خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها
      سلام
      من نظام جديدم ميخوام بمونم واسه سال بعد ٩٩

دو تا سوال دارم
      ميگن تاثير سال ٩٩ قطعيه، چقدر ممكنه حذف شه يا همين هست؟
      و اين كه ترميم معدل امكانش هست؟ زمانش كيه (كي بايد اقدام كنم و كي بايد امتحان بدم)؟ هزينش چقدره؟
      من ميخوام همه درس هامو ترميم كنم چون تاثير قطعي بشه قطعا پدرم در مياد.
      تاثیر الآن قطعی نیست اون اطلاعیه مال قبلا بوده باطل شده باید جدید دوباره بگن پس معلوم نیست مثبته یا قطعی
      فقط خواهشا بر اساس حدس و گمان و حس بقیه برنامه نریزید
      کسی هم که ترمیم کنه باید به کتاب مسلط بشه که این واسه کنکورشم خوبه چون کنکورم از کتاب درسیه
      درکل الآن مشخص نیست تاثیر مثبت باشه یا منفی من از خدامه مثبت باشه اما شما نمیتونین مطئن باشین فقط یه درصد به اینکه قطعی شه فکرکنید چون میدونید که سنجش قاطی داره
      واسه ترمیم و همه شرایطش و قیمتشم برید نزدیک ترین مدرسه ی بزرگسالان شهرتون همه شو بپرسید اگه براشون بخشنامه اومده باشه شرایطشو بهتون میگن
      موفق باشید
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      تاثیر الآن قطعی نیست اون اطلاعیه مال قبلا بوده باطل شده باید جدید دوباره بگن پس معلوم نیست مثبته یا قطعی
      فقط خواهشا بر اساس حدس و گمان و حس بقیه برنامه نریزید
      کسی هم که ترمیم کنه باید به کتاب مسلط بشه که این واسه کنکورشم خوبه چون کنکورم از کتاب درسیه
      درکل الآن مشخص نیست تاثیر مثبت باشه یا منفی من از خدامه مثبت باشه اما شما نمیتونین مطئن باشین فقط یه درصد به اینکه قطعی شه فکرکنید چون میدونید که سنجش قاطی داره
      واسه ترمیم و همه شرایطش و قیمتشم برید نزدیک ترین مدرسه ی بزرگسالان شهرتون همه شو بپرسید اگه براشون بخشنامه اومده باشه شرایطشو بهتون میگن
      موفق باشید
      بله منم واسه همین گفتم بالاتر، اگه بخوام برم ترمیم واسه 20 میرم.
      + من فکر نکنم اون اطلاعیه باطل شده باشه چون مربوط به این بود که تاثیر 98 رو اعلام کردن و گفتن سال بعدش قطعیه.
      اگه لغو شده باشه احتمال این که مثبت بشه هست.

به هر حال من یکم نگران بودم دی ماه نتونم برم ترمیم.
      اگه مثبت شه واقعا میشه
      اگه نشه مجبورم برم ترمیم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تا کی میشه ثبت نام کرد واسه ترمیم معدل ؟ نهایی خرداد نمیشه ترمیم داد ؟؟؟؟؟؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      تا کی میشه ثبت نام کرد واسه ترمیم معدل ؟ نهایی خرداد نمیشه ترمیم داد ؟؟؟؟؟؟
      شهریور , دی , خرداد باشه گمونم برای هر کنکور .
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا مهر 98 صبر کنید
      خداوند آن خویش خویش است

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ترمیم معدل برای کنکور ۹۹

کسی اطلاع داره که آیا همچنان در شهریور یا دی ۹۸ امکان ترمیم معدل برای نمرات نهایی سال سوم نظام قدیم وجود داره ؟ منظرم اینه که آیا همچنان امتحانات سال سوم نظام قدیم در شهریور و دی ۹۸ برگزار میشود یا خیر؟ ممنون میشم اگر مطلع هستید من را در جریان بگذارید ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن