خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 80
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سجادبخدا ده تا امضازدیم ا ماکوگوش شنوا.......
      خداایشالالعنتشون کنه.

خیلی ها شرایطشون مثل شما هستش، بازم میگم نگران نباشید و نظام جدید رو بخونید
      اعضای عقب افتاده شورای سنجش هم هیچ چاره ای ندارن که به داوطلبان نظام قدیم حق انتخاب بدن

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .اولا بگم تمام اینایی که دارم تایپ میکنم روباگریه دارم تایپ میکنم .
      روی صحبت من با اون اشخاصیه که زدن ماروبدبخت کردن... شماهایی که دی ماه کمپین راه انداختین که الاوبلا باید99دوکنکوره بشه وبا زور وغیرقانونی اینکارروکردین واقعا فکرچارتابدبخت مثل منونکردین که درکناراین خواسته تون ازسازمان سنجش بخواین که حق انتخاب قائل بشن من بدبخت از98محروم بودایهاالناس محروم بودم ایامیفهمین!!!!!!! به خاطر اسونی سمت نظام جدیدنرفتم من طبق حرف خودخدایی ازخدابی خبر ! برنامه طولانی مدت ریختم . اما شماهابااین کمپیناتون گندزدیدبه اینده من بدبخت!
      بخداااااااا کنکورواسه من تنهاراه نجاتم بود اونقدرحالم خرابه که نمیدونم چیکارکنم .
      من پدرم اعتیاد داره هیچی توزندگیم نداشتم هیچ وقت خوشبخت نبودم کلی قرص اعصاب خوردم ولی خوشحال بودم که کنکورتنهاراه نجاتمه که اونم شدهیچچچچچ!
      واقعا داغونم .
      بخدا هیچ وقت نمیگذرم وحلال نمیکنم.
      دوست عزیز من داوطلب نظام جدید هستم، کتاب های نظام قدیم رو دیدم و میدونم مطالب چقدر اختلاف داره، توی دروس ریاضی و فیزیک تشابه خیلی خیلی خیلی زیاده و تعداد مباحث تقریبا یکیه و مشکل خاصی نیست، توی شیمی یه بحث هایی حذف شده توی نظام جدید که باز هم خیلی زیاد نیست که شما ضرر کنید ! توی زیست توی مباحث ژنتیک حذفیات زیاد بوده و بقیه مباحث خیلی تفاوتی نداره. از الان تا 99 وقت خیلی زیاد هست و مطمئن باش شما با اراده میتونی برسی به خواستت. در مورد منابع هم میتونی کتابای دست دوم تهیه کنی، در هر صورت میخوام بهت بگم اتفاق خاصی نیفتاده هنوز که شما انقدر ناراحتید. میدونم مشکلات خانوادگی چقدر روی روحیه تاثیر میزاره ولی باور کن که هنوز اتفاقی نیفتاده و با کنترل اعصاب خودت میتونی بهترین تصمیم رو بگیری. نگران چیزی نباش

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      روی صحبت من با اون اشخاصیه که زدن ماروبدبخت کردن... شماهایی که دی ماه کمپین راه انداختین که الاوبلا باید99دوکنکوره بشه وبا زور وغیرقانونی اینکارروکردین واقعا فکرچارتابدبخت مثل منونکردین که درکناراین خواسته تون ازسازمان سنجش بخواین که حق انتخاب قائل بشن من بدبخت از98محروم بودایهاالناس محروم بودم ایامیفهمین!!!!!!! به خاطر اسونی سمت نظام جدیدنرفتم من طبق حرف خودخدایی ازخدابی خبر ! برنامه طولانی مدت ریختم . اما شماهابااین کمپیناتون گندزدیدبه اینده من بدبخت!
      بخداااااااا کنکورواسه من تنهاراه نجاتم بود اونقدرحالم خرابه که نمیدونم چیکارکنم .
      من پدرم اعتیاد داره هیچی توزندگیم نداشتم هیچ وقت خوشبخت نبودم کلی قرص اعصاب خوردم ولی خوشحال بودم که کنکورتنهاراه نجاتمه که اونم شدهیچچچچچ!
      واقعا داغونم .

سلام

عزیزم اینکه این همه ناراحتی و اعصاب خوردی نداره ^_^
      خب تو که خوندی نظام جدیدو پس اوکیه نگران نباش
      چون 70-80 درصد مطالب یکسانن و سال دیگه هم مثل امسال از مباحث مشترک سوال مشترک طراحی میشه
      ینی تو همینا رو هم بخونی کار کنی قضیه حله

اما اگه به هر دلیلی لازم دونستی که نظام قدیمو کتاباشو کار کنی نگران اینش نباش
      من اگه لازم نداشتم میتونم برات پستشون کنم کل کتابام چاپ 97 هستن ^_^
      هر کمکی از دستم بر بیاد هستم

4. Top | #49
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها

سلام

عزیزم اینکه این همه ناراحتی و اعصاب خوردی نداره ^_^
      خب تو که خوندی نظام جدیدو پس اوکیه نگران نباش
      چون 70-80 درصد مطالب یکسانن و سال دیگه هم مثل امسال از مباحث مشترک سوال مشترک طراحی میشه
      ینی تو همینا رو هم بخونی کار کنی قضیه حله

اما اگه به هر دلیلی لازم دونستی که نظام قدیمو کتاباشو کار کنی نگران اینش نباش
      من اگه لازم نداشتم میتونم برات پستشون کنم کل کتابام چاپ 97 هستن ^_^
      هر کمکی از دستم بر بیاد هستم

مرسی عزیزم .راستش دیشب مامانمم همینو گفت گفتش تو نمیخواددوباره برگردی نظام قدیم ومنبع بگیری همیناروبخونی حله.
      منم تصمیم گرفتم باهمیناپیش برم بجزشیمی که خیلی فرق داره وپیش2زیست که واسه جدید80درصدش حذف شده...
      ممنون عزیزم......

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      واقعا داغونم .
      من همین الان و از پشت همین تریفون دو مورد رو با قاطعیت اعلام میکنم:
      1)کنکور امسال،آسان ترین کنکور تاریخ خواهد بود

2)حق انتخاب داده خواهد شد.پس شما بدون هیچ دغدغه ای درساتون رو بخونین
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره
      ویرایش توسط Y.3.R : 30 خرداد 1398 در ساعت 13:17

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها

از اینهمه قاطعیتت خوشم اومد اما از کجا معلوم اینطور بشه ؟ مخصوصا مورد اول ( قصد بحث و کل کل ندارم حوصلشو هم ندارم فقط دوست دارم بدونم چطور اینطور مطمینی همین )

7. Top | #52
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوندن مباحث مشترک رو با کتابای نظام جدید تا مهر ادامه بدید
      اگه انتخابی شد که چ بهتر
      اگرم نشد که شما مباحثی رو خوندی که تو قدیم هم هست
      خداوند آن خویش خویش است

8. Top | #53
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واقعا داغونم .

سلام ببین هر کمکی بخوای در حد توانم انجام میدم . زیست الگو میتونی بخونی از فیدبو بخر بخون اما میدونم نمیشه . فیلم های الا نظام قدیم رو نگا کن و کتاب رو یجوری حل میکنیم . ببین اصلا نمیخوام از این موردا بشنوم به مولا قسم از خودم متنفر میشم که من به این راحتی دارم کتاب میخرم و یکی رو اینجوری میزارن سر کار . دوست خوبم لیست کتاب هات رو بزار شاید بتونیم هر کدوممون چندتا بخریم بلکه با پولش بتونی منابع خودت رو از اول بخری (ولی اگه شانس پیدا کردنشون رو داشته باشی) .......

جامعه ای درخواب
      ملتی عاشق خواب
      عاقلان از فرط ترس درخواب
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها

حالا نوسترا داموس کنکور99 چجوری میشه؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فعلا همه ی مسوولا درگیر کنکور امسال هستن بهترین کار اینه بیخیال بشی دیگه برو فیلم ببین بزن به کوه و دشت و هر چی که حالتو خوب میکنه تا زمانی که تکلیفش قطعی مشخص شه

11. Top | #56
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      حرفتون رو قبول دارم الان دارن ماهی 600تومن میگیره یه داشنجومعلم!! هم داره درسشو میخونه و هم داره حقوق میگیره . در اصل حقوقشون 1200هستش که 45 درصدشو خود دانشگاه برای برمیداره که البته میتونی کل حقوق 1200تو بگیری و بعد 4 سال دانشجوییت برای دانشگاه واریز کنی
      ولی
      بهر حال برای چیزای خوب باید تاوان داد ! چیزا ی خوب الکی به دست نمیاد
      درسته یه پزشک 7 سال باید بخونه دوسال طرح باید بره و درعوض بعدش حقوقش چند برابر یه معلم میشه . از حقوقم بگزری . شما شان و منزلت یه پزشکو با یه معلم مقایسه میکنی؟!

شما یه پزشک که باشی میتونی برای کل افراد خونوادت مفید باشی. ولی معلم چی؟ نهایتا یه بچه بیاد یه سوال از کتاب درسیش بپرسه
      درمورد پرستاری هم باید بگم حقوقش 3تومن هست برای اولین سال خدمت . درصورتی که حقوق معلم یک میلیون 800هست . تفاوت زیادی داره

و مورد اخر برمیگرده به دانشگاتون . دانشگاه فرهنگیان مختلط نیست . محیط دانشگاه مث دبیرستان میمونه که اصلا با دانشگاه ای دیگه قابل مقایسه نیست .

ولی به نظرم برای یه دختر واقعا معلمی رشته خوبیه حتی شاید از پزشکی هم بهتر باشه براش . ولی برای یه پسرمعلمی یه شغل متوسط هستش

متاسفانه کشور ما جوری شده که فقط دنبال کارای اسونیم . از اول استخدامی و حقوق و بدون هیچ دردسری و...
      البته من با توجه به شرایط مالیشون اینو گفتم بازم علاقه حرف اولو میزنه ولی خیلیارو داشتیم به خاطر مشکلات مالی انصراف دادن... دانشگاه دولتی درسته که شما هزینه ای نمیدین ولی بازم هزینه ی رفت و امد و خوراک چیزی حدود ۷۰۰_۸۰۰درمیاد گاهی هم بیشتر... تازشم باید یه هزینه ی ناچیزی بابت خوابگاه بدی، غیر از اون هزینه ی کتابهارو هم باید بدی!!!

12. Top | #57
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عزیز دل من اگه قبول بشم دارواززیرسنگم شده خرجموجورمیکنم .بعدشم اگه معدلت بالا14باشه از سال چهارم موقتامیری توداروخانه همزمان بادرست کارمیکنی ! بعدشم واقعا پرستارازمعلم خیلی بیشترمیگیره .
      واینکه من به معلمی علاقه ندارم و20سالمه بعدازچارسال بلندشم برم فرهنگیان که چی بشه اخه!!!
      ودراخربگم من توتحقیقات فرهنگیان حتما ردمیشم چون پدرم معتاده وهمسایه هاروعاصی کرده واینکه خودمم چادری نیستم.
      داروسازی کلا اینده ی خوبی نداره تو کشور ما... حقوق شما با کار کردن تو داروخونه چیزی حدودا ۳_۴تومنه... طول تحصیل شما ۶ سال!!!!
      برای داروخونه زدن هم نیاز به وضع مالی خوب و سابقه کاری مشخصی دارید ولی اگر علاقه دارید همون دارو رو بخونید
      میگن هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد!!!
      امیدوارم موفق باشی دوست عزیز... با توجه به شرایطت هر وقت کتاب خاصی رو نیاز داشتی میتونی تو انجمن اعلام کنی و کسی که کتابش رو تموم کرده و نیازی بهش نداره میتونه بهتون اهدا کنه

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      داروسازی کلا اینده ی خوبی نداره تو کشور ما... حقوق شما با کار کردن تو داروخونه چیزی حدودا ۳_۴تومنه... طول تحصیل شما ۶ سال!!!!
      برای داروخونه زدن هم نیاز به وضع مالی خوب و سابقه کاری مشخصی دارید ولی اگر علاقه دارید همون دارو رو بخونید
      میگن هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد!!!
      امیدوارم موفق باشی دوست عزیز... با توجه به شرایطت هر وقت کتاب خاصی رو نیاز داشتی میتونی تو انجمن اعلام کنی و کسی که کتابش رو تموم کرده و نیازی بهش نداره میتونه بهتون اهدا کنه
      3 4تومن؟کد.وم شهری؟عزیز من اینجا 8تومنه بالا ده تا دارخونه رفتم بعد اینکه نسبت ب کاری ک میکنن درامد خوبی دارن شیفت ندارن خون خون ریزی ندارن استرس ندارن زیر کولر پشت میز نهایتش دوتا ویزیت ...الانم با قانون جدید حقوقشون بیشتر شده
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      3 4تومن؟کد.وم شهری؟عزیز من اینجا 8تومنه بالا ده تا دارخونه رفتم بعد اینکه نسبت ب کاری ک میکنن درامد خوبی دارن شیفت ندارن خون خون ریزی ندارن استرس ندارن زیر کولر پشت میز نهایتش دوتا ویزیت ...الانم با قانون جدید حقوقشون بیشتر شده
      ولی درآمدش کمه و کار کردن در داروخونه برای يه نفر ديگه هم مشکلات خودش رو داره توپ و تشر های خودش رو داره برای کسی که 6 سال درس می خونه و وقت ميذاره و انتظار از خودش داره به نظر من یا باید پول زیاد داشته باشی و داروخونه خودت بزنی یا اگه نداری ادامه تحصيل بدی و تخصص بگیری یا اگه نمی تونی بری پزشکی
      ویرایش توسط sina_hp : 02 تیر 1398 در ساعت 20:45

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هممون بدبختیم نگران نباشید

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن