خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

پذیرش بدون کنکور دانشگاه شهیدبهشتی برای نفرات اول تا سوم جشنواره خوارزمی

سلام دوستان عزیز من سال سوم دبیرستان طرحی به جشنواره خوارزمی ارائه کردم و مدال نقره کشوری رو بردم و عضو بنیاد نخبگانم. امروز از کسی شنیدم میتونستم اون موقع بدون شرکت در کنکور وارد دانشگاه بشم و پزشکی شهیدبهشتی بخونم! این حقیقت داره؟
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیر اومدی نخواه زود برو

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pera11 نمایش پست ها
      دیر اومدی نخواه زود برو
      الان خیلی احساس روشنفکری بهت دست داد با این جمله ی بی معنی؟ اگه حرفی نداری ساکت بمونی بهتره.میدونی که کلاس سکوت بیشتره.
      To the hope of it all..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

الان خیلی احساس روشنفکری بهت دست داد با این جمله ی بی معنی؟ اگه حرفی نداری ساکت بمونی بهتره.میدونی که کلاس سکوت بیشتره.
      ..............
      ویرایش توسط _Scorpion_ : 05 اسفند 1397 در ساعت 20:44

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برگزیدگان کشوری جشنواره جوان خوارزمی از تسهیلات زیر جهت ورود به دانشگاه بهره‌مند می‌شوند:

• ورود به دانشگاه با شرکت در کنکور و کسب حد نصاب علمی برابر ۸۵٪ تا ۹۸٪ (با توجه به رتبه و درصد مشارکت*[۲]) نمره گزینش آزاد در رشته مورد تقاضا (بر اساس جدول زیر[۳]).

تعداد نفرات درصد امتیاز برگزیدگان اول درصد امتیاز برگزیدگان دوم درصد امتیاز برگزیدگان سوم
      یک نفر ۱۵٪ ۱۰٪ ۵٪
      دو نفر ۱۹٫۵ ۱۳ ۶٫۵
      سه نفر ۲۳٫۲۵ ۱۵٫۵ ۷٫۷۵
      چهار نفر ۲۵٫۲۶ ۱۷٫۵ ۸٫۷۵
      پنج نفر ۲۷ ۱۸ ۹
      شش نفر به بالا ۲۸٫۵ ۱۹ ۹٫۵

• ورود بدون کنکور به دانشگاه‌ها و یا موسسات و مراکز آموزش عالی درصورت اخذ پذیرش از دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی مربوط. البته سایت‌هایی هم وجود دارند که وظیفه مشاوره تخصصی برای شرکت در جشنواره جوان خوارزمی را بر عهده دارند. به عنوان نمونه وبسایت کمک پژوه که متشکل از برگزیدگان همین جشنواره است.[۱]

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز من سال سوم دبیرستان طرحی به جشنواره خوارزمی ارائه کردم و مدال نقره کشوری رو بردم و عضو بنیاد نخبگانم. امروز از کسی شنیدم میتونستم اون موقع بدون شرکت در کنکور وارد دانشگاه بشم و پزشکی شهیدبهشتی بخونم! این حقیقت داره؟
      مبارک باشه عزیزجان؛ شرمنده جای بهتری نبود بپرسم می تونم بپرسم تو چه رشته ای شرکت کردین و مدال گرفتین؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن