خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 80
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fairy_shaghayegh نمایش پست ها
      هممون بدبختیم نگران نباشید
      به نکته دقیقی اشاره کردید

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخیشششش، نگرانیم رفع شد ...

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      آخیشششش، نگرانیم رفع شد ...
      بازم خدا رو شکر که الحمدلله و گرنه والا بخدا!

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی وقته اینطور روحیه نگرفتم مرسی واقعا

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      بازم خدا رو شکر که الحمدلله و گرنه والا بخدا!
      از دست تو سجاد، استغفرالله الذین آمنو و عملوالصالحات

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه دوست عزیزی گفت دارو بخونی نمیتونی هزیه دانشگاه رو دربیاری نخون حرف ایشونو گوش نده دانشجو هایه دارو از وسطایه دانشگاه داروخونه کار میکنن کلی پول درمیارن هر رشته ای هم بخونی اگه دولتی باشه دانشگات یجوری میتونی پوله کتابارو دربیاری خیالت راحت تازه خیلی اوقات جزواتو از سال بالاییا مفتی میگیرن یا کتابایی رو میتونی از خوده دانشگاه امانتی بخونیاصلا به این قضییش فکر نکنم ولی میخواستم بگم واقعا اینکارشون اشتباه بود من یکی از دوستام سربازی میرفت از سربازی که برمیگشت هرروز میومد کتابخونه تا شب درس میخوند زیستو شیشمی و اکثر درسایه پایه رو جمع کرده بود بنده خدا مبتکران به اون حجیمی رو دهمشو کامل زده بود بعد اعلام کردن باید نظام قدیم بدی ایشونم مثل شما به باد رفت امیدوارم درست بشه ولی دوسته من که سریع رفت کتاباشو فروخت کتابایه دست دومه قدیم خرید الانم داره نظام قدیم میخونه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم خیلی ها شرایطشون مثل شماست من خودم لیسانس هستم و 35 ساله از ارشد انصراف دادم به خاطر پزشکی و دی منابع جدیدو تهیه کردم طبق مصوبه سنجش ی مقدار قدیم داشتم که ریختم دور حق انتخاب قانوتیه وباید بدن خیلی ها شرایطشون مثل شماست نهایت حق انتخابم داده نشد تا شهریور صبر میکنیم 99 جدید بخونیم به نفعه چون 1400 باز جدیده و شما قبولم بشی بخای تدریس کنی باز جدیده کتابا نه قدیم بهتره بیای گروه حق انتخاب و در جریان خبرا باشی انشالله به زودی حق انتخاب بدن

8. Top | #68
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      یه دوست عزیزی گفت دارو بخونی نمیتونی هزیه دانشگاه رو دربیاری نخون حرف ایشونو گوش نده دانشجو هایه دارو از وسطایه دانشگاه داروخونه کار میکنن کلی پول درمیارن هر رشته ای هم بخونی اگه دولتی باشه دانشگات یجوری میتونی پوله کتابارو دربیاری خیالت راحت تازه خیلی اوقات جزواتو از سال بالاییا مفتی میگیرن یا کتابایی رو میتونی از خوده دانشگاه امانتی بخونیاصلا به این قضییش فکر نکنم ولی میخواستم بگم واقعا اینکارشون اشتباه بود من یکی از دوستام سربازی میرفت از سربازی که برمیگشت هرروز میومد کتابخونه تا شب درس میخوند زیستو شیشمی و اکثر درسایه پایه رو جمع کرده بود بنده خدا مبتکران به اون حجیمی رو دهمشو کامل زده بود بعد اعلام کردن باید نظام قدیم بدی ایشونم مثل شما به باد رفت امیدوارم درست بشه ولی دوسته من که سریع رفت کتاباشو فروخت کتابایه دست دومه قدیم خرید الانم داره نظام قدیم میخونه
      بله میدونم خودمم درجواب اون اقاهمیناروگفتم اما ایشون توقسمت امتیازگفتن که بخیل نیستنووازروخوبی گفتن چون دیدن شرایط مالیم خیلی اوکی نیس .
      درهرحال نظرشون محترمه
      ازشماهم خیلی ممنون.

9. Top | #69
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      من همین الان و از پشت همین تریفون دو مورد رو با قاطعیت اعلام میکنم:
      1)کنکور امسال،آسان ترین کنکور تاریخ خواهد بود

2)حق انتخاب داده خواهد شد.پس شما بدون هیچ دغدغه ای درساتون رو بخونین
      ممنون ازروحیه دادنتون خیلی ببخشیدولی اقای سبطیم شب عیدتوکانالشون گفتن که قطعاکنکور99انتخابی خواهدشداینم عیدی من به شما اماپنج روزبعدجناب غلامی وسازمان رنجش! نابودمون فرمودن....
      بنابراین خیلیم قاطع حرف نزن داداچ نکنه یادت رفته اینجاایرانه؟؟!!!
      ممنون ازنظرت ومثبت اندیشیت ان شاءالله موفق باشی

10. Top | #70
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام ببین هر کمکی بخوای در حد توانم انجام میدم . زیست الگو میتونی بخونی از فیدبو بخر بخون اما میدونم نمیشه . فیلم های الا نظام قدیم رو نگا کن و کتاب رو یجوری حل میکنیم . ببین اصلا نمیخوام از این موردا بشنوم به مولا قسم از خودم متنفر میشم که من به این راحتی دارم کتاب میخرم و یکی رو اینجوری میزارن سر کار . دوست خوبم لیست کتاب هات رو بزار شاید بتونیم هر کدوممون چندتا بخریم بلکه با پولش بتونی منابع خودت رو از اول بخری (ولی اگه شانس پیدا کردنشون رو داشته باشی) .......

جامعه ای درخواب
      ملتی عاشق خواب
      عاقلان از فرط ترس درخواب
      ممنون ازلطفت برادرعزیز . خیلی متشکرم ازمهربانی شما....
      ناراحت نباشید . فوق آخرش اگه هیچ راهی نداشتم وکتاب گیرنیوردم وحق انتخاب ندادن یع جفت گوشواره تنهاسرمایمه که گذاشته بودم بفروشم که برم چن تاازمون شرکت کنم بااون میرم منبع میخرم ودیگه آزمون شرکت نمیکنم وقیدشومیزنم

11. Top | #71
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      داروسازی کلا اینده ی خوبی نداره تو کشور ما... حقوق شما با کار کردن تو داروخونه چیزی حدودا ۳_۴تومنه... طول تحصیل شما ۶ سال!!!!
      برای داروخونه زدن هم نیاز به وضع مالی خوب و سابقه کاری مشخصی دارید ولی اگر علاقه دارید همون دارو رو بخونید
      میگن هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد!!!
      امیدوارم موفق باشی دوست عزیز... با توجه به شرایطت هر وقت کتاب خاصی رو نیاز داشتی میتونی تو انجمن اعلام کنی و کسی که کتابش رو تموم کرده و نیازی بهش نداره میتونه بهتون اهدا کنه
      درسته امابازهم ازخیلی ازرشته های لیسانس بهتره وحقوقش به 8-9تومنم میرسه واین حقوق برای یه خانوم که وظیفه تامین مخارج زندگی رونداره حقوق خیلی خوبی محسوب میشه واینکه شغلش بازهم برای یه خانم عالیه چون کشیک وشیفت شب نداره وراحترمیشه به خونه وزندگی رسید .
      ممنون ازپستتون. موفق باشید

12. Top | #72
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      ممنون ازلطفت برادرعزیز . خیلی متشکرم ازمهربانی شما....
      ناراحت نباشید . فوق آخرش اگه هیچ راهی نداشتم وکتاب گیرنیوردم وحق انتخاب ندادن یع جفت گوشواره تنهاسرمایمه که گذاشته بودم بفروشم که برم چن تاازمون شرکت کنم بااون میرم منبع میخرم ودیگه آزمون شرکت نمیکنم وقیدشومیزنم
      سلام بنده کنکوری نظام قدیم هستم و ان شاء الله جمعه هفته آینده کنکور دارم اگر حق انتخاب بهتون ندادن به ایمیلی به آدرس ایمیل بنده بزنید من کتاب هامو براتون ارسال میکنم موفق باشین یا علی

13. Top | #73
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      3 4تومن؟کد.وم شهری؟عزیز من اینجا 8تومنه بالا ده تا دارخونه رفتم بعد اینکه نسبت ب کاری ک میکنن درامد خوبی دارن شیفت ندارن خون خون ریزی ندارن استرس ندارن زیر کولر پشت میز نهایتش دوتا ویزیت ...الانم با قانون جدید حقوقشون بیشتر شده
      اره خب مگر اینکه خوش شانس باشید اینقد درامد داشته باشید
      پرستار با حقوق ۹ تومن داریم با حقوق ۱۸۰۰ هم داریم!!!!
      گاهی وقتی خیلی هم بلند پروازی کنیم زمین میخوریم یکم باید واقع بینانه نگاه کرد... پیدا کردن کار تو این رشته اونقدراهم اسون نیست تازه اگه هم بگیرن حقوق خوبی نمیدن!!!
      در ضمن کسی که تو یه داروخونه لاکچری و دو شیفت هم کار میکنه قطعا حقوقش عادی نیست!

14. Top | #74
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      3 4تومن؟کد.وم شهری؟عزیز من اینجا 8تومنه بالا ده تا دارخونه رفتم بعد اینکه نسبت ب کاری ک میکنن درامد خوبی دارن شیفت ندارن خون خون ریزی ندارن استرس ندارن زیر کولر پشت میز نهایتش دوتا ویزیت ...الانم با قانون جدید حقوقشون بیشتر شده
      داروسازی میخونید شما؟؟؟
      یکی از دوستانم داره دارو میخونه به خاطر اوضاع کار داغونی که هیچ شباهتی به اون چیزی که بقیه گفتن نداشته امسال میخواد بازم کنکور بده واسه دندون!

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      به نظر من اون دوستمون هم که گفته فرهنگیان بخون اشتباه نکرده و راه حل خوبی رو به شما داده
      مثلا میرین فرهنگیان از همون اولش ۳۰۰_۴۰۰تومن بهتون میدن که خرجتونو تا حدودی پوشش میدین کارتونم تضمینه دیگه!
      ولی برید دندون و چمیدونم پزشکی و اینا
      باید ۶_۷سال از جیب بخورید بعدشم دوسال طرح بگذرونید با حقوق یه تومن!
      بعدشم وارد بازار کاری بشید که یه عالمه رقیب هست و نه میتونید مطلب بزنید نه میتونید حتی از رقیباتون جلو بزنید
      پرستاری هم که حقوقش به اندازه فرهنگیانه شایدم کمتر...
      تازشم در طول تحصیل هیچ کمک هزینه ای به شما نمیشه!
      پزشکی و پیرا پزشکی اونقدراهم راحت نیست هم واسه کنکور سختی میکشید هم واسه بعد از قبولیتون و تحصیل بلند مدتتون!
      با یه دانشجوی پزشکی صحبت میکردم میگفت ۲۶ سالمه مثلا دانشجوی پزشکی ام ولی خرجمو هنوز بابام میده
      کی گفت طرح ماهی 1 تومن :
      طرح پزشکی بین 5 6 تومن تا 10 تومنه بسته ب منطقه خدمت

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن