خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 189
    1. Top | #136
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_315 نمایش پست ها

برای روز اول
      با حداقل فشارررررر

۲ ساعت ادبیات آرایه و خلاصه نویسی
      سلام و خسته نباشید
      من ی سوال همیشه برام پیش میاد ، شما خلاصه چیو مینویسید ؟ آخه همیشه در حال خلاصه نویسی هستید

2. Top | #137
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تجربه این سالها و تجارب دیگران بهم ثابت کرده جزوه و یا خلاصه ای که خودت به سلیقه خودت با دست خط خودت با حال و ذهن خودت بنویسی طلایی ترین چیز تو 3 ماه آخر و الماس ترین چیز تو ماه آخره

برا همین امسال که سال اخره و و قطعا اخرین سال تلاش من ازین ظرفیت به نحو احسن استفاده میکنم.

مثلا برا همین ارایه ادبی
      یه جزوه خلاصه سوسکی به کمک موج آزمون و الگو و گاج و سلیقه خودم درست میکنم و خلاصه طور همیشه میمونه واسم برای مرور همیشم

در باقی دروس هم همینطور

3. Top | #138
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saarland نمایش پست ها
      سلام ممنون
      من پارسال اونجا میرفتم اما سالن مطالعه اش دخترا و پسرا هر دو طبقه دوم بودش،چون نزدیک بزرگراهه سروصداش خیلی زیاد بود
      آره جفتش طبقه دومه من روز اول دقت نکرده بودم، سروصداش با این چیز زردا(ear pluger) از داروخونه میگیری میذاری گوشت درست میشه

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب بریم سراغ گزارش امشب من

راستش امروز خیلی حالم بد بود سراسر استرس بودم، صبحش خوب بودما ولی اتفاقایی که در طول روز برام افتاد همش ضد حال بود برام، زندگیم بعد از دو راند باخت به من، دور سومو با راهنمایی های مربیش تونسته بود چغر ظاهر شه و با قدرت شروع کرده بود ،گوشه ی رینگ گیرم انداخته بود و پشت سر هم هوگ چپ و راست روونه ی صورتم میکرد ولی تونستم با یک هواخوری کوچیک ، یک آپارگاد سنگین بهش بزنم طوری که تا آخر راند دور و برم پیداش نشد

و اینارو خوندم

یک ساعت عربی و زبان
      یک ساعت و نیم ریاضی
      یک ساعت و نیم شیمی
      دو ساعت زیست
      مجموع شیش ساعت، کلا از ثبت تعداد تست غافل شدم ذهنم خیلی آشفته بود

بچه ها ی درد و دلی بکنم باهاتون؟ واقعا بعضی چیزا خیلی نعمتای ساده ایین که نمیتونیم ببینیمشون تا از دستشون ندیم، همین که یک اتاق دارید که توش درس بخونید یا تن سالمی که باهاش برید کتابخونه، اون 24 ساعتی که کامل مال خودتونید(من در حال حاضر این نعمت رو از دست دادم و الان چقدر قدرشو فهمیدم) غذا و جای خوابی که در اختیارتونه، خانواده ای که هر روز به صورتای خوشگلشون نگاه میکنین، کم چیزایی نیستن ها ولی انقدر از اول داشتیم که برامون عادی شدن، به سبیلای همین داداشامون قسم سیزده ماهه ی شب خواب راحت نداشتم، حتی توی مرخصی هم خواب پادگان میبینم، خیلی بابت این قضایا ناراحت بودم ولی یک کادری داریم خیلی آدم شوخ طبعیه و خیلی باهاش جورم 29 سال خدمت داره، ی روز بهش گفتم آقای فلانی خیلی خسته ام، این که همزمان هم کنکوری ام هم سرباز، توی منطقه محروم و دور از خانواده دیگه واقعا نمیکشم، گفت پسر تو از من بیشتر سختی کشیدی؟ سی سال تنهایی و خدمت توی بدترین مناطق ایران دارم، زندگی یک چیزو بهم یاد داد، باید بخندی بهش تا بگذره، اگه بهش نخندی ضربه فنیت میکنه...صبر کنین ببینم چرا اینجوری شد اصلا؟ من میخواستم ی چی دیگه بگما چرا کار انقدر به جاهای باریک کشید از استرس پریدم توی قدر دونستن، از نعمتا پریدم به نصیحتبیخیال کلا نتیجه اخلاقی اینکه شامپو کلییر بزنید تا فوتبالتون خوب شه و به حرفای پوتک و خلسه هم گوش ندین چونکه خیلی بی مودبن

من برم که فردا باید با قدرت گاو رد بول و سرعت خرس اون قوطی مشکیا بلند شم و حرکت کنم به سمت بندر، کنکورم نمیرم احتمالا چون سمه الان واسه روحیم

من برم لالا

For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 14 تیر 1398 در ساعت 03:53

5. Top | #140
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام -_-
      چقد غریب شده اینجا برام -_-
      همش تقصیر کنکوره لعنتیه...بچه ها من بد باختم خودمو ینی لهههههه لهماااااااااااااا
      *هفته ی بسیارررررر داغونی داشتم همش جنگ داشتم که سرجلسه برم یا نه...رفتم و میخوام با سسسسر برم تو دیوار.
      تمام
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

6. Top | #141
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_315 نمایش پست ها
      تجربه این سالها و تجارب دیگران بهم ثابت کرده جزوه و یا خلاصه ای که خودت به سلیقه خودت با دست خط خودت با حال و ذهن خودت بنویسی طلایی ترین چیز تو 3 ماه آخر و الماس ترین چیز تو ماه آخره

برا همین امسال که سال اخره و و قطعا اخرین سال تلاش من ازین ظرفیت به نحو احسن استفاده میکنم.

مثلا برا همین ارایه ادبی
      یه جزوه خلاصه سوسکی به کمک موج آزمون و الگو و گاج و سلیقه خودم درست میکنم و خلاصه طور همیشه میمونه واسم برای مرور همیشم

در باقی دروس هم همینطور
      فرمایش شما متین. ایشالا که این خلاصه ها فقط مرحله ی نوشتن نداشته باشه خونده هم بشه و به بهره برداریم برسه
      در من چه میگذرد؟؟؟

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بچه ها من میخوام سنجش بدم
      به نظرتون ازمون تابستانه سنجش هم برم یا همون اولین ازمون ابان

برنامه شما چیه

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم موافقم من برای امسال خلاصه نویسی نداشتم همش کتابا دستم بود از این کتاب به اون کتاب

9. Top | #144
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سرندیپیتی نمایش پست ها
      بچه ها من میخوام سنجش بدم
      به نظرتون ازمون تابستانه سنجش هم برم یا همون اولین ازمون ابان

برنامه شما چیه
      ازمون اگر میری از همین تابستون برو.
      من هنوز تو شوکم:/
      در من چه میگذرد؟؟؟

10. Top | #145
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AynazZ نمایش پست ها
      سلام -_-
      چقد غریب شده اینجا برام -_-
      همش تقصیر کنکوره لعنتیه...بچه ها من بد باختم خودمو ینی لهههههه لهماااااااااااااا
      *هفته ی بسیارررررر داغونی داشتم همش جنگ داشتم که سرجلسه برم یا نه...رفتم و میخوام با سسسسر برم تو دیوار.
      تمام
      این چه حرفیه؟ اصلا از 100 هزار که بدتر نداریم، کسی بوده که 100 هزار رو سال بعد کرده 700، یقه زندگیتو بگیر بهش بگو اندفعه دیگه نه بهش بگو با بقیه کسایی که زمین زده فرق داری و ثابت کن بهش امشب قبل خواب زره و شمشیرتو بذار زیر بالشتت چون فردا قراره بد بلایی سر مشکلات بیاری

For the Axe to come down

11. Top | #146
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سللم دوستای گلم شبتون به خیر و خوشی باشه، اولا که امیدوارم اونایی که کنکور دادن امروز به اون چیزی که میخوان برسن

امروز صبح تا آلارم گوشی به صدا دراومد به سرعت سرویسای پرشی فرهاد قاءمی بلند شدم و تا آب رسید به صورتم کلک زبان و تمرین محاسبتو کندم

بعدم شروع کردم به چیدن کتابام توی کیفم خیلی خیلی با دقت و ظرافت آخه میدونید من رو کتابام خیلی حساسم کافیه یک لکه روشون بیفته تا کما بزنم خیلی با عشق و علاقه بهشون نگاه کردم گفتم آخه قربونتون برم اگه شماها نبودید من چیکار میکردم؟ کتابامم سکوت کردن که البته طبیعیه بعد ازونم زدم تو ترمینال و پیش بسوی بندرعباس، اندفعه با خوشحالی دارم میرم چون قراره بزودی بیام شهر خوشگل خودم و احتمالا بتونم حداقل هفته ای ده ساعت افزایش مطالعه داشته باشم تازه با کیفیت سه برابر بیشتر

از برنامه درسی هم که عرضم به حضور جنتل منا و جنتل وومنای آینده که
      نیم ساعت زبان و ت م
      دو ساعت زیست
      یک ساعت خوندن لغتای تازه ی زبان نظام جدید
      مجموع سه ساعت و نیم، اونجوری نگا نکنین بخدا همینم بزور توی اتوبوس خوندم

کتاب قدرت زمان از برایان تریسی رو هم نصفشو خوندم کتاب جالبیه ولی خیلی جاهاش که به درد کنکوریا نمیخوره خیلی جاهاشم الکی طولانی توضیح داده کلا بخوایم مطالب بدرد بخور واسه کنکورو از توش دربیاریم فکر کنم در حد پونزده صفحه دفترچه بشه

خب حالا وقتشه برم در پادگانو باز کنم همه موندن پشت در، حمل بر خودستایی نباشه ها ولی پادگان مال منه بابام برام انداختش پشت قبالم، شبتون خوش

For the Axe to come down

12. Top | #147
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها کجایین؟ میبینم که انرژی هاتون افتاده و از گزارش خبری نیست ، ازونجایی که من انقدر انرژی دارم که اضافه اومده، تصمیم گرفتم یک مقدارشو بذارم سر در انجمن هرکی اومد تو فیض ببره

امروز به هم خدمتیم میگم میدونی ویکتور هوگو کیه؟ برگشته میگه من فوتبالی نیستم(کاملا واقعی)، ببینید تروخدا وضعیت مارو
      :troll (1):
      پس ازینکه به علت مکالمه ی بالا روحم شاد شد، به گزارش خبرگزاری بی بی سی کنکوری:
      شیمی یک ساعت
      زیست یک ساعت و نیم
      ادبیات نیم ساعت
      مجموع سه ساعت، 31 تست

قول میدم توی این هفته کمترین ساعت مطالعه ای که داشتم همین امروز بوده باشه

من لالا دارم

For the Axe to come down

13. Top | #148
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      بچه ها کجایین؟ میبینم که انرژی هاتون افتاده و از گزارش خبری نیست ، ازونجایی که من انقدر انرژی دارم که اضافه اومده، تصمیم گرفتم یک مقدارشو بذارم سر در انجمن هرکی اومد تو فیض ببره

امروز به هم خدمتیم میگم میدونی ویکتور هوگو کیه؟ برگشته میگه من فوتبالی نیستم(کاملا واقعی)، ببینید تروخدا وضعیت مارو
      :troll (1):
      پس ازینکه به علت مکالمه ی بالا روحم شاد شد، به گزارش خبرگزاری بی بی سی کنکوری:
      شیمی یک ساعت
      زیست یک ساعت و نیم
      ادبیات نیم ساعت
      مجموع سه ساعت، 31 تست

قول میدم توی این هفته کمترین ساعت مطالعه ای که داشتم همین امروز بوده باشه

من لالا دارم
      خسرو دادا چی میزنی (شوخی)

من دیروز هیچی نخوندم کلی خوابیدممممم بعدم نتو.... :/ آخرم شام درست کردم

امروزم هنوز شروع نکردم
      در من چه میگذرد؟؟؟

14. Top | #149
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نام خدا
      پروتین سازی + شیمی دو فصل 1

15. Top | #150
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بسم الله الرحمن الرحیم
      تقدیم به ساحت مقدس حضرت فاطمه زهرا (س)

باعرض سلام خدمت همه وبا آرزوی سلامتی وموفقیت برای شما

بنده هم به شما می پیوندم وهر شب ساعت مطالعه خودم روبرای شماعزیزان به اشتراک خواهم گذشت

امیدوارم هرجای ایران زمین هستید سالم وسلامت باشید همیشه بدرخشید ودرپناه خداوند متعال حال دلتون خوب باشه

یا علی.

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن