خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما هزینه آزمون های قلمچی عادلانه است؟

رأی دهندگان
    283. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

21 7.42%
    • خیر

262 92.58%
    صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 216
    1. Top | #181
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بنظر من ن
      حداقل پول کتابا رو نگیرن

2. Top | #182
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عادلانه ؟ فک کن ۱٪

3. Top | #183
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فردا آزمون هس؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

4. Top | #184
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فایده این تاپیک چی هست الان؟؟؟مابگیمم عادلانه نیست چیزی عوض میشه؟؟؟واقعا بعضی هاتون بیکارین که این تاپیک هارو میزنین

5. Top | #185
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      عادلانه نیست ولی مجبوریم ثبت نام کنیم میفهمی مجبوووووور

6. Top | #186
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پول هدر دادن فقط قلم چی مکانی پر از تنش و اضطراب با پشتیبان های مزخرف بی سواد دانشگاه ازدای و پیام نور و ... ک خدا تومن پول میگیرن از بچه ها با سوالات مزخرف نظر سنجی و اعتبار سنجی هزار کوفت دیگه ک فقط رو اعصابه ی تومن هزینه

7. Top | #187
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بحث تجارت و عرضه و تقاضاست!
      تا وقتی شما مشتری خوبی باشید اون ها هم فروشنده های خوبی هستن!
      نظر منه...

8. Top | #188
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عدالت تو هیچ جای دنیا وجود نداره ولی تو ایران دیگه خیلی وضعیت ناجوره.پول داشته باش همه چی حله.کسی ک پول نداره صد درصد غرورش میشکنه.حرف زور میشنوه.سرخوردگی تو زندگیش داره.کلا هیچیش روبه راه نیست فقط برا دلداری دادنش میگن خدا بزرگه حتما حکمتی داره یا همین که تنت سالمه خدارو شکر.کسی که پول نداره صد درصد هیچ عدالتی براش وجود نداره حتی طرز فکر کردن و طرز حرف زدن باهاش فرق داره.ولی پول عداالت میاره قدرت میاره و تو ببشتر مواقع پول خوشبختی میاره.حالاچرا اینارو گفتم چون قلمچیم یکی از موسساتیه که از اب گلالود داره پول پارو میکنه پس دنبال عدالتش نباش محکومی ب قبول کردن این وضعیت

9. Top | #189
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      هرچند مغز یک عده ای که دارند این تاپیک رو میخونن از یه گوسفند هم کوچیک تره (بعضیا) که این افراد بیشتر هم کسایی هستند که هنوز از این موسسات ضربه نخوردند و باید برن تا بفهمن چی به چیه
      ولی همین جا میگم، دهمی ها یازدهمی ها و کنکوری ها اگه دوست دارید پولتون رو حروم کنید و پول تون اضافه اومده و نمیدونید باهاش چیکار کنید گزینه های بهتری هم برای تلف کردن پول بی زبون هست
      اگه دوست دارید یک سال از مهمترین سال زندگیتون رو حروم کنید پولتون رو بریزید به پای آزمونای این موسسه
      هیچی داخل این موسسه به درد نمیخوره از کتایای پر از غلطشون گرفته تا آزمونایی که برنامه اش دائم عوض میشه، سطح سوالاتش اصلاً متناسب با کنکور نیست، یک مشت حیوان که اسم خودشونم گذاشتتن طراح تست های طراحی می کنن که نه تنها خودشون حتی استاداشونم نمیتونن به راحتی حل کنند این تست ها رو و بچه های بیچاره باید اینارو داخل تایم اندک به جواب برسونند در انتها فک میکنن وااااای کنکور چی هسسستتتتت و میرن ببینن اسم حیوونی که این تستو طراحی کرده داخل دفترچه پاسخ چی بوده تا ببینن میشه باهاش کلاس گرفت یا نه و...
      آزمون پر از تقلب.....ترازایی که میده اصلاً پیشرفتتون رو نشون نمیده بلکه شما رو ناامید میکنه و تا اخر تو همین وضع نگهتون میداره تا گند بزنین تو کنکورتون
      تصمیم با خودتون...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #190
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا قلمچی که ما و رفقامون میدادیم با کنکور هیچ مشابهت خاصی که بگیم اوووووف همون که تو اون ازمون قلم دادیم بود ، نداشت

شاد بودن هنر است
      گر به شادی تو دل های دگر باشد شاد
      -------------------------------------------------------------
      لباتون خندون

11. Top | #191
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      هرچند مغز یک عده ای که دارند این تاپیک رو میخونن از یه گوسفند هم کوچیک تره (بعضیا) که این افراد بیشتر هم کسایی هستند که هنوز از این موسسات ضربه نخوردند و باید برن تا بفهمن چی به چیه
      ولی همین جا میگم، دهمی ها یازدهمی ها و کنکوری ها اگه دوست دارید پولتون رو حروم کنید و پول تون اضافه اومده و نمیدونید باهاش چیکار کنید گزینه های بهتری هم برای تلف کردن پول بی زبون هست
      اگه دوست دارید یک سال از مهمترین سال زندگیتون رو حروم کنید پولتون رو بریزید به پای آزمونای این موسسه
      هیچی داخل این موسسه به درد نمیخوره از کتایای پر از غلطشون گرفته تا آزمونایی که برنامه اش دائم عوض میشه، سطح سوالاتش اصلاً متناسب با کنکور نیست، یک مشت حیوان که اسم خودشونم گذاشتتن طراح تست های طراحی می کنن که نه تنها خودشون حتی استاداشونم نمیتونن به راحتی حل کنند این تست ها رو و بچه های بیچاره باید اینارو داخل تایم اندک به جواب برسونند در انتها فک میکنن وااااای کنکور چی هسسستتتتت و میرن ببینن اسم حیوونی که این تستو طراحی کرده داخل دفترچه پاسخ چی بوده تا ببینن میشه باهاش کلاس گرفت یا نه و...
      آزمون پر از تقلب.....ترازایی که میده اصلاً پیشرفتتون رو نشون نمیده بلکه شما رو ناامید میکنه و تا اخر تو همین وضع نگهتون میداره تا گند بزنین تو کنکورتون
      تصمیم با خودتون...
      خیلیاشون که گفتین درست اما سرجلسه ازمون میتونی حداقل 4ساعت سرصندلی بشینی وبرای روزکنکور آمادگی داشته باشی ازطرفی مدیریت زمان داشته باشی
      بعدشم برادرمن چرا ازبعدمنفی قضیه نگاه میکنید اتفاقا هرچقدرتقلب بشه وترازت خرابتربشه تلاش ادم بایدبیشتربشه وهمین ترازدروغی هم بایدتوروحریص ترکنه واسه بیشترخوندن.
      درکل من طرفدارکاظم وموسسه اش نیستم ولی به نظرم ازمون رفتن خوبه والبته واسه کسایی مفیدواقع میشه که به حواشیش توجه نکنن!
      موفق باشین
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

12. Top | #192
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      خیلیاشون که گفتین درست اما سرجلسه ازمون میتونی حداقل 4ساعت سرصندلی بشینی وبرای روزکنکور آمادگی داشته باشی ازطرفی مدیریت زمان داشته باشی
      بعدشم برادرمن چرا ازبعدمنفی قضیه نگاه میکنید اتفاقا هرچقدرتقلب بشه وترازت خرابتربشه تلاش ادم بایدبیشتربشه وهمین ترازدروغی هم بایدتوروحریص ترکنه واسه بیشترخوندن.
      درکل من طرفدارکاظم وموسسه اش نیستم ولی به نظرم ازمون رفتن خوبه والبته واسه کسایی مفیدواقع میشه که به حواشیش توجه نکنن!
      موفق باشین

الان تو این شرایط اقتصادی واقعاً نمیصرفه آدم واسه 4 ساعت سر جلسه نشستن 1 و 800(حداقل) دوشیده بشه خیلیا واقعاً ندارن همچین هزینه ای رو و باید با هزار بدبختی جورش کنن و بعدشم دنبال نتیجه گرفتن هستن نه وقت تلف کردن
      حداقلش اینه که برن آزمونای کانون پرینت بگیرن و تو خونه از خودشون آزمون بگیرن و فقط جامع ها رو ثبت نام کنند که بازم قلم چی رو پیشنهاد نمیدم واسه این کار چون حتی ارزش پرینت هم نداره
      خیلیا میگن سال کنکور آدمای باهوش و پرتلاش برنده ان ولی اونی برندست ک روحیش روحی خوبی باشه ، توی خودش نشکنه، سرحال باشه با انگیزه باشه ، دقیقاً کاری که کانون میکنه با اکثریت بچه هایی که اتفاقاً خیلی هم پرتلاش و باهوشن تخریب این روحیه است که باعث میشه از روز شنبه بعد آزمونشون فقط به فکر این باشن که کی این کنکور لعنتی تموم میشه و ... حالا بماند که پیشرفتی که هیچ حتی پسرفت هم میکنند، کلاً کانون واسه کسایی که بعد دو سه ماه ترازشون همچنان پایین و ثابت میمونه(به خصوص سال کنکور که حساس ترم هست) از زهر مار هم سمی تره فقط کمک میکنه زودتر از بقیه دست از تلاش بکشن و عرصه رو واسه ترازهای بالاتر باز نگه دارند
      والسلام
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

13. Top | #193
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

الان تو این شرایط اقتصادی واقعاً نمیصرفه آدم واسه 4 ساعت سر جلسه نشستن 1 و 800(حداقل) دوشیده بشه خیلیا واقعاً ندارن همچین هزینه ای رو و باید با هزار بدبختی جورش کنن و بعدشم دنبال نتیجه گرفتن هستن نه وقت تلف کردن
      حداقلش اینه که برن آزمونای کانون پرینت بگیرن و تو خونه از خودشون آزمون بگیرن و فقط جامع ها رو ثبت نام کنند که بازم قلم چی رو پیشنهاد نمیدم واسه این کار چون حتی ارزش پرینت هم نداره
      خیلیا میگن سال کنکور آدمای باهوش و پرتلاش برنده ان ولی اونی برندست ک روحیش روحی خوبی باشه ، توی خودش نشکنه، سرحال باشه با انگیزه باشه ، دقیقاً کاری که کانون میکنه با اکثریت بچه هایی که اتفاقاً خیلی هم پرتلاش و باهوشن تخریب این روحیه است که باعث میشه از روز شنبه بعد آزمونشون فقط به فکر این باشن که کی این کنکور لعنتی تموم میشه و ... حالا بماند که پیشرفتی که هیچ حتی پسرفت هم میکنند، کلاً کانون واسه کسایی که بعد دو سه ماه ترازشون همچنان پایین و ثابت میمونه(به خصوص سال کنکور که حساس ترم هست) از زهر مار هم سمی تره فقط کمک میکنه زودتر از بقیه دست از تلاش بکشن و عرصه رو واسه ترازهای بالاتر باز نگه دارند
      والسلام
      من که پرسیدم گفتم 1میلیون باکتاب وپشتیبان وهمه چی درمیاد .(نظام جدید )
      بعدشم خب شماوکسایی که روحیه شون اینطوره آزمون نرفتن واسشون بهتره اما اگه قرارباشه باچارتا ترازادم خودشوببازه همون بهتر که بازنده باشه .
      بازهم شمامختاریدونظرتون محترم .....
      موفق باشید.

14. Top | #194
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      من که پرسیدم گفتم 1میلیون باکتاب وپشتیبان وهمه چی درمیاد .(نظام جدید )
      بعدشم خب شماوکسایی که روحیه شون اینطوره آزمون نرفتن واسشون بهتره اما اگه قرارباشه باچارتا ترازادم خودشوببازه همون بهتر که بازنده باشه .
      بازهم شمامختاریدونظرتون محترم .....
      موفق باشید.
      ما 3 میلیون .......
      منم پشیمون شدم میرم گزینه دو

15. Top | #195
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      ما 3 میلیون .......
      منم پشیمون شدم میرم گزینه دو
      خداییش 3تومن زیاده چه خبررررره

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن