خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از آزمون های آزمایشی قلمچی راضی هستید؟

رأی دهندگان
    115. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

53 46.09%
    • خیر

62 53.91%
    صفحه 82 از 93 نخستنخست ... 7281828392 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,216 به 1,230 از 1391
    1. Top | #1216
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      حرفت کاملا درسته .منتها سال 97 دیگه خیلی جالب شد.ازتو حوزه سوالا رفت بیرون تا یه عده جواب بدن براشون .خیلی بودن.دوستمون راست میگه تو سراسر کشور یه سری حوزه ها راحت میشه گوشی برد .
      چجوری باید ب سنجش اطلاع داد؟من خودم هیچی نخوندم ولی واقعا برا اونایی که زندگیشونو گذاشتن خیلی ظلمه از سبطیم پرسیدم میگه فیلم و عکس بگیر اخه اگه من فیلمو عکس بگیرم حکم جلبمو میگیرن بخاطر افشاسازی.هرچند معلوم نیست شاید بعضی از دبیراهم تو اینکار دست داشته باشن.اگه امسال جلوشو نگیرن از پارسال افتضاحتر میشه بخصوص برای اونایی که رتبشون لب مرزه.

2. Top | #1217
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      منظورم خرید سوالا نیست.اونکه شما میگی ب دست دانش اموز عادی نمیرسه ولی الان با روش ی کم سخت تر تقریبا همه میتونن تقلب کنن کافیه پول باشه پارتیم نباشه مهم نیست.الان تو هر شهر پایگاه سپاه هست میتونن از دستگاهاشون استفاده کنن ولی معلوم نیست چرا سنجش این راه رو هم نمیبنده.
      بله درسته من منظور اولتون رو خوب متوجه نشدم شرمنده
      خب واضحه با بستن این راه کاسبی بیرون از سازمان برای خودشون هم قطع میشه و اون نون دونی شون هم قطع میشه
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

3. Top | #1218
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کارخوب اونه ک خدا درست کنه
      نگران نباشید

4. Top | #1219
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      چجوری باید ب سنجش اطلاع داد؟من خودم هیچی نخوندم ولی واقعا برا اونایی که زندگیشونو گذاشتن خیلی ظلمه از سبطیم پرسیدم میگه فیلم و عکس بگیر اخه اگه من فیلمو عکس بگیرم حکم جلبمو میگیرن بخاطر افشاسازی.هرچند معلوم نیست شاید بعضی از دبیراهم تو اینکار دست داشته باشن.اگه امسال جلوشو نگیرن از پارسال افتضاحتر میشه بخصوص برای اونایی که رتبشون لب مرزه.
      سنجش هیچ کاری جز تکذیب کردن نمیکنه من خودم 97 کنکور دادم به رتبه و درصدام شک داشتم سازمان سنجشم رفتم جوابشون این بود اگه تقلبی صورت میگرفت درِ سازمان سنجش رو میبستن و برو کاری نمی تونیم بکنیم
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

5. Top | #1220
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smer نمایش پست ها
      جا داره بین این صحبتتون بگم امسال کنکور در مدارس برگزار میشه یعنی حوزه ها مدرسن و این یعنی شرایط تقلب اسون تر میشه حتی
      کی گفته ؟
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #1221
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      کارخوب اونه ک خدا درست کنه
      نگران نباشید
      اگه به این جمله اعتقاد داشته باشید باید ب سرنوشت و عدم اختیار انسان هم معتقد باشید.دیگه تلاش بی معنیه.خدا هرچی صلاح باشه همونو انجام میده

7. Top | #1222
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان با این آزمون قلم چی که دادید
      به نظرتون این هفته برم گزینه دو ؟
      یا قلم چی خودم بزنم بهتره ؟
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

8. Top | #1223
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در خصوص تقلب کنکور. بدیهی ترین راه حل استفاده از دستگاه‌های نویزر هستش. ولی سنجش اصلا تمایلی بهش نداره. به قول یکی از دوستان منافع خیلی از بچه های بالا بهم می خوره.
      تلاش کنید فکر هیچی نباشید و بدونید خدا شاید دیر جواب بده ولی یه روزی تاوان بچه هایی که تلاش کردن رو از این نخاله ها می گیره

9. Top | #1224
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه به این جمله اعتقاد داشته باشید باید ب سرنوشت و عدم اختیار انسان هم معتقد باشید.دیگه تلاش بی معنیه.خدا هرچی صلاح باشه همونو انجام میده
      -خدا میگه که هرکه را بخواهم هدایت میکنم هرکه را هم نه که گمراه.ازاین جمله چه برداشتی دارید؟
      در خصوص درخواستهای دنیایی هم که گفته به هرکه بخواهد میدهد به هرکه هم نخواهد نمیدهد فقط در خصوص جهان اخرت گفته هرکسی ازانسانها تلاش کنه بهش میده
      امیدوارم عاقبت بخیر بشیم.عمر بقدری زود میگذره که در آخر خواهید فهمید کنکور و شغل و... شوخی ایی بیش نبوده.

دوست عزیز از طریق نظر خواهی پس از ازمون عمل کنید
      ایضااگر عکس وفیلمی دارید عکسها و اسناد رو در فضای عمومی منتشر نکنید به حفاظت سازمان برسونید.حتما پیگیری خواهد شد

10. Top | #1225
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      بله اونکه کاملا درسته همین کار ادغام سهمیه های دیگه با کل دانش آموزان که سنجش 97 انجام داد به خاطر پوشوندن همین قضیه بود

جالب تر از همه اینکه من وقتی اومدم خونه دیدم تو خیلی از کانالا از جلمه اساتید به نام کنکوری که اکثرا هم میشناسیمشون دیدم سوالات و تصویر دفترچه رو گذاشته بودن و تحلیل کرده بودن درست ساعت 12 و نیم و مطمعنن خیلی قبل تر از اون هم دست اونا بوده

از کجا معلوم اصن قبل کنکور با اون همه نفوذی که دارن سوالا رو نخریده باشن و به عنوان سوالات احتمالی با تغییر متغیر و کمی روی سوال برای افزایش تشابهات خودشون با کنکور این کارو نکرده باشن
      از این ...هر چیزی برمیاد
      جسارتا ما کاری از دستمون بر نمیاد
      فقط اسامی اون اساتیدو بدید ما احتمالیاشونو بریم بخریم
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

11. Top | #1226
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      من برا خودم اینجوری توجیه میکنم اونایی که نمیان ازمون مساویه با تقلبکارها
      +سهمیه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

12. Top | #1227
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      جسارتا ما کاری از دستمون بر نمیاد
      فقط اسامی اون اساتیدو بدید ما احتمالیاشونو بریم بخریم
      سوالات احتمالی هم به این صورت هستش که مثلا مبحث ترکیب توابع کلا سه مدل ازش سوال میاد از هر کدوم از اون سه مدل 3 تا تست میدن دیگه از این مدلا که خارج نیست خلاصه میگن از این 9 تا تست یکیش میاد ک
      بعد همونو حل میکنن به عنوان نمونه میدن به عنوان تطابق 100% با کنکور
      در کل جریان سوالات احتمالی هم همین هستش
      ولی در کل اگه خود استاد هم اون سوالات رو کامل تحلیل کنه و تمام نکاتشو بگه به نظر من که خیلی خوب هستش
      چون هم نکاتشو یاد میگیرید هم تست میزنید
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

13. Top | #1228
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      capture.pngcapture1.png
      اینم آزمون ما. فکر کنم دیگه امید به پردیس خودگردان هم نباشه. قلم چی این آزمون های جامعش واقعا خوبه ولی یه سری ایراد ها داره.
      1-فیزیکش بیش از حد دام داره . من این آزمون 24 تا فیزیک زده بودم که 6 تاش غلط شد! هیچ وقت این اتفاق تو کنکور نمیوفته یعنی این قدر دام تو سوالای فیزیک و ریاضی وجود نداره.
      2-شیمی این آزمون بیش از حد معمول وقت گیر بود . من آزمون قبل 66 زده بودم ولی این آزمون اصلا نرسیدم درست حسابی مساله ها رو حل کنم
      3-زیستش هم خیلی زیادی از حد وقت گیر بود . ما چند تا دوستیم که ترازامون مثل هم هستش همیشه مجبوریم واسه زیست دقیقا 1 ساعت وقت بزاریم چون بیش از حد وقت گیره . سوالای کنکور ممکنه ایده های جدید داشته باشه و نشه یکسری از سوالاتش رو پاسخ داد ولی هیچ وقت بیش از حد وقت گیر نبوده و نهایتا توی 45 دقیقه جمع میشه.
      4-عمومی هاشم این سری نسبت به قبل غیر استاندارد بود . شعر حفظی تو ادبیات ! دام های خیلی افتضاح توی قرابت معنایی . دینی کنکور هم همیشه 70 80 سوالاتش رو تیپ تشکیل میده ( حتی 96 و 97 ) اما بیشتر سوالات آزمون از متن کتاب بود
      این ایراد هارو میشه به قلم چی گرفت ولی قطع به یقین آزمون های جامع قلمچی چند سر و گردن از آزمون های موسسات دیگه بهتره
      ویرایش توسط Nima_lovee : 25 خرداد 1398 در ساعت 12:00

14. Top | #1229
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا انقد رتبه خوب داده؟
      من با تراز افتضاح رتبه خوب آوردم!

15. Top | #1230
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من امروز قلمچی دیروزیرو خودم دادم درصدامو میزارم دوستان نظام جدید یه تخمین ترازی بزنن برامون ببینیم چند چندیم با خودمون

ادبیات 60
      عربی 75
      دینی 80
      زبان 100
      ریاضی 45
      زیست 80
      فیزیک 61
      شیمی 50

پیش پیش مرسی

صفحه 82 از 93 نخستنخست ... 7281828392 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن