خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 249
    1. Top | #181
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی ام از ریاضی هم وارد شدم و اطلاعات پزشکیم خیلی کمه میخواستم زمان آزادم رو به مطالعه در زمینه فیزیولوژی و آناتومی اختصاص بدم ولی کتاب مناسبی در سطح پایین که بتونم باهاش شروع کنم پیدا نمی کنم . معمولا توی کتابایی که دیدم از اصطلاحات و لغات خاصی استفاده شده.
      توی زمینه هایی که گفتم میتونید بهم کتاب معرفی کنین؟ به نظرتون لازمه کتابای تجربی دبیرستان رو مطالعه کنم؟!
      ویرایش توسط fateme77sh : 18 اردیبهشت 1397 در ساعت 02:33

2. Top | #182
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme77sh نمایش پست ها
      سلام
      من دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی ام از ریاضی هم وارد شدم و اطلاعات پزشکیم خیلی کمه میخواستم زمان آزادم رو به مطالعه در زمینه فیزیولوژی و آناتومی اختصاص بدم ولی کتاب مناسبی در سطح پایین که بتونم باهاش شروع کنم پیدا نمی کنم . معمولا توی کتابایی که دیدم از اصطلاحات و لغات خاصی استفاده شده.
      توی زمینه هایی که گفتم میتونید بهم کتاب معرفی کنین؟ به نظرتون لازمه کتابای تجربی دبیرستان رو مطالعه کنم؟!
      سلام. اصطلاح و لغاتی که شما منظورتونه یه چیز بدیهیه واسه اناتومی. ینی نمیشه اناتومی باشه ولی از این لغات استفاده نشده باشه. اناتومی اگه یکی از کتابای خلاصه رو بخونید مفیده.
      واسه فیزیولوژی هم گایتون روان تر از بقیه کتاباس. تا جایی که من میدونم واسه این دو درس هیچکدوم از درسای دبیرستان کاربردی نیست!

3. Top | #183
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme77sh نمایش پست ها
      سلام
      سلام دوست من
      کتاب های خلاصه: یک نمونه که دانشجوهای پزشکی برای علوم پایه میخونن کتابای abs هست که خلاصه وار توضیح داده
      اگر بخوای زمان گسترده ای رو روی آناتومی وقت بگذاری به نظر من گری خوبه (از نظر من کسی که با اصظلاحات اولیه آشنایی داشته باشه خیلی روان هست)

4. Top | #184
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اميدوارم موفق باشيد
      ولي با اين همه داوطلبي كه چندين ساله كه پشت كنكور وايسادن و هنوزم هيچ رشته اي انتخاب نكردن واسه رفتن به دانشگاه واقعا كار درستي نيست كه هر كسي كه دلش خواست توي هر سني بياد و بخواد همراه ماها كنكور تجربي بده
      اگه ميگن ظرفيت ها رفته بالا ولي هنوزم تعداد كمي قبول ميشن واسه بچه هاي رياضيه كه ميخوان برن پزشكي و دندون بخونن...
      اي كاش سنجش يه فكر درست حسابي واسه اين موضوع ميكرد تا هيچ حقي ضايع نشه،اخه واقعا اين كار سنجش انصاف نيست كه مثلا دختري ٣ سال به انتظار رشته پزشكي از خواب و خوراك خودش بزنه ولي وقتي با درصد هاي قابل قبول كنكور ميده واسه خاطر دانشجو هايي رياضي كه تصميم به كنكور دادن مجدد ميكنن قبول نشه و بگن ظرفيت تكميله
      اي كاش سنجش به جاي اين همه كار هايي كه واقعا نيازي بهشون نيست به اين فكر ميكرد....

5. Top | #185
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اناتومی گری pdf رو میخام،قبلا یه کانال تو تلگرام داشتم ،کتاب های علون پزشکی رو داشت،الان پاک شده،کسی داره لطفا بفرسته،،
      :
      شاید آرامش همین نداشتن هدف و آرزو باشه، شاید آرامش نداشتن دغدغه و حرص جمع کردن پول باشه، شاید آرامش دست از تلاش کردن برای اثبات خودت به دیگران باشه

6. Top | #186
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی و فیزک کلا از درساتون حذفن؟

7. Top | #187
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستان
      در مقطع علوم پایه سعی کنین بیشتر از جزوات اساتید گرامی استفاده کنین چون کتاب های رفرنس هم حجم زیادی دارن و هم ترجمه مناسبی ندارن و اگه خیلی اصرار به خوندن کتاب دارین بهتره در دروسی مثل فیزیولوژی و پاتولوژی(نظام قدیم) و با تخفیف آناتومی از کتاب استفاده کنین چون خوندن کتاب در دروسی مثل بیوشیمی علاوه بر هدر دادن وقت باعث کاهش نمره شما در امتحانات خواهد شد.

8. Top | #188
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      محمدجان سلام داداش خیلی هیجان زدم که بدونم اینکه شما سال ۹۵ این کتابها رو آپلود کردین حالا که سال ۹۸ هستیم شما توی چه ترمی هستین به کجا رسیدین یا انصراف دادین یا دکتر شدین ‌...خیلی کنجکاو وهیجان دارم که جوابشو بدونم

9. Top | #189
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      به امید اون روزی که از جلسه کنکور میای خونه باز رو تختت دراز میکشیو از ته دلت میگی تموم شد!!
      خستگی کنکورو میزاری زمین!!
      به امید اون روزی که روز اعلام نتایج میاد و تو از خوشحالی ۴۰۰متر از زمین کنده میشی و تو همون خنده هات گریه می کنی!!
      به امید اون روزی که بری اون مغازه گندهه که اسمشم نمیدونی چیه و روپوش بچه های پزشکی رو میفروشه روزی که از این مغازه به اون مغازه میری و هلاک میشی واسه خریدن گایتون و گری!!!
      به امید اون شبی که از استرس اولین روز دانشگاه خوابت نمیبره و به امید اون صبحی که وقتی تو آینه نگاه می کنی با یه دانشجوی پزشکی روبرو بشی!!!
      به امید اون روزی که روبروی سر در دانشگاه مورد علاقه ات وایستی و با ذوق بخندی!!!
      به امید اون روزی که برای اولین بار جسد میبینی و تشریحش کنی!!
      به امید اون روزی که دوباره شب تا صبح بیداریو درس می خونی اونم برای علوم پایه !!!
      به امید اون روزی که مشغولیو شب مجبوری کشیک وایسی خیلی خسته ای، سریع میری تو پاویون تا ۱۵ دقیقه استراحت کنی بعد با صدای طی نظافت چی بیمارستان که به در میخوره و بیدار میشی و میبینی یه روپوش سفید تنته و تو دیگه کنکوری نیستی!!!
      به امید اون روزی که تو یه سالن بزرگ لباس فارغ اتحصیلی بپوشی و مامان بابات اون پایین نشسته باشن و با افتخار نگات کنن ، به امید اون روزی که کلاهتو میندازی هوا و میگی بلاخره شددددد
      اره میشه…
      همه چی میشه فقط باید تو بخوای
      بخواه و بگو خدایا به امید تو
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

10. Top | #190
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      به امید اون روزی که از جلسه کنکور میای خونه باز رو تختت دراز میکشیو از ته دلت میگی تموم شد!!
      خستگی کنکورو میزاری زمین!!
      به امید اون روزی که روز اعلام نتایج میاد و تو از خوشحالی ۴۰۰متر از زمین کنده میشی و تو همون خنده هات گریه می کنی!!
      به امید اون روزی که بری اون مغازه گندهه که اسمشم نمیدونی چیه و روپوش بچه های پزشکی رو میفروشه روزی که از این مغازه به اون مغازه میری و هلاک میشی واسه خریدن گایتون و گری!!!
      به امید اون شبی که از استرس اولین روز دانشگاه خوابت نمیبره و به امید اون صبحی که وقتی تو آینه نگاه می کنی با یه دانشجوی پزشکی روبرو بشی!!!
      به امید اون روزی که روبروی سر در دانشگاه مورد علاقه ات وایستی و با ذوق بخندی!!!
      به امید اون روزی که برای اولین بار جسد میبینی و تشریحش کنی!!
      به امید اون روزی که دوباره شب تا صبح بیداریو درس می خونی اونم برای علوم پایه !!!
      به امید اون روزی که مشغولیو شب مجبوری کشیک وایسی خیلی خسته ای، سریع میری تو پاویون تا ۱۵ دقیقه استراحت کنی بعد با صدای طی نظافت چی بیمارستان که به در میخوره و بیدار میشی و میبینی یه روپوش سفید تنته و تو دیگه کنکوری نیستی!!!
      به امید اون روزی که تو یه سالن بزرگ لباس فارغ اتحصیلی بپوشی و مامان بابات اون پایین نشسته باشن و با افتخار نگات کنن ، به امید اون روزی که کلاهتو میندازی هوا و میگی بلاخره شددددد
      اره میشه…
      همه چی میشه فقط باید تو بخوای
      بخواه و بگو خدایا به امید تو
      سلام
      واقعا تصویرسازی قشنگی درست کردی.و خیلی خوبه که بهت امید بده برای ادامه ی حرکت.ایشالا خبر موفقیتت رو میشنوم

ولی یه موضوعی هست.اونم اینه که واقعیت زمین تا آسمون فرق داره با این چیزایی که گفتی.خیییییییلی فرق داره
      من نزدیک ۳۰ساعت بود که تا امروز صبح نخوابیدم و داشتم باکتری میخوندم.۲۰۰ صفحه که خط به خطش هیچ ربطی به هم ندارن و کاملا حفظیه.حفظی های بسیاااار ناجور(هیچ مثالی هم نمیشه راجبش زد تا وقتی که خودت بیای و باکتری شناسی بخونی)
      امروز سر امتحان،استاد ۸۰ تا سوال در قالب ۱۰ صفحه گذاشت جلومون.تموووووم سوالات به سبک کنکور بود.هیییچ سوالی جواب یک کلمه ای نداشت.تمووووووم گزینه ها،یک جمله ی طولانی بود
      تموم سوالاتش بلااستثنا این بود:کدام غلط است،کدام درست است،همه به جز.... غلط است،همه درست است به جز... و.....
      حجم مطلب یه موضوعه
      نوع سوالات یه موضوع دیگه
      همه اینا به کنار،سختی وحشتناک سوالات هم اضافه شده بود.جوری که همه سوادت راجب یه باکتری،نهایتا میتونست دوتا گزینه رو از چهارتا گزینه یک سوال پوشش بده
      ترسناک ترین امتحان همه زندگیم بود.به خدا من سر هیچ امتحانی اینقد آچمز نشده بودم.الآن حالم از خودم و باکتری و پزشکی و گایتون و گری به هم میخوره.دوباره پس فردا ویروس دارم از شدت اضطراب و دلهره پاس شدن باکتری،هیچی نمیتونم بخونم

باکتری فقط یه مثال بود.از اینکه درس های این رشته،واقعا سخت و طاقت فرساس.وتنها چیزی که میتونه تورو جلو ببره،فقط علاقست
      خلاصه اینکه جدا دنبال علاقت باش.به این ظواهر و زرق و برق رشته ها هم فکر نکن.

یه چیز دیگه.وقتی که یه روز یادت رفت روپوشو بیاری دانشگاه و استاد ازت نمره کم کرد،اونموقع از روپوش هم حالت به هم میخوره

موفق باشی دوست عزیز.یکم درد و دل بود فقط

11. Top | #191
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ENZO77 نمایش پست ها
      سلام
      واقعا تصویرسازی قشنگی درست کردی.و خیلی خوبه که بهت امید بده برای ادامه ی حرکت.ایشالا خبر موفقیتت رو میشنوم

ولی یه موضوعی هست.اونم اینه که واقعیت زمین تا آسمون فرق داره با این چیزایی که گفتی.خیییییییلی فرق داره
      من نزدیک ۳۰ساعت بود که تا امروز صبح نخوابیدم و داشتم باکتری میخوندم.۲۰۰ صفحه که خط به خطش هیچ ربطی به هم ندارن و کاملا حفظیه.حفظی های بسیاااار ناجور(هیچ مثالی هم نمیشه راجبش زد تا وقتی که خودت بیای و باکتری شناسی بخونی)
      امروز سر امتحان،استاد ۸۰ تا سوال در قالب ۱۰ صفحه گذاشت جلومون.تموووووم سوالات به سبک کنکور بود.هیییچ سوالی جواب یک کلمه ای نداشت.تمووووووم گزینه ها،یک جمله ی طولانی بود
      تموم سوالاتش بلااستثنا این بود:کدام غلط است،کدام درست است،همه به جز.... غلط است،همه درست است به جز... و.....
      حجم مطلب یه موضوعه
      نوع سوالات یه موضوع دیگه
      همه اینا به کنار،سختی وحشتناک سوالات هم اضافه شده بود.جوری که همه سوادت راجب یه باکتری،نهایتا میتونست دوتا گزینه رو از چهارتا گزینه یک سوال پوشش بده
      ترسناک ترین امتحان همه زندگیم بود.به خدا من سر هیچ امتحانی اینقد آچمز نشده بودم.الآن حالم از خودم و باکتری و پزشکی و گایتون و گری به هم میخوره.دوباره پس فردا ویروس دارم از شدت اضطراب و دلهره پاس شدن باکتری،هیچی نمیتونم بخونم

باکتری فقط یه مثال بود.از اینکه درس های این رشته،واقعا سخت و طاقت فرساس.وتنها چیزی که میتونه تورو جلو ببره،فقط علاقست

یه چیز دیگه.وقتی که یه روز یادت رفت روپوشو بیاری دانشگاه و استاد ازت نمره کم کرد،اونموقع از روپوش هم حالت به هم میخوره

دکتر چطور 30 ساعت بیدار موندی؟ اونم بیدار موندنی که داشتی درس هم میخوندی
      میشه به منم یاد بدی؟

12. Top | #192
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      میشه به منم یاد بدی؟
      من دبیر فیزیک مون خیلییی امتحاناش سخت بود
      حتی یک تاپیک هم زدم در مورد معلمهام
      آدم وقتی مجبور باشه بیدار میمونه (چجوری شو نمیدونم )
      به صورت ناخودآگاه البته 30 ساعت مداوم که نمیشه گفت چون اون بین خوابهای 30 دقیقه ای تا 1 ساعت هم آدم داره
      اما خب اصلا شرایط جالبی نیست
      به قول دوستمون واقعا باید عاشق رشته اتباشی که بتونی دووم بیاری
      پ.ن: اه ، یاد دبیر فیزیکمون افتادم به قدری سخت گرفته بود که توی دوره زمانه ما که میگن راحته و کسی نمیوفته همون ترم 12 نفر تجدید آوردن

13. Top | #193
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      میشه به منم یاد بدی؟
      داداش مجبوریه دیگه.خود به خود از استرس خوابت نمیبره
      ولی جدا کار خوبی نیست اصلا.من صبح امتحان شبیه شقایق دریایی شده بودم،منتهی با این تفاوت که دیگه حتی به ساده ترین محرک های محیطی هم پاسخی نداشتم.

کلا تو دانشگاه زیاد اتفاق میوفته این قضایا

14. Top | #194
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکترآینده میلاد نمایش پست ها
      محمدجان سلام داداش خیلی هیجان زدم که بدونم اینکه شما سال ۹۵ این کتابها رو آپلود کردین حالا که سال ۹۸ هستیم شما توی چه ترمی هستین به کجا رسیدین یا انصراف دادین یا دکتر شدین ‌...خیلی کنجکاو وهیجان دارم که جوابشو بدونم
      سلام داداش گلم
      شروع ترم هفت(استاژری) ام
      تازه رشته پزشکی ازینجا به بعد خودشو نشون میده و سختیاش بیشتر هم میشه ولی خب علاقه و خصوصا اراده لازمه
      موفق باشی
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

15. Top | #195
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ENZO77 نمایش پست ها
      سلام

حجم مطلب یه موضوعه
      نوع سوالات یه موضوع دیگه

امان از باکتری
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن