ها میگن با وجود اینهمه کتاب کمک درسی اصلا نیازی نیست . من فقط از شما میخوام 5 نفر از رتبه های برتر همین سایت رو معرفی کنید که کاملا خودشون خوندند و هیچ کلاسی نرفتند.
      غیرحضوری خوندن ذهن خیلی شفافی می خواد که شاید کمتر یک صدم درصد بچه ها اینو داشته باشن
      دوست عزیز ، شما قطعا مصاحبه رتبه های برتر همین سایت رو مطالعه نکردین ..‌.
      ۹۹ درصدشون کلاس کنکور نرفتن ، کلاس های مدرسه رو ولی اغلب شرکت کردن .. ولی همون رو هم باز خیلیا معتقد بودن که نفعی براشون نداشته و درس هارو خودشون با تکیه به توانایی های خودشون یادگرفتن .. نمونش ، آقا محمد سینا ملکی رتبه ۴۲ من با ایشون شخصا صحبت کردم ! و ایشون خودشون به من گفتن که شرایط دبیرها و مدرسشون اصلا جالب نبوده ...
      و یا آقای علیرضا قلیزاده رتبه ۱۲۷ سال ۹۷ میتونید اسمشون رو سرچ کنید توی گوگل و صفحه شخصیشون رو توی کانون ببینید .. من با ایشون هم صحبت کردم و ایشون با اینکه تیزهوشان بودن تاکید داشتن که فقط اسم مدرسشون تیزهوشان بوده و اصلا امکانات فضایی و یا دبیرهای عالی و یا حتی عالی هم نه ! در حد هدف آموزش و پرورش !
      نداشتن و با اتکا به خودشون و ساعت مطالعه بالا تایمی که توی مدرسه می گذشت رو جبران کردن .. طوری که روزای مدرسه ۱۰ ساعت مطالعه داشتن ! این ساعتیه که یک دانش آموز معمولی هدفگذاری میکنه تا توی روز تعطیلش به این میزان برسه .. و خیلی وقتا حتی نمیرسه .
      پیشنهاد میکنم توی اینستاگرام سرچ کنید dr_zahra_nurii و با خانم دکتر زهرا نوری رتبه ۲۵ کنکور و دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران آشنا بشید .. ایشون با اینکه دانش آموز فرزانگان بودن سال آخر از فرزانگان در اومدن و توی یک مدرسه دولتی سطح پایین ثبت نام کردن تا بتونن غیر حضوری بخونن ! و همیشه هم تاکید می کنن که به هیچ عنوان در سال کنکورشون نه از کلاس های کنکور استفاده کردن و نه به مدرسه رفتن

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      دوست عزیز ، شما قطعا مصاحبه رتبه های برتر همین سایت رو مطالعه نکردین ..‌.
      ۹۹ درصدشون کلاس کنکور نرفتن ، کلاس های مدرسه رو ولی اغلب شرکت کردن .. ولی همون رو هم باز خیلیا معتقد بودن که نفعی براشون نداشته و درس هارو خودشون با تکیه به توانایی های خودشون یادگرفتن .. نمونش ، آقا محمد سینا ملکی رتبه ۴۲ من با ایشون شخصا صحبت کردم ! و ایشون خودشون به من گفتن که شرایط دبیرها و مدرسشون اصلا جالب نبوده ...
      و یا آقای علیرضا قلیزاده رتبه ۱۲۷ سال ۹۷ میتونید اسمشون رو سرچ کنید توی گوگل و صفحه شخصیشون رو توی کانون ببینید .. من با ایشون هم صحبت کردم و ایشون با اینکه تیزهوشان بودن تاکید داشتن که فقط اسم مدرسشون تیزهوشان بوده و اصلا امکانات فضایی و یا دبیرهای عالی و یا حتی عالی هم نه ! در حد هدف آموزش و پرورش !
      نداشتن و با اتکا به خودشون و ساعت مطالعه بالا تایمی که توی مدرسه می گذشت رو جبران کردن .. طوری که روزای مدرسه ۱۰ ساعت مطالعه داشتن ! این ساعتیه که یک دانش آموز معمولی هدفگذاری میکنه تا توی روز تعطیلش به این میزان برسه .. و خیلی وقتا حتی نمیرسه .
      پیشنهاد میکنم توی اینستاگرام سرچ کنید dr_zahra_nurii و با خانم دکتر زهرا نوری رتبه ۲۵ کنکور و دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران آشنا بشید .. ایشون با اینکه دانش آموز فرزانگان بودن سال آخر از فرزانگان در اومدن و توی یک مدرسه دولتی سطح پایین ثبت نام کردن تا بتونن غیر حضوری بخونن ! و همیشه هم تاکید می کنن که به هیچ عنوان در سال کنکورشون نه از کلاس های کنکور استفاده کردن و نه به مدرسه رفتن
      در مورد شخص آخری که فرمود خود بنده عرض کردم اشخاصی هستند که ذهن خیلی شفافی از کنکور دارند. مثل ایشون که توی فرزانگان بودند.مشخصه که کسی که سه سال از دبیرستانش رو در مدرسه فرزانگان درس بخونه قطعا کنکوری کار کرده و تمام آزمون و خطاهاش رو کرده و سال چهارم به قولی فقط روش هاشو برای بار آخر پیاره میکنه ولی کسی که تو مدرسه های دولتی یا غیرانتفاعی ضعیفی درس خوندن ذهن خیلی خیلی غیر شفاف تری دارند.
      در مورد اون دوشخصی که فرمودید رتبه 127 و 42 بودند توجه کنید که قطعا شرایط غیر حضوری رو ندیده اند. بنده خودم یکسال غیرحضوری خوندم و سال دوم که امسال بود در کلاس های کنکور شرکت کردم و واقعا تفاوت رو سر جلسه کنکور متوجه شدم.
      ویرایش توسط Nima_lovee : 26 تیر 1398 در ساعت 00:26

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      قطعا رفتن به کلاس و کار کردن با معلم برای قبولی در سه رشته الزامی هست. خودتون میتونید قضاوت کنید در 1000 نفر اول کنکور بیش از 80 درصد از مدارس تیزهوشان هستند که همگی مدرسه رفتند و با بهترین معلم های شهرشون کار کردن . غیرحضوری خوندن یعنی مطالعه ای که بدون هیچ راهنمایی صورت بگیره
      پ.ن : قطعا یکسری ها میگن با وجود اینهمه کتاب کمک درسی اصلا نیازی نیست . من فقط از شما میخوام 5 نفر از رتبه های برتر همین سایت رو معرفی کنید که کاملا خودشون خوندند و هیچ کلاسی نرفتند.
      غیرحضوری خوندن ذهن خیلی شفافی می خواد که شاید کمتر یک صدم درصد بچه ها اینو داشته باشن
      دوستم رشته ریاضیه امسال کنکور داد از سال یازدهم مدرسه نرفت به احتمال زیاد تک رقمی میشه میانگین ترازش هم 8100 بود قلمچی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      دوستم رشته ریاضیه امسال کنکور داد از سال یازدهم مدرسه نرفت به احتمال زیاد تک رقمی میشه میانگین ترازش هم 8100 بود قلمچی
      به سادگی میشه از آمار رتبه های برتر آزمون قلمچی همین جمعه استدلال کرد
      به اسم مدارس توجه کنید(دوازدهم تجربی 21 تیر). چند تا مدرسه ی معمولی تو این اسامی مشاهده می کنید؟
      capture.png

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به سادگی میشه از آمار رتبه های برتر آزمون قلمچی همین جمعه استدلال کرد
      به اسم مدارس توجه کنید(دوازدهم تجربی 21 تیر). چند تا مدرسه ی معمولی تو این اسامی مشاهده می کنید؟
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 48
حجم: 80.6 کیلو بایت
      حاجی من دارم میگم یکی رو میشناسم اصلا مدرسه نمیرفت.خودمم پارسال هفته ای ۲ بار یا ۳ بار مدرسه میرفتم میانگین ترارم ۷۴۰۰ بود واس پارسال.امسالم غیرحضورس میگیرم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      حاجی من دارم میگم یکی رو میشناسم اصلا مدرسه نمیرفت.خودمم پارسال هفته ای ۲ بار یا ۳ بار مدرسه میرفتم میانگین ترارم ۷۴۰۰ بود واس پارسال.امسالم غیرحضورس میگیرم
      اوکی هست موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن