خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 12212223 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 316 به 330 از 333
    1. Top | #316
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عه شما هم پزشکی قبول شدین*_*
      پارسال دیده بودم اسمتونو تو انجمن.
      چه قدر خوشحالم براتون.
      به سلامتی. ایشالله موفق باشید همیشه : )

2. Top | #317
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saghar78 نمایش پست ها
      عه شما هم پزشکی قبول شدین*_*
      پارسال دیده بودم اسمتونو تو انجمن.
      چه قدر خوشحالم براتون.
      به سلامتی. ایشالله موفق باشید همیشه : )
      سلامت باشین خیلی ممنون،منم آرزوی موفقیت دارم برا شما تو تمام مراحل زندگیتون

3. Top | #318
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای این موقع از سال شاید سوال خوبی نباشه ولی میپرسم
      میشه نظرتون رو در باره iq زیست بگی؟! @76farshad

4. Top | #319
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      برای این موقع از سال شاید سوال خوبی نباشه ولی میپرسم
      میشه نظرتون رو در باره iq زیست بگی؟! @76farshad
      کتاب خیلی خوبیه البته ب معنای بی نقص بودن نیس اخه اشتباه هم داره،من آخرین چاپشو نداشتم ولی چاپ اخر بهتر هم شد،اما مهمترین چیز تو زیست اینه ک یاد بگیریم چطور متن کتابو بخونیم اگه بتونیم ب این مرحله برسیم با هر بار خوندن متن کتاب انگار کلی تست زدیم و پیشرفت خوبی خواهیم داشت،تستای ای کیو یا نشر الگو تو این راه کمک کنندن، وقتی میخوای پاسخ تشریحی بخونی بیای با خط کتاب تطبیق بدی بیای گزینه ب گزینه سوالو با خط کتاب توجیه کنی واقعا لذت بخشه و میفهمی دفعه بعد چطور این متنو بخونی،بعد متنو ک میخونی ناخودآگاه میگی اینجا چ حالی میده اگه مثلا بشه ی تست بعد ببینی تو. ازمونات همین نکته ک بش توجه کردی میشه ی تست کلا اعتماد ب نفس خوبی هم ب ادم میده، بعد کم کم سرعت خوندن متن کتاب هم بالا میره و طوری میشه ک میتونی تو دوران جمعبندی روزی سه درس زیست بخونی این یعنی مرور کل زیست چند بار تو دوران جمعبندی
      ویرایش توسط 76farshad : 19 خرداد 1398 در ساعت 23:07

5. Top | #320
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      @76farshad@

من کل دینی رو قبلا یکی دو ماه پیش خوندم ..ز 4 ماه قبل کنکور شروع کردم صرفا هر درسو یه دور ..الان فک کنم تا حدودی یادم رفته ۲۵ روز مونده بنظرت میتونم اونا رو اوکی کنم ..یادم رفتن متاسفانه ..چیو بخونم بنظر شخصت؟
      در یک کلام : چه خاکی به سر کنم؟

6. Top | #321
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dogurdugu ogul نمایش پست ها
      @76farshad@

من کل دینی رو قبلا یکی دو ماه پیش خوندم ..ز 4 ماه قبل کنکور شروع کردم صرفا هر درسو یه دور ..الان فک کنم تا حدودی یادم رفته ۲۵ روز مونده بنظرت میتونم اونا رو اوکی کنم ..یادم رفتن متاسفانه ..چیو بخونم بنظر شخصت؟
      در یک کلام : چه خاکی به سر کنم؟
      بیا هر روز دینی بخون روزی 3 درس، تا 14 روز ی دور کل دینی رو میزنی،ولی اینجور بخون ک اگه امروز سه درس میخونی فردا ک بری سراغ سه درس بعدی، اون سه درس قبلی رو ی مرور سریع بکن،نکات مهم ایات و متن رو هم علامت بزن ک واسع مرور کردن سریع بدردت بخوره،اون ی هفته ده روزه اخر هم ک تورق سریعه،میتونی مثلا تستای ازمونای کانونتو در طی این ی سال واسه دینی بزنی واسه مرور یا میتونی خلاصه های اخر کتاب گاجو بخونی واسه هفته اخر یا اگه سرعت خوندنت بالاس دوباره کتابو بخون، نگران نباش تو همین 14 روز ک روزی سه درس بخونی و مرور درسا قبلی رو هم داشته باشی دینی رو عالییی میزنی ،دینی زود بازدهه خیالت راحت، خوب بخونش، موفق باشی

7. Top | #322
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید برای مدیریت زمان هر درس توی ازمون بنطرتون چقد درنظر بگیرم ؟
      زیست و شیمی و فیزیک رو خوب خوندم ریاضی درحد ۵۰ خوندم
      و عمومی هارو میشه راهنماییم کنید
      مثلا شیمی امروز خواستم تایم ۳۵ دقیقه بزنم واقعا نشد ناراحت شدم بعدشم مساله هارو رد کردم اول مفهوم ها رو جواب دادم بعدش دوباره برگشتم مساله انگار ساده ترین مسایل رو بیخودی ازدست دادم .بعد اخر خواستم تحلیل کنم ۸۰ درصداشو میتونستم جواب بدم

8. Top | #323
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک رو تراکتوری از گاج نقره ای از سال ۸۰ تا ۹۷ رو تست میزنم .چون چن ماه پیش خوندم انگار یادم رفته بودن بعد ک رفتم گاج همه چی یادم بود .این روش مناسب هست بنطرتون

9. Top | #324
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.arezu نمایش پست ها
      ببخشید برای مدیریت زمان هر درس توی ازمون بنطرتون چقد درنظر بگیرم ؟
      زیست و شیمی و فیزیک رو خوب خوندم ریاضی درحد ۵۰ خوندم
      و عمومی هارو میشه راهنماییم کنید
      مثلا شیمی امروز خواستم تایم ۳۵ دقیقه بزنم واقعا نشد ناراحت شدم بعدشم مساله هارو رد کردم اول مفهوم ها رو جواب دادم بعدش دوباره برگشتم مساله انگار ساده ترین مسایل رو بیخودی ازدست دادم .بعد اخر خواستم تحلیل کنم ۸۰ درصداشو میتونستم جواب بدم
      این ک تایم اولیه چقدر در نظر بگیرید بستگی ب تسلط خودتون رو اون درس داره،هم باید تایم اولیه تعیین کنید هم بدونید کدوم سوالا رو بزارید واسه دور دوم مثلا من برا عمومیا ادبیات 15 دیقع(زبان فارسی و دو تا ارایه میزاشتم دور دوم)، عربی 15 دیقع(4 سوال درک مطلب و گهگاهی شکل اگه سخت بود میزاشتم دور دوم)،دینی بین 5 تا 7 دیقه همشو کیزدم مگر اینکه سوالی نتونستم سریع حل کنم علامتش میزدم واسه دور دوم، زبان هم 15 دیقه( ی ریدینگ واسه دور دوم)، ک باز میگم بستگی ب خودتون داره شاید شما زبانتون خوب باشع و تو 15 دیقه همشو بزنید، شیمی واقعا وقت گیره، 35 دیقع همشو زدن کار خیلی سختیه،اره بهتره اول مفاهیم رو جواب بدید،بعد شمارشیایی ک محاسبه ندارن بعد مسائل ساده و روتین کنکور، واسه دور دوم هم برین سراغ سوالا سخت تر، اینکه موقع تحلیل تونستین جواب بدین یعنی از نظر علمی مشکل ندارین فقط چون تو ازمون تحت تاثیر وقت و استرس تایم قرار گرفتید عجله کردید و فرصت ندادید ب ذهنتون ک مسئله رو خوب درک کنه،کمتر عجله کنید تو مسائل، خوب سوالو بخونید ببینید چی میخواد ازتون بعد شروع ب حل کنید،تایم شیمی 45 باشه ب نظرم بهتره

10. Top | #325
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیک رو تراکتوری از گاج نقره ای از سال ۸۰ تا ۹۷ رو تست میزنم .چون چن ماه پیش خوندم انگار یادم رفته بودن بعد ک رفتم گاج همه چی یادم بود .این روش مناسب هست بنطرتون
      اره روش خوبیه کامل درس مرور میشه، فرمولا رو هم مرور کنید، تو فیزیک تست با ایده تکراری زیاد هست و تستای کنکور خوبن،همه درسا رو نمی‌تونید اینجوری مرور کنید اما قطعا هر کدومو ب این خوبی جمعبندی کنید تو کنکور هم درصد بهتری ازش میگیرید

11. Top | #326
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش من عمومی هارو قبلا هم گفتم عربی رو خوب تونستم بکشم بالا .ولی ادبیات زبان فارسی نخوندم .و دین و زندگی هم دارم از رو کنکور ها میخونم اخرین ازمون ک دینی زدم رسیدم ب ۷۰ .زبان تعریفی ندارم یعنی واقعا موندم چیکارکنم .زبانم قوی نیس .

موقع مدیریت زمان هم زیست بالای تایم ۵۰ میزنم نمیدونم اشکال ازمنه یا سوالا وقت گیره .ولی درصدم تو زیست ۷۰ کمتر نمیزنم

12. Top | #327
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      راستش من عمومی هارو قبلا هم گفتم عربی رو خوب تونستم بکشم بالا .ولی ادبیات زبان فارسی نخوندم .و دین و زندگی هم دارم از رو کنکور ها میخونم اخرین ازمون ک دینی زدم رسیدم ب ۷۰ .زبان تعریفی ندارم یعنی واقعا موندم چیکارکنم .زبانم قوی نیس .

موقع مدیریت زمان هم زیست بالای تایم ۵۰ میزنم نمیدونم اشکال ازمنه یا سوالا وقت گیره .ولی درصدم تو زیست ۷۰ کمتر نمیزنم
      واسه ادبیات نمیدونم شما بودید یا نه ولی گفتم ک میتونید ب جز تکواژ بقیه مباحث رو بخونید، مباحثی مثل نقش های تبعی، اجزای جمله، ویرایش و.... رو از گاج موضوعی بخونيد،مثلا واسه شما ک تا حالا نخوندید اون سوالا شمارشی زبان فارسی سخته اما بقیه رو میتونید حل کنید ب نظرم، واسه دینی فقط ازمون دادن کافی نیس، ب نظرم شروع کنید از پایه دوم روزی سه یا 4 درس بخونید ک تا قبل کنکور تموم بشه، خلاصع های گاج برا دینی هم تو هفته اخر خوبن، واسه زبان سعی کنید حداقل قواعد رو خوب بزنید و لغات مهم کنکوری رو با مثال بلد باشید یعنی کابرد اون لغت رو تو جمله بلد باشید،زیست من تایم اولیه 30 دیقه میزاشتم براش ولی بدون مسائل ژنتیک و شمارشیا، البته ب نظرم تایم زیستتون رو تغییر ندید اخه تو زیست دقت خیلی مهمه و باید خیلی با وسواس گزینه ها رو بخونید و غلط پیدا کنید و گزینه رد کنید ک اینجوری با اطمینان بیشتری گزینه صحیحو پیدا کنید
      ویرایش توسط 76farshad : 21 خرداد 1398 در ساعت 23:46

13. Top | #328
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strang نمایش پست ها
      سلام اقای کمالی
      من به دلیل مسائل شخصی نتونستم پیوسته بخونم این چهار هفته که اوضاعم مساعد شده میخوام بخونم مباحثی که خوندم زیست دوم ب جز قلب زیست سوم چهار فصل اول زیست پیش قبلاخوندم دارم دوره میکنم ب جز سه فصل اخر شیمی دوم سه فصل اول شیمی پیش دو فصل اول فیزیک و ریاضی چیزی تا الان نخوندم ادبیات کامل خوندم دارم دوره میکنم ب جز زبان فارسی دینی دوم و دینی پیش خوندم عربی و زبانم تا الان نخوندم

لطفا راهنمایی کنید مباحث مهم که باید بخونم برای ی رتبه معقول

14. Top | #329
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strang نمایش پست ها
      ببخشید من سوالتونو ندیده بودم، قواعد عربی سوم بخونید ب جز معتل،تست ترجمه عربی کار کنید تو این مدت راحت تو کنکور تستاشو میزنید، واسه عربی میتونید جمعبندی ناصح زاده رو نگاه کنید و همراه اون تست کار کنید ک لینکشو براتون میفرستم، دینی سوم رو هم از رو خلاصه های گاج بخونید، فیزیک نمیدونم در چ سطحی هستید یا محاسباتتون چطوره ولی از فصل 5 پیش تا اخرش از بقیه فصلا ساده تره،ریاضی احتمال و امار و ماتریس ی نگاه بندازید،البته جمعبندی مباحثی ک قبلا خوندین ارجحیت داره بر همه اینا

15. Top | #330
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      ببخشید من سوالتونو ندیده بودم، قواعد عربی سوم بخونید ب جز معتل،تست ترجمه عربی کار کنید تو این مدت راحت تو کنکور تستاشو میزنید، واسه عربی میتونید جمعبندی ناصح زاده رو نگاه کنید و همراه اون تست کار کنید ک لینکشو براتون میفرستم، دینی سوم رو هم از رو خلاصه های گاج بخونید، فیزیک نمیدونم در چ سطحی هستید یا محاسباتتون چطوره ولی از فصل 5 پیش تا اخرش از بقیه فصلا ساده تره،ریاضی احتمال و امار و ماتریس ی نگاه بندازید،البته جمعبندی مباحثی ک قبلا خوندین ارجحیت داره بر همه اینا
      یه دنیا ممنونم ایشالا موفق باشید
      بنظرتون ریاضی از چه منبعی بخونم

صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 12212223 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن