خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

۱۳۰ هزارتومان اعتبار کتاب قلمچی

سلام دوستان قلمچی ۱۳۰ هزارتومان اعتبار به خاطر حضور پیوسته در ازمونها و ارسال کامنت در سایت کانون داده ولی خب من کتاب جدیدی نیاز ندارم ، هر کدوم از دوستان که کتاب کانون میخواد به من بگه که من نصف قیمت این اعتبارو میدم بهش

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      سلام دوستان قلمچی ۱۳۰ هزارتومان اعتبار به خاطر حضور پیوسته در ازمونها و ارسال کامنت در سایت کانون داده ولی خب من کتاب جدیدی نیاز ندارم ، هر کدوم از دوستان که کتاب کانون میخواد به من بگه که من نصف قیمت این اعتبارو میدم بهش
      منم نیاز ندارم ولی خب شما نیکی کن و در دجله انداز.....
      همه اعتبار رو بده به یه نیازمند..... جوابشو میگیری ان شا...

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با کتاب های ما به قعر رتبه بندی کنکور سراسری بروید
      گروهک مافیایی کلم چی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      گروهک مافیایی کلم چی
      میتونم بپرسم سال چندم هستین؟چون برای نظام جدید کانون حرف دارم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein2016 نمایش پست ها

میتونم بپرسم سال چندم هستین؟چون برای نظام جدید کانون حرف دارم
      نظام قدیمم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گروهک مافیایی کلم چی
      اره قلمچی تو خیلی جاها مثل گاج مافیا داره ولی این بی انصافیه بخوایم بگیم همه کتاباش و... اون بده بعضی از کتابهای ابی به خاطر اینکه سوالات سال گذشته قلمچی رو دارن خوبه مثلا فیزیک دوازدهمش و ریاضی پایش خیلی برای من خوب بود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گروهک مافیایی کلم چی
      کتاب زرد 97 شون انقدر افتضاح بود و تستای نظام قدیمی که ما نخونده بودیم رو آورده بودن تو کتاب که رفتم توی صفحه دوازدهم گفتم این چه کتاب افتضاحیه و ...
      از تهران زنگ زدن به بابام میگن سعید چرا به کتابای ما توهین کرده ؟ کتابای ما هیچ مشکلی نداره و ... بعد زنگ زدن به کانون شهرمون گفتن جرا این دانش آموزتون با لحن بسیار توهین آمیز به کتابای ما بد و بیراه گفته ؟!! هرچی میگفتم مت فقط گفتم کتابشون افتضاحه میگفتن نه تو یه چیزی گفتی !

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      کتاب زرد 97 شون انقدر افتضاح بود و تستای نظام قدیمی که ما نخونده بودیم رو آورده بودن تو کتاب که رفتم توی صفحه دوازدهم گفتم این چه کتاب افتضاحیه و ...
      از تهران زنگ زدن به بابام میگن سعید چرا به کتابای ما توهین کرده ؟ کتابای ما هیچ مشکلی نداره و ... بعد زنگ زدن به کانون شهرمون گفتن جرا این دانش آموزتون با لحن بسیار توهین آمیز به کتابای ما بد و بیراه گفته ؟!! هرچی میگفتم مت فقط گفتم کتابشون افتضاحه میگفتن نه تو یه چیزی گفتی !
      من زردو ندیدم ولی دوردنیا نظام جدید هم خیلی اشکال داره اکثر سوالاش تالیفیه

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      اره قلمچی تو خیلی جاها مثل گاج مافیا داره ولی این بی انصافیه بخوایم بگیم همه کتاباش و... اون بده بعضی از کتابهای ابی به خاطر اینکه سوالات سال گذشته قلمچی رو دارن خوبه مثلا فیزیک دوازدهمش و ریاضی پایش خیلی برای من خوب بود
      عمده کتابهاش ضعف فاحشی دارند
      البته منهای آبی زیست

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      واقعا؟فک نمیکردم تااونجاهاهم بیش بره.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من فقط آبی فارسی رو استفاده کردم راضی بودم بقیه کتاباش مطمئنن چرته سعی کنید عمومی ها رو بگیرین قلمچی عمومی هاش خیلی بهتره وضعش
      D e A d I n S i D e

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن