خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 25 نخستنخست ... 9181920 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 271 به 285 از 368
    1. Top | #271
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      برای 99 شاهد مقاومت سنجش برای اعمال تاثیر مثبت خواهیم بود
      باز به هرزگویه های سبطی دلخوش نکنید
      سنجش خودش موافق تاثیر مثبته وگرنه تاثیر قطعی رو مثبت نمیکرد برای 98!
      سال قبل وزیر محترم تاکید داشت روی تاثیر قطعی و امسال اقای زاهدی نسبتا محترم تاکید داره و خدا به خیر بگذرونه

2. Top | #272
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

هر چه پیش آید خوش آید ^_^
      انقد به خودتون استرس ندین
      همیشه نهایتش چیزی میشه که باید بشه
      چه بد چه خوب
      بجا اعتراض کردن به این و اون ، درساتونو مفهومی تر بخونین برای کنکور 99
      برای کسی که خودشو برای هر نوع و هر سطح سوالی آماده کرده بود کنکور 98 هیچی نبود براش
      ویرایش توسط Miss.Sad : 20 تیر 1398 در ساعت 17:50

3. Top | #273
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      خوب دیگ... ابراهیم هم گفته که سطح سختی برابر بوده
      ینی چی؟؟ ریاضی و فیزیک نظام قدیم برابر بوده از لحاظ سختی با نظام جدید؟ نمیفهمن یا مارو نفهم فرض کردند ؟

4. Top | #274
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rkomm نمایش پست ها
      ینی چی؟؟ ریاضی و فیزیک نظام قدیم برابر بوده از لحاظ سختی با نظام جدید؟ نمیفهمن یا مارو نفهم فرض کردند ؟
      داداش چاره ای جز زدن این حرف ندارن...چی بگن؟بگن ما نتونستیم یکسان طرح کنیم سوالات رو ؟اونوقت دار و دسته ی ابراهیم میره زیر سوال!
      ولی از حق نگذریم عمومیای نظام قدیم خیلی ابکی بود...دینی که اصلا باورم نمیشد مگه میشد اینقدر اسون!

5. Top | #275
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      این اطلاعیه نه مهم هست ونه فوری
      قبلا هم عررض شد فلسفه طراحی سوال مشترک ترازکردن مشترک هست والا سری که درد ندارد دستمال پیچی نمیشود.
      اگر مشاهده میشه ک قلمچی وفلان وبهمان میدن اولا قرار نیست کسی بااین ازمونها پذیرفته شه دوما بحث رقابت با دیگر موسسات وسط هست
      دوستان عزیز نظام قدیم
      شما کسانی هستید که در کنکور مربوط به خودتون پذیرفته نشدید طبیعتا چند پله از بعضی داوطلبان جدید عقب تر هستید ،انتظار نداشته باشید با تراز غیر مشترک شماهایی ک عقبترید رو باهم بسنجن اونها ک قویترند رو باهم بعد برید فینال و راند بعد.
      در این صورت در حق جدید ها اجحاف خواهد شد.
      لطفا لطفا لطفا سیستم پرسش و پاسخ رو سرویس نکنید ضرر میکنید ها!این از من داشته باشید.
      با سپاس

6. Top | #276
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش چاره ای جز زدن این حرف ندارن...چی بگن؟بگن ما نتونستیم یکسان طرح کنیم سوالات رو ؟اونوقت دار و دسته ی ابراهیم میره زیر سوال!
      خدا شاهده من آزمون های نظام قدیم قلمچی همین تابستون ثبت نام کردم ولی با این شرایط ک میبینم نظام جدید کار کمتری میکنن نسبت ب ما حجم کمتر و روان تر با همه ی این صحبت ها بازم میخواستم نظام قدیم بدم ولی تراز مشترک اگر بشه دیوونگیه که بخام قدیم بدم مث این میمونه ک کار بیشتر بکنی نتیجه یکسان چه بسا کمتر باشه !!

7. Top | #277
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک نمیکنم سنجش اینقد احمق باشه مرغ پخته هم میفهمه تراز بر اساس سختی تعیین میشه نه بر اساس درصد
      متنو بخونی دقیقا همینو گفته
      متاسفانه مرغ پخته هم از اینا عقلش بیشتره

8. Top | #278
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا شاهده من آزمون های نظام قدیم قلمچی همین تابستون ثبت نام کردم ولی با این شرایط ک میبینم نظام جدید کار کمتری میکنن نسبت ب ما حجم کمتر و روان تر با همه ی این صحبت ها بازم میخواستم نظام قدیم بدم ولی تراز مشترک اگر بشه دیوونگیه که بخام قدیم بدم مث این میمونه ک کار بیشتر بکنی نتیجه یکسان چه بسا کمتر باشه !!
      منم دقیقا مثل تو ام دانشجوی کارشناسی هستم و تمام منابع نظام قدیم بازار رو دارم ولی به نظرم دیوونگیه با این شرایط بازم نظام قدیم شرکت کنم باید از همین الان برم سراغ نظام جدید

9. Top | #279
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

براساس گفته امروز سنجش بر اساس درصده
      شما ک دوست عزیز با صحبت از رتبه سیصدو سه رقمی اساس و وجود کنکوریا رو به لرزش انداختی حالا از دفترچه خدمت صحبت میکنی؟!
      متاسفانه رفتن بخدمت=آف شدن ذهن هست
      حافظه رو بشدت پایین میاره جوری ک یکسال فقط بایستی زغالسنگ بریزی توی موتور مغز که روشن شه

10. Top | #280
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موافقم که نظام جدید اسون تره ولی دیگ اینجوریام نیست..حالا نتایج میاد میبیند...اصلا اینجوری که میگن نیست یه سری فورمول های پیچیده داره ...همینجور الکی که درصد ها رو مقایسه نمیکنن...با توجه به سوالای مشترکه...منم دقیق نمیدونم ولی وقتی نتایج بیاد همه میفهمن...

11. Top | #281
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      منم دقیقا مثل تو ام دانشجوی کارشناسی هستم و تمام منابع نظام قدیم بازار رو دارم ولی به نظرم دیوونگیه با این شرایط بازم نظام قدیم شرکت کنم باید از همین الان برم سراغ نظام جدید
      دوست عزیز اینکه بری سمت کتب نظام جدید به شرطی جواب میده که حق انتخاب بدن در صورتی که هنوز حق انتخاب ندادن

12. Top | #282
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من کنکور 94 و 95 تمام و کمال یادمه سال 94 خیلی سخت دادند جوری که درصد ها پایین و تراز بالا میشد ولی سال 95 اسون بود و درصدا بالا و تراز پایین ...حالا صحبتم اینه ایا درصد 50 فیزیک سال 94 با درصد 50 فیزیک 95 باید ترازشون یکسان باشه ؟؟ همینقد بحث تراز مشترک مضخرف و احمقانست

13. Top | #283
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بند آخر بیانیه ای که سازمان سنجش همین امروز منتشر کرده یکی از علل تفاوت احتمالی رتبه ها ی امسال نسبت به سالهای قبل در خصوص دوطلبان با نمره ی خام یکسان را اعمال تاثیر مثبت در مورد سوابق تحصیلی و به تبع آن نزدیکی ترازها به هم عنوان کرده که نشان میدهد سازمان سنجش برخلاف پارسال موافق اعمال سوابق تحصیلی به صورت مستقیم برای سال ۹۹ است
      سنجش خودش موافق تاثیر مثبته وگرنه تاثیر قطعی رو مثبت نمیکرد برای 98!
      سال قبل وزیر محترم تاکید داشت روی تاثیر قطعی و امسال اقای زاهدی نسبتا محترم تاکید داره و خدا به خیر بگذرونه

14. Top | #284
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      دوست عزیز اینکه بری سمت کتب نظام جدید به شرطی جواب میده که حق انتخاب بدن در صورتی که هنوز حق انتخاب ندادن
      اونقد کار سنجش کثیفه که موضوع رو اینقد کش میده که وقت بچه ها از دست میره مثل سر قضیه تاثیر مثبت معدل که عملن بچه ها زمانشون سوخت الان هیشکی نمیتونه ب قطع بگه چی میشه سازمانی که حرف خودش رو تغییر میده ( کنکور 98 اخرین کنکور نظام قدیم خواهد بود !!!) به حرفش اصلن نمیشه اعتماد کرد

15. Top | #285
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      شما ک دوست عزیز با صحبت از رتبه سیصدو سه رقمی اساس و وجود کنکوریا رو به لرزش انداختی حالا از دفترچه خدمت صحبت میکنی؟!
      متاسفانه رفتن بخدمت=آف شدن ذهن هست
      حافظه رو بشدت پایین میاره جوری ک یکسال فقط بایستی زغالسنگ بریزی توی موتور مغز که روشن شه
      من رشته م ریاضیه و بالای 500 به دردم نمیخوره
      سال دیگه هم نمیتونم شرکت کنم چون دانشجوی انصرافی هستم و تا آبان مهلت دارم دفترچه پست کنم

صفحه 19 از 25 نخستنخست ... 9181920 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن