خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برنامه ریزی برا کنکور 99؟ کدام گزینه مناسب تر است ؟؟

رأی دهندگان
    27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • طبق برنامه ی قلم چی از حالا تا اخر تابستون دوم و سوم رو تموم کنم

16 59.26%
    • تا اخر تابستون کل زیست رو تموم کنم با ریاضی و فیزیک

4 14.81%
    • تا اخر تابستون روی زیست و شیمی زوم کنم و تمومش کنم

2 7.41%
    • خودتون جز اینا هر پیشنهاد دیگ ای دارید بگید

6 22.22%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برنامه ی من اینه که مطالب حجیم رو که در طول سال فرصت زیادی ندارم مطالعه کنم بخونم
      مثلا مشتق و کاربرد +هندسه ریاضی
      فصل حرکت و خازن فیزیک
      زیست سوم(چون به اندازه ی کافی مسلط نیستم و ژنتیکشم جا انداختم)
      شیمی تعادل و حفظیات اسید باز + استوکیومتری از سوم
      زبان فارسی از عمومی ها!

زیست ۲ساعت
      شیمی دو ساعت
      یک روز در میون فیزیک و ریاضی دو ساعت
      برنامه ی تابستونمه!

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من پارسال دوم رو خوب پیش بردم متاسفانه قلمچی رسید به سال سوم اینقد گازشو گرفت رفت که جا موندم واسه همین اکثر مباحثم از سال سوم یا پیش ۲ هست!

پایت رو قوی کن بعد با خیال راحت پیش رو بخون

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      یه حرکت ترکیبی بزنید بهتره
      کسایی که میخوان آزمون بدن تابستون خب باید برنامه ی قلمچی رو پیاده کنن... وخیلی خوب میشه که تمرکز بیشتری روی نقاط ضعف و دروس سنگین بذارین و جوری برنامه ریزی بشه که همیشه جلوتر از برنامه ی قلمچی باشین...مثلا از الان مثل آدم واسه حرکتی شناسی و دینامیک و گیاهی و اینجور چیزا وقت بذارین که توی زمستون مثل خیلیا هی نگین میخوام حذفشون کنم!!!
      اگرم آزمون نمیدین که خب توی برنامه خوبه یه پایه ای محوریت داشته باشه و بیشتر اونو بخونین مثلا دهم (دوم)رو حتما تموم کنین چون حالت پیشنازی زیادی داره و از اون طرف وقت بیشتری واسه دروس سخت بذارین...

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین شاینر .... تو اگه ریاضی فیزیکت خوبه واز الان واقعا شروع کردی .. بچسب به زیستو شیمی ... یعنی دروشون کن ... هرروز بخونشون ... بعد از تابستون با برنامه قلم چی برو چون باید خودتو بسنجی .... از تابستون کمکم فیزیک وریاضیو بیار تو برنامت ومرور کن ... من با تک درس خونی مخالفم کسلت میکنه ... از عمومی هم غافل نشو واقعا درصد بیاره... نظر من اینه بازم خودت بهتر میدونی

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با برنامه ازمون

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      با برنامه ازمون
      اخه یه تعداد میگن برناه قلم دیگ مثل قبل نیست بد شده و اینا

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسته که برنامه آزمون یه نقصایی داره ولی بازم بهترین گزینه ست
      مگر اینکه مشاوری داشته باشین که صلاح بدونه یه جاهایی براساس برنامه آزمون جلو نره
      این نظر منه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      باری عمومی ها میخوام ربان فارسی + عربی رو جمع کنم
      برای اختصاصی ها میخوام زیست پایه رو کامل بخونم ++++++++فیزیک از دهم کار و انرژی و دما و گرما بخونم از یازدهم هم فصل خازن و مدارها +++++++++++ریاضی: حد و مشتق و کاربرد +++++++++++++++شیمی محاسبات2 پایه رو کار کنم

(برای فیزیک نمیخوام در طول سال زیاد وقت بزارم چون نزدیک کنکور میخوام همایش برم تعریف قضاتی رو شندیم یکی از بچه هامونو از 30 به 70 رسوند میگن کارش درسته )
      (از عمومی هم برای زبان گرامر باید آخر کنکور یه همایشی چیزی برم چون واقا خودم گرامر رو یاد نمیگیرم ولی مدرسش هنوز مشخص نکردم )
      ت

++
      در تابستون به نطر من دوازدهم رو کار نکن پون در طول سال برنامه دوازدهم خیلی یواش تر جلو میره به خاطر بچه های دوازدهم که تازه دارن میخونن ولی پایه ها خیلی تند میگذره هر چی میتونی پایه بخون

ساعت مطالعه ات از 7 بیتشتر نشه که خسته میشی من امسال 10 تا 12 ساعت تابستون خوندمبعدش از آبان آذر واقعا کم آوردم مریضی و هزار تا بیماری مسخره پیدا کردم این خیلی مهمه تو تابستون کم ولی با کیفیت بخونی که خسته نشی بعدش از مهر با آزمون آزمایشی که دوست داری پیش برو
      این برنامه من بود

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      باری عمومی ها میخوام ربان فارسی + عربی رو جمع کنم
      برای اختصاصی ها میخوام زیست پایه رو کامل بخونم ++++++++فیزیک از دهم کار و انرژی و دما و گرما بخونم از یازدهم هم فصل خازن و مدارها +++++++++++ریاضی: حد و مشتق و کاربرد +++++++++++++++شیمی محاسبات2 پایه رو کار کنم

(برای فیزیک نمیخوام در طول سال زیاد وقت بزارم چون نزدیک کنکور میخوام همایش برم تعریف قضاتی رو شندیم یکی از بچه هامونو از 30 به 70 رسوند میگن کارش درسته )
      (از عمومی هم برای زبان گرامر باید آخر کنکور یه همایشی چیزی برم چون واقا خودم گرامر رو یاد نمیگیرم ولی مدرسش هنوز مشخص نکردم )
      ت

++
      در تابستون به نطر من دوازدهم رو کار نکن پون در طول سال برنامه دوازدهم خیلی یواش تر جلو میره به خاطر بچه های دوازدهم که تازه دارن میخونن ولی پایه ها خیلی تند میگذره هر چی میتونی پایه بخون

ساعت مطالعه ات از 7 بیتشتر نشه که خسته میشی من امسال 10 تا 12 ساعت تابستون خوندمبعدش از آبان آذر واقعا کم آوردم مریضی و هزار تا بیماری مسخره پیدا کردم این خیلی مهمه تو تابستون کم ولی با کیفیت بخونی که خسته نشی بعدش از مهر با آزمون آزمایشی که دوست داری پیش برو
      این برنامه من بود

ارع من کلا تا اخر تابستون ساعت مطالعه فقط نهایت 6 ساعت زده ام در کل 5 ساعت اینا میخوام بخونم ولی عمقی

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHINER نمایش پست ها
      اخه یه تعداد میگن برناه قلم دیگ مثل قبل نیست بد شده و اینا
      سلام اگه برنامشو در کل قبول دارین همون نسخه قبلی رو بخونید منظورم اونی هستش که واسه کنکور 97بود
      در کل واسه برنامه از برنامه ازمون کمک بگرید

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      یه حرکت ترکیبی بزنید بهتره
      کسایی که میخوان آزمون بدن تابستون خب باید برنامه ی قلمچی رو پیاده کنن... وخیلی خوب میشه که تمرکز بیشتری روی نقاط ضعف و دروس سنگین بذارین و جوری برنامه ریزی بشه که همیشه جلوتر از برنامه ی قلمچی باشین...مثلا از الان مثل آدم واسه حرکتی شناسی و دینامیک و گیاهی و اینجور چیزا وقت بذارین که توی زمستون مثل خیلیا هی نگین میخوام حذفشون کنم!!!
      اگرم آزمون نمیدین که خب توی برنامه خوبه یه پایه ای محوریت داشته باشه و بیشتر اونو بخونین مثلا دهم (دوم)رو حتما تموم کنین چون حالت پیشنازی زیادی داره و از اون طرف وقت بیشتری واسه دروس سخت بذارین...

جانا سخن از زبان ما میگویی
      منم همینا گفتم ^_^
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

12. Top | #42
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      برنامه ی قلمچی بد نشده، از اول همین بود و همچنان بد هست و اساسا قلمچی هیچ تغییر بزرگ و بنیادی توی هیچ کدوم از ارکانش نداده از ۲۰ سال پیش! از جمله منطق برنامه آزمون هاش یه جورایی دمده شده و خیلی عقب افتاده ست. درسته که شرکت تو قلمچی از خیلی جهات نسبت به بقیه آزمون ها بهتره ولی واقعا با رقابتی که الان وجود داره و اینقدر جلو زدن از بقیه تو کنکور سخت شده خیلی نمیتونید دلتون رو فقط به برنامه قلمچی خوش کنید بویژه بویژه اگه تا الان خیلی جدی درس نخوندین

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اپ

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHINER نمایش پست ها
      با سلام دوستان توو این تاپیک رای بدید من یه جمع بندی کنم
      ب نظرتون کدوم گزینه ها برا برنامه ریریزی مناسبه :

گزینه 1: طبق برنامه ی قلم چی از حالا تا اخر تابستون دوم و سوم رو تموم کنم
      گزینه 2 : تا اخر تابستون کل زیست رو تموم کنم با ریاضی و فیزیک
      گزینه 3 : تا اخر تابستون روی زیست و شیمی زوم کنم و تمومش کنم
      گزینه 4 : خودتون جز اینا هر پیشنهاد دیگ ای دارید بگید
      بهترین برنامه برای تابستان : بودجه بندی گزینه ۲
      از مهر به بعد هم قلمچی

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      با برنامهای ک فازی گف میرم جلو

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)