خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از پویش حمایت کردید؟ (صرفا جهت up شدن تاپیک)

رأی دهندگان
    37. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله، حمایت کردم

29 78.38%
    • خیر، حمایت نکردم

8 21.62%
    صفحه 10 از 15 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 221
    1. Top | #136
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

2. Top | #137
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

شما @amir.h.h و امثال شما خودتون رو هم بکشین بازم موضوع تاثیر مثبت و در کنارش حق انتخاب با قوت و قدرت حالا نه صرفا توسط شخص من بلکه توسط سایر بچه ها ادامه پیدا میکنه و به نتیجه هم خواهد رسید
      ، پارسال برای کنکور 98 هم خیلیا امثال شماها که نمیخوام ازشون اسم ببرم سنگ اندازی کردند ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدند و در نهایت تاثیر مثبت شد
      امسال هم شک نکنین به هدفتون نمیرسید و هم تاثیر مثبت میشه و هم حق انتخاب داده میشه و هم ایشالا سهمیه ها درست میشه

3. Top | #138
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اوه اوه چه فشاری خوردی اقا سجاد
      چند سال پشت کنکور موندی ؟؟(فرسایش اعصاب)
      پویش بعدی که خواستی بزاری (بعد از این که 99 هم قبول نشدی) اینو بزار شاید به درد تو و امثالت بخوره کنکور 1400 .......پزشکی بدون کنکور

اصلا هم دنبال حاشیه نیستم و این اخرین پیامم بود تو هم نباش
      موفق باشی

4. Top | #139
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h.h نمایش پست ها
      اوه اوه چه فشاری خوردی اقا سجاد
      چند سال پشت کنکور موندی ؟؟(فرسایش اعصاب)
      پویش بعدی که خواستی بزاری (بعد از این که 99 هم قبول نشدی) اینو بزار شاید به درد تو و امثالت بخوره کنکور 1400 .......پزشکی بدون کنکور

اصلا هم دنبال حاشیه نیستم و این اخرین پیامم بود تو هم نباش
      موفق باشی

اون زمان که من 875 منطقه کنکور ریاضی آوردم شما داشتی تازه برا نهایی هات برنامه ریزی میکردی که چطوری پاسشون کنی! گل پسر
      عزیز شما بزار ببین من اصلا 99 قراره کنکور بدم یا نه بعدش بیا در مورد پویش های بعدیم با هم صحبت و هم اندیشی میکنیم!
      بله بله شدیدا معلوم که دنباله حاشیه نیستید، به هر حال تلاش های
      مذبوحانه شما و امثال شما قابل تصوره
      یکی از هم قطارانت رفته پی وی ادمین های جناب امرایی میگه امرایی تصادف کرده حالش بده براش دعا کنین که بچه ها بخیال کمپین بشن و امرایی هم برگشته میگه من سالم سالمم

من اگر تلاش و حمایتی میکنم صرفا بخاطر بچه هاست بعدش بخاطر خودم، سابقه فعالیت های من در این انجمن گواه این موضوع هستش
      شمام موفق باشی، بدرود
      ویرایش توسط saj8jad : 09 اردیبهشت 1398 در ساعت 20:38 دلیل: جزئی

5. Top | #140
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا بابت زحمت هایی که اقا سجاد میکشن واقعا تشکر میکنم ، تو این چند سالی که اینجا بودم ایشون همیشه همین روحیه رو داشتن

اما اینم بگم دوستان من خودم فردی هستم که وقتی درگیر چیزی بشم یا وارد حاشیه ای بشم دیگه نمیتونم ازش دربیام ، کلا منو قورت میده ، تمام فکرو ذهنم و جذب خودش میکنه
      با این اوصاف دوستانی ته مثل من هستن اصلا وارد اینجور حواشی و .. نشن چون قطعا ضرر میکنن
      و اینم بهتون بگم اینا تا بخوان تصمیم بگیرن و فلان و فلان چندیدن ماه از وقتتون رو میگیره طمین باشید به همین سادگیا اینا قانونشون و عوض نمیکنن مخصوصا با اون ابطحی !
      دوستانی که به تاثیر قطعی مخالفن و حق هم دارند ، احتمالا میدونن که چیزی وجود داره به نام ترمیم معدل ! حتی اون دوستانی که قبلا هم شرکت کردند بازهم میتونن در ترمیم معدل شرکت کنند ، ودقیقا شما از همین نقطه میتونین استفاده کنید و درس های نهایی که اسون هم هستند رو برید امتحان بدید شما برای کنکورت بخون یک شب قبل ازمون سوالات نهایی 10 سال پیش رو کار کن مطمین باش بالای 19 میگیری مخصوصا الان که نظام عوض شده دیگه طراح نمیاد برای نظام قدیم سوالات سخت و چالشی طرح کنه ،
      من خودم سال 96 ترمیم شرکت کردم هر درسی 6 هزار تومن بود البته شهرم بجنورد بود ، دیگه حالا شما که اینقدم هزینه میکنید نهایتا 100 تومن برا نهاییتون بزارید کنار

اگرچه اگر بخوایم منطقی فک کنیم تاثیر قطعی نباید برای نظام قدیم ها باشه ، چون موقع امتحان نهایی ما تاثیر مثبت بود ، ولی منطق ؟! شوخی نکن دیگه !

درمورد انتخابی شدن هم باید بگم دوستان اینقد زیاده خواه نباشید لطفا !
      این که دیگه واضحه هرکسی باید کنکور نظامیو بده که توش تحصیل کرده ، دیدم تو این انجمن گفتن که رفتن کتابای نظام جدید و تهییه کردن ، حتی چتند ماهم شروع کرده به خوندن ! خب چرا ؟ چرا پیش سر خود میرید کاری و انجام میدید بعد باز باید چندیدن ماهم زحمت بکشید از این نماینده به اون نماینده که براتون انتخابی کنن کنکورو ! واقعا غیر منطقیه
      وقتی سازمان سنجش زحمت میکشه برای سال 99 هم کنکور نظام قدیمو برگزار میکنه ، انتظار داره هرکی تو نظام خودش کنکور بده دیگه !

پ.ن :اگه خودتون توگود هستین یعنی قراره کنکور بدین وارد این جور حواشی نشین ، ولی اگر بیرون از گود هستین کمک کنید
      من خودم انشالله سال بعد هر چیزی که قبول شم ، حکما برای تاثیر مثبت تلاشم رو میکنم ، ولی بازم میگم اگر قراره خودتون 99 کنکور بدید وارد این جور حواشی نشید ، عاقل باشید و گوش کنید
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...
      ویرایش توسط am3213 : 09 اردیبهشت 1398 در ساعت 21:53 دلیل: +پ.ن

6. Top | #141
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      اولا بابت زحمت هایی که اقا سجاد میکشن واقعا تشکر میکنم ، تو این چند سالی که اینجا بودم ایشون همیشه همین روحیه رو داشتن

اما اینم بگم دوستان من خودم فردی هستم که وقتی درگیر چیزی بشم یا وارد حاشیه ای بشم دیگه نمیتونم ازش دربیام ، کلا منو قورت میده ، تمام فکرو ذهنم و جذب خودش میکنه
      با این اوصاف دوستانی ته مثل من هستن اصلا وارد اینجور حواشی و .. نشن چون قطعا ضرر میکنن
      و اینم بهتون بگم اینا تا بخوان تصمیم بگیرن و فلان و فلان چندیدن ماه از وقتتون رو میگیره طمین باشید به همین سادگیا اینا قانونشون و عوض نمیکنن مخصوصا با اون ابطحی !
      دوستانی که به تاثیر قطعی مخالفن و حق هم دارند ، احتمالا میدونن که چیزی وجود داره به نام ترمیم معدل ! حتی اون دوستانی که قبلا هم شرکت کردند بازهم میتونن در ترمیم معدل شرکت کنند ، ودقیقا شما از همین نقطه میتونین استفاده کنید و درس های نهایی که اسون هم هستند رو برید امتحان بدید شما برای کنکورت بخون یک شب قبل ازمون سوالات نهایی 10 سال پیش رو کار کن مطمین باش بالای 19 میگیری مخصوصا الان که نظام عوض شده دیگه طراح نمیاد برای نظام قدیم سوالات سخت و چالشی طرح کنه ،
      من خودم سال 96 ترمیم شرکت کردم هر درسی 6 هزار تومن بود البته شهرم بجنورد بود ، دیگه حالا شما که اینقدم هزینه میکنید نهایتا 100 تومن برا نهاییتون بزارید کنار

اگرچه اگر بخوایم منطقی فک کنیم تاثیر قطعی نباید برای نظام قدیم ها باشه ، چون موقع امتحان نهایی ما تاثیر مثبت بود ، ولی منطق ؟! شوخی نکن دیگه !

درمورد انتخابی شدن هم باید بگم دوستان اینقد زیاده خواه نباشید لطفا !
      این که دیگه واضحه هرکسی باید کنکور نظامیو بده که توش تحصیل کرده ، دیدم تو این انجمن گفتن که رفتن کتابای نظام جدید و تهییه کردن ، حتی چتند ماهم شروع کرده به خوندن ! خب چرا ؟ چرا پیش سر خود میرید کاری و انجام میدید بعد باز باید چندیدن ماهم زحمت بکشید از این نماینده به اون نماینده که براتون انتخابی کنن کنکورو ! واقعا غیر منطقیه
      وقتی سازمان سنجش زحمت میکشه برای سال 99 هم کنکور نظام قدیمو برگزار میکنه ، انتظار داره هرکی تو نظام خودش کنکور بده دیگه !
      سپاس گزارم بابت لطف و محبت تون
      ـــ در مورد پیشنهاد شما که میگید دوستان ترمیم شرکت کنند همین موضوع ترمیم علاوه بر هزینه کلی زمان از بچه ها میگیره، تستی خوندن با تشریحی خوندن متفاوته
      ـــ در مورد حق انتخاب هم شخصا به نظرم بچه هایی که خواستار حق انتخاب هستند بیراهه نمیگن و حق دارن چون سنجش از 26 شهریور 97 تا همین 27 اسفند 97 دائم میگفت کنکور 99 فقط کنکور نظام جدید برگزار میشه و این عزیزان هم رفتن برنامه ریزی کردن کلی کتاب خریدن و نشستن خوندن حالا یدفعه سنجش فیلش یاده بورکینافاسو کرده میگه 99 دو کنکوره شده، این اسکرین ها رو ببینید شما، آیا با این وجود نباید بهشون حق داد که اعتراض کنند؟

ویرایش توسط saj8jad : 09 اردیبهشت 1398 در ساعت 21:59

7. Top | #142
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اول اینکه نود درصد این چند نفری که میگن حق انتخاب هیچ کتاب نظام جدید تهیه نکردن یا اگه هم تهیه کردن فقط برای تخفیف چند تا موسسه بوده دوم اینکه این افراد از یه طرف میگن ای شورای سنجش حواست باشه تاثیر قطعی تصویب کنی ما کمپین میزنیم و از طریق نماینده ها لغوش میکنیم ولی یه مصوبه قبلا داشتین یه قسمتیش خیلی دوست داشتیم اونم یه کنکوره شدن 99 و بلادرنگ به این قسمت مصوبه احترام گذاشتیم و اون وحی منزل دونستیم و خلاف بقیه که به ناحق معترض بودن سریع کتاب گرفتیم و صبح تا شب نظام جدید خوندیم و به مصوبه شما احترام گذاشتیم !!!!

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      اول اینکه نود درصد این چند نفری که میگن حق انتخاب هیچ کتاب نظام جدید تهیه نکردن یا اگه هم تهیه کردن فقط برای تخفیف چند تا موسسه بوده دوم اینکه این افراد از یه طرف میگن ای شورای سنجش حواست باشه تاثیر قطعی تصویب کنی ما کمپین میزنیم و از طریق نماینده ها لغوش میکنیم ولی یه مصوبه قبلا داشتین یه قسمتیش خیلی دوست داشتیم اونم یه کنکوره شدن 99 و بلادرنگ به این قسمت مصوبه احترام گذاشتیم و اون وحی منزل دونستیم و خلاف بقیه که به ناحق معترض بودن سریع کتاب گرفتیم و صبح تا شب نظام جدید خوندیم و به مصوبه شما احترام گذاشتیم !!!!
      ببین با این پستهای مشکوکی که توی تاپیکهای این چنینی میذاری مطمئنی اونطور که خودت رو توصیف کردی بچه مثبتی؟؟

من خیلی به این انجمن سر میزنم تاپیکهای مختلفی بچه ها میذارن درسی یا کمپین هرچی..واقعا به نظرم تو هر سنی هم که باشی درک این مسئله خیلی سخت نیست که تو موضوعی که توش دخیل نیستید و نفعی یا ضرری این وسط به شما نمیرسه سنگ اندازی نکنید.
      واقعا نیت شما و امثالهم از این رفتارها غیرقابل درک هست وقتتون رو صرف کار مفیدی برای خودتون کنید.

9. Top | #144
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      ببین با این پستهای مشکوکی که توی تاپیکهای این چنینی میذاری مطمئنی اونطور که خودت رو توصیف کردی بچه مثبتی؟؟

من خیلی به این انجمن سر میزنم تاپیکهای مختلفی بچه ها میذارن درسی یا کمپین هرچی..واقعا به نظرم تو هر سنی هم که باشی درک این مسئله خیلی سخت نیست که تو موضوعی که توش دخیل نیستید و نفعی یا ضرری این وسط به شما نمیرسه سنگ اندازی نکنید.
      واقعا نیت شما و امثالهم از این رفتارها غیرقابل درک هست وقتتون رو صرف کار مفیدی برای خودتون کنید.
      به نظرم دیگه بهتره از این به بعد توجه نکنی دوست عزیز
      این چندین نفر پارسال هم همین کاراشون رو میکردن و تا تونستن سنگ اندازی کردن، مسخره بازی و لودگی کردن و حسابی از خودشون مایه گذاشتن آخرش هم به هیچ نتیجه ای نرسیدن و چند ماه گم و گور بودن و حالا باز سروکلشون پیداشون شده
      اینا رو فقط باید بایکوت کرد به انضمام دایورت و ایضا سایلنت!

10. Top | #145
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تاثیر معدل دیگه هیچ وقت قطعی نخواهد شد، دلیلشم انقد واضحه و گفته شده که نیاز به توضیح نیست، ممکنه پول پرستان حکومت بخوان اجراش کنن ولی به وقت اعلام نتایج چنان بلوایی به پا می شه که به شیرینی خوردن میفتن : )

11. Top | #146
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      معدل حداقل تا 1400 مثبته بعدازاونم معلوم نیست اینا باشن.
      ?

12. Top | #147
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سجاد عزیز به خاطر تلاش هایی که در راستای جلوگیری از ناعدالتی های آموزشی می کنی بی نهایت ازت ممنونیم، مهم تاثیریه که انسان ها تو زندگی هم دیگه می ذارن و نیک ترین اعمال هم همینه، بی نهایت مرسی ...

13. Top | #148
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      معدل حداقل تا 1400 مثبته بعدازاونم معلوم نیست اینا باشن.
      1400؟ اینا که آفتاب لب بومن عزیزم؟ من به هفته ی بعدشون هم شک دارم

14. Top | #149
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      سجاد عزیز به خاطر تلاش هایی که در راستای جلوگیری از ناعدالتی های آموزشی می کنی بی نهایت ازت ممنونیم، مهم تاثیریه که انسان ها تو زندگی هم دیگه می ذارن و نیک ترین اعمال هم همینه، بی نهایت مرسی ...
      درود
      خیلی ممنون از لطف و محبتت گل پسر
      کمکی هستش که در حد توان از دستم برمیاد

15. Top | #150
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      1400؟ اینا که آفتاب لب بومن عزیزم؟ من به هفته ی بعدشون هم شک دارم
      خدا خودش رحم کنه

صفحه 10 از 15 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن