خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 94
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ~Maral~ نمایش پست ها
      تا 7سال دیگه..
      مطمئنا درآمد پزشکا اینطوری نخواهد بود،شاید مثل مهندسی در اون حد اشباع نشه،اما این درآمدی که این روزا دارن قابل مقایسه با7 سال دیگه نیست
      ​نمیشه گف یا همینجوری میمونه ..پزشک ها همیشه اوکی بودن
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #77
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ولی خب قطعا پزشکی رو باید ادامه داد واقعا پزشک عمومی خیلی مطرح نیست الان عموی من جراحی میخونن زن عموم روان پزشکی بایه بچه ۷ ساله و واقعا زندگیشون سخت میگذره و به معنای واقعی کلمه زندگی نمیکنن تا چندسال دیگه تخصصشون رو بگیرن و اوموقع ممکنه که حالا اوکی بشن ولی الان واقعا سخت میگذره بهشون اذیت های بیمارستان ....کشیک و ...
      خلاصه میرید پزشکی به این چیزام‌فکر کنید....

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام واسه طرح (بعد عمومی)
      بستگی داره کجا باشید مثلا تو خانه بهداشت روستا(مناطق محروم) بالای 12 میلیون
      اما تو بیمارستان(تو شهرستان ها) 2 تا 3 میلیونه

4. Top | #79
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا با خوندن نظرات به فکر فرو رفتم که نکنه مسیری که انتخاب کردم و اینقدر اصرار دارم بهش برسم نکنه اصلا اونی نیست که فکر میکنم نکنه فقط از دور قشنگه تازه واسه منی که پشت کنکورم هستم و طبیعتا از نظر سن هم شرایطم متفاوته واقعا سست شدم دوستانی که دانشجو پزشکی هستید لطفا راهنمایی کنید

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      واقعا با خوندن نظرات به فکر فرو رفتم که نکنه مسیری که انتخاب کردم و اینقدر اصرار دارم بهش برسم نکنه اصلا اونی نیست که فکر میکنم نکنه فقط از دور قشنگه تازه واسه منی که پشت کنکورم هستم و طبیعتا از نظر سن هم شرایطم متفاوته واقعا سست شدم دوستانی که دانشجو پزشکی هستید لطفا راهنمایی کنید
      کلا از اول میگن پزشکی تجارت نیست، پزشکی حوصله اعصاب و عشق میخواد و تلاش زیاد، پزشکی عمومی خب درآمدی نداره ولی تو فرم عادی مثلا از پرستاری بیشتره، اصل پزشکی تخصص و فوق تخصصه که برای اونا هم باید تلاش و زحمت فراوون بکشی
      پزشکی رشته اییه که تازه تو 40 سالگی شاید ثمره اش به بار بشینه بعد تلاش و درس زیاد ولی اسمشو نمیشه گفت تلف کردن عمر چون مثلا یکی از 25 سالگی میره با یه رشته سر کار و مثلا تا 40 سالگی یه خونه و ماشین میخره، ولی پزشک متخصص خوب اگر بشی کل اینارو تو یه سال بعد 40 سالگیت میخری
      یه چیز باحالی میگن که پزشکی سرمایش برا خودت سودی نداره چون کل عمرت تو بیمارستان و شیفت و اتاق عملی ولی خانوادت تأمین خواهند بود حتی دو سه نسل بعد
      پززززشک و دکتر خوبی شدن خیلی فرق داره با فقط پزشک شدن

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه بتونی پوست و رادیولوژی قبول شی پزشکی بهشته
      بقیه تخصصا گمون نکنم
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امکانش هست که شخصی که از سربازی معاف نمیشه هم سربازی رو بره بعد هم از روی اختیار طرح رو بره؟

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام جواب بدید

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون میشم

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3661052551 نمایش پست ها
      سلام امکانش هست که شخصی که از سربازی معاف نمیشه هم سربازی رو بره بعد هم از روی اختیار طرح رو بره؟
      سلام
      بستگی ب ماهای سربازی داره اگه کسری بخوره بقیه ماه ها طرح می‌تونه بره و طرح رو هم تمدید کنه
      این برا پیراپزشکی هست دیگه پزشکی رو مطمئن نیستم اینجوری باشه

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بله میشه

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

13. Top | #88
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      طرح اختیاری نیس
      چه سربازی بری و چه نری باید طرخ بری ..

14. Top | #89
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لیلبل

15. Top | #90
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من منظورم اینه که شخصی بعد از فارغ التحصیلی میره سربازی و سربازی شخص کمتر از 17 ماه هم نیست و دلش میخواد که طرح رو هم از روی اختیار بره الان این اجازه بهش داده میشه که طرح رو بره یا چون که سربازی رفته بهش اجازه نمیدن ؟

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن