خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 23 از 25 نخستنخست ... 13222324 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 331 به 345 از 368
    1. Top | #331
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای بحث درباره حق انتخاب برای سال بعد یا حذف مبحث غیر مشترک و ... یه تاپیک دیگه بزنین و کامل مطلبو توضیح بدین.

الان بچه ها تو فکر اعتراض به نحوه تراز هستن. که یک پروسه زمانبر هست و تا آخر تابستون درگیرن.
      اگه اون موقع تازه بخواین تصمیم بگیرین برای سال دیگه اعتراض کنین و ... تا آخر پاییز هم باید منتظر بمونین تا معلوم بشه سنجش میخواد چه غلطی بکنه.
      قول میدم اگه سال بعد به همین شکل باشه مجبوریم هم کتاب خومونو بخونیم هم کتاب نظام جدیدو بخونیم تا محکم کاری کنیم. اونوقت متوجه میشین چقدر وقتمون تلف میشه. و موقع مرور مطالب چه برسرمون میاد.

2. Top | #332
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      کسی که به انتشارات الگو و عبدالمحمدی و اشکان هاشمی بگه مافیا به نظر خودتو چطور شخصیه؟
      اشتباه نکن سبطی نمیگه مافیا میگه هرزآموز همه هرزآموزن فقط این خوبه ارواح عمش!!!!!

3. Top | #333
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها اصلا نگران نباشید چون سازمان سنجش گفته در حق کسی به هیچ وجه ظلم نمیشهو از سازمان سنجش مهمتر آقا فلانی گفته که من هم پیگیرم و تماس گرفتم به من این اطمینان خاطر رو دادن که حتما از اوامر شما اطاعت میکنیم و بر طبق قضیه لنگرسازی و همترازسازی به هیچکس ستم که نمیشه تازه میخوایم سوپرایزشونم کنیم

4. Top | #334
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

5. Top | #335
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

دکتر هامون سبطی : کتاب مربوط به روش همتراز سازی از راه لنگر درونی و لنگر برونی (سوالات مشترک) دکتر مقدم زاده بر اساس این نظریه در مکالمه تلفنی خود اطمینان دادند که نهایت دقت در همتراز کردن درصدها در دو گروه نظام قدیم و جدید صورت می گیرد تا نه کار به اعمال سهمیه ی جدید بکشد نه به خواست مافیای کنکور، مسئولان از برگزاری کنکور برای نظام قدیم در سال 99 منصرف گردند. البته عوامل مافیا مشغول زمینه سازی برای این امر هستند و دیگر خودتان میدانید و حاضران در آن کانالها. معرفی این کتاب وظیفه ای بود که باید انجام می شد تا افراد اهل جستجو و تحقیق بدانند که افراد دانشمند بر اساس کتاب و تحقیق سخن می گویند.

6. Top | #336
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

دکتر هامون سبطی : کتاب مربوط به روش همتراز سازی از راه لنگر درونی و لنگر برونی (سوالات مشترک) دکتر مقدم زاده بر اساس این نظریه در مکالمه تلفنی خود اطمینان دادند که نهایت دقت در همتراز کردن درصدها در دو گروه نظام قدیم و جدید صورت می گیرد تا نه کار به اعمال سهمیه ی جدید بکشد نه به خواست مافیای کنکور، مسئولان از برگزاری کنکور برای نظام قدیم در سال 99 منصرف گردند. البته عوامل مافیا مشغول زمینه سازی برای این امر هستند و دیگر خودتان میدانید و حاضران در آن کانالها. معرفی این کتاب وظیفه ای بود که باید انجام می شد تا افراد اهل جستجو و تحقیق بدانند که افراد دانشمند بر اساس کتاب و تحقیق سخن می گویند.

کتاب خوبیه میشه تا وقتی نتایج میاد مطالعه کرد که وقتی نتایج مشخص شد و اون چیزی نبود که فکرشو میکردیم بتوانیم راحتتر به لنگر نکردن درونی و بیرونی نتایج اعتراض کنیم و بگیم چرا طبق این کتاب عمل نشده؟

7. Top | #337
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دکتر!! هامون سبطی پس از شکست پلن a (فرمول ماوراطبیعی) خبر از پلن b (لنگر سبطی) جهت انهدام باند مافیای زیرزمینی کنکور دادند.

پ.ن: دوستان هنوز هم صحبت های ایشونو باور میکنید یا چی؟!

8. Top | #338
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به من ثابت شد که سبطی هیچی حالیش نیست.
      همین آقا رفت توی آلا کتابای خودشو تبلیغ کرد و آلا را برای خودش کرد

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

9. Top | #339
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان نمیتونم هضم کنم چرا بحث انتخاب نظام قدیم و جدید خیلی مطرح میشه
      مگه کنکور 98 بحثش تموم شده که دنبال کنکور 99 ؟
      دوست عزیزی که هی میگی مشکل خودتون بود باید میخوندید فکر میکنید همه مشکلمون اینکه چرا سوالات غیر مشترک طرح نشده یا بودجه بندی عوض شده ؟
      تو درس زیست و شیمی چند سوال مشترک داشتیم شمایی که دم از سوال مشترک میزنید ؟
      ضریب این دو درس که تعداد سوالات مشترک کمی داشتن بالاترین ضرایب بین دروس هست
      الان مشکل اکثرین نظام قدیم (سوای اونایی که میخوان 99 بمونن) و 98 حداقل درصد متوسط بین 50 تا 60 زدن من جمله خودم نحوه تراز بندی هست که اگر مشترک باشه رسما مارو به توپ بستن
      متوجهی یا خودتو میزنی به اون راه ؟
      اصلا بحث تراز مشترک برای دو درس شیمی و زیست که تعداد سوالات مشترک کمی داره از لحاظ عقلی قابل هضمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      سطح این دو درسم میتونی از کلیدای دبیران کانون ببینی اگه به حرف بقیه اطمینان نداری
      ویرایش توسط mnb1392 : 20 تیر 1398 در ساعت 21:29

10. Top | #340
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میخوان بین دو 100 متر و دوی ماراتن براساس نظریه لنگردرونی روی لنگربرونی همترازشون کنن بعدش مدال طلا بدن به اونی که بیشتر زحمت کشیده.

11. Top | #341
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      به من ثابت شد که سبطی هیچی حالیش نیست.
      همین آقا رفت توی آلا کتابای خودشو تبلیغ کرد و آلا را برای خودش کرد
      اگر کمی تحقیق کنید میفهمید انتشارات فار هم قبلا برای ایشون نبوده و بعدا به طریقی خریدنش.

12. Top | #342
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کلا ماها که سال96دیپلم گرفتیم نسل سوخته بودیم،توی مدرسه که همش تبعیض اینجا تبعیض پس کجا عدالت؟

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛

13. Top | #343
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من ایرادی به سبطی وارد نیست چون ایشون صرفا صحبت های دکتر مقدم زاده مسئول آزمون سازی و آمار سنجش رو منتقل کرده
      ولی انصافا اگر همین سبطی و حمایت و پیگیری هاش نبود پارسال تاثیر سوابق قطعی میشد و شاهد اتفاقات بسیار تلخی می بودیم
      قدرنشناس نباشید
      برادر هامون سبطی یه مثال خیلی سادس که نشون میده شیادین چقدر نزدیک تر از اون چیزی هستند که ما فکرشو میکنیم. امثال سبطی توی فضای کنکور زیادن خیلی زیاد که اگر بحث پول وسط نباشه لباس انسان نمای خودشونو میدرند و شخصیت واقعی و پنهان خودشونو نشون میدن...

14. Top | #344
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من که غلط بکنم سال دیگه پشت کنکور بمونم،دو سال از بهترین سال های عمرم رفت،توی کانون با دوازدهمیا راه می آمدند،اینم سنجش،خدا از باعث و بانیش نگذره.....

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛

15. Top | #345
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من ایرادی به سبطی وارد نیست چون ایشون صرفا صحبت های دکتر مقدم زاده مسئول آزمون سازی و آمار سنجش رو منتقل کرده
      ولی انصافا اگر همین سبطی و حمایت و پیگیری هاش نبود پارسال تاثیر سوابق قطعی میشد و شاهد اتفاقات بسیار تلخی می بودیم
      قدرنشناس نباشید
      یه چیزی به شما جناب سجاد عزیز میگم که احتمالا خیلی به فکر فرو میبرتتون و خیلی هم نمیتونم اینجا بازش کنم فقط اشاره میکنم رد میشم و شما رو مخاطب قرار دادم چون احتمالا بقیه بچها زیاد تو خط نباشن و اینکه احساس میکنم مطالعات جانبی کثیری دارید.چرا ایشون تصویر کتاب ادبیات یازدهمشون شاملو هستش اونم شاملویی که یکی از ضدایرانی ترین وضد شاهنامه و فردوسی ترین افراد تاریخ هستش شاملویی که در دانشگاه برکلی هرچی از دهنش دراومد به شاهنامه و فردوسی و نوروز و زبان فارسی و فرهنگ ایران گفت. دلیل این علم کردن تصویر بر روی کتاب فارسی یازدهم چیه یعنی نماینده اون همه نویسنده و شاعر و ادیب ایرانی شاملوهه؟بیشتر از این ادامه نمیدم.

صفحه 23 از 25 نخستنخست ... 13222324 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن