خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

کتابا تو کانالهای تلگرامی موجوده رایگان
      اما انسان با گوشی حواسش پرت میشه ناخوداگاه بهتره همون کاغذیشو استفاده کنی
      کاغذیشو هر وقت بخوای میشه استفاده کرد و تو حاشیه ش نکته نوشت
      الکترونیکش ممکنه گوشیت ضربه ببینه و یا بسوزه و یا پاک بشه
      کاغذیش گرونتره اما بهتره
      میشه این کانالا رو برام بفرستی پی وی ؟ ممنون

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم تازگی توی یه نمایشگاه یه اپ پیدا کردم به اسم قبولی.
      بعد این یه سری نکته مثبت داره که فکر کنم کیفیت درس خوندن رو شدیدا بالا می‌بره برای شما.
      مثلا بهت میگه توی یه چه بحث‌هایی از یه درس اشکال داری. کجاها باید سوالا سخت‌تری حل کنی و کجاها نیازی نیست و می‌تونی با حل کردن سوالات ساده پیش بری.
      فکر کن یه چیز هوشمند حواسش به مسیر درس‌خوندن تو باشه. چقدر کار راحت‌تر میشه؟
      بعد خدایی تو این گرونی و دلار و غیره که نمی‌صرفه بری کتاب کاغذی بخری. ناسلامتی قرن ۲۱مه.

اما خوب همه اینا به کنار. اینکه میگید گوشی حواس رو پرت می‌کنه هم خودش هست. منتها وقتی من از وقتم توی گوشی به درستی استفاده کنم این مشکل حل میشه دیگه.
      من که خودم قصد دارم استفاده کنم. با مشاورم تو قلم‌چی هم صحبت کردم. اون اولش می‌گفت که نباید چنین کاری بکنی. منتها بعدش وقتی دید چقدر اطلاعات خوبی به آدم میده و مسیر درس‌خوندن آدم چقدر بهتر میشه،‌ نظرش برگشت. گفت یه مدتی تو تابستون تست کن و اگه نتیجه داد،‌ ادامه بده. اگه هم نتیجه نداد ولش کن بره.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      موبایل جلوی تمرکز رو میگیره شارژش هم زود تموم میشه باید از صب تا شب بزنی به شارژ. هم گوشیت آسیب میبینه هم چشمات. هیچی مثل کتاب آدمو به تسلط نمیرسونه. اشتباه منو نکن. کتاب بخر بعدش بذار تو اینترنت بفروش. گوشی میگیری دستت میری آهنگ گوش می کنی.میری تو نت میچرخی بعدا خدایی نکرده قبول نشدی خانواده میگن همش سرش تو گوشی بود درس نمی خوند. تو سال کنکور گوشی رو محدود کن. من و دوستم تجربشو داریم خوش آیند نیست . اپ فیدیبو همچین چیزی رو داره خیلی سبز هم یه اپ اینجوری واسه کتاباش داره. اگه کتاب رو خواستی و پیدا نکردی بخر ولی پرینت بگیر. یا مثلن واسه یکی دو درست از فیلمای آموزشی تو گوشیت بریز استفاده کن ولی 70 درصد وقتت باید با کتاب و نوشتن بگذره تا تسلط پیدا کنی وگرنه با گوشی فکر میکنی بلدی موقع تست زنی که میشه هیچی نمی تونی رو کاغذ بیاری.
      آخه ببین، اینطوریه که خیلی باحاله. مثلا من یه مدت کوتاهی استفاده کردم بهم گفت که توی چه بخشی از مشتق‌ها مشکل دارم. بعد من رفتم تمرکز گذاشتم روی اون بخش و داره کم کم مشکلم حل میشه.
      اینکه بیاد بهم بگه که چطوری مفیدتر و بهینه‌تر درس بخونم که بهتره.

روی کاغذ من نمی‌تونم خیلی دقیق بگم که کدوم سبک سوالات مشکل دارم. منتها وقتی یه چیزی مثل گوشی پشت این داستان باشه خیلی پیشرفت کردن برای من ساده‌تر میشه.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      خب پرینت بگیره که قیمت نزدیک به همون میشه و دردسرشم بیشتره!

یکی از چیزایی که من نگرانشم همین مصرفه کاغذه )
      بعد پاشم برم پرینت بگیرم؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      بفروشه بازم پول به دست میاره ولی گوشی تنبل میکنه . پول دادن بهتر از یه سال هدر دادن وقته
      سلام من پول ندارم کتاباي تستو بگيرم برا همين ميخوام از اپ خيلي سبز بوک پي دي افشو بگيرم
      وقتيم گرفتم ميزارم تو تبلتي که خيليم سالم نيس ميزنم تو شارژ و باش کار ميکنم تبلته اينترنت يا چيز ديگه هم نداره که نگران باشم....چطوره؟

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sardar_mazyar82 نمایش پست ها
      سلام من پول ندارم کتاباي تستو بگيرم برا همين ميخوام از اپ خيلي سبز بوک پي دي افشو بگيرم
      وقتيم گرفتم ميزارم تو تبلتي که خيليم سالم نيس ميزنم تو شارژ و باش کار ميکنم تبلته اينترنت يا چيز ديگه هم نداره که نگران باشم....چطوره؟

موردی نداره استفاده کن اینترنت هم داشته باشه موردی نداره وقتی بتونی برنامه بریزی و به جا استفاده کنی
      تو اینجوری یک سوم پول کتابا رو میدی و خیلی به نفعت میشه
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

7. Top | #22
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تلفن همراه بستگی به اراده خودت داره که زیاد طرفش نری....
      من خودم گوشی لمسی داشتم در زمان کنکور کارهایی که می کردم مثلاً:
      1-دانلود چند جزوه مهم
      2-گوش دادن به موزیک در زمان خستگی و همچنین سر درس هایی که کمی خسته کننده بود....
      3-چک کردن سایت کانون،دریافت کارنامه و...
      و...
      کلا زیاد استفاده نشه بهتره ولی بهتره دو ماه آخر کلا استفاده نکنید...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      تلفن همراه بستگی به اراده خودت داره که زیاد طرفش نری....
      من خودم گوشی لمسی داشتم در زمان کنکور کارهایی که می کردم مثلاً:
      1-دانلود چند جزوه مهم
      2-گوش دادن به موزیک در زمان خستگی و همچنین سر درس هایی که کمی خسته کننده بود....
      3-چک کردن سایت کانون،دریافت کارنامه و...
      و...
      کلا زیاد استفاده نشه بهتره ولی بهتره دو ماه آخر کلا استفاده نکنید...
      اگ بخوام با گوشي درس بخونم و هواس پرتي و اينا نداشته باشم برا چشمام ضرر نداره؟در ضمن تبلت هفت اينچي نه گوشي

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hin نمایش پست ها
      موردی نداره استفاده کن اینترنت هم داشته باشه موردی نداره وقتی بتونی برنامه بریزی و به جا استفاده کنی
      تو اینجوری یک سوم پول کتابا رو میدی و خیلی به نفعت میشه
      اگ بخوام با گوشي درس بخونم و هواس پرتي و اينا نداشته باشم برا چشمام ضرر نداره؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگ بخوام با گوشي درس بخونم و هواس پرتي و اينا نداشته باشم برا چشمام ضرر نداره؟در ضمن تبلت هفت اينچي نه گوشي

صفحه 7 اینچ دقیقا نمیدونم چقدره ولی کوچیکه من خودم با تبلت (10.5 و 12.9 اینچ) و لپ تاپ درس خوندم کل دانشگاهو با معدل عالیم اومدم بیرون بسته به تواناییت داره اول هیچ بازی نریزی توش+اینترنت رو قطع کنی من سال اولم که عادت کردم یه سری سایت یا برنامه هست دسترسی تو به مدت زمانی که بهش میدی به اینترنت گیم و...قطع میکنه فقط ورد یا pdf باز میذاره برات.برای چشما من صفحه تبلت و لپ تاپ جفتشون متناسب و...بود ولی عینک انتی رفلکس(بلوکات)دارم چشمام هم هیچ ضعیف نشده عینک رو توصیه میکنم واقعا قابشو گرون نخریدی یا مهم نیست فقط شیشه شو با کیفیت بگیر
      اگه بتونی پولی میدی کتابو بدی تبلت یا لپ تاپ بزرگتر بهتره که چشمات اذیت نشه
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه راحتی
      اشکالی نداره
      خداوند آن خویش خویش است

12. Top | #27
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

برای این که چشمات اذیت نشه هر چند دقیقه یک بار به مدت یک دقیقه به یه جای دور خیره شو....

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه بار من انجام دادم به خودم اومدم دیدم مایکل اسکافیلد داره خالکوبیشو به اون دیونه نشون میده که نقششو کامل کنه چون سوخته بود

توصیه نمیشه اصن
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      یه بار من انجام دادم به خودم اومدم دیدم مایکل اسکافیلد داره خالکوبیشو به اون دیونه نشون میده که نقششو کامل کنه چون سوخته بود

توصیه نمیشه اصن
      بستگي به خوده ادم داره که چقد مصمم باشه

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگي به خوده ادم داره که چقد مصمم باشه

خلاصه تجربه ما بود اوایل خوب پیش میرفت بعد انگیزم که کم شد این اتفاقا پیش اومد
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن