خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ریاضیات تجربی پرواز

رأی دهندگان
    15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • اریان حیدری

10 66.67%
    • خلیلی

5 33.33%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      شما نتیجه گرفتی با ایشون حداقل توی کنکور 97؟

من سال پیش دانش اموز بودم کلاسشو نرفتم ولی نکته تستش رفتم (جلسه مقاطع و کاربرد رو نرفتم)50 و خرده ای زدم.
      تازه یه چیزاییم یاد داد برا رشته ریاضی بود که میگفت ممکنه سختش کنن واسه شمام بیاد من به رفقای ریاضیم یاد دادم پرچاشون ریخت
      دید منو خیلی باز کرد امسال با اینکه کلاسش نرفتم ریاضی م خوب بودو واقعا تست های کنکور واسم مضحکن.درکل ریاضی تجربی چیز سختی نداره و اگه ضعف داری چون تو سال های پایه دبیرخوبی نداشتی

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط diorbear نمایش پست ها
      من سال پیش دانش اموز بودم کلاسشو نرفتم ولی نکته تستش رفتم (جلسه مقاطع و کاربرد رو نرفتم)50 و خرده ای زدم.
      تازه یه چیزاییم یاد داد برا رشته ریاضی بود که میگفت ممکنه سختش کنن واسه شمام بیاد من به رفقای ریاضیم یاد دادم پرچاشون ریخت
      دید منو خیلی باز کرد امسال با اینکه کلاسش نرفتم ریاضی م خوب بودو واقعا تست های کنکور واسم مضحکن.درکل ریاضی تجربی چیز سختی نداره و اگه ضعف داری چون تو سال های پایه دبیرخوبی نداشتی
      خب الان من پایه خوبی ندارم یعنی مثلا درجه ۲ بلد نیستم یا سهمی و نمیدونم خط y مساوی x و لگاریتم و ... بدردم میخوره کلاسش واسه ۴۰ یا ۵۰؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      خب الان من پایه خوبی ندارم یعنی مثلا درجه ۲ بلد نیستم یا سهمی و نمیدونم خط y مساوی x و لگاریتم و ... بدردم میخوره کلاسش واسه ۴۰ یا ۵۰؟
      من میلنگیدم ولی پیش زمینه داشتم از این مباحث.مطمئنا کمک میکنه ولی نکته و تست نه!کلاس سالیانه خوبه برای شما

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن