خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

در روزهای باقی مانده چه کنم؟(matrooke)

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه

دیگه کنکور 98 هم داره میرسه و این آخرین تاپیک من برای بچه های 98ه.

خیلی ها که هنوز دنبال تعویقن!یه سری ها هم توی تاپیک های حاشیه ای دارن به بحث برای اثبات تئوری ها و نظریات
      خودساخته ی خودشون میپردازن که آرزوی موفقیت دارم براشون

یه سری از عزیزان هم هستن که درس خوندن.حالا چ کم و بیش مهم نیس بحث اینه که اهمیت میدن

یه سریها با اینکه خوندن اما خب متاسفانه نتونستن برسن به 98 و از الان دارن به 99 فکر میکنن که تعدادشون هم کم نیست و هر کسی هم دلیل خودشو داره که اینارو بعد براشون یه تاپیک میزنم.

یه بخشی هم هستن که متوسط یا رو به بالا خوندن که تعداد کم هستن:/

بریم سر اصل مطلب

این تاپیک در مورد اینه که این چند روز رو چه کنم؟

خب خیلی بستگی به منابعتون داره و اینکه چه فصلایی روخوندید و خوب بلدید و چیا خوب نخوندید و...

اما من سعی میکنم یه نسخه ی جامع ! براتون بپیچم ولی خب هر کسی سوالی داشت با شرایط خودش بپرسه اینجا تا جواب بدم

درس ادبیات:
      قرابت: اگه خوب بلدی که هیچ تست هات میشه همین تستایی که توی آزمون ها میزنی.یه نگاه ریزی هم به مفاهیم کنی شاید بد نباشه(مثلا اخر کتاب نشر الگو).اگه خوب بلد نیستی مفاهیم رو یه نگاه سریع کن روزی هم 15،20 تا تست کنکور بزن باشد که رستگار شوید.

آرایه: اگه خوب خوندید خب هیچی اینم مث قرابت.اگه متوسط خوندید یا رو به پایینه و دوس داریدد تستاشو بزنید خب برید مفاهیم رو یه نگاه سریع کنید و تست های کنکور بزنید(طبیعتا نباید انتظار خاصی داشت ولی خدارو چ دیدید شاید همشو تو کنکور زدید!)

زبان فارسی:اگه نخوندی هیچی ک بیخیال برو سراغ بقیه موارد.در غیر این صورت یه منبع جمعبندی استفاده کن برای مرور(مثل خط ویژه یا خلاصه های خودتون) و تست هم طبیعتا کنکورها(که البته این چند سال ساده شدن)

لغت و تاریخ: خب این مشخصه بخونید دیگه.بازه های8 درسی برای یک روز خوبه.سخت ها هم علامت بزنید اون چند روز آخر مرور کنید.نیاز خاصی به تست نیست

املا:اگه یه درسنامه ریز دارید بخونید(مثل سبطی) و تست بزنید.یه کاغد هم بزارید کنارتون لغات سخت رو وارد کنید توی اون برای مرور روزهای اخر.

دینی:روزی حداقل 4 درس(ترجیحا از منبع جمعبندی ) اون هفته ی اخر هر روز 8 درس بخونید و روز قبل کنکور آیات رو یه مرور کنید.

عربی:اگه نخوندید که هیچی فوقش به ترجمه برسید(بستگی به منبعتون داره)
      .اگه اوضاعتون بد نیست خب کاراتون اینه که
      1.نکات ترجمه رو اون روزا اخر یه نگاه کنید(تست خاصی نیاز نیست مگر ضعیف باشید)
      2.درسنامه قواعد رو مرور کنید اگر جایی مشکل دارید علامت دارهارو بزنید
      بقیش رو بسپرید به زرد عمومی(یا دور دنیا)

زبان:اگه نخوندید که هیچ! اگه خوبه اوضاع پست مرور لغت و درسنامه گرامر

اینا درس به درس بود ولی حتما برای تست کنکور های عمومی رو شبا یا یه شب درمیون بزنید و تحلیل کنید.اشتباهاتتون که پیدا شد سعی کنید حلش کنید

مثلا میبینید تو ازمون فلان درس عربی مشکل داشتید میاید بازش میکنید کتابو تست علامت دار میزنید و درسنامه مرور میکنید و...

این کلا عمومی ها بود حالا بریم سراغ اختصاصی:

ریاضی و فیزیک:اگه خوندید خب توصیه میکنم خط ویژه فقط کار کنید(اگه منبع جمعبندی دیگه دارید خب همون یا اگه کلا
      ندارید علامت دارهارو خیلی سریع بزنید و درسنامه مرور سریع!فک نکنم کسی اینطور باشه)اگه تونستید یه چندتا آزمون جامع
      هم بزنید.

اگه خط ویژه دارید خوبه خوب قورتش بدید!

اگه تا الان خوب نخوندید ازین مباحث چندتا که اشنایی دارید انتخاب کنید شاید که فرجی شد!

ریاضی:احتمال،امار،تابع،ما ریس(معکوس)،تصاعد(مجموع جملات،ترکیب حسابی و هندسی)،لگاریتم و شاید حد ،معادله درجه

دوم(رابطه بین ریشه ها/ساخت معادله درجه 2/تغییر متغیر)تعیین علامت(قدرمطلقی ها/پیش نیاز سایر دروس)

فیزیک: پیش2،گرما،بردار!،دو فصل اخر سوم

شیمی:متن کتاب حتما جویده شود+آزمون جامع(موج آزمون یا آزمون های آزمایشی سال های قبل)

برای شیمی همین باشه کارتون هی کتاب هی آزمون

زیست:
      ۱.کتاب رو خوبه خوب بخونید که تست های ساده ک از متن میاد رو به خاطر فراموشی از دست ندید

۲.مرحله بعدی یاد گرفتن کنکوره!گزاره های کنکور خیلیاشون دوباره تکرار میشن به طرز عجیبی!پس باید کنکورهای قبلی گزاره های اونارو خوب یاد بگیرید.دوتا راه هست ۱.اگه خط ویژه دارید کمک میکنه۲.نگاه کردن ب تست های کنکورهای اخیر.جوری بخونید که اصن حفظ شید!

۳.ازمون های جامع.(مهم نی خیلی منبعش.میتونه کلک معلم باشه ،ازمون های پارسال و...)
      مورد دوم ک گفتم خیلی مهمه

توجه بشه که این متن هایی که نوشتم برای اوناییه که یه چیزایی از کنکور حالیشونه واسه همین خیلی خلاصه نوشتم تا راه رو براش مشخص کنم و برای اونی که مشکل اصولی داره با یه درسی طبیعتا خیلی راهشگا نیست و باید سوال بشه ازم تا جواب بدم.

این چند روز بار امتحانات سبکه و تایم دارم که جواب بدم
      ترجیحا توی این تاپیک سوال بپرسید ولی اگه پ.خ هم بدید جواب میدم!
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون آقای دکتر بابت تایمی که گذاشتین .. کاش یه تاپیک هم برای نظام جدیدای کنکور 99 بزنید ..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیست تو این چند روز باقی مونده چه فصولی رو روی اولویت مرور از کتاب بزاریم؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از راهنمایی تون
      من شیمی مسائل رو حذف کردم.و از زیست گیاهی رو حذف کردم
      مباحث انتخابی ریاضی فیزیکم همینا که‌گفتین
      فقط من واسه تست درسا دچار مشکل شدم
      عمومیارو معمولا از همون کتابی که میخونم مضربای ۳رو انتخاب میکنم . واسه اختصاصیا فقط کنکور سالای قبل چون فکر کردم دیگه زمانی واسه تالیفی ندارم..کار درستیه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوالی داداش من تو شیمی خیلی کندم نمیدونچم چمه واقعا تو این کنکوا که از خودم گرفتم همه اختصاصیارو بالا 50میزنم بعضیاشونو شصدو خورده ای ولی خوب شیمی تو تایمش 30میشه تا 45 بالاتر از اینم نزدم والا فکر نمیکردم مشکلی تو شیمی داشته باشم تا الان کتکورارو زمین هم میزدم 20تا 40درمیومد فقط 5 دیقه میزاشتم با حساب اینکه دارو سازی هم انتخاب رشته میکنم ولی خوب شیمی مشکل وقته سوالاتی هست که نتونم حل کنم ولی مطمعنم تو 5دیقه کمه کم دوتا تستشو بیشتر میزنم میخواستم قیدشو بزنم بعد بنظرت از وقت درسایه دیگه بزارم؟من عمومیارو زمان نقصانی اجرا میکنم خیلی هم واسم جواب بوده ولی تو اختصاصیا ریاضی 45دیقه زیست 45دیققه شیمی 40فیزیک 40زمین 5دیقه میزنم 96 رو امروز زدم ریاضی 61 درصد شد زیست 50 فیزیک 50شیمی 30 داداش از یه طرف میم به خودم امید بدم میگم میتونه از یه طرف این دصدا خوشبینانه رتبه 4یا 5 هزار میده تازه این کنکور سال گذشتسو نمیشه ملاکش کرد چون تو کنکور 98 ققظعا یه سوال اشنا هم نیست جلوت همش جدیده(منظورم تیپ سوال نیست)
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها

خیلی ها که هنوز دنبال تعویقن!یه سری ها هم توی تاپیک های حاشیه ای دارن به بحث برای اثبات تئوری ها و نظریات

یه سری از عزیزان هم هستن که درس خوندن.حالا چ کم و بیش مهم نیس بحث اینه که اهمیت میدن

یه سریها با اینکه خوندن اما خب متاسفانه نتونستن برسن به 98 و از الان دارن به 99 فکر میکنن که تعدادشون هم کم نیست و هر کسی هم دلیل خودشو داره که اینارو بعد براشون یه تاپیک میزنم.

بریم سر اصل مطلب

خب خیلی بستگی به منابعتون داره و اینکه چه فصلایی روخوندید و خوب بلدید و چیا خوب نخوندید و...

اما من سعی میکنم یه نسخه ی جامع ! براتون بپیچم ولی خب هر کسی سوالی داشت با شرایط خودش بپرسه اینجا تا جواب بدم

درس ادبیات:
      قرابت: اگه خوب بلدی که هیچ تست هات میشه همین تستایی که توی آزمون ها میزنی.یه نگاه ریزی هم به مفاهیم کنی شاید بد نباشه(مثلا اخر کتاب نشر الگو).اگه خوب بلد نیستی مفاهیم رو یه نگاه سریع کن روزی هم 15،20 تا تست کنکور بزن باشد که رستگار شوید.

آرایه: اگه خوب خوندید خب هیچی اینم مث قرابت.اگه متوسط خوندید یا رو به پایینه و دوس داریدد تستاشو بزنید خب برید مفاهیم رو یه نگاه سریع کنید و تست های کنکور بزنید(طبیعتا نباید انتظار خاصی داشت ولی خدارو چ دیدید شاید همشو تو کنکور زدید!)

زبان فارسی:اگه نخوندی هیچی ک بیخیال برو سراغ بقیه موارد.در غیر این صورت یه منبع جمعبندی استفاده کن برای مرور(مثل خط ویژه یا خلاصه های خودتون) و تست هم طبیعتا کنکورها(که البته این چند سال ساده شدن)

لغت و تاریخ: خب این مشخصه بخونید دیگه.بازه های8 درسی برای یک روز خوبه.سخت ها هم علامت بزنید اون چند روز آخر مرور کنید.نیاز خاصی به تست نیست

املا:اگه یه درسنامه ریز دارید بخونید(مثل سبطی) و تست بزنید.یه کاغد هم بزارید کنارتون لغات سخت رو وارد کنید توی اون برای مرور روزهای اخر.

دینی:روزی حداقل 4 درس(ترجیحا از منبع جمعبندی ) اون هفته ی اخر هر روز 8 درس بخونید و روز قبل کنکور آیات رو یه مرور کنید.

اینا درس به درس بود ولی حتما برای تست کنکور های عمومی رو شبا یا یه شب درمیون بزنید و تحلیل کنید.اشتباهاتتون که پیدا شد سعی کنید حلش کنید

مثلا میبینید تو ازمون فلان درس عربی مشکل داشتید میاید بازش میکنید کتابو تست علامت دار میزنید و درسنامه مرور میکنید و...

ریاضی و فیزیک:اگه خوندید خب توصیه میکنم خط ویژه فقط کار کنید(اگه منبع جمعبندی دیگه دارید خب همون یا اگه کلا
      ندارید علامت دارهارو خیلی سریع بزنید و درسنامه مرور سریع!فک نکنم کسی اینطور باشه)اگه تونستید یه چندتا آزمون جامع
      هم بزنید.

اگه تا الان خوب نخوندید ازین مباحث چندتا که اشنایی دارید انتخاب کنید شاید که فرجی شد!

ریاضی:احتمال،امار،تابع،ما ریس(معکوس)،تصاعد(مجموع جملات،ترکیب حسابی و هندسی)،لگاریتم و شاید حد ،معادله درجه

دوم(رابطه بین ریشه ها/ساخت معادله درجه 2/تغییر متغیر)تعیین علامت(قدرمطلقی ها/پیش نیاز سایر دروس)

شیمی:متن کتاب حتما جویده شود+آزمون جامع(موج آزمون یا آزمون های آزمایشی سال های قبل)

زیست:
      ۱.کتاب رو خوبه خوب بخونید که تست های ساده ک از متن میاد رو به خاطر فراموشی از دست ندید

۲.مرحله بعدی یاد گرفتن کنکوره!گزاره های کنکور خیلیاشون دوباره تکرار میشن به طرز عجیبی!پس باید کنکورهای قبلی گزاره های اونارو خوب یاد بگیرید.دوتا راه هست ۱.اگه خط ویژه دارید کمک میکنه۲.نگاه کردن ب تست های کنکورهای اخیر.جوری بخونید که اصن حفظ شید!

۳.ازمون های جامع.(مهم نی خیلی منبعش.میتونه کلک معلم باشه ،ازمون های پارسال و...)

توجه بشه که این متن هایی که نوشتم برای اوناییه که یه چیزایی از کنکور حالیشونه واسه همین خیلی خلاصه نوشتم تا راه رو براش مشخص کنم و برای اونی که مشکل اصولی داره با یه درسی طبیعتا خیلی راهشگا نیست و باید سوال بشه ازم تا جواب بدم.

موفق باشید

راستی اون کانال مشاورتون فعال نیست لطفا برا کنکور99 وییس بذارید واسه بچه ها

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها

بریم سر اصل مطلب

درس ادبیات:

هم بزنید.

زیست:

موفق باشید
      سلام وخسته نباشید
      من فردا آزمون های جامع کتاب موج آزمون شیمی رو تموم میکنم و تست های کنکور رو هم با همون روش سه روز یکبار دارم بررسی میکنم میخواستم بپرسم الان آزمون های جامع کتاب آزمون شیمی خیلی سبز رو بزنم یا تست های کنکور 91 به قبل رو چون 91 به بعد رو تو آرمون های سه روز یکبار دارم کار میکنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      زیست تو این چند روز باقی مونده چه فصولی رو روی اولویت مرور از کتاب بزاریم؟
      معمولا فصل های اخر کتاب ها رو ادم کمتر از اولیا خونده.مثلا پیش 2
      مثلا چند فصل اول سال دوم و 4فصل اول سال سوم رو همه خوب خوندن:/
      اینا توی اولویت نیستن.
      میتونید تمام دروس رو بخونید توی این چند روز با توجه به ترازتون
      یه برگ بزارید جلوتون درس هارو از اسون به سخت بچینید برای خودتون و شروع کنید به خوندن
      درس های سخت رو بزارید اون اواخر بخونید که نزدیک کنکور باشه
      اگه من بخوام مهم ترین هارو بگم
      پیش 2 و سه فصل اخر سال سوم(گیاهی و تولید مثل)،فصل 6 سال دوم ،فصل 4 سال دوم(مهمه)
      دو فصل اخر سال دوم هم اخره این لیستی که گفتم.اینا مهم ترینان از نظر من هر چند خوده من تو کنکور از بخش آسونه پیش 1 ضربه خوردم!پس با توجه به خودتون اون لیست رو بچینید
      موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      سلام ممنون از راهنمایی تون
      من شیمی مسائل رو حذف کردم.و از زیست گیاهی رو حذف کردم
      مباحث انتخابی ریاضی فیزیکم همینا که‌گفتین
      فقط من واسه تست درسا دچار مشکل شدم
      عمومیارو معمولا از همون کتابی که میخونم مضربای ۳رو انتخاب میکنم . واسه اختصاصیا فقط کنکور سالای قبل چون فکر کردم دیگه زمانی واسه تالیفی ندارم..کار درستیه؟
      سلام
      کار درست رو زمان مشخص میکنه!
      خب معلومه تالیفی بزنید کمک میکنه ولی آیا وقت میشه؟خیر.
      چی تو اولویته؟کنکورها.
      پس کارم درسته؟بله
      موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      یه سوالی داداش من تو شیمی خیلی کندم نمیدونچم چمه واقعا تو این کنکوا که از خودم گرفتم همه اختصاصیارو بالا 50میزنم بعضیاشونو شصدو خورده ای ولی خوب شیمی تو تایمش 30میشه تا 45 بالاتر از اینم نزدم والا فکر نمیکردم مشکلی تو شیمی داشته باشم تا الان کتکورارو زمین هم میزدم 20تا 40درمیومد فقط 5 دیقه میزاشتم با حساب اینکه دارو سازی هم انتخاب رشته میکنم ولی خوب شیمی مشکل وقته سوالاتی هست که نتونم حل کنم ولی مطمعنم تو 5دیقه کمه کم دوتا تستشو بیشتر میزنم میخواستم قیدشو بزنم بعد بنظرت از وقت درسایه دیگه بزارم؟من عمومیارو زمان نقصانی اجرا میکنم خیلی هم واسم جواب بوده ولی تو اختصاصیا ریاضی 45دیقه زیست 45دیققه شیمی 40فیزیک 40زمین 5دیقه میزنم 96 رو امروز زدم ریاضی 61 درصد شد زیست 50 فیزیک 50شیمی 30 داداش از یه طرف میم به خودم امید بدم میگم میتونه از یه طرف این دصدا خوشبینانه رتبه 4یا 5 هزار میده تازه این کنکور سال گذشتسو نمیشه ملاکش کرد چون تو کنکور 98 ققظعا یه سوال اشنا هم نیست جلوت همش جدیده(منظورم تیپ سوال نیست)
      سلام
      خب این مشکل همه است خب
      خوده منم با این مشکل مواجه بودم
      دوتا راه هست
      1.تمرین کنید اونقد که به سرعت بالا برسید!که توی این مدت با ازمون جامع اینکارو میشه کرد
      2.زمان بقیه رو بهش بدید!خب چه موقعی مجاز به این کاریم؟
      الف) وقتی که یه درس رو اونقد خوب بلد باشیم که ازش تایم ذخیره کنیم بدیم به یه درس دیگه!(مثلا من ریاضیم خوبه خب از وقتش میگیرم میدم به شیمی )
      ب) وقتی که یه درس رو خیلی ضعیفید(مثلا فیزیک) بعد خیلی هم قرار نیست درصد بالایی بزنید پس میاید تایمش رو میدید به شیمی که خوب بلدید و قراره توی اون تایم یه کاره درست حسابی کنید.وگرنه راهی جز مورد اولی که گفتم برای شیمی ندارید
      با توجه به درصد هاتون اگه سر کنکور بتونید از شوکه شدن سر کنکور راحت بگذرید حتما درصدهاتون بالاتر این درصد هاست بدون شک
      موفق باشید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      راستی اون کانال مشاورتون فعال نیست لطفا برا کنکور99 وییس بذارید واسه بچه ها
      تاپیک ها یا وویس هایی که میزارم اول باید توی دفترم بنویسم متنش رو بعد تاپیک/وویسش رو قرار میدم.
      هنوز کنکور 99 در مرحله دفتره
      ولی سعی میکنم هفته ی بعد قرارش بدم
      موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دانوش نمایش پست ها
      سلام وخسته نباشید
      من فردا آزمون های جامع کتاب موج آزمون شیمی رو تموم میکنم و تست های کنکور رو هم با همون روش سه روز یکبار دارم بررسی میکنم میخواستم بپرسم الان آزمون های جامع کتاب آزمون شیمی خیلی سبز رو بزنم یا تست های کنکور 91 به قبل رو چون 91 به بعد رو تو آرمون های سه روز یکبار دارم کار میکنم
      سلام
      قبل 91 که مسایلش اصلن بدرد نمیخوره .میمونه مطالب مفهومی که اونارو اکثرا توی کتاب اموزشی ها یا کنکور ها و ازمون های دیگه دیدید(شاید توی 100تا یکیش بدرد بخوره پس بصرفه نیست)
      بهتره آزمون تالیفی بزنید(قلم چی،خیلی سبز،گاج و...)
      موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اقای دکتر.ببخشید کنکوری نظام حدید واسش زدن عمومیهای شبیه ساز بقیه رشته ها ۹۲ به بعد مفیده؟ توی این برهه لازمه؟ ممنون

14. Top | #14

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام آقای محمدی خسته نباشید.من یه سوال داشتم اینکه یه خورده اعتقادی به زمانهای نقصانی ندارم و اینکه مثلا میرم روی زیست دیگه نمیتونم ۱۰تا سوال نزده بزارم و برم رو درس بعدی و در آخر هم تقریبا تو آزمونا زمان کم نمیارم.به نظرتون روشمو ادامه بدم یا اینکه حتما حتما باید نقصانی رو رعایت کنم؟؟؟و اینکه توی چند دقیقه ۵۰ تا سوال زیست رو زد عادیه به نظرتون؟؟؟ممنون میشم بگید که تقریبا باید هر درس رو تقریبا تو چند دقیقه جواب بدیم.
      HOLLYWOOD

15. Top | #15

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      و اینکه دکتر آزمون قبلی یعنی هفته پیش قلمچی که رفتم برای اولین بار همچین حسی بهم دست داده بود که انگار توی خلاء بودم منظورم اینه سر سوال زیست رو ۲بار میخوندم باز ایدش توی ذهنم نمیومد با اینکه سوال بسیار ساده ای بود.کلا تمرکز نداشتم و وضع خیلی بدی بود و کلا بدترین تراز عمرمو گرفتم.به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟؟من خودمو برسی کزدم گفتم شاید استرس شاید کم خوابی ولی اصلا استرسی وجود نداشت ۷ ساعت هم خوابیده بودم.نمیدونم ولا خیلی ترسوندم حالا هم برای امتحان فردا استرس دارم میگم نکنه مث آزمون قبل شم.
      HOLLYWOOD

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)