خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

معرفی رشته مدیریت مالی

سلام به همه
      میخواستم از دوستانی که درباره رشته مدیریت مالی اطلاعاتی دارن با من و بقیه انتقال بدن(در مورد بازار کارش توی ایران، درصد نیاز داشتن به پارتی و ....)
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ینی هیشکی هیچ اطلاعی درباره این رشته نداره؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سخت ترین رشته ارشد برای قبول شدن همین هست.
      دانشکده ما ارشد مدیریت مالی نداره ولی اصلی ترین استاد ما که دکترای مدیریت بازرگانی داره میگفت اگه تونستین ارشد مدیریت مالی قبول بشین و به خاطرش خانوادتون مجبور بود خونتون رو بفروشه و شهریتون رو بده 100% این کار رو بکنین چون ارزشش رو داره. برادرش ارشد مالی داره و ماهی 3 میلیون تومن از بانک ملی + کلی هم از شرکت بیمه میگیره. پنجشنبه ها هم کلا تعطیله.
      ظاهرا اکثر شرکت ها بهش نیاز دارن و این رشته خیلی هم کمه به طوری که همه جا به جای مدیریت مالی از رشته های دیگه استخدام کردن.
      0 % هم به پارتی نیاز نداری براس استخدام. رو هوا میزننت
      البته ظرفیت پذیرش پایینی داره و قبول شدنش هم سخته. از کارشناسیش هم خبری ندارم نمدونم اصلا کارشناسی این رشته هست یا نه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما بهتره که انتخاب رشته های اول رو چیزی که میخوام بزنم و برای بعدی ها مدیریت مالی رو انتخاب کنم؟
      قبول دارم که ظرفیتش کمه و توی کل تهران هم فقط دانشگاه تهران این رشته رو داره اونم با پذیرش خیلی پایین
      رشته اش طوری هست که اگه کار گیر نیاد بشه خودم یه کاری برای خودم دست و پا کنم؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز در مورد ارشد مدیریت مالی یه چیزی بهت میگم خودت تا تهش برو. الان سازمان های دولتی خیلی خیلی کم استخدام دارن. معمولا هم برای کارشناسی ارشد نهایتا 27-28 ساله استخدام میکنن ( اگه سربازی رفته باشه 2 سال میاد روش ) کسی هم معافیت پزشکی از خدمت داشته باشه معمولا استخدام نمیشه در هیچ سازمانی. یه نفر متولد 59 با معافیت پزشکی که مدرک ارشد مدیریت مالی داشته پارسال توی تامین اجتماعی تهران استخدام شده. خودت حساب کن ببین وضعیت بازار کار و نیاز بهش در چه حدیه دیگه. شما چیزی که میخوای رو بخون کلا ولی اگه بقیه رشته ها قبول نشی بعیده که مدیریت مالی بتونی بیاری.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ینی توی کل انجمن فقط یه نفر درباره این رشته اطلاعات داشت؟!!!!!?

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اطلاعات راجع به این رشته خیلی کمه عزیز. اینجا هم اکثر بچه ها ریاضی تجربی هستن. این رشته هم که ارشده و فکر کنم کارشناسی نداشته باشه. شما به یه دانشکده علوم انسانی هم مراجعه کنین تعداد کمی هستن که در مورد این رشته اطلاعات دارن چه برسه به این فروم. منم به طور اتفاقی از استادمون شنیده بودم اینا رو

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام لطفا اطلاعات بيشتر بدين
      اپ
      يه سوالم دارم براي شغل ازادي كه داري بخش هاي مختلفيه اين رشته خوبيه ؟
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)