خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 262
    1. Top | #196
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esiya نمایش پست ها
      سلام
      سینا جان کتابارو به تفکیک چند بار دوره کردی؟بخصوص زیست
      سلام
      من همزمان با آزمونها دوره می کردم و برنامه مرورم مطابق برنامه آزمون بود ولی در ماه آخر هم زیست و شیمی و دین و زندگی رو ۲ بار‌ مرور کردم

2. Top | #197
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      [quote=kaveh.mz;1392759]
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      سلام فکر نمی کنم الزاما برای نظام جدید هم مناسب باشن این منابع چون بعضی مولف ها تغییر کردن[/quoe]

سلام شما بین فیزیک پایه خیلی سبز و پایه مبتکران به نظرتون کدوم میتونه بهتر باشه؟ چون درسنامه هردو خوبن برا من ولی از نظر تستی راستش نمیدونم کدوم بهتره چون مبتکران حس میکنم تستاش کم هستن
      خیلی سبز بهتره

3. Top | #198
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم بابت رتبه تون
      سوالی که داشتم در مورد درس شیمی هس.
      شما اگه برگردین عقب درس شیمی رو چطوری میخونین که بهتر جواب بگیرین و کلا نظرتون در مورد تغییرات چندسال اخیر سوالای شیمی چی هس. ممنون میشم راهنمای کنین مرسی

4. Top | #199
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siamak136 نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم بابت رتبه تون
      سوالی که داشتم در مورد درس شیمی هس.
      شما اگه برگردین عقب درس شیمی رو چطوری میخونین که بهتر جواب بگیرین و کلا نظرتون در مورد تغییرات چندسال اخیر سوالای شیمی چی هس. ممنون میشم راهنمای کنین مرسی
      سلام
      شیمی کنکور در سال های اخیر هم حفظیات و هم مسائل نسبتا دشوارتری نسبت به سال های قبل داشته و به تبع آن سبک مطالعه هم در حفظیات باید دقیق تر و در مسائل حل سوالات دشوار ولی استاندارد و هم چنین سوالات ترکیبی باشد.
      فاکتور خیلی مهم دیگه در درس شیمی زمان هست که حل کردن آزمون های زمان دار فراوان بسیار مهمه تا ذهن شما به این توانایی برسه.

5. Top | #200
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سینا جان بنظر شما یه فرد از الان شروع کنه میتونه به 3 تا رشته ی تاپ فکر کنه؟

6. Top | #201
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلا خسته نباشید نظرتون درباره ریاضی تخته سیاه چه طوره؟ چون بعضیا می گن خیلی سخته و دور از کنکوره؟

7. Top | #202
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      سلا خسته نباشید نظرتون درباره ریاضی تخته سیاه چه طوره؟ چون بعضیا می گن خیلی سخته و دور از کنکوره؟
      سلام یک سری سوالات تالیفی داره که اونها بنظرم دور از کنکورن ولی سوالات آزمون های آزماشیش برای تمرین تست چالشی مناسبه

8. Top | #203
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام یک سری سوالات تالیفی داره که اونها بنظرم دور از کنکورن ولی سوالات آزمون های آزماشیش برای تمرین تست چالشی مناسبه
      سلام اقا سینا تبریک برا قبولی-بانک تست منتا خوبه برا فیزیک و ریاضی کار کنم البته در کنار کتاب اصلی و به عنوان ازمون ؟

9. Top | #204
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      سلام اقا سینا تبریک برا قبولی-بانک تست منتا خوبه برا فیزیک و ریاضی کار کنم البته در کنار کتاب اصلی و به عنوان ازمون ؟
      سلام ممنون بله تستای خیلی مفیدی هستن .

10. Top | #205
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون بله تستای خیلی مفیدی هستن .

سلام اقای ملکی...
      من فارغ التحصیل هستم و تا اینجا خوب پیشرفتم ولی الان یکی دوهفته هست که نگرانی باعث حواس پرتیم شده ...
      از بابت اینکه اگه قبول نشم دیگه معافیت تحصیلی ندارم و باید برم سربازی. یعنی یه گره ذهنی شده برام خواستم ببینم شما هم همچین مشکلاتی داشتین ؟ و اینکه اگه شما بودین چکارمیکردین؟
      ممنون از راهنماییتون

11. Top | #206
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با کمال احترام شماهام با رفیقاتون دنبال سرکیسه کردن ملت هستین...اون رفیقاتون تو دانشگاه تهران که به نام گروه تیم والس دارن کار میکنن پک کنکور میدن 5 میلیون تومان یعنی هرکی پول داره موفقه یعنی دارندگی و برازندگی..... بابا یکبار نشد یک رتبه برتری بیاد و ریز به ریز نحوه تست زنی و خوندنشو بگه تا بچه ها استفاده کنند و هرگز هم نخواهند گفت چون پته‌ی خودشون رو میزیزن رو آب که از چه امکاناتی استفاده کردن.....
      مثلا از یک رتبه برتری که زبان 100 زده بود پرسیده بودن واسه زبان چی منابعی خوندین گفته شهاب اناری ولی دیگه نگفت چطور داره به سوالات قواعد خارج از کتاب زبان انگلسی و واژگان تو کنکور جواب میده؟
      یا چطور به سوالات شیمی کنکور که بعضا خارج کتابه دارین جواب میدین اونم توی 35 دقیقه حتما مبتکران خوندین؟!
      یا مثلا واقعا چطور میشه تو آرایه ادبی قوی شد وقتی میری کتاب عبدالمحمدی رو میخونی (کتابی که همه برای کنکور توصیه میکنن) بخش آرایه مثلا تست داده که کدام گزینه تشبیه وجود ندارد....بعدش میری پاسخ تشریحی میخونی اینطور پاسخ داده: گزینه 2 صحیح است چون در این گزینه هیچ گونه تشبیهی وجود ندارد.
      اینگونه موارد است که داره بچه ها رو اذیت میکنه اگه مردی اینا رو جواب بدین..
      دوست من در آخر بابت لحن تند عذرخواهی میکنم...شما بذار به حساب ناراحتی ناشی از بی عدالتی آموزشی در ایران
      « به نام خداوند جان و خرد »

سلام

شاید این روز ها با مشاورای کنکور زیادی در فضای مجازی و حقیقی روبه رو شده باشید ....مشاورایی که هیچ سوادی در زمینه کنکور ندارن....نه کنکور دادن .... و نه سختی کنکور رو تجربه کردن !!!

خب به نظرتون راه موفقیت در کنکور چیه ؟ فلان موسسه معروف ؟ فلان آموزشگاه؟ فلان دبیر مشهور ؟ یا فلان جزوه زیست ؟

کدامیک؟؟

شاید باورش یکم سخت باشه ...ولی رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور ...
      افرادی که به معنای واقعی کلمه در کنکور موفق شدند.... چنین نظری ندارند !!!!!

خب پس چطوری موفق شدند؟؟ یا بهتره بگیم چطوری موفق شدیم ؟؟؟

ما جمعی از دانشجویان پزشکی دانشگاه تهران هستیم .....و دور هم جمع شدیم برای همین !!!

این که موفق شدن رو به دوستای کنکوریمون یاد بدیم ....

بهشون بگیم راه موفقیت اون چیزی که فکرش رو میکنید نیست....

گام اول موفقیت، خودِ فرده ....
      بهترین مشاور هر کس خودشه ...خودش!

کار ما اینه که با دوست های کنکوریمون همفکری کنیم تا به یک روش مختص خودمون برسیم ...

طرز مطالعه مختص خودمون

روش تست زدن مختص خودمون

و ... برنامه ریزی مختص خودمون!!!!

اگر فکر می کنید که ارتباط با یک رتبه برتر خیلی میتونه موثرتر از مشاوره های بازار شلوغ پلوغ کنکور باشه ...

صمیمانه خواهان کمک به شما هستیم.

ویرایش توسط Bffensive : 03 تیر 1398 در ساعت 16:32 دلیل: حذف ایدی پیام ریپلای شده

12. Top | #207
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست من شما امتحانت رو پس دادی و این حرفها رو به خودت نگیر ولی من رک و صریح حرف میزنم چون اعصابم از این مشاورایی که خاله خرسه هستن بدجور خورده
      آخه جالبه همه همین حرف شما رو میگن که ما اومدیم تا بی عدالتی رو از بین ببریم تا مملکت گل و بلبل بشه همین تیم والا سبط اصلا خود والا سبط چندتا همایش موفقیت رفته بعدش داره همون مباحث رو به قیمتای هنگفتی به خلق الله میفروشه و کسی هم که بهشون معترض میشه جوابشون اینه که این پکیج به درد شما نمیخورد.....من یک چیزی رو خوب فهمیدم. مشاوره مساوی است با بازی کردن با اعصاب جوانهای مردم و خالی کردن جیب آنها به شیوه‌ی کاملا حرفه ای.
      دوست عزیز من کسانی رو دیدم که برای اینکه کسی متوجه نشه دارن از روی چه کتابی تست میزنن، رفتن کتابشونو جلد کردن تا مشخص نشه بعد انتظار دارین این روشهای مطالعه ای که نوشتید رو باور کنم درسته یا نه؟!
      میخوام بدونم من و شما هر دو مون فصل حرکت شناسی رو میخونیم و هر دو به میزان برابری تست و تمرین میکنیم اونوقت چرا شما 100 میزنی ولی من 50؟
      چطور میشه در هر 1 دقیقه یک تست تخصصی زد؟!
      یا وقتی یک فصلی رو توپ میخونی چطور باید همون امادگی رو تا آخر حفظ کرد؟!
      .......................................
      چه صحبتی هم راجع به منابع بکنم:
      متاسفانه هر کسی بنا به دلایلی وارد حیطه کنکور شده و سعی کرده کتابی بنویسه
      مثلا همین عبدالمحمدی که اینقدر کتاباشو به بچه ها توصیه میکنن واقعا مزخرفه و چون کتابی قوی در زمینه ادبیات کنکور نوشته نشده این آقا داره سالاری میکنه
      یعنی واقعا خنده داره کتاب آرایه و زبان فارسی شو باز میکنی توضیحاتش یک صفحه است و پاسخ تشریحی کاملی هم نداره
      و خیلی از منابع دیگه در دروس مختلف که راه حل های همدیگه رو کپی کردن و اصلا توضیحات علمی ندادن و سعی کردن یه جوری از جواب کامل دادن تفره برن.
      سلام وقتتون بخیر

اولا که همه آدما مثل هم نیستن و اون گروهی هم که نام بردید رفیقای ما نیستن...
      ثانیا این هزینه های نجومی و کم کاری های که توسط بعضیا صورت میگیره رو نمیشه به همه تعمیم داد...

و بعد هم این که اگر مصاحبه بنده رو مطالعه کرده باشید می بینید که تا حد امکان روش مطالعه و تست زنی رو با جزئیات فراوان توضیح داده ام . در درس زبان ، شیمی و ادبیاتی که عنوان کردید باز هم در مصاحبم می بینید مغایر با چیزایی هست که شما گفتید...
      مثلا خودم برای آرایه های ادبی از کتاب خیلی سبز استفاده کردم که تستای خیلی خوب و پاسخ تشریحی مفصلی داشت...

اشکال صحبتای شما اینه که دارید این رفتارای نادرست بعضی از رتبه های برتر و مشاوران رو به همه تعمیم میدید و دید کاملا بدی نسبت به بحث کمک گرفتن از رتبه های برتر و مشاوره ایجاد می کنید...
      یکی از دلایلی که خود بنده وارد عرصه مشاوره شدم ، اصلاح این ناعدالتی ها و کم کاری های صورت گرفته توسط یه سری مشاورینی که اصلا معلوم نیست خودشون در کنکور شرکت کردن و سختی اون رو چشیدن یا نه و یه سری از رتبه های برتری که برای تامین هزینه های خودشون، قیمتای نجومی به دانش آموزان کنکوری تحمیل میکنن بوده ...

امیدوارم در تمام عرصه های زندگی موفق باشید

13. Top | #208
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      دوست من شما امتحانت رو پس دادی و این حرفها رو به خودت نگیر ولی من رک و صریح حرف میزنم چون اعصابم از این مشاورایی که خاله خرسه هستن بدجور خورده
      آخه جالبه همه همین حرف شما رو میگن که ما اومدیم تا بی عدالتی رو از بین ببریم تا مملکت گل و بلبل بشه همین تیم والا سبط اصلا خود والا سبط چندتا همایش موفقیت رفته بعدش داره همون مباحث رو به قیمتای هنگفتی به خلق الله میفروشه و کسی هم که بهشون معترض میشه جوابشون اینه که این پکیج به درد شما نمیخورد.....من یک چیزی رو خوب فهمیدم. مشاوره مساوی است با بازی کردن با اعصاب جوانهای مردم و خالی کردن جیب آنها به شیوه‌ی کاملا حرفه ای.
      دوست عزیز من کسانی رو دیدم که برای اینکه کسی متوجه نشه دارن از روی چه کتابی تست میزنن، رفتن کتابشونو جلد کردن تا مشخص نشه بعد انتظار دارین این روشهای مطالعه ای که نوشتید رو باور کنم درسته یا نه؟!
      میخوام بدونم من و شما هر دو مون فصل حرکت شناسی رو میخونیم و هر دو به میزان برابری تست و تمرین میکنیم اونوقت چرا شما 100 میزنی ولی من 50؟
      چطور میشه در هر 1 دقیقه یک تست تخصصی زد؟!
      یا وقتی یک فصلی رو توپ میخونی چطور باید همون امادگی رو تا آخر حفظ کرد؟!
      .......................................
      چه صحبتی هم راجع به منابع بکنم:
      متاسفانه هر کسی بنا به دلایلی وارد حیطه کنکور شده و سعی کرده کتابی بنویسه
      مثلا همین عبدالمحمدی که اینقدر کتاباشو به بچه ها توصیه میکنن واقعا مزخرفه و چون کتابی قوی در زمینه ادبیات کنکور نوشته نشده این آقا داره سالاری میکنه
      یعنی واقعا خنده داره کتاب آرایه و زبان فارسی شو باز میکنی توضیحاتش یک صفحه است و پاسخ تشریحی کاملی هم نداره
      و خیلی از منابع دیگه در دروس مختلف که راه حل های همدیگه رو کپی کردن و اصلا توضیحات علمی ندادن و سعی کردن یه جوری از جواب کامل دادن تفره برن.
      دوست عزیز .. شرمنده من دخالت میکنم البته..
      چیزی که من بعد از خوندن پست شما متوجه شدم این بور که تصورتون اینه که هرکس نتیجه میگیره و یا رتبه قابل توجهی میاره توی کنکور حتما کتابی رو خونده که باصورت گسترده توی بازار به انتشار نرسیده ..! یه چیزی بوده که معلوم نیست از کجا اورده یا کی نوشته .. ولی هرچی بوده قطعا همش زیر سر این کتابس...
      دوست عزیز هرکس نتیجه میگیره از همین کتابای توی بازار استفاده کرده .. همون آزمونی رو رفته که بقیه رفتن و به تقریب حتی میشه گفت همونطوری درس خونده که بقیه خوندن ! منتهی بیشتر خونده ! بیشتر تست زده بیشتر تمرین کرده و کمتر خوابیده و استراحت کرده ..
      هیچ وِردی برای موفقیت وجود نداره...

14. Top | #209
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب گیرم که هدفتون کمک به کنکوری هاست...
      میشه بپرسم نرخنامه مشاوره تون چنده؟!
      از الان تا کنکور 99؟!
      چه امکاناتی ارائه میدین که خارج از نکتی هست که در مصاحبه گفتید؟!

15. Top | #210
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا ناف ما ایرانیا رو با پیچوندن و تفره رفتن بریدن...
      بابا یک قیمت ازت پرسیدم
      کف قیمت و حداکثر قیمت چنده؟!
      خدماتتون چی هست؟!

صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن