خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      حالا بزارین کنکور98 بدیم بعد درباره کنکور99 نظر میدیم!!

درحال زندگی کنید نه اینده و گذشته!
      احسنت به پرستو خانم بله تله پورت یا سفر در زمان نکنید که کاری دشوار و نتیجش پروژه فیلادلفیا جنگ جهانی دوم میشه در حال زندگی کنین که هر روز ۲۴ ساعت وقت داری ازش استفاده کن

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      حالا بزارین کنکور98 بدیم بعد درباره کنکور99 نظر میدیم!!

درحال زندگی کنید نه اینده و گذشته!
      میدونی بعضی ها سربازی دارن بعضی ها شرایط شو ندارن سال آینده کنکور بدن خیلی ها هستند چون هم کار میکنن هم درس میخونن حتی دیدم بعضی ها میرن کار که پول جمع کنن که کتاب کمک آموزشی برا خودشون بخرن
      یه عده در گذشته دوران درس خوندن اشتباهاتی کردن مجبورن به گذشته برگردن تا ببینن اشتباهاتشون چی بوده که نتیجه دل خواه رو نگرفتن و از ازش درس بگیرن (البته زندگی کردن در گذشته اشتباهه قبول دارم )
      بعضی ها در گذشته یه انتخاب رشته اشتباه کردن حالا دیدن کار برای اون رشته نیست چرا؟چون به آینده موقع انتخاب رشته توجه نکردن
      اینارو گفتم برای اینکه بگم اتفاقا به گذشته و آینده نگاه کردن بد نبست بلکه واجب هم هست

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      میدونی بعضی ها سربازی دارن بعضی ها شرایط شو ندارن سال آینده کنکور بدن خیلی ها هستند چون هم کار میکنن هم درس میخونن حتی دیدم بعضی ها میرن کار که پول جمع کنن که کتاب کمک آموزشی برا خودشون بخرن
      یه عده در گذشته دوران درس خوندن اشتباهاتی کردن مجبورن به گذشته برگردن تا ببینن اشتباهاتشون چی بوده که نتیجه دل خواه رو نگرفتن و از ازش درس بگیرن (البته زندگی کردن در گذشته اشتباهه قبول دارم )
      بعضی ها در گذشته یه انتخاب رشته اشتباه کردن حالا دیدن کار برای اون رشته نیست چرا؟چون به آینده موقع انتخاب رشته توجه نکردن
      اینارو گفتم برای اینکه بگم اتفاقا به گذشته و آینده نگاه کردن بد نبست بلکه واجب هم هست

در گذشته زندگی کردن برا ادم جز حسرت غمگینی و پشیمونی چیزی نمیاره و اینده زندگی کردن جز ترس استرس و خیالات پوچ چیزی نمیاره

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو زیست و شیمی نظام جدید چه فصل هایی حذف شده ؟

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam23 نمایش پست ها
      تو زیست و شیمی نظام جدید چه فصل هایی حذف شده ؟
      توی سایت مرکز تالیف کتب درسی میتونی کتابا رو دانلود کنی خودت تغییرات رو ببینی و مقایسه کنی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شکرخداحدس سال قبلم درست بود99همنظام قدیم داریم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن