خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نیاز به کمک فوری در خصوص تبصره و درصد کنکور

سلام
      خواهش میکنم تو این مسئله کمکم کنید. من برای اینکه شهریور ماه بتونم نمره خوبی بیارم 1 نمره در درس شیمی و 5-4 نمره در درس فیزیک نوشتم، که با احتساب نمره پایین اصلی خودم میتونستم این دروس رو در شهریور بخونم و نمره کامل کسب کنم (برای کنکور). حالا مدرسه چند نمره به بچه ها ارفاق کرده و با این اوضاع من مشمول تبصره میشم. (نمره سالانه دو درسم بیشتر از 10 میشه) حالا باید چی کار کنم؟ شما رو به خدا نگین باید با پزشکی خداحافظی کنم.
      باقی نمرات من تا اینجا خوب بوده، اما این دو درس...
      حالا به نظرتون اگر درس سومی (مثلا زبان) به این دو درس اضافه بشه از قانون تبصره خارج میشم و امکان جبران در شهریور هست؟ (به خاطر تاثیر نمرات در کنکور؟)
      خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doraemon نمایش پست ها
      سلام
      خواهش میکنم تو این مسئله کمکم کنید. من برای اینکه شهریور ماه بتونم نمره خوبی بیارم 1 نمره در درس شیمی و 5-4 نمره در درس فیزیک نوشتم، که با احتساب نمره پایین اصلی خودم میتونستم این دروس رو در شهریور بخونم و نمره کامل کسب کنم (برای کنکور). حالا مدرسه چند نمره به بچه ها ارفاق کرده و با این اوضاع من مشمول تبصره میشم. (نمره سالانه دو درسم بیشتر از 10 میشه) حالا باید چی کار کنم؟ شما رو به خدا نگین باید با پزشکی خداحافظی کنم.
      حالا به نظرتون اگر درس سومی (مثلا زبان) به این دو درس اضافه بشه از قانون تبصره خارج میشم و امکان جبران در شهریور هست؟ (به خاطر تاثیر نمرات در کنکور؟)
      بذار کارنامت بیاد ببین نمراتت در چه حدی هستن اگه خیلی وضع نمراتت خرابن که دیپلم مجدد بگیر اگه ام نه بیشتر بخون که اون تاثیر منفی رو جبران کنی
      هیچوقت پزشکی واسه کسی بسته نیست
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آپ

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doraemon نمایش پست ها
      سلام
      اگه جمع نمرات سالیانه 100 بشه یعنی معدلش 10 بشه کاریش نمیشه کرد!قبولی!
      حتی اگه 7 بشه هم باز با تبصره قبولی!
      درستش این بود که شما در این گونه آزمون های که چنین قصدی داشتید غیبت میکردید!غیبت موجه با گواهی و ...
      در این صورت اگه حتی مستر و پایانی 1 رو هم 20 میگرفتید بازم هم باید در آزمون شهریور یا... شرکت میکردید و حداقل 10 بایستی 10 بیاورید!البته کسی که این جوری میکنه میره یه نمره خیلی خوب میگیره نسبتا!
      .................................................. .................................................. ....
      ذر ضمن جواب سوال دومت خیره نمیتونی قانون رو این جوری دور بزنی!نظره من اینه که یه جوری با رئیس حوزه یا مصحح ارتباط برقرار کنی مثلا اعتراض بزنی و بعد باشون صحبت کنی و بگی که جریان اینجوریاست... و شما لطف کنید به من 1,2 بدبد تا تجدید بشم شهریور بیام!
      یا اینکه در صورت امکان نمره ی ارسالی مدرسع رو تغییر بدی!
      بببین داداش شدنیه ولی یکم دنگ و فنگ داره...ولی نگران نباش دنبالش رو بگیری کارت رو راه میندازند...
      ویرایش توسط Penintent : 23 خرداد 1394 در ساعت 04:31

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همینجا سوالمو بپرسم تاپیک نزنم دیگه
      شما درساییو که شامل تبصره میشه رو کاراشو انجام دادید؟اخه مدرسه ما گفت اطلاع میدیم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      همینجا سوالمو بپرسم تاپیک نزنم دیگه
      شما درساییو که شامل تبصره میشه رو کاراشو انجام دادید؟اخه مدرسه ما گفت اطلاع میدیم
      سلام
      تبصره بعد اعتراض هست به ما گفتن هنوزه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)